Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

Caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?
z.g.
21. máj 2009
tak to ste mali sradnu s psíkom, ešteže sa našiel...
no, kráti sa nám to, už aj pomaly začína byť cestovná horúčka...zase...
zuzitka
25. máj 2009
som tu dlho nebola ...

ladenko ... byt máte už vysušený? 😃

z.g. ... vy sa už vraciate domov? =-)
mamartinka
25. máj 2009
cauko zuzit.coze si tu dlho nebola?ako sa mavas?nevolnosti ustupuju?
zuzitka
25. máj 2009
ahoj ... teraz sa dosť sústredujem v téme: najkrajší vianočný darček 😉 😉
takže si vymieňame infošky so spolutehulkami 🙂

nevolnosti? čo ja viem, stále mi býva zle, ale už pomenej, no grcám furt raz do dňa :-p

a ty ako? už si si aspoň plodné dni zistila?
mamartinka
25. máj 2009
este nezistila.vcera mrsulda dosla.ale som aj rada.uz mam ovu testy tak chcem ist v juni na to.uvidime co nam jun nadeli.mozno nic.akosi sa tu zacina pomrakat.ale vcera bolo nadherne uz konecne po 2 tyzdnoch dazda.ale vam sa uz ma ochladit.este aj mraziky maju prist.
zuzitka
25. máj 2009
tu je nádherne slnečno ... možno až príliš horko :-p

ved tie ovulačné testy skúšaj čo najskôr, aby ste vedeli, kedy sa oplatí snažilkovať ... ja som tak trafila toto tehotenstvo 😉 😉 začni testovať na 11ty deň po začiatku mrchy 😉
mamartinka
25. máj 2009
zuzit mas ip 😉
ladena
25. máj 2009
zuzi ...no byt je vysušeny ale fleky zostali kukni na blog ako sme vyzerali po povodniach 😃 😃
zuzitka
25. máj 2009
ladenko ... no krása ]-( ]-(
ladena
25. máj 2009
dufam,že tak už nedopadneme nikdy =-)
mamartinka
25. máj 2009
no parada Ladenko.mali ste teda robotu.hned je co robit vsak.zuzitka kto je to dievcatko u primania?pekne satky mala.
zuzitka
25. máj 2009
to je moje krstniatko Izabelka x-)
mamartinka
25. máj 2009
pekna bola.a inak aj ta torta.mnam.
zuzitka
25. máj 2009
tortu dala robiť moja mamina ... a vážne je dobrá, ešte mám kus v ladničke 😉
mamartinka
25. máj 2009
posli. 😉 este nespite?panelak este kukavas?dnes to bolo nic moc.
zuzitka
25. máj 2009
jasne, panelak kukávam 😉 ale už ho tak "nežerem" ako predtým :-N

tortu chceš poslať? mňam ... je ovocná s jahodami a ananásom a mandarínkami x-)
mamartinka
25. máj 2009
ano tortu.tak ja idem k muzickovi uz.tuli,tuli.dobru noc.
zuzitka
25. máj 2009
dobrú noc 😃
z.g.
26. máj 2009
ahojte, ...ale ste sa tu rozbehli...ja som tu len na skok, v piatok v nocoi letíme domov,
mám robotu pred pdchodom, tak sa potom ozvem asi až zo slovenska...už si zakazujem počítač... 😃 😃 😃
mamartinka
26. máj 2009
stastny let bez meskania. 😉
zuzitka
30. máj 2009
z.g ... tak ste doma už? 🙂 🙂 🙂

my sme na víkend ostali v BA, dnes bola grilovačka u sestry a zajtra bude opekačka kdesi pri Dunaji 😉
mamartinka
30. máj 2009
Zuzitka ano.z.g. uz su doma.na slovensku.pisala akurat do temy severne Irsko.a vydim ze vam tiez nieje spatne.tak prijemnu grilovacku a opekacku. 😉
ladena
5. jún 2009
no kde ste nejako sem nepíšeme asi nemame času..... 😃 😃 😃

nam začala rybárska sezona,takže travime väčšinu času na rybach x-) x-)
zajtra budeme grilovat ....... až na to počasie,mohlo by sa aj konečne už oteplit 🙂 no pozerala som na internete a tam hlásia od pondelka nad 25 až 30°C celý týždeň ...sa teším a som zvedavá =-) 😉
z.g.
6. jún 2009
...ahojte, sme už doma od minulej soboty,
let meškal 3 hodiny, minule to bolo "len" 2,5 hodiny, v noci je to zážitok...s deťmi čakať na letisku, minule aspoň zaspali, ale teraz behali hore dole, celé divoké... 😃 , namiesto o 3.45 sme leteli 6.45 ale spali aspoň potom v lietadle...

no, do poriadnej zimy sme to prišli...ladenka, tak to ma teší, že sa má konečne otepliť...dnes je zase nejako pod mrakom...

v takej zime idete teda grilovať, počkajte do pondelka...ale veď na zahriatie bude uurčite niečo po ruke... 😃

my sme teraz u našich, ešte sme vzácne a ja mám, trochu veget od malých...

mamartinka, ty si môj hovorca normálne

zuzitka, všetko v poriadku s tehotenstvom?

tak pekný víkdend...
zuzitka
9. jún 2009
joj, nejak zapadávame prachom 😞

je pravda, že na koníkovi som teraz najčastejšie v inej téme ... najkrajší vianočný darček 😃 😃 😃
a inak som furt na facebooku 🙂

z.g. ... zatial sme v pohode, za 2 týždne idem na UZV a na krv /na AFP testy, snád bude všetko ok/
ako sa máte doma? 🙂
z.g.
9. jún 2009
veruže zapadávame, vy nepíšte, ja nepíšem... :-p 😃

...dobre sa my máme, prvé 3-4 dni sa mi chcelo naspäť, ale už som sa nejako zaklimatizovala, som sa pýtala manžela, že ako sa má, tak mi povedal, že "teplo" 😃 😃 😃 ...teraz je tam cez obed 38 st.c v tieni, slnko pečie ako divé a v lete bude ešte teplejšie...

natálke je fajn s deťmi v škôlke, hračky v detskej sú deťom vzácne... 😃 😃 😃

a ja idem spať, toooľko hodín je....
zuzitka
10. jún 2009
samkovi su vzácne hračky doma, ajked sa vrátime po víkende domov od našich 😃 😃

mamartinka ... som kukala tvoje albumy ... a si tam na svadobnej fotke s dlhými vlasmi. ja som ťa tam vôbec nespoznala 🙂 🙂 viac ti svedčia dlhé vlasy 😉

a tá torta z plienok je suprováááá 😃 😃
ladena
22. jún 2009
ahojte

mamartinka....co nove ako pokračujete v snaženi,darí sa? no vážne tie vlasy ako zuzitka spominala....fakt ti svedčia dlhe 😉 a prečo mas kratky strih? 🙂 🙂

jaaaaj pršííííí .....a je zima to je hnusne počasie... 😞

cez vikend sme boli na rybach ...no počasie vyšlo až na piatok ,že nam pršalo ale mali sme pristrešok a bolo super 🙂 nachytali sme kaprov aj maleho sumca .....a varili guláš mnam 🙂 🙂

a vy čé nove??? 🙂 🙂
divozienka25
22. jún 2009
caute babenky,

neviete mi nahodou niektora poradit kde by som zohnala v Skalici a okoli znacku NUK?? uz som bola snad vsade a nic...a co v Hodosi?? nemate niektora infosky?? diky
z.g.
22. jún 2009
fíha, tak to neviem, v TESCU nemajú? tuším tam som videla...ale či to bolo v SE alebo v SI...alebo skús bonus-detom.sk, majú predajňu v SE alebo sadá aj objednať ceu internet...podľa toho, čo teda porebuješ konkrétne...

no, veru hrozné počasie...od štvrtka sa bude zlepšovať počasie, dúfam, že im predpoveď vyjde...

Začni písať odpoveď...

Odošli