Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

petraas
8. nov 2011

@zuzan2 vitaj medzi nami🙂

koran
8. nov 2011

@luba142 jé a ako je na tom s deťmi? ja by som prijala odtial nejakú mamičku s podobne starym babom ako bude to moje alebo aj s vekovym rozdielom to je jedno. poznam tam len jednu puberťáčku inak nikoho

koran
8. nov 2011

@kokorunecka a nevieš mi prosím ťa napísať alebo zohnať nejaký kontakt? alebo aspoň kde to tam je, že by som sa tam prípadne stavila, idem cez holíč v piatok. lebo na nete nič neviem nájsť. teda číslo.

luba142
8. nov 2011

@koran no este necakaju ani pokial viem, pochadza z holica 🙂

koran
8. nov 2011

@petraas no ja som bola na byte s priatelom 3 roky a nemať túto chatu na mlýnkoch tak asi zošaliem. a ved som tam aj skoro zošalela. nemám rada bývanie v byte, ale ked nie je na výber tak čo človek narobí. ja som rada že tam ako v tom chropove budeme bývať, tak sa tiež nemusím báť že by mi dieťa zrazilo auto alebo čo, lebo sme v takej odbočke. lebo z toho mám docela strach, aj koli psom a tak. no za taku cenu sme barak nenašli v mokroši, to teda kukám.

koran
8. nov 2011

@luba142 škoda 🙂

kokorunecka
8. nov 2011

@koran Tel. číslo som našla na ich stránke toto : +421 34 668 5111, poprípade im skús najskôr napísať mail, ja som im písala cez ich stránku www.medon.sk ..
A keby si chcela kontakt na Senicu (60€), tak : MuDr. Roháriková 0903 580 850

koran
8. nov 2011

@kokorunecka
@petraas ďakujem kočky ja som si hodila do googlu donoval holíč a nič som nenašla 🙂

petraas
8. nov 2011

baby vytvorila som sukromnu skupinu pre skalicanky a blizke okolie tak ktore chcete byt v sukromke napiste a pridam vas tam🙂

luba142
8. nov 2011

@petraas ja 🙂

koran
8. nov 2011

@petraas pridaj 🙂 díky

kokorunecka
8. nov 2011

@petraas Aj ja si prosím vstup 🙂

petraas
8. nov 2011

baby tak ktore nieste v nasej novej sukromke skalica a blizke okolie a chceli by ste sa pridat a pokecat s nami napiste a rada vas pridam...ale fakt ze pokecat a nie len raz za mesiac nas pozdravit🙂

luba142
9. nov 2011

@sniperka
@lejla1981 baby ak sa chcete pridat do nasej sukromnej skupiny tak citajte prispevok tu posledny pred tymto od @petraas 😉 😉

mamartinka
10. nov 2011

@petraas mas priatelstvo na facbooku.Baby ktore si vas mozem este pridat.Prosim.

mamartinka
10. nov 2011

@petraas pridas tam aj mna?Aj ked vas len obcas pridem navstivit?Ja nemam co take este pisat ked deti nemame.Pridas tam aj mna?Vdaka.

petraas
13. nov 2011

@mamartinka si tam pridana uz davno. to vobec nevadi ze nemas dieta ved s tam baby aj co dieta nemaju alebo cakaju...to nieje podmienka mat dieta ved nekecame len o detoch ale o hocicom takze sa kludne mozes zapojit do debaty🙂

mamartinka
14. nov 2011

@petraas Dik Petuli.A kde tu temu najdem.A mas aj postu 😉

jankab82
18. nov 2011

cacte ja som zo Skalice

jankab82
18. nov 2011

ja tiez prosim@petraas

petraas
18. nov 2011

@jankab82 ahoj,vecer ta tam pridam lebo teraz som v praci a som pripojena cez mobil tak sa to zle robi🙂

jankab82
18. nov 2011

ok diky@petraas

lolonka
28. nov 2011

caute...môžem sa aj ja pridať?...síce netuším, kde tu sú súkromné skupiny.. 😒

luba142
28. nov 2011

@lolonka napis @petraas, ona ta prida 😉

tomaskovamaminka
23. máj 2012

Ahojte, pozeram, ze tu davno ziadna nebola:( Tak keby ste sem niektora zavitala, mam taku otazocku: Robia sa v SI aj privitania deticiek do zivota na Mestskom urade? Posielaju pozvanky, sami na zaklade oznamenia o narodeni, ci ako to je? Dakujem🙂

sophie753
1. júl 2012

ahojte kočky ja tiež bývam naZáhorí v Gbeloch nájdem tu nejakú dobrú dušičku na pár riadkov?🙂

happy3
2. júl 2012

@sophie753 cauko,dievcata z tejto skupiny su v sukromnej skupine (zakladatelka je petraas)napis jej IP , ak chces,nech ta tam prida 🙂

sophie753
2. júl 2012

@happy3 Dakujem no idem to vyskúšať len ani neviem ako len jej pošlem správu?🙂

happy3
2. júl 2012

@sophie753 pod kazdym pisatelom mas uvedene: datum,nejake osobne info,odpovedz,paci sa mi to,a vedla je taka obalka ,ked na nu ukazes misou ukazuje POSLI IP,tak na to proste klikni a napis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre