Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
7. nov 2008

my sme tuto noc spinkali pekne 😀 ale samo spava vzdy dobre, je spachtos, len sa zacal budit, ked som zrusila poobedny spanok.... asi mu to chyba a sem-tam sa v noci zobudi....

kravicka connie ... pozname, na JimJam to chodi..... aj masinka Thomas, ten chlapcek Dougie so psikom, co ma svoj album zazracny a kazdy den si vyberie nejake ine oblecenie.... no proste .... chobotnicka Oswald, Borek stavitel, poziarnik Sam ..... my nepotrebujeme ziadne DVDcka, staci mu tento program 😀 😀

pozera este - a to ma asi najradsej - CARS, Blesk Mc Queen 😵 😵

Ladenko, dnes som nalepila tu borduru McQueena po stene konecne, uz sme dali taku dosku k posteli, aby nesuchal stenu..... tak som mohla dokoncit tu borduru chvalabohu 😵 ale furt mi este kusisko ostal 😅 nevim kam to mam este dolepit.....

zuzitka
7. nov 2008

mate v skalici nejake detske kutiky? chodite tam s detmi?
🙂

z.g.
7. nov 2008

neviem, či tu je nejaké materské centrum, voľakedy bolo, chodila som tam so staršou dcérkou, keď bola ešte malá, potom to zrušili, čo je veľká škoda, páčilo sa nám tam

chodíme po škôlke do obch. centra MAX, máme to blízko, je tam vláčik, šmykľavka, autíčka na mince atď... a presklený výťah, ten sa páči malej asi najviac 😀 😀 😀 a cestou sa zastavíme na zmrzke cart d´or
a vôbec, je to super, že tu máme blízko školku aj ten max a tesco a detské ihriská, aj keď sa to nedá porovnať s tými ihriskami v írsku

rozprávakové stanice závidím, jimjim nemáme ani minimax, len carton network- ten pozerá natálka, ale adrike sa nepáči 😠, ona má rada len tú kravičku connie, a aj domáce videá, čo som natočila na kameru
pekné rozprávky vám chodia na tom jimjime

ladena
9. nov 2008

zuzitka,borduru nechaj schovanu...este sa zide 🙂
mozno ju este Samko znici,tak prelepis 🙂 🙂
mame Patrika na prazninach a dnes sme si po obede pospali 3 hodinky a teraz neviem kedy zaspime.....pozera pohadky pat a mat,tom a jerry....... 😀 😀

janetka
autor
10. nov 2008

zuzitka: my mame tiez borduru uz rok doma, chystame sa prerabat izbu, teda nie prerabat, ale zariadovat a prestahovat spalnu namiesto druhej detskej,t ak ju stale odkladam

z.g.
10. nov 2008

tie izbičky musíte mať ale pekné...

my tu ešte buntošíme, malá tu momentálne behá po posteli
režim máme úplne naruby, to sme ešte nikdy tuším takto nespali
no, snáď sa to polepší

janetka
autor
11. nov 2008

z.g.: neboj, to sa upravi...fakt, ze vsetko chce cas... 😉 a natalka spava rano cez vikendy dlhsie? ci je ranostaj?

zuzitka
11. nov 2008

konecne sme doma 😉

boli sme od piatka u nasich v Studienke, prisli sme domov az teraz, asi pred hodinou 😝
u nasich boli hody, takze sme sa zase prezierali 😅 😅
a konecne si samko uzil kolotoce - prvykrat v zivote 😀 lebo doteraz sa bal... on sa totiz boji velkeho hluku a na kolotococh teda hluk je a poriadny 😎
no ale teraz si vyskusal aj trampolinu, skakaci hrad, vlacik, detsku manez, dokonca labute!!! a to som bola s nim... ja stara koza 😀 😀 fotky spracujem dnes a hodim link...
ale tie ceny.... labute 40sk a ostatne 30sk... katastrofa

samkovi sme prerobili detsku izbu po mojej sestre, on asa prestahovala k priatelovi. len sme vymalovali, nabytok ostal ten isty zatial.....
kuk sem:
http://zuzitka.blogspot.com/2008/09/premeny-v-i...

mamcaaa
11. nov 2008

Ahojte dievcata,aj ja som z Holica, mozem sa pridat???

z.g.
11. nov 2008

mamcaa vitaj

bordúru ste kde kupovali?

zuzitka, pekná izbička, a ešte mi povedz, sím, ako sa robí ten blog

adrika išla spať o 1.00, vkuse sme spali skoro do 8.00, tak sa to dnes dalo
už sme navarli, aj sme sa napapali, neviem, či ju mám tera dávať spať, aj vykuklo slniečko, tak je hneď veselšie 🙂 🙂 🙂 ...

mamcaaa
11. nov 2008

Malička mi spinká tak som zvedavá na ako dlho.....Aj ja som nedávno robila malej v spálni detský kútik,nejaká tá bordúra, pár obrázkov na stenu a hneď je to tam veselšie.....

z.g.
11. nov 2008

macaa, kde si kupovala bordúru a obrázky?

nejako ste ma inšpirovali... 😀 😀

z.g.
11. nov 2008

tak som sa rozhodla, že idem malú uspať, lebo by mi inak zaspala veľmi skoro večer..
ešte vyvesím prádlo
ideme von, lebo zaspávame výhradne v kočíku, doma mi nezaspinká, iba keď je moooc unavená

mamcaaa
11. nov 2008

tak to ja som rada ze už spávame iba cez obed a v postielke. Akorat cez vikendy mam z toho hrozu lebo chodime na obedy k nasim aj svokrovom a mala cez obed spava tam, a to uz sa nam aj raz stalo ze nespala cely deń, jednoducho sa nevedela uloziť.
z.g. bordurky aj obrázky som si pokúpila v baltipe, vtedy tam mali celkom fajn výber.....

ladena
11. nov 2008

no tie kolotoce su pekne drahe....aj vam vyslo pocasie zuzitka? 🙂
mi mame tento vikend hody tak uvidime ake bude pocasie a tiez sa mozno povozime na kolotococh to bude srandicka hlavne pre deturky 🙂 🙂

zuzitka
11. nov 2008

borduru mi zohnala Ladena v Hodonine 😉

kuk:
http://zuzitka.blogspot.com/2008/09/mcqueen-mni...

u nas v tescu maju aj plagaty McQueena... 40x50cm za 160sk.... mame ho na skrini nalepeny 🙂

zuzitka
11. nov 2008

pocasie na hody nam vyslo uplne super... teda v sobotu prsalo skoro cely den.... ale nedela bola slnecna 😀
a v pondelok bolo tiez fajn, tak sme sa este kolotocovali 🙂
inak samko ma fakt prekvapil, ze sa nebal..... minuly rok sme ho museli z vlacika vytiahnut von hned jak sa vlacik pohol 😅 a teraz tam behal o dusu 😀 mozno preto, ze tam bol aj maly Misko a Izabelka 😉

bordur je mnoho ale McQueen nas potrapil, u nas som ho nikde nevidela, jedine na objednavku ale tu je to velmi drahe.... 5m asi za 350sk..... a Ladenka mi zohnala 10m 😀 😀

janetka
autor
11. nov 2008

ja som bordury objednavala cez MMB 😉

janetka
autor
11. nov 2008

ja prave peciem malemu tortu k meninam, nemala som to v plane, ale nech trosku citit vo vzduchu tie meninky, aj ked skorej si to uvedomuje kubko namiesto matka a zhrabol aj jeho darcek... a tortu robim taku piskotovo pudingovu so slahackou bez cokolady, vsetko vanilkove, snad mi vyjde, to som si vymyslela recept

janetka
autor
11. nov 2008

chodili ste niektora na gympel?

ladena
11. nov 2008

janetka tak nech sa ti podari.... 🙂
ja pomaly peciem na vianoce 😝 😀

z.g.
11. nov 2008

vďaka za typy, ten baltip mám blízko, skúsim sa najprv tam pozrieť,
izbičku máme žlto-modrú

janetka, tak príjemnú oslavu

ja som chodila na gympel v senici

zuzitka
11. nov 2008

z.g. ... chces si urobit blog? ak chces ten styl ako ja mam, tak si klikni na moj a upne hore by malo byt, ze: vytvorit blog 🙂
tam klikni a potom podla pokynov... myslim, ze su tam 3 hlavne kroky ... najprv tvoje udaja, potom nazov blogu a nakoniec si vyberes sablonu, ako by mal blog vyzerat 😉

no a potom sa s tym chvilku pohras... mozes zmenit pismo, farbu, atd. ved kludne sa potom popytaj, vsetko ti objasnim 😉

ale su aj ine blogy... napriklad blog.sk... skus si dat do googla, co ti najde 😀

zuzitka
11. nov 2008

ja mam na blogu odkazy aj na kamosky, pozri tam, ako to maju aj oni urobene, mozno sa ti nieco zapaci 🙂

zuzitka
11. nov 2008
zuzitka
11. nov 2008

janetka ... Matkovi vsetko naj k meninkam..... ale zabudol prist na bielom konovi 🙂

janetka
autor
11. nov 2008

dakujeme, torta sa vydraila, dokonca aj mne co chuti, co ja torty moc nemusim 😉

z.g.
11. nov 2008

zuzitka, dík, sa na to potom mrknem, teraz nestíham,
je to niečo ako webové stránky, však? jednu mám vytvorenú, ale asi sa mi skoro zaplní, lebo mám 12 MPx foťák, a je platená tá stránka

janetka, nezostalo vám z torty na ochutnanie ? dala by som si
tiež blahoželám k meninkám

no, maje malé zaspali dnes večer neskôr, tak som zvedavá, čo bude dnes v noci

z.g.
11. nov 2008

ak by ste chceli urobiť mrk, tak tu www.nasefotoestranky.cz

z.g.
11. nov 2008

sorry, chybička
www.nasefoto.estranky.cz

dobrú, idem ja spať, neskoro sa vteperím do pelechu, a potom nadávam, že som nevyspaná 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre