Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

janetka
autor
12. nov 2008

z.g.: boze co tak buntosis.... ja uz snivam druhy sen 😉 o tom case

janetka
autor
12. nov 2008

cez vikend pojdeme asi do skalice na tri dni.... 😉
z.g. : pekna rodinka...
vidim, ze mas na stranke fotky z toho ihriska na letnom stadione, nasi byvaju presne ten panelak oproti vchodu na letnak, takze tatko tam tiez stale chodi s kubkom na to ihrisko 😉

zuzitka
12. nov 2008

z.g. ... fotecky urcite prestudujem 😵
kolko za to platis? blog je zadarmo 😉

date si stretko? 😀

ladena
12. nov 2008

z.g. ...fakt pekne fotecky ....pekna pamiatka 🙂 🙂

z.g.
12. nov 2008

no, išla som ja spať včera skoro až o jednej v noci, večer som sa učila anglinu,
potom mi ešte mozog pracuje, hneď nezaspím
noc bola dobrá, aj keď sme sa budili na mliečko alebo čaj, ale to už bola pohoda

janetka, už dávno sme neboli na tom letnom štadióne, musím tam voľakedy skočiť s malou

za tú webovú stránku platím tuším 500 sk za rok- to mám rozšírenú verziu, kde môžem dať asi 1000 fotografií, ale ja mám teraz veľké fotky /teda predtým som mala starý olympus a sú tam aj fotky z mobilu/, tak mi ich tam vlezie oveľa menej,
je aj základná verzia, bezplatná, ale tam sa dá málo fotiek, alebo to potom musí človek zmenšovať, ale to sa mi teda nechce...
keď nezaplatím na ďalší rok, tak mi to asi stopnú, a keď si predstavím, že by som znova nahrávala tie fotky trebárs do toho blogu- brrr
nevieš, je možné to aj preniesť- akože súbor fotografií?

koľlko fotiek môžeš vložiť maximálne na ten blog, alebo je to neobmedzené?

z.g.
12. nov 2008

...a vďaka za pochvalu

ale aj vy tu máte pekné fotečky

zuzitka
12. nov 2008

no ja vlastne vobec neviem, aku kapacitu ma ten blog 😅 neviem to tam najst....
ale ja fotky upravujem a zmensujem, takze sa mi tam zmesti vela...... a mam to tak, ze do jedneho odstavca sa moze pridat len 5 fotiek, takze neviem ako by si tam dala vsetky tvoje fotky

ale ako dennik sa da blog vyuzit 🙂

uz kupujete na vianoce darceky? my uz trochu obiehame hrackarstva.... 😝

janetka
autor
13. nov 2008

zuzitka: co sa darcekov tyka, tak uz mam pre deti vymyslene, pre manzela netusim, snad mi "neco frnkne do nosu" a hrackarstvo jednoznacne vedie Dracik, ja som bola vcera u nas v meste pozriet hrackarstvo a tie hracky od fisher price su tam o 250 az 500!!! korun drahsie ako v draciku, neskutocne...takze dracik to isti 😉

My mame fotky normalne na vlastnej web stranke, za ktoru platime 800 korun rocne...

z.g.
13. nov 2008

zuzitka, díky za info

ja som ešte vôbec nezačala s nakupovaním darčekov, lebo furt mám nejaké výdavky

zajtra ideme ešte naspäť do írska pre veci, a súčasne by sme si chceli urobiť ešte nejaký výlet, beriem aj ségru a švagrovú,
no, neviem, ako to bude s počasím, lebo tam teraz prší a má aj cez víkend

keď sa vrátim, začínam so zháňaním darčekov
na nákup hračiek sa vyslovene teším, len keby neboli také drahé 😝 😝 😝
pre natálku nakúpim ľahko, ale neviem moc, čo adrianke
a našim...tak to riešim každoročne
asi dám urbiť tiež kalendár s fotkami detí, nejaká kozmetika

ladena
13. nov 2008

mi ideme zajtra do polska,takze som zvedava ake ceny tam maju a aspon nieco kupime na vianoce....dufam 😕
neboli ste niektora v polsku? niekto to vychvaluje,ze je tam lacno....ako co...zevraj hracky tam su drahe 😨 😨

z.g.
13. nov 2008

moja švagriná bola tuším minulý rok v poľsku, a myslím, že hovorila, že sú tam ceny dosť podobné ako tu, ale je tam dobrý výber, takže sa dá nakúpiť

lenkal
15. nov 2008

Ahojte.tak po velmi dlhom čase som zablúdila do tejto témy a vidím,že sa táto téma dajako rozbehla 😀 .tak sa rada pridám aj ja 😎

janetka
autor
17. nov 2008

caute, tak som prave stravila tri dni v skalici a bolo super, bola som na vianocnych nakupoch v maxe 😀 , normalne, ze kopa ludi, to som tam este nezazila, postretala kopec kamosiek a nakoniec sm e si s manzelom vecer vyrazili do kina na Bobule a rodicia strazili oboch krpcov... aj v skalickych horach sme boli na obede a prechadzke...

zuzitka
18. nov 2008

janetka... takze uzasny vikend mas za sebou 😵

my tak trochu pracovny..... u svokrovcov sa zavadzalo plynove kurenie na rodinnom dome..... cize vsade menili radiatory /predtym mali gamatky/ robila sa hlavne nova kotolna pre kotol ...... a ked uz maju vsetko rozbite, tak aby to mali s jednou spinou, tak vyburali komplet celu kupelnu a v kuchyni burali jednu priecku - teda zmensili spajzu...... no proste roboty je tam este do vianoc 😝 😝

no a tam som asi aj prechladla ☹ takze smrkam a kycham ..... 😝 😝

ladena
18. nov 2008

no mi sme boli v tom polsku a v celku sa mi tam pacilo,same stanky a fakt ceny ako u nas.... 🙂
oplati sa tam nabytok,ale vymrzla som bolia riadne....
zuzitka si prechladla no a maly nieje chory? 🙂 🙂

mamartinka
18. nov 2008

ahojkaj ladi.a co ste pokupili?ako sa mas?

zuzitka
18. nov 2008

ladenko .... aj mna by zaujimalo, co ste si kupili...

samko je zatial zdravy...... otazka casu, kedy to odomna chyti 😖

ladena
18. nov 2008

ahoj mamartinka...moj drahy si kupil zimnu bundu,a vselijake drobnosti na mikulasa a vianoce pre krstna Patka a synovca Petka a nejake veci do bytu 🙂
mam sa dobre, teraz beham po lekaroch ale nestazujem si a uz sa tesim na vianoce.. 😀 😀
a ty ako sa mas,darceky nakupene?

zuzitka
18. nov 2008

ojojoj.... samko mi teraz zaspal....... skusim ho za polhodinu obudit, nemienim s nim byt hore do polnoci ☹

robim fasirky a salat ..... ladenko, ale teraz su v pohode.... salat neni presladeny a fasirka neni presolena 😀 😀 😀

ladena
18. nov 2008

no zuzitka prepac nejak som si ta nevsimla..... 🙂
bolo tam nieco lacne a nieco drahsie nez u nas a kupila som ti cokoladku 😀 😀

mamartinka
18. nov 2008

aj ja cem cokoladku. 😀 ip

ladena
18. nov 2008

fiiiha...bude dobrotka a davala si si teraz pozor na chute? ja som robila z kur.prs snicle a ryzu 😉
samko zaspal.. ach jo neviem ci ho zobudis....co ste boli vonku?

mamartinka
18. nov 2008

vy mi robite chute dievcence ja mam gulas. 😀

ladena
18. nov 2008

mam ich dost poslem ti 😀 😀

zuzitka
18. nov 2008

jo davala som pozor na chute 😝 😝 ale teraz sa mi zase mozu pripalit kedze sedim pri pocitaci a vypisujem... 😀

zuzitka
18. nov 2008

babky, ak mate po ruke V-drogerie, tak je tam sutaz:

pri nakupe minimalne za 169sk vyrobky znacky Henkel Schwarzkopf ..... Palette sampony, farby, FA deo, FA sprchovy gel, GlissKur sampony, balzamy, Schauma sampon

do 30.11.2008 treba poslat blok a mozes vyhrat:

1x navigacia TomTom
1x notebook Compaq
1x domace kino LG
3x digifotak Canon
3x mobil Nokia

ja som v takejto sutazi vyhrala fotak Panasonic a bazen 4m dlhy a 2m siroky 😀 😀 😀
to sa oplati za 170sk no ne?? 😀

ladena
18. nov 2008

to u nas nemame taku drogeriu,ale rada by som nieco vyhrala 😝 😝 😝

z.g.
19. nov 2008

ahojte,
šťastne sme včera doletel z írska, bola som aj so ségrou a švagrinou, boli sme aj na malých výletíkoch a ešte menších nákupoch 😀
tak a môžem dnes vybalovať a prať

idem čítať, čo ste písali

ladena
19. nov 2008

ahoj z.g. .....tak uzasny vylet a dobrodruzstvo si zazila a darceky pokupene.... 🙂 🙂

mamartinka
19. nov 2008

ladi preco nemas foto? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre