Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
22. jún 2009

ahoj
divozienka tak to ti neviem poradit ,ale ak to niekde uvidim napišem a zajtra idem do hodonína tak skusim mrknut nieco.......... 😉 🙂

barbie9891
5. júl 2009

ahojte som z Holica som v piatom mesiaci a vsetci ma strasia so Skalickou porodnicou viete mi niekto poradit kam ist rodit

zuzitka
6. júl 2009

ahoj barbie ... s porodnicou ti nepomozem, ale nechces sa pridat k nam do temy "najkrajsi vianocny darcek"

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kludne sa pridaj 😉
je to v casti Tehotenstvo 🙂

a v nastaveni si vypis termin porodu a odkial si 🙂

luba142
10. júl 2009

ahoj barbie ja som v skalickej porodnici rodila 2 krat a nemala som ziadny problem vsetci su tam mily az na primara ale co uz s tym som dosla do styku len raz na vizite

luba142
10. júl 2009

divozienka a bola si baby schope alebo v tescu alebo aj v DM drogerii? Tam by mohli tuto znacku mat

ladena
5. aug 2009

ahooojte
no už sem nikto nechodííííííí ????? ☹

halooooooooo.................. 🙂 je leto 😎 tak vsetci cestuju po dovolenkach a užívaju si...... 😀 😀

zuzitka
7. aug 2009

ladenko ... márny pokus o oživenie témy 😖

zuzitka
7. aug 2009

ak sem mrkne Janetka ... prajem všetko najlepšie k narodeninkám jej aj Jakubkovi 😵 😵

zuzitka
7. aug 2009

baby, kedže každá píše už v inej téme, tak som si dovolila zrušiť náš fotoalbum s tabulkou 😅

tabulka s našimi údajmi bude u LADENKY v albume 😉 😉

janetka
autor
7. aug 2009

zuzitka: jeeej, dakujem, mile od teba, ze si si spomenula...

mali by sme naozaj ozivit temu, ved skalica ake velke mesto 😎 a nikto sem odtial nechodi

janetka
autor
7. aug 2009

jej,t eraz som si az vsimla, ze cakate chlapceka... ma to aj vyhody, ako u nas, sa spolu zahraju a nemusis kupovat nove hracky.. .len doplnas obcas 😉

zuzitka
7. aug 2009

no priznám sa, že som si spomenula len preto, lebo som čumela do tej tabulky 😀 😀

zuzitka
7. aug 2009

tabulka skalica je zatial aj u mňa:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

janetka
autor
7. aug 2009

ake brusko uz mas riadne... tak to bude chlap ako hora 😉

zuzitka
7. aug 2009

sama som prekvapená, aké velké bruško mám 😕
ale ono je to asi tým, že som mala brucho rozťahané po samkovi a vela slaniny mám na ňom 😀 😀

a že to bude chlapček ... ušetrím aj na oblečení aj na hračkách 😀 😀

janetka a ako si to brala, ked sa ti narodili dvaja chalani? lebo mne je to ešte tak trochu lúto, že to nebude baba 😅

janetka
autor
8. aug 2009

zuzitka: aj ja som chcela druhe dievcatko, a tajne som dufala, ale to si neuvedomujes potom, take babatenko.... ked sa narodil matko, tak v mojich planoch uz nechcem rodit, tak som si naplno vychutnavala take tri prve mesiace, ako ho prebalujem, papa mliecko, lebo viem, ze to uz nebude... a on bol strasne dobrucky... takze baba, ci chalan je to jedno.....nakoniec aj dobre...lebo fakt sa vyhraju spolu.. jedine co sa furt zamyslam, ze na dochodok kto bude moj partak, vacsinou su to dcery.... 😉 tak zalozim na MK temu dochodkyne a budem mat stale co robit 😉 😉 😉

zuzitka
10. aug 2009

janetka ... ja viem, že ked sa mi chlapček narodí, že vtedy už budem v pohode, to len teraz som z toho taká .... nezmierená ešte 😅 mi to príde nespravodlivé.... 😅 😅
ale viem, že si zvyknem a že bude všetko v pohode 😉 😉 😉

ladena
25. aug 2009

ahojte,škoda už sem nikto nepíše......... ☹

zuzitka troška by sme tu mohli popísat,no viem chodíte do druhych tém ale môžme aj tu niečo objavit 😉

tak sa majte zatial..............paaaaa

janetka
autor
25. aug 2009

kde su vsetky skalicanky???

ladena
29. aug 2009

no asi na dovolenkach ešte.......... !!!!!!!!!!! 🙂

z.g.
29. aug 2009

ahojte, skalica sem aj píše?
no, zanedbávam to tu aj ja...
ja som tiež viac na facebooku...
my dovolenkujeme, ale v noci letíme na slovensko, tak sa ozvem potom...

zuzitka
3. sep 2009

ahojte .... škôlkujeme 😀 😀 😀
zatial bez plaču 😀 ale samko je len do 12h, spinkať bude až od pondelka 😀

z.g.
3. sep 2009

zuzitka, fí, tak nech to tak vydrží..super...nás čaká nástup do MŠ v novembri, tak som zvedavá...

a zae nikde nikto...

zuzitka
3. sep 2009

a som prekvapená, že tam všetko papá ... 😉 😉

tiež dosť fičím na facebooku 🙂

ladena
3. sep 2009

to asi už všetky sme na tom facebooku 😀 😀
ja som zavislá na takej hre...mam farmičku a tam si pestujem zeleninku a budujem 😀 😀 no hromada ludí to tam pozna a hra no zavislaci 😀 😀

to su zmeny ze zuzitka ,no myslím že škôlka ho zmení a naučí sa ....je šikovny chlapecek 🙂 😉 😉

z.g.
4. sep 2009

tak super, že aj papá malý v škôlke...

tú farmičku som ešte neskúšala, ale ani to radšej nebudem robiť, aby som nebola aj ja závislá...😀

natálke sa dnes akosi nechcelo do školy, bola nevyspaná, trochu je tuším nachladnutá, no máme klimatickú zmenu, ale mne to momentálne vyhovuje, už mi bolo na cypre moc teplo, ale zase by sa mohlo po pár dńoch otepliť...
mali sme tam ísť ešte v októbri, ale mali sme letenky cez skyerupe, tak teraz neviem, či ešte budem kupovať letenky cez inú spoločnosť, lebo sú dosť drahé, ak nebude ešte niečo výhodnejšie, tak sa na to asi teraz vykašlem...☹

zuzitka
4. sep 2009

z.g. ... a môžem si ťa nájsť na FB?
ja som zuza vallova 🙂

teraz, ked tak skoro vstávame ... o 7h 🙂 🙂 tak potom mám zrazu taký dlhý deň 😀 😀 😀 😀
predtým som vylihovala do 9h, aj do 10h ....

ešte idete na cyprus? to by sa mi páčilo, také chvílkové a časté dovolenky 😀 😀 😎

zuzitka
5. sep 2009

z.g. .... tá foto na FB ... som neverila, že si to ty 😀 😀 😀 😀

z.g.
5. sep 2009

zuzitka, ja som ťa zase hneď spoznala...
tá moja fotka je fotomontáž 😀

no mali sme ísť na cyprus, ale teraz pozerám ceny leteniek, no nič moc, tak uvidím, ako to poriešim, ešte by som tam rada išla, lebo keď začnem pracovať, to už nebude tak ľahké...

ladenka, janetka, napíšem vám sem na MK správu s kontaktom na facebooku, tak ak chcete, pridajte si ma...

zuzitka
7. sep 2009

z.g. .... cha cha ... to som pochopila, že to je fotomontáž 😀 😀

som bola dnes na krv, zisťujú mi, či nemám zvýšený cukor ... či nemám tehotenskú cukrovku 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre