Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

mamartinka
8. jan 2010

Treba vydrzat ladenko.No ja by som aj pisala ale to by som si tu sama zo sebou asi tu pisala. 😀 Nik sem uz nechodite co je skod velka.No ja uz sa tesim co budem mat take nevolnosti tehu.Ked chceme babetka musime aj pretrpiet nieco.A vy este je asi skoro vediet co budete mat ze?Aj chcete vediet ci sa nechate prekvapit?Ake mate vybrate mena?

mamartinka
8. jan 2010

No a zas mesiac,dva nikoho.A to potom chcete aby sa sem pisalo.Neviem naco tato tema vznikla ked sem vobec nikto nepise. ☹ 🙄

ladena
8. jan 2010

no mamartinka mozno neni casu a je obsadeny facebook 😀 😀 tam su vsetky
chceme sa prekvapit a hlavne nech je to zdrave 😉

mamartinka
8. jan 2010

Tak tak hlavne nech ste zdravy.Ty uz budes mat aj tehu zasebou aj vsetky vlastne a mi nic.No uvidime co nam v Iscare povedia.A mas pravdu.Teraz kazdy frci na facbooku.

ladena
8. jan 2010

sak sa zadarí neboj sa,treba sa na nieco insie zamerat a uvidís ze ostanes tehu....nemysliet moc na to a je nutny ten Iscar? tvoj gynekolog ta nelieci? 🙂

mamartinka
8. jan 2010

No ja uz to nechcem nechat len tak.Sa nato neako ani nesustredim.Moj gyn ma nelieci.Len tak ma lieci ze tam vzdy pridem a ste zdravy.Uz ma to unavuje.Chcem ist skratka dalej a chcem vediet co nam v Iscare povedia.Ake budu vysledky tam.Ak budeme opet zdravy tak potom uz neviem kde bude problem.A uz budem mat aj 30 v marci,Uz cakat dalej nechcem a nemienim.

petraas
28. apr 2010

hmmm...tusim sem uz nikto nechodi...kde ste sa vsetky stratili?

helenka2
27. máj 2010

Ahojte baby som mamina na MD mám 20 mesačnú dcérku, som z Holíča...chcela by som opatrovať nejaké dieťatko v dcérkinom veku čo však nieje podmienka...Ak by ste o niekom vedeli kto hľadá opatrovatelku kludne mi napište poštu a dohodneme sa...

gerdusha
31. máj 2010

baby, bola ste niektora na laparoskopii v skalici? ak ano, podelte sa s dojmami, prosim...najma, ci bol aj klistyr... 😒

ladena
30. jún 2010

ahojte
tuším nám tu skalica zamrzla......asi važne je popularnejší facebook 😀

gerdusha na laparoskopii bola mojeho sesternica a bola velmi spokojna robil jej to dr. Donoval a o klistíri sa nezmienovala a uz sa jej krasne hoja ranky a vôbec jej tam nic nebude vidiet na bruchu po laparoskopii..... 🙂

tanulik20
8. sep 2010

Ahojte..po dlhej dobe sa opät ozivam....

krasnulka
10. sep 2010

@petraas
@helenka2
@ladena
@tanulik20

Baby, prosim vas, vedeli by ste mi pomoct? Surne potrebujem bločky na plienky, kozmetiku, oblečenie, obuv, Nutrilon 3, vedeli by ste mi prosim vas pomoct? Mohli by ste mi odkladat? Prosiiiim surne ich potrebujem od septembra asi az do decembra.

babu9
17. okt 2010

ahojte Saličanky, dlho som hľadala niekoho zo Skalice a nakoniec som našla blok kde sú Skaličanky 🙂 krasnulka o aké bločky ti konkrétne ide, 13.10. som bola na nákup a malému som kupovala Nutrilon, ak máš záujem daj vedieť 🙂

petraas
17. okt 2010

@babu9 vitaj v tejto skupine...no ja som taktiez hladala az som nasla ale nik sem nechodi:( Skalicanky maju asi ine zaluby🙂

babu9
17. okt 2010

@petraas ďakujem...no ako tak čítam tak máš pravdu, je to dosť smutné ☹, myslím si, že mi maminky, snažilky a tehulky si máme vždy čo povedať...bla bla bla .... 😀 však to poznáš 🙂

petraas
17. okt 2010

@babu9 no ved prave🙂 ja sem chodim do jednej temy a stale mame o com hovorit🙂

babu9
17. okt 2010

@petraas a môžem vedieť čo to je za tému, môžno, že sa aj ja v nej nájdem 🙂

petraas
17. okt 2010

no samozrejme chodim sem September/Září 2009 už maminkami lebo mam dcerku narodenu v septembri🙂

babu9
17. okt 2010

mi sme až októbroví, ako tak tu sedím a prezerám tému na diskusie tak sa mi podarilo nájsť tému na októbrové detičky uvidíme či sa nám podarí tam zapojiť ale ďakujem 🙂

petraas
19. nov 2010

halooooooo, halooooo kde ste Skalicanky?

babu9
23. nov 2010

@petraas ahoj ahoj 🙂 skaličanky sú akosi mimo 😉 je to tu akési mŕtve ☹ škoda ☹

petraas
23. nov 2010

ahoj @babu9 no fakt neviem kde su lebo no MK je ich zopar registrovanycch...asi sa im nechce pisat alebo nemaju cas🙂
a ty co chodis do oktobrovej temy? pisete si tam? lebo my v septembrovke hej su tam super baby🙂

kristina1984
24. nov 2010

@zuzitka Ahoj ja mám starých rodičov v Studienke

kristina1984
24. nov 2010

Ahojte ja som z Gbelov a tuto temu som našla len dnes....

zuzitka
25. nov 2010

@kristina1984 ahojky ... a ako sa volajú tvoji starí rodičia? 🙂

babu9
25. nov 2010

@petraas ahojky no v tej októbrovej je to super, holky sú zlaté a stále si máme čo povedať ako vidím už sa tu ozvali ďalšie baby 🙂, žeby sa to tu rozbehlo 🙂 😀

babu9
25. nov 2010

@kristina1984 ahoj zdá sa mi, že od teba som zisťovala kontakt na plaváreň v Hodoníne 😒 ak áno ako sa vám darí 😅

petraas
25. nov 2010

@babu9 tak to je super lebo aj my v septembrovkach stale kecame a vselico sa dozvieme🙂
no len skoda ze tu to akosi viszne:(
vidim ze sa tu pridali baby tak snad sa to pomali rozbehne aj tu🙂
a inak ako? detecky posluchaju? zdravi ste?

babu9
25. nov 2010

@petraas inač super 🙂 taký stály kolotoč 😀 robota, deťúrence, manžílek a do toho ešte aj pes 😀 ale vždy si odtrhne nejakú to chvíľku len pre seba. 😝 lebo by sa z toho človek asi zbláznil 😝
teraz sme zdravučky .."klop,klop,klop....asi pred mesiacom sme boli chorý komplet všetci, hrúza a des.... 😖
a u vás ako?

petraas
25. nov 2010

@babu9 no u nas tak podobne ako u vas...taktiez staly kolotoc...od noveho roku sa tenkolotoc troska zmeni lebo chcem ist do prace...
ze chory vsetci?! fuha tak nic moc potom....no hlavne ze uz je vsetko ok. my sa zatial drzime...boli sme dnes v poradni a zrovna nas aj ockovali a prehliadka dopadla super sme zdravucky a dufam ze to tak aj zostane🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre