Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

luba142
31. okt 2011

@petraas mandarinky mali uspech, malej chutia, ked bude cas tak sa zastavim aj na dalsiu varku niekedy 😀

petraas
31. okt 2011

@luba142 to som rada🙂 kludne sa zastav len neviem ci bude v stedu otvoene lebo mamina ochorela a nema kto malu postrazit takze asi budem doma ale v stvrtok by som uz mala pracovat...inak skoda ze si prisla az na zaverecnu sme mohli aspon nejake slovo prehodit a oficialne sa zoznamit a nie takto cez net🙂)) som sa uz ponahlala lebo sme isli s malou na tu haaloweensku disco a este za mnou prisla ta pani tak som potom ani nestihala🙂

luba142
31. okt 2011

@petraas no ved ani ja som to skorej nestihala, doobeda som varila a potom mala spala do pol 3 takze som isla len preto,ze bolo tak pekne este a aj som bola balicek poslat zase a bolo tam vela ludi🙂 Mozno mi to aj tak vide ten stvrtok, piatok doobeda,ale uz lebo zase poobede je doma aj starsia a aj mala ked neskoro vstava tak mi to nevychadza 🙂

mamartinka
1. nov 2011

@petraas dik.A to kde za tym nabytkom?Niekde vo vnutri budovy je ten obchod z trznice zo spodnym pradlom?Taka modra budova to nieje?A tu Eriku neviem kde myslis.Neni to ako sa ide na rotundu v tej ulici?

petraas
2. nov 2011

@mamartinka ano je to v budove...da sa tam ist aj z ulice potocna za zeleziarstvom alebo z ulice pivovarska od trznice...od tej trznice je to blizsie lebo okna maju do tej ulice...neviem ci ti hovori nieco pasaz lebo to je tam...neviem ci je to modra ale tusim nie...
erika je v ulici ako sa ide na rozundu teda ak myslime tu istu...v tej ulici bolo aj kino alebo je tam hotel pod rotundou a ona ma obchod skoro oproti vchodu do hotela...

petraas
2. nov 2011

baby na tej detskej halloween disko bolo super...normalne mam svalovicu jak svin.
Sofi bola najprv laknuta ale po chvili sa tak rozblaznila ze som mala rozcvicku...uz sa tesime na mikulasa dufam ze to tam zasa bude🙂
@luba142 ani ty nechodis na tie stretnutia mamiciek na ten hotel???

luba142
2. nov 2011

@petraas nie nechodim,lebo akosi nemam s tohto konca s kym a nechce sa mi masku zhanat vzdy 😅

petraas
2. nov 2011

Skalicanky neviete nahodou ci su v meste nejake aktivity pre 2 rocne deti???
my chodime len na plavanie a na hotel ked je tam nejaka akcia ale uvitali by sme aj nejake cvicenie ci tancovanie alebo Kurzy angličtiny pre deti - Helen Doron alebo Hudobná škola YAMAHA
neviete o niecom???

petraas
2. nov 2011

@luba142 aj ja chodim sama teda chodi aj manzel lebo on robi fotografa🙂))
inak tam nepotrebujes masku vzdy...s maskou sa tam bolo len ked bol detsky karneval a teraz halloween inak sa chodi bez masky ale aj tak vzdy nemaju vsetci masky to nieje podmienka🙂
ked chces mozes ist niekedy s nami🙂

luba142
2. nov 2011

@petraas no uvidim,ked bude nieco nabuduce, ale na mikulasa sa tiez chodi s maskou nejakou,nie? Ci netreba?

petraas
2. nov 2011

@luba142 nemusi sa ist na mikulasa s maskou...ja som sice chcela spravit malej kostym certice ale akosi sa mi nechce tak bude mat len vianocne satky a mikulassku ciapku mozno si ich videla na fb vo vianocnych fotkach take iste som jej objednala aj tento rok ale vobec sa tam nemusi ist zo ziadnou maskou...ide o to len aby sa deti zabavili a pohrali🙂

happy3
2. nov 2011

@luba142 na mikulasa by sme sli aj my,tak mozeme ist spolu,sak sme z toho isteho konca 😉 😉

luba142
2. nov 2011

@petraas
@happy3 uvidim,este podla toho kedy to bude, lebo 4.12. ma Babulka meniny, 9.12 ideme na 50-tku takze skorej podla datumu 🙂, ale @happy3 ak chodite von tak okolo sidliska tak aj tak sa mozem e niekedy stretnut 🙂

happy3
2. nov 2011

a @petraas 😉 nas tam uvedie,aby nas ostatne maminky stravili 😀 😀 😀

happy3
2. nov 2011

@luba142 OK,mozme sa dohodnut a mozme ist kocikovat spolu,my chodime von rano a potom,tak po 15.00. 🙂

petraas
2. nov 2011

@luba142 @happy3 no malo to byt 4. 12. ale malo by sa o prelozit na 15. 12 pretoze to ma byt aj s nejakym predstavenim o psickovi a macicke a ta baba co to predstavenie ma robit nemoze 4. vraj az 15. takze ak sa to podari zorganizovat tak vam napisem a mozete sa kludne ku nam pridat🙂

happy3
2. nov 2011

@petraas OK,ak budeme zdravi,tak sa k vam radi pridame 😉

petraas
2. nov 2011

@luba142 @happy3 aj by som sa k vam pridala ale nemozem:(((
musim makat...ach jaaaaj:(((

happy3
2. nov 2011

@petraas tak sa za tebou niekedy stavime,nech sa zoznamime 😀 😀

petraas
2. nov 2011

@happy3 kludne budem rada🙂

luba142
2. nov 2011

@happy3 no ale my uz behame po svojich takze s kocikom chodim,len do mesta a ked potrebujem rychlo niekam ist, 😀 Jedine sa dohodnut niekedy a skocit doobeda za Petrou @petraas

happy3
2. nov 2011

@luba142 no sak mozme ist aj tak niekedy spolu von aj ked nemate uz kocik,aspon nas maly uvidi,ze uz by mohol aj sam chodit 😀 a za @petraas sa stavime tiez 😀 aby sme jaj skratili dlhuuu chvilu 😝

petraas
2. nov 2011

@luba142 @happy3 kludne pridite aspon mi to rychlejsie ubehne a nebudem sa tak nudit...len dufam ze ked pridete tak nebudem mat zrovna tovar alebo ludi lebo to je jak zakon schvalnosti ze ked za mnou niekto pride na pokec tak zrovna mam co robit...
no ja sa k vam veru tak skoro nepridam lebo mozem az tak o 16 alebo cez week a to urcite zasa vy nemozete lebo o 16 sa to uz ani neoplati kedze uz je skoro tma a zima a cez week ste urcite s rodinou..no ale snad z jara by to slo alebo ak by som zostala nakoniec tehu tak tiez by to slo lebo to uz asi do prace nepojdem🙂

luba142
2. nov 2011

@petraas z jara uz ja pojdem zase do robotky, od maja ☹

happy3
2. nov 2011

@luba142
@petraas tak s jednou budem aspon chodit von do jari a s druhou cez leto 😀 😀

petraas
2. nov 2011

@luba142 co idete kupovat Barborke pod stromcek🙂

luba142
3. nov 2011

@petraas kupujeme jej nejake riady hrnceky a tanieriky,taku cajovu supravku, knihu a nejake oblecenie. Od nasich dostane kuchynku a este neviem a od svokri tipujem nejaku knizku tiez, vela toho nekupujeme, lebo aj tak to tam je potom hodene a nehra sa a este aj starsia ked dostane tak sa vyhraju spolu zo vsetkym 🙂

mamartinka
3. nov 2011

EHS, s.r.o. PPLK. Pljušťa 2158
Skalica
909 01 034 66 46 589 Po-Pi 08:00 - 16:30 Baby nepoznate niektora kde v Skalici by toto mohlo byt?Na cislo som volala ale neda sa mi tam vobec dovolat akoby to cislo neexistovalo.

mamartinka
3. nov 2011

Vdaka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre