Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

z.g.
21. máj 2009

tak to ste mali sradnu s psíkom, ešteže sa našiel...
no, kráti sa nám to, už aj pomaly začína byť cestovná horúčka...zase...

zuzitka
25. máj 2009

som tu dlho nebola ...

ladenko ... byt máte už vysušený? 😀

z.g. ... vy sa už vraciate domov? 😕

mamartinka
25. máj 2009

cauko zuzit.coze si tu dlho nebola?ako sa mavas?nevolnosti ustupuju?

zuzitka
25. máj 2009

ahoj ... teraz sa dosť sústredujem v téme: najkrajší vianočný darček 😉 😉
takže si vymieňame infošky so spolutehulkami 🙂

nevolnosti? čo ja viem, stále mi býva zle, ale už pomenej, no grcám furt raz do dňa 😝

a ty ako? už si si aspoň plodné dni zistila?

mamartinka
25. máj 2009

este nezistila.vcera mrsulda dosla.ale som aj rada.uz mam ovu testy tak chcem ist v juni na to.uvidime co nam jun nadeli.mozno nic.akosi sa tu zacina pomrakat.ale vcera bolo nadherne uz konecne po 2 tyzdnoch dazda.ale vam sa uz ma ochladit.este aj mraziky maju prist.

zuzitka
25. máj 2009

tu je nádherne slnečno ... možno až príliš horko 😝

ved tie ovulačné testy skúšaj čo najskôr, aby ste vedeli, kedy sa oplatí snažilkovať ... ja som tak trafila toto tehotenstvo 😉 😉 začni testovať na 11ty deň po začiatku mrchy 😉

mamartinka
25. máj 2009

zuzit mas ip 😉

ladena
25. máj 2009

zuzi ...no byt je vysušeny ale fleky zostali kukni na blog ako sme vyzerali po povodniach 😀 😀

zuzitka
25. máj 2009

ladenko ... no krása 😠 😠

ladena
25. máj 2009

dufam,že tak už nedopadneme nikdy 😕

mamartinka
25. máj 2009

no parada Ladenko.mali ste teda robotu.hned je co robit vsak.zuzitka kto je to dievcatko u primania?pekne satky mala.

zuzitka
25. máj 2009

to je moje krstniatko Izabelka 😵

mamartinka
25. máj 2009

pekna bola.a inak aj ta torta.mnam.

zuzitka
25. máj 2009

tortu dala robiť moja mamina ... a vážne je dobrá, ešte mám kus v ladničke 😉

mamartinka
25. máj 2009

posli. 😉 este nespite?panelak este kukavas?dnes to bolo nic moc.

zuzitka
25. máj 2009

jasne, panelak kukávam 😉 ale už ho tak "nežerem" ako predtým 😅

tortu chceš poslať? mňam ... je ovocná s jahodami a ananásom a mandarínkami 😵

mamartinka
25. máj 2009

ano tortu.tak ja idem k muzickovi uz.tuli,tuli.dobru noc.

zuzitka
25. máj 2009

dobrú noc 😀

z.g.
26. máj 2009

ahojte, ...ale ste sa tu rozbehli...ja som tu len na skok, v piatok v nocoi letíme domov,
mám robotu pred pdchodom, tak sa potom ozvem asi až zo slovenska...už si zakazujem počítač... 😀 😀 😀

mamartinka
26. máj 2009

stastny let bez meskania. 😉

zuzitka
30. máj 2009

z.g ... tak ste doma už? 🙂 🙂 🙂

my sme na víkend ostali v BA, dnes bola grilovačka u sestry a zajtra bude opekačka kdesi pri Dunaji 😉

mamartinka
30. máj 2009

Zuzitka ano.z.g. uz su doma.na slovensku.pisala akurat do temy severne Irsko.a vydim ze vam tiez nieje spatne.tak prijemnu grilovacku a opekacku. 😉

ladena
5. jún 2009

no kde ste nejako sem nepíšeme asi nemame času..... 😀 😀 😀

nam začala rybárska sezona,takže travime väčšinu času na rybach 😵 😵
zajtra budeme grilovat ....... až na to počasie,mohlo by sa aj konečne už oteplit 🙂 no pozerala som na internete a tam hlásia od pondelka nad 25 až 30°C celý týždeň ...sa teším a som zvedavá 😕 😉

z.g.
6. jún 2009

...ahojte, sme už doma od minulej soboty,
let meškal 3 hodiny, minule to bolo "len" 2,5 hodiny, v noci je to zážitok...s deťmi čakať na letisku, minule aspoň zaspali, ale teraz behali hore dole, celé divoké... 😀 , namiesto o 3.45 sme leteli 6.45 ale spali aspoň potom v lietadle...

no, do poriadnej zimy sme to prišli...ladenka, tak to ma teší, že sa má konečne otepliť...dnes je zase nejako pod mrakom...

v takej zime idete teda grilovať, počkajte do pondelka...ale veď na zahriatie bude uurčite niečo po ruke... 😀

my sme teraz u našich, ešte sme vzácne a ja mám, trochu veget od malých...

mamartinka, ty si môj hovorca normálne

zuzitka, všetko v poriadku s tehotenstvom?

tak pekný víkdend...

zuzitka
9. jún 2009

joj, nejak zapadávame prachom ☹

je pravda, že na koníkovi som teraz najčastejšie v inej téme ... najkrajší vianočný darček 😀 😀 😀
a inak som furt na facebooku 🙂

z.g. ... zatial sme v pohode, za 2 týždne idem na UZV a na krv /na AFP testy, snád bude všetko ok/
ako sa máte doma? 🙂

z.g.
9. jún 2009

veruže zapadávame, vy nepíšte, ja nepíšem... 😝 😀

...dobre sa my máme, prvé 3-4 dni sa mi chcelo naspäť, ale už som sa nejako zaklimatizovala, som sa pýtala manžela, že ako sa má, tak mi povedal, že "teplo" 😀 😀 😀 ...teraz je tam cez obed 38 st.c v tieni, slnko pečie ako divé a v lete bude ešte teplejšie...

natálke je fajn s deťmi v škôlke, hračky v detskej sú deťom vzácne... 😀 😀 😀

a ja idem spať, toooľko hodín je....

zuzitka
10. jún 2009

samkovi su vzácne hračky doma, ajked sa vrátime po víkende domov od našich 😀 😀

mamartinka ... som kukala tvoje albumy ... a si tam na svadobnej fotke s dlhými vlasmi. ja som ťa tam vôbec nespoznala 🙂 🙂 viac ti svedčia dlhé vlasy 😉

a tá torta z plienok je suprováááá 😀 😀

ladena
22. jún 2009

ahojte

mamartinka....co nove ako pokračujete v snaženi,darí sa? no vážne tie vlasy ako zuzitka spominala....fakt ti svedčia dlhe 😉 a prečo mas kratky strih? 🙂 🙂

jaaaaj pršííííí .....a je zima to je hnusne počasie... ☹

cez vikend sme boli na rybach ...no počasie vyšlo až na piatok ,že nam pršalo ale mali sme pristrešok a bolo super 🙂 nachytali sme kaprov aj maleho sumca .....a varili guláš mnam 🙂 🙂

a vy čé nove??? 🙂 🙂

divozienka25
22. jún 2009

caute babenky,

neviete mi nahodou niektora poradit kde by som zohnala v Skalici a okoli znacku NUK?? uz som bola snad vsade a nic...a co v Hodosi?? nemate niektora infosky?? diky

z.g.
22. jún 2009

fíha, tak to neviem, v TESCU nemajú? tuším tam som videla...ale či to bolo v SE alebo v SI...alebo skús bonus-detom.sk, majú predajňu v SE alebo sadá aj objednať ceu internet...podľa toho, čo teda porebuješ konkrétne...

no, veru hrozné počasie...od štvrtka sa bude zlepšovať počasie, dúfam, že im predpoveď vyjde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre