• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

4. februára 2017 
tak to ste mali sradnu s psíkom, ešteže sa našiel...
no, kráti sa nám to, už aj pomaly začína byť cestovná horúčka...zase...
21. máj 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu dlho nebola ...

ladenko ... byt máte už vysušený? :grinning:

z.g. ... vy sa už vraciate domov? :confused:
25. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko zuzit.coze si tu dlho nebola?ako sa mavas?nevolnosti ustupuju?
25. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ... teraz sa dosť sústredujem v téme: najkrajší vianočný darček :wink: :wink:
takže si vymieňame infošky so spolutehulkami :slight_smile:

nevolnosti? čo ja viem, stále mi býva zle, ale už pomenej, no grcám furt raz do dňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ty ako? už si si aspoň plodné dni zistila?
25. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nezistila.vcera mrsulda dosla.ale som aj rada.uz mam ovu testy tak chcem ist v juni na to.uvidime co nam jun nadeli.mozno nic.akosi sa tu zacina pomrakat.ale vcera bolo nadherne uz konecne po 2 tyzdnoch dazda.ale vam sa uz ma ochladit.este aj mraziky maju prist.
25. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je nádherne slnečno ... možno až príliš horko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ved tie ovulačné testy skúšaj čo najskôr, aby ste vedeli, kedy sa oplatí snažilkovať ... ja som tak trafila toto tehotenstvo :wink: :wink: začni testovať na 11ty deň po začiatku mrchy :wink:
25. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzit mas ip :wink:
25. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ...no byt je vysušeny ale fleky zostali kukni na blog ako sme vyzerali po povodniach :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladenko ... no krása :angry: :angry:
25. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,že tak už nedopadneme nikdy :confused:
25. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada Ladenko.mali ste teda robotu.hned je co robit vsak.zuzitka kto je to dievcatko u primania?pekne satky mala.
25. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je moje krstniatko Izabelka :dizzy_face:
25. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekna bola.a inak aj ta torta.mnam.
25. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tortu dala robiť moja mamina ... a vážne je dobrá, ešte mám kus v ladničke :wink:
25. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli. :wink: este nespite?panelak este kukavas?dnes to bolo nic moc.
25. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, panelak kukávam :wink: ale už ho tak "nežerem" ako predtým :sweat_smile:

tortu chceš poslať? mňam ... je ovocná s jahodami a ananásom a mandarínkami :dizzy_face:
25. máj 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tortu.tak ja idem k muzickovi uz.tuli,tuli.dobru noc.
25. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc :grinning:
25. máj 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ...ale ste sa tu rozbehli...ja som tu len na skok, v piatok v nocoi letíme domov,
mám robotu pred pdchodom, tak sa potom ozvem asi až zo slovenska...už si zakazujem počítač... :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastny let bez meskania. :wink:
26. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z.g ... tak ste doma už? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

my sme na víkend ostali v BA, dnes bola grilovačka u sestry a zajtra bude opekačka kdesi pri Dunaji :wink:
30. máj 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzitka ano.z.g. uz su doma.na slovensku.pisala akurat do temy severne Irsko.a vydim ze vam tiez nieje spatne.tak prijemnu grilovacku a opekacku. :wink:
30. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste nejako sem nepíšeme asi nemame času..... :grinning: :grinning: :grinning:

nam začala rybárska sezona,takže travime väčšinu času na rybach :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra budeme grilovat ....... až na to počasie,mohlo by sa aj konečne už oteplit :slight_smile: no pozerala som na internete a tam hlásia od pondelka nad 25 až 30°C celý týždeň ...sa teším a som zvedavá :confused: :wink:
5. jún 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahojte, sme už doma od minulej soboty,
let meškal 3 hodiny, minule to bolo "len" 2,5 hodiny, v noci je to zážitok...s deťmi čakať na letisku, minule aspoň zaspali, ale teraz behali hore dole, celé divoké... :grinning: , namiesto o 3.45 sme leteli 6.45 ale spali aspoň potom v lietadle...

no, do poriadnej zimy sme to prišli...ladenka, tak to ma teší, že sa má konečne otepliť...dnes je zase nejako pod mrakom...

v takej zime idete teda grilovať, počkajte do pondelka...ale veď na zahriatie bude uurčite niečo po ruke... :grinning:

my sme teraz u našich, ešte sme vzácne a ja mám, trochu veget od malých...

mamartinka, ty si môj hovorca normálne

zuzitka, všetko v poriadku s tehotenstvom?

tak pekný víkdend...
6. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, nejak zapadávame prachom :frowning2:

je pravda, že na koníkovi som teraz najčastejšie v inej téme ... najkrajší vianočný darček :grinning: :grinning: :grinning:
a inak som furt na facebooku :slight_smile:

z.g. ... zatial sme v pohode, za 2 týždne idem na UZV a na krv /na AFP testy, snád bude všetko ok/
ako sa máte doma? :slight_smile:
9. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veruže zapadávame, vy nepíšte, ja nepíšem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

...dobre sa my máme, prvé 3-4 dni sa mi chcelo naspäť, ale už som sa nejako zaklimatizovala, som sa pýtala manžela, že ako sa má, tak mi povedal, že "teplo" :grinning: :grinning: :grinning: ...teraz je tam cez obed 38 st.c v tieni, slnko pečie ako divé a v lete bude ešte teplejšie...

natálke je fajn s deťmi v škôlke, hračky v detskej sú deťom vzácne... :grinning: :grinning: :grinning:

a ja idem spať, toooľko hodín je....
10. jún 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samkovi su vzácne hračky doma, ajked sa vrátime po víkende domov od našich :grinning: :grinning:

mamartinka ... som kukala tvoje albumy ... a si tam na svadobnej fotke s dlhými vlasmi. ja som ťa tam vôbec nespoznala :slight_smile: :slight_smile: viac ti svedčia dlhé vlasy :wink:

a tá torta z plienok je suprováááá :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mamartinka....co nove ako pokračujete v snaženi,darí sa? no vážne tie vlasy ako zuzitka spominala....fakt ti svedčia dlhe :wink: a prečo mas kratky strih? :slight_smile: :slight_smile:

jaaaaj pršííííí .....a je zima to je hnusne počasie... :frowning2:

cez vikend sme boli na rybach ...no počasie vyšlo až na piatok ,že nam pršalo ale mali sme pristrešok a bolo super :slight_smile: nachytali sme kaprov aj maleho sumca .....a varili guláš mnam :slight_smile: :slight_smile:

a vy čé nove??? :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky,

neviete mi nahodou niektora poradit kde by som zohnala v Skalici a okoli znacku NUK?? uz som bola snad vsade a nic...a co v Hodosi?? nemate niektora infosky?? diky
22. jún 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, tak to neviem, v TESCU nemajú? tuším tam som videla...ale či to bolo v SE alebo v SI...alebo skús bonus-detom.sk, majú predajňu v SE alebo sadá aj objednať ceu internet...podľa toho, čo teda porebuješ konkrétne...

no, veru hrozné počasie...od štvrtka sa bude zlepšovať počasie, dúfam, že im predpoveď vyjde...
22. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok