• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

28. decembra 2015 
mám 29 rokov
4. sep 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 33
4. sep 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...moja sestra má 33 rokov...a už neplánuješ tretie??
4. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolonka asi uz nie
4. sep 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolonka No to si mi mohla skôr napísať: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Práve včera ráno som od jednej mamičky tu na Modrom koníkovi- takisto zo Skalice kúpila vajíčko a po obede bola pre postieľku, tú budem mať z rodiny a kočík budem kupovať nový.Budem ale ešte zháňať prebaĺovací pult, ak by mala.Inak ja bývam kúsok od MAXU, aj som tam pracovala.

@luba142 Lubka a tretie bábo nechceš?
4. sep 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka ja asi uz ani tretie nie, neviem, teraz urcite nie a neskor uz budem mat vela rokov :slight_smile: Inak ak by&si chcela ja mam len podlozku na prebalovanie, na dlhsich stranach je vyvysena, da sa polozit hoci kde,ja ju mam na suplikovej komode :slight_smile:
4. sep 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...prebaľovací pult zrovna nemáme.. :unamused:
5. sep 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 Ďakujem ti, dám ti vedieť,bo ešte stále rozmýšľam, či kúpim tiež nejakú komodu a na to dám prebaĺovaciu podložku+ vaničku na stojane alebo kúpim už zrovna ten prebaľovací pult s vaničkou a úložným priestorom.Hneď po jarmoku chceme vymaľovať a prestavovať izbu ,tak uvidím ako mi to tam bude vychádzať.
K tomu dieťaťu- keby si sa mňa ešte pred rokom opýtala, či nechcem tretie dieťa, tak by som ti povedala, že si sa zbláznila. :slight_smile: Ja som dokonca tlačila na lekára, aby mi vybrali maternicu pre opakované zápaly, bolesti,cysty, zrasty, ale lekár mňa presvedčil, že je to v 35r. skoro.No a potom z ničoho nič muž prišiel s návrhom tretieho dieťaťa, vraj deti máme veľké, už sú samostatné, nikam už s nami nechcú chodiť, že čo si začneme, budeme sa nudiť...Ja som si najprv myslela, že by možno syn sa mohol oženiť,no on má 18 rokov a ešte chce ísť na výšku a tak som súhlasila a teraz som aj rada.Ten malý človiečik nám to tu zase trošku oživí.

@lolonka Keď mňa ešte niečo napadne, napíšem ti.
5. sep 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka no u vas je to ine lebo mate uz deti odrastene a este niesi taka stara :slight_smile:, ja mam teraz druhacku a malu nezbednicu 2 rocnu takze na tretie nemam ani pomyslenie momentalne a v 40 uz bude neskoro, to uz budem rada,ze su odrastene a starsia samostatna a ja este relativne mlada na zvladnutie puberty a keby som mala mat babatko do toho tak to si neviem predstavit uz je to vysoky vek :slight_smile: A mame len 3-izbovy byt a baby uz budu potrebovat potom sukromie a keby tu bol maly cloviecik tak neviem
5. sep 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji...môžem ti poradiť...tú vaničku s prebaľovacím pultom si nekupuj....je to labilné... :unamused: ...keď ti môžem poradiť...švagrová si teraz objednala tu v Šaštíne...takú komodu aj s prebaľovacím putlom....aj s tou podložkou...aj taká polička je k tomu...ale teraz si nie som istá koľko to stálo...sa mi marí, že okolo 80 ,- eur.....alebo ja mám taký samostatný prebaľovací pult požičaný od kamarátky...aj to je dobré...a bol tu jeden známy, čo nám ide robiť nábytok...a povedal, že by to vedel za 50,- eur urobiť...to nie je až také strašné... :slight_smile: :slight_smile:

inak...aj ja aj sestra predávame aj fusaky...sú ako nové....a kedy máš termín?...a kam teda pôjdeš rodiť ak nechceš ísť do Si?
5. sep 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolonka Tak to by bolo super za 50 eur, to je dobrá cena.Mohli by sme sa nejako potom spojiť až bude u vás, dala by som si ho urobiť.Termín mám 5.12. , fusak má byť súčasťou kočíka čo som si objednala, či myslíš, že budem potrebovať ešte jeden?
Na druhý týždeň v utorok mám poradňu, chcem sa ešte spýtať Vávru, či by mňa neodrodil a či je možnosť v SI epidurálka nepretržite, ak áno, možno porodím v Skalici.Ak nie, začnem si vybavovať tú BA:
@luba142 Tak to je pravda, ja som mala deti skoro, teraz som v podstate ešte mladá a deti veľké :slight_smile:
5. sep 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no...neviem..mne stačil jeden fusak...načo by ti boli dva?...ja som mala potom akurát do autosedačky fusak...ale ten bol priamo do vajíčka.. :slight_smile: ..aj viete, čo to bude??
5. sep 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolonka Fusak do autosedačky-vajíčka už mám. :slight_smile: Ešte stále nevieme čo to bude, bábo sa vždy pri UZV otočí naruby. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chcela som ísť na 3D/4D sono do Holíča k Donovalovi, no keď som tam v 26 tt volala, sestrička mi povedala, že už mi ho nestihnú spraviť, lebo majú na dva mesiace dopredu plno. :frowning2: Dúfam, že pri ďaĺšom sone sa nám už ukáže, všetky vecičky mám pokúpené neutrálnej farby, už by som chcela aj niečo ružové alebo modré.
5. sep 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, no pozeram ze to tu troska ozilo:slight_smile:
9. sep 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj ja som zo Senice presnejsie vedla s dediny
9. sep 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, no tak dnes mi poradila jedna pani v banke že 3D/4D sono vraj robia aj v Senici na nejakej klinike HOSSON s.r.o. Hneď v pondelok tam idem volať, nepočuli ste o tom niektorá?
@weronika646 Vitaj medzi nami.Môj syn chodí do Senice na tú Súkromnú školu podnikania, je to super škola. :slight_smile:
10. sep 2011 o 02:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka je pekna robia tam aj vselijake oslavy nedavno sme tam boli na jednej a raz by som tam chcela aj svadbu:slight_smile:
10. sep 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@weronika646 Prosím ťa, nevieš náhodou, kde v Senici je nejaký obchod Kniha Litera? Má to byť na ulici J.Kráľa.Syn si odtiaľ objednáva kontaktné šošovky, vždy nám chodili poštou, ale napadlo mi, prečo by som mala platiť poštovné / majú cez 3 eurá/, keď si ich tam môže po škole priamo kúpiť.
Dievčatá, aj sa chystáte na jarmok?
10. sep 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka fuha tak to teda nemam sajnu kde to moze byt ale pozri na nete
10. sep 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronika646 Jasné pozrem. :slight_smile:
10. sep 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka jasne chystame sa ,vcera som akurat bola kupit listky

@petraas ahoj :slight_smile: vcera som ta videla doobeda, isla si asi s nejakym jedlom na trznicu do stanku :slight_smile:
10. sep 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka my ideme na jarmok aj ked veru uz nas to tak nelaka ako volakedy lebo uz to stoji za prd a este tomu sa tam plati....o to platenie mi ani tak nejde ako o to ze asi sa tam s pohadam s tymi co kontroluju vstupenky lebo Sofi nam uz v kociku neobsedi takze ideme bez neho aby sme sa nemuseli zbytocne s kocikom otravovat a tym padom musim kupit vstupenku aj pre Sofi...vlastne uz som kupia len problem je v tom ze musim mat 2 dni pasku na ruke a ona ju neznesie ani minutu takze jej ju nemozem zapnut a pri vstupe ju musi mat...no som zvedava ze ci to pochopia alebo sa s nimi budem hadat...
@luba142 veru ty mas dobry postreh:slight_smile: bola som to ja som si bola kupit obed....ja pracujem na trznici...si Skalicanka ale veru by som povedala ze ta nepoznam...aspon foto mi nic nehovori:slight_smile:
10. sep 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraas sak som u teba kupovala plienky, neeeeee? :grinning:......myslim,ze ked jej ju tak zapnes na volnejsie tak ju v pohodke zosuniete z rucky a potom zase nasuniete :wink:, ja mam stastie,ze mala este v tom kociku obsedi,ale mala som dilemu pre starsiu ci uz dospelacky alebo decky,ale kamoska co robi v TIK-u povedala,ze este moze mat decky :slight_smile:
10. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luba142 vy byvate na zahradnej?
aj som rozmyslala ze skusime zapnut len na volno tak uvidim ci sa podari...som pisala na skalicu kvoli tomu a este mi neodpisali...
10. sep 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraas nie pod hajkom, bola som raz za tebou v robote pre plienky na kupanie :wink:
10. sep 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraas No to máš pravdu s tým jarmokom, už to nieje čo to bývalo kedysi.A kde na tržnici pracuješ, keď sa môžem spýtať? Ja tam často chodím nakupovať ovocie a zeleninu a hlavne môj psík zbožňuje ten obchodík s chovateľskými potrebami.Letí tam vždy ako strela.
@luba142 My sme bývali kedysi asi 7 rokov dozadu Pod Hájkom č.19. :slight_smile:
11. sep 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka tak ja som byvala cele detstvo pod hajkom 17, potom som sa prestahovala na ludvika svobodu s terajsim muzom na jednoizbovy a ako mala dcerka 4 roky tak sme zasa kupili byt pod hajkom 16 a tam byvame :slight_smile:
11. sep 2011 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka Ahoj, kniha Litera je za Cieľom pri parkovisku, je tam bagetáreň a na poschodí je kníhkupectvo :slight_smile:
11. sep 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sniperka Ešte vás čítam spätne a 3D a 4D sono robia v Senici na poliklinike. Hneď pri výťahu je lístok, ktorý ťa navedie kam treba ísť.
A čo sa týka epidurálu v SI, tak ho dávajú len v pracovných dňoch.
11. sep 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.napisete aj mne niektora?
11. sep 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok