Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
6. feb 2009

martinka ... kazdy druhy den snazilkujete? 😎
my sme to skusili jeden mesiac a nic 😒 to bola otrava..... 😝

teraz viem, ze urcite do 10 DC /den cyklu/ ovulaciu nemam, tak vtedy nerobim paniku 😀
v pondelok idem na UZV, to budem 15 DC, tak uvidim, co robi moje vajicko 😀 😀

ladena
8. feb 2009

ahojte

no co sa deje nikoho tu neni...........
u nas prsalo a teraz snezi.........od rana je taketo pocasie ☹ .....no a moze zacat primrzat...

co nove babulky? 😵

mamartinka
8. feb 2009

laduli co je?aj ja pozeram ze akosi stojime.no mna zacina boliet hlava akosi.asi to ibalgin bude istit.inak mas ip.co je so z.g.uz sa dlho neukazala.

zuzitka
8. feb 2009

to je zase chumelica................ 😒

ladenko, kedy si dnes vstala? vcera sme si pisali do 3h, vsak? 😀 😀

mamartinka
8. feb 2009

no vy to pretahujete.a kedyze sa venujete polovickam a chodite spavat?

alena22
8. feb 2009

ahojte aj v skalici snezi to je des,mama nadavala ze tam na kopci aj desne fuka /zlatnicka dolina/

zuzitka
8. feb 2009

no vcera sme pisali preto tak dlho, lebo sme nemali chlapov doma 😀

z.g.
9. feb 2009

ahojte,
ja som zase výnimočne chlapa mala doma, tak som sa mu venovala, čiže som sem nepísala 😀 😝
/pekný rým/
boli sme v tej prahe- bolo pekne, prešli sme staré mesto- malú stranu, okolo petřína, boli sme na hradčanoch, karlov most sme videli ale len z diaľky,
všetko zbežne, lebo sme obiehali 3 ministerstvá a potom "friško"domov, cestu naspäť sme zmákli za 2,5 hod!!!

v piatok sme mali zápis do školy, za odmenu sme išli na zákusok a zmrzlinový pohár,
mali sme návštevu- sestru, tetu, babku, potom aj deda, boli sme s mužíčkom na večeri, len my dvaja 😎 , v sobotu sme išli k našim, a včera večer som pozerala zameškané paneláky 😀

mamartinka, tak, tak, so snažením je najlepšie počkať na ovuláciu,
/ale aj mimo plodných dní možno otehotnieť, nakoľko môže prebehnúť ovulácia napr. pri silnom vzrušení,..., ale predsa, počas plodných dní je tá šanca otehotnieť oveľa vyššia/,
a po styku zostaň ležať v posteli a ešte lepšie urob sviecu- aby sa "rýchli jazdci" dostali tam, kam treba... 😎

ma teší, že som tu chýbala, ale aj janetka, pussycat, jakzu sa dávno neozvali... čo porábate?

zuzitka
9. feb 2009

no pussycat aj mne vrtala v hlave .... kam zmizla? 🙂

z.g. ... takze ste mali rusno v tychto dnoch 😀

ladena
9. feb 2009

no teda z.g. ....ak sa tu objavi vsetko vysvetli ....a zasa ja na cas strati.... 😀 😀

no nejako tu nepiseme....dajako to tu kleslo....kde su vsetky ☹

zuzitka nam ty chlapi nechybaju ....aspon popiseme co 😀 😀 😀 😀
a vstavala som o 13.00h to som spachtos.........ak budem mat deti neviem neviem ci budem ponocovat,mozno ano 🙂 🙂 😀

mamartinka
9. feb 2009

no dievcata dobre ste spachtosky.veru ked budeme mat ladi deti asi moc nepospime.

zuzitka
9. feb 2009

no ja som v tu noc, co sme boli do 3h hore, spala len do 10h ... samko so mnou 😀 😀

nasi prisli z plesu okolo 6h rano a tiez vstali o 10h .... ale ten den po tom bol hrozny, zaspavala som posediacky 😅

janetka
autor
10. feb 2009

caute, tu som, len nestiham, malovali sme cez vikend izbu, stahovali spalnu do tej vymalovanej a vtej byvalej bude jakubkova detska, dovezu nam pozajtra nabytok, tak upratujem :o) a pripravujem tu izbu. Manzelovi zomrela babka, tak siel dnes na vychod, mali sme ist vsetci, ale matko ochorel, sopel, teploty, tak ja som zostala s detmi doma, no mame to pestre....

zuzitka
10. feb 2009

☹ to mi je luto, s tou babkou ...

a ako bude vyzerat nova detska? potom hodis fotecky? aj nejake bordurky davate na steny? 😀 😀

my mame v blave zase koooopec snehu 😵

z.g.
10. feb 2009

ahojte,
aj u nás snežilo, ale sa to topí, malé chceli ísť von, tak sme išli po tme pozrieť sniežik, nepríjemne pri tom vyfukovalo

ja akurát pozerám na internete školské potreby
natálka si zmyslela, že chce rovnakú tašku aj dosky na zošity, peračník a tak, lenže tašku som už kúpila minulý rok v akcii,
takže ju musím predvedčiť, že to nemusí mať všetko rovnaké 😀 😀 😀

z.g.
10. feb 2009

...nikto tu nie je? tak idem ja haj-haj

janetka
autor
11. feb 2009

zuzitka: to robim pre kubka uz taku studentsku s veelkym pisacim stolom, satnikom, komodou, postelou, lebo tu co ma, ta je v style macko pooh a tam dam matka.. mam jednu borduru ale z national geographic tie zvierata ako zirafa, lev a velmi sa mi paci, lenze na stenu ju nemam kde dat v takej dlzke a bude mat za postelou taku drevenu dosku u steny s policami, tak rozmyslam,z e tam to predelim tou bordurou, bude to z ceresnoveho dreva, tak to vynikne. Jasne, nafotim a poslem, zajtra by mali doviezt, som zvedava.. :o)

zuzitka
13. feb 2009

janetka ... byvate v rodinnom dome ci v byte?
chlapci maju kazdy svoju izbicku?

a nabytok doviezli v poriadku? 🙂 este stale upratujete? 😉

zuzitka
13. feb 2009

no co, mate v skalici tiez taku fujavicu?? to uz neni mozne ..... 😠

ja chcem uz jar 😵

z.g.
14. feb 2009

aahojte, ahojte...
my sme išli včera poobede k našim do SE, tu nebola fujavica ale nasnežilooo zase snehuuu...
už mi to ide tiež trochu na nerv, lebo teraz neviem, kedy budú cesty vhodné na šoférovanie a zajtra mala ísť natálka k svokre do BA
dobre je u našich, ale po 2 dňoch už tu nemám čo robiť, tak sa teším domov...

začiatkom apríla idem za tatíčkom, asi na mesiac-dva

z.g.
14. feb 2009

ideme- s deťmi aj so svokrou

zuzitka
14. feb 2009

hen ... nasla som dalsiu skalicu 😕

helenka2 • 1d • 20. mar 2008 o 19:35
ahojte dievcata ktora z vas je z okolia skalice?

tanulik20 • 74tt • 28. mar 2008 o 23:27
ahoj, ja som z Holica a ty odkial??

telinka • 3d • 29. mar 2008 o 21:11
zdravim skalicanky....ja som tam v decembri rodila

janetka • 2d • 31. mar 2008 o 16:19
ahojte, ja som priamo zo skalice, ale teraz uz byvam v samorine

janetka • 2d • 31. mar 2008 o 16:19
aj cez vikend sme boli v skalici na navsteve

alena22 • 1d • 31. mar 2008 o 16:25
ahojte ja som zo senice ale nasi byvaju v skalici

alena22 • 1d • 31. mar 2008 o 16:28
telinka ty si zo senice? priamo?
som pozerala tvoj albumik a nepoznam ta ani z videnia ani podla kocika ale mas krasnucke deticky

telinka • 3d • 31. mar 2008 o 19:58
alenka ja som len z okresu senica - byvam v sekuloch

telinka • 3d • 31. mar 2008 o 20:01
janetka -ty si januarovka ja som decembrovka

alena22 • 1d • 31. mar 2008 o 21:07
teli jaj viem kde su sekule veru poznam

janetka • 2d • 31. mar 2008 o 21:52
telinka: zo sekul mam spoluziacku, maju vrabelovu, poznas?

janetka • 2d • 31. mar 2008 o 21:53
telinka: tak ale ty mas doma uz velke pomocnicky, super! a same baby, ja zas sami chalani...

telinka • 3d • 31. mar 2008 o 22:21
no janet...petra to bol pokus o bratricka.....
no poznam....jej mati ma ucila v skolke

janetka • 2d • 1. apr 2008 o 09:59
telinka: ved to, ja uz treti pokus nebudem riskova t:o)

telinka • 3d • 1. apr 2008 o 13:33
janet...nikdy nehovor nikdy

janetka • 2d • 1. apr 2008 o 15:23
telinka: no to je jasne, to plati to nikdy nehovor nikdy, ale mala som dva cisaraky, tak uz neviem ako by som zvladla treti

telinka • 3d • 1. apr 2008 o 16:04
mam kamosku - decembrovku bocmanku a tej sa na treti pokus narodila po dvoch chlapcoch dcerka - tiez mala 3 cisaraky....to len tak pre inspiraciu

alena22 • 1d • 1. apr 2008 o 16:28
mozu byt aj tri cisaraky?
ja mam jeden za sebou a na druhe abbetko si uz netrufam (zo zdravotnych dovodov som rada ze mame jedno) ale sa mi zda ze kocky spominali ze dva maximalne ze treti neopdporucaju

telinka • 3d • 1. apr 2008 o 19:03
no neodporucaju ale zvladnut sa to da -boc je toho zivym prikladom ja teda o tom nic neviem lebo som rodila 3x spontanne aj ked ten posledny to bola riadna fuska

janetka • 2d • 4. apr 2008 o 14:43
halo, skalicanky kde ste????

weeky • 1d • 20. apr 2008 o 17:00
ahojte ja som priamo zo Skailice.....

alinka1982 • 2d • 20. apr 2008 o 21:13
ahoj weeky siem sa opytat ako sa vlastne volas?ak ste pani danielova?????????

janetka • 2d • 21. apr 2008 o 09:01
pozerala som vase albumiky, ale nepoznam, asi uz mladsie rocniky ako ja
kde byvate?

weeky • 1d • 21. apr 2008 o 11:33
Ja som Barbora a som rocnik 1983

rexika • 1d • 21. apr 2008 o 12:48
Ahojte mamce nahodou som Vas tady nasla.Ja som byvala z Gbeloch a minuly rok sme sa prestahovali do Petrovky a je tu super a hlavne klidecek ,co v Gbeloch nebil.

mamartinka • snž • 21. apr 2008 o 14:30
ahojte babky.ja som z duboviec.

janetka • 2d • 21. apr 2008 o 14:41
weekt: no to ja som 76tka...stara paka

janetka • 2d • 21. apr 2008 o 14:43
rexika: a kde v petrovke? v nejakom domceku? ci v tych novych cinziacikoch?

telinka • 3d • 21. apr 2008 o 16:18
janet....tak pre teba len tak na povzbudenie ja som 73ojka

janetka • 2d • 21. apr 2008 o 19:47
telinka: dakujem...

zuzitka
14. feb 2009

rexika • 1d • 22. apr 2008 o 12:17
Ahoj janetka mi sme kupily dvojgeneracny dom ja sem vyrostla v dome a na cinziak bych nesla dom je dom

rexika • 1d • 22. apr 2008 o 12:41
ahoj janetka mi sme kupili dvojgeneracny dom,ja sem od malicka vyrostala na baraku a na cinziak by som nesla len vtedy keby ma donutily nejake okolnosti ale nie na dlho,muj vyrostal v skalici a jeho brat je tie 76-tka mimochodom ja som 85-tka je tu este niekto v tych rokoch?tak sa zatial majte musim ist dovarit obed

janetka • 2d • 22. apr 2008 o 13:20
rexika.....a ako sa vola tvoj? podla brata by som ho mozno poznala
Ja som zas vyrastala v cinziaku a teraz byvam v dome a to sa neda porovnat, a to som nechcela dom.... uz by som nemenila, hlavne kvoli detom

suzana121 • 1d • 22. apr 2008 o 18:18
Ahojte tiez som z okolia skalice

rexika • 1d • 22. apr 2008 o 19:39
Ahoj janetka vola sa Buban mozno ho budes poznat ked je tvoj rocnik.Muj tiez vyrostal na cinziaku ale potom odtia odesel a povidal ze to je kralickaren.Ale niektory nemaju na vyber tak musia ist aj na cinziak ked chcu byt sami.Maly matko poslucha ten moj jakub sa uz zacina pustat a chce sam behat ale dopada na prdel.Este mu to nejaky ten patek potrva.Tak sa maj

ivulik007 • 1d • 27. apr 2008 o 10:07
Ahojte, ja už pri Skalici síce nebývam, ale odtiaľ pochádzam.

mamcaaa • 1d • 27. apr 2008 o 10:10
Ahojte mamičky, detičky poslúchajú????

ivulik007 • 1d • 27. apr 2008 o 11:02
Ahoj mamcaaa - tak ja si nesťažujem, to moje poslúcha. Je to taký malý dobručký pokladík.

mamcaaa • 1d • 27. apr 2008 o 13:39
Keď mala malá mesiac tak tiež poslúchala, nedávno mala také blbé obdobie, ale klop klop už sa to konečne zlepšilo....

rexika • 1d • 27. apr 2008 o 16:16
ahojte nas maly ten neposluchal uz od narodenia stale nas trapily prdiky a teraz uz len spekuluje a chcel by vsetko to co nemoze, ale to si este uzijeme jak zacne behat sam

mamcaaa • 1d • 27. apr 2008 o 16:25
Tú našu ani tak nezaujímajú hračky ale všetko ostatné po čom ju je prd. Jej najoblúbenejšia hračka sú káble všeho druhu....

ivulik007 • 1d • 27. apr 2008 o 17:17
Naša malá by sa len pestovala na rukách. Akonáhle sa položí do postieľky, začne plakať a vyžadovať si pozornosť. Už si na to tak zvykla, že ju to budeme musieť pomaly odnaučiť. Akože popestovať - to je fajn, ale ona by sa doslova od rána do večera stále len nosila. Človek je už z toho občas aj uťahaný. Ale inak je zlatučká.
Rexika - inak, ja som sa minulý rok vydávala v Gbeloch (to len na margo toho, že si písala, že odtiaľ pochádzaš)

weeky • 1d • 27. apr 2008 o 21:43
Ahojte....moja mala poslucha aj ked to jed anjel s diablom v tele. Jej oblubene hracky su obcas knihy ale hlavne ovladace a telefony.

rexika • 1d • 28. apr 2008 o 20:49
Ahoj ivulik007 neviem v ktorom mesiaci si sa vydavala mi sme sa stahovali v maji.Mas muza gbelana.Aj muj maly sa rad nosil na rukach a teraz dojede v choditku za mnou a natahuje ruky aby som si ho zobrala,a ked sme u babky tak tam si kazdy chvilu pochova a na druhy den sa snim neda vydrzat enem by sa chcel stale nosit.Je to blby zlozvik a velmi tazko sa to odnauca.
Weeky tak tie ovladace a tel.moze aj moj maly.Uz jeden oslintal tak ze sa ten tel.vypinal zapinal anabijal aj bez nabijacky.A zo vsetkeho ma najradsej noviny trhat a trhat na milion kuskov.

ivulik007 • 1d • 29. apr 2008 o 10:26
Rexika - vydávala som sa koncom septembra. Nie, muž nie je z Gbelov. Len sme tam chceli mať svadbu, lebo sa nám zdal byť fajn tamojší pán farár. A napokon sme tam mali aj svadobnú hostinu. Dokonca sme tam plánovali aj bývať, ale nakoniec sme si to rozmysleli.
Hej, to nosenie na rukách je niekedy otrava. Zvlášť keď má človek nejakú prácu a nemôže ani na chvíľu dieťa pustiť, lebo mu začne plakať. Takže ju budeme od toho musieť pomaly odnaúčať. Respektíve, asi by to mal urobiť najskôr tatino, keďže on si ju tak naučil

lolofonka.k • 1d • 3. máj 2008 o 07:20
ahojte zahoracke maminy - krajanky moje

mamartinka • snž • 3. máj 2008 o 13:59
lolofonka ty kde si v zahraniciu?ja momentalne v irsku a zo slovenska zo skalickeho okresu.

helenka2 • 1d • Dnes o 13:05
ahojte baby tak ja som tuto temu zalozila skoro pred rokom a az teraz som sa sem prisla kuknut a tu je uz tolko bab, no ja som sa vtedy chcela spytat ze ako sa vam v skalickej porodnici rodilo ale tak uz to mam nastastie za sebou, sice to bolo trosku dramaticke a narychlo ale nastastie to vsetko dobre dopadlo...uz mame skoro pol roka a sme velke sikulky

zuzitka • 1d • Dnes o 13:41
helenka ... ale tu uz je jedna rozbehnuta tema SKALICA

zuzitka • 1d • Dnes o 13:42
kukni sem:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

😀 😀

zuzitka
14. feb 2009

som sa trochu nudila 😅

som to sem prekopirovala, lebo asi tu temu zamknu 🙂

a mozno sa pridaju aj dalsie babky 😀

mamartinka
14. feb 2009

cautevsetky.zelam vam vsetkym krasneho a sladkeho Valentina.Zuzitka to co je tuna porobene?dve temy mame? 🙂 vsetky pozdravujem.mi dnes pecieme chlebik.tak uvidime co s toho bude.a mame pekne pocasie tak sa pojdeme pozret k moru.

zuzitka
14. feb 2009

a ja ti prajem .. a vsetkym krasneho valentina 😵

ja som kukla na regiony a kukaaaaaaaaaam ze skalica, ale uplne iny autor a len 2 strany popisane ..... jakto ze to adminom uslo a nezamkli to? 😀 😀

u nas je strasnaaaaaaaaa kosa ........... brrrrr 😠

mamartinka
14. feb 2009

aj snehu mate?treba asi adminom napisat

zuzitka
14. feb 2009

ale teraz uz je ta druha skalica v popredi, takze si to asi admini vsimnu 😀
i ked teraz je o jedneho admina menej, emjee je totiz cerstva maminka, narodil sa jej matejko 😵 😵

sneh sa tu este drzi ... len keby tak nefukalo, no hnus 😠

ladena
14. feb 2009

ahooojte...........ja kukam co to tu je......... 😀

tiez prajem krasneho valentina 😵

sneh sa roztopil ....mamartinka a u vas co nove? 🙂

fuuuuuka ........fuuuuuuuuka,strasne 😠

zuzitka
14. feb 2009

ladenko, uz si si nahrala tie rybicky na video? mas to uz na blogu? idem kuk 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre