Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
2. dec 2008

z.g. .... pred narodenim Samka pracoval moj Juro ako kamionista..... tak som mu to "zatrhla"... pretoze ani nezarabal vela a ani doma nebol...... som povedala, ze pokial bude chodit domov raz za 2 tyzdne, to tu nemusi byt vobec. keby aspon zarabal nejake dobre prachy, ale on mal furt nejake nestastie a furt nieco splacal... takze vyplata bola vzdy slaba ☹
tak si nasiel pracu v Blave, vyplata chodi pravidelne na ucet 😀 a je to stale lepsie a lepsie..... klop klop klop .... aby som to nezariekla 😅
a je doma kazdy vecer, vikendy volne........ to sa neda s kamionom porovnat 😎
a uz sam povedal, ze by to ani uz nechcel znova robit 😝

zuzitka
2. dec 2008

sledujete tu temu Tesco a 25% zlava?

ja kupujem malemu doplnky k tej drevenej zeleznici, ktoru dostal minule vianoce - kupila som teraz dreveny most a zeleznicnu stanicu 🙂 kedze ma rad vlaciky a masinka Thomas je prilis predrazena 🤐
a ked uz ma tieto drevene, tak nech sa venuje tomu... neznasam, ked je v detskej izbe plno hraciek od vymyslu sveta 😠 potom ani nevie s cim sa ma hrat 😅

potom mam nejake oblecenie prenho, este dokupim knizky - mozno masinku Thomas - bude o Tomasovi aspon citat

inak moc to neprehanam z darcekami...... kedze v januari ma narodeniny, dostane dalsie 😵

z.g.
2. dec 2008

...to by som aj ja už chcela, aby sme mali stále bydlisko a aby bola rodina pohromade

malinká spinká, tka mám chvíľku "pohov", ale to už teké decenko, pekne sa už vieme zahrať, /predtým všetko len vyťahovala, rozhadzovala/
natálka má dnes v škôlke mikuláša, mali prísť oblečení ko čertíci alebo anjelici, tak som jej dala kostým anjelika, pôvodne ho malal mať na vianoce, ale neodolala som, a ani sa mi nechcelo jej nič chystať
tak som zvedavá, ako sa jej ľúbilo dnes v škôlke

zuzitka
2. dec 2008

no urcite sa jej pacilo 😵 😵
alebo mozno pride cela vyplasena, ak tam budu sami certi a budu strasit 😅

vraj v tom tescu robia akciu 25% a urobia taky figel, ze tie ceny po zlave su este vyssie ako boli predtym 😝
ale len na niektore hracky..... to su hajz*i!!! treba sledovat ceny.......

janetka
autor
2. dec 2008

zuzitka: to som aj ja pocula o tej zlave, ze navysili najprv ceny a potom dali akciu.. ale ja som pokupila lego take male balenia.. bola 50% akcia a na to este 25% ..tak som zobrala asi 10 ks aj pre navstevy... xi
k tomu tomasovi vlaciku, ja som tiez najprv kupila malemu dreveny z ikey... tie dve supravy, ale ked som sla do porodnice, a bola som tam dva tyzdne s matkom, tak sme mu kupili jednu tomasovu drahu za 2 tis., a fakt ze sa s tym donemoty hral, postupne sme dokupovali dalsie casti a vlaciky.. a mozem len odporucat, je to drahe, ale je to kvalitne, kubkovi to milionkrat popadalo na schodoch a podobne, ale ani jednu supravu neznicil, vsetko je ako nove a to sa s tym fakt hrava, tym, ze je to na baterky, tak to uz sleduje aj matko, fascinuje ho to... a som si povedala, ze ked mam s tym dobru skusenost, tak radsej vrazim 500 korun do jedneho vlacika, ako po sto korun do 5 hraciek, ktore sa hned pokazia. Ale uz som si povedala dost, lebo sak uz to neni ani kam stavat, aj vlacikov ma dost, tak idem presedlat na lego.. najprv som kupila napodobneninu ZAKO... co nejde ani poriadne skladat, ja mam problem tam dat na seba tie kocky, a nie dieta, tak som si povedala, ze dostane policajnu stanico od Lega, nejaku knizku, a dost, radsej jednu hracku a poriadnu. To su moje skusenosti, mam asi dve vrecia kazovych hraciek, je mi luto ich vyhodit, tak ich postupne bravam von, ze sa tam mozu znicit a neni mi to luto...

zuzitka
2. dec 2008

prave mne sa zda prilis nadhodena cena za tie masinky Thomas, len preto, ze to je znacka 😨
a ked pozeram, tak jedna masinka + nejaky vagon s uhlim = 800sk .... a robi stale tu istu cinnost, ci nie?

neviem............ ja radsej lacnejsie hracky, Samko je cloviecik, ktory vobec nenici hracky 😉
a tie drevene vlaciky a kolajnice, ktore kupujem, sa mi zdaju dobre a kolajnice si moze stavat ako len chce, je tam vela moznosti, takze trenuje aj tvorivost, predstavivost 🙂
a je k tomu vela doplnkov, takze sa da stale dokupovat .... napriklad vlakova stanica stala 299sk 😉
jeden vagon stoji tusim 35sk, 4ks kolajnic 100sk ..... ked kupim nieco k tomu, hned ma samko pocit, ze ma nieco nove a nezda sa mu to hned okukane

toto myslim:
http://zuzitka.blogspot.com/2008/08/vlik.html

zuzitka
2. dec 2008

my mame tiez napodobeniny LEGA... ale neviem znacku.... a sme spokojny 😉
mne je luto vyhadzovat prachy len za "znacku" .... a tak to mam aj s oblecenim... nepotrpim si na to 😅

janetka
autor
2. dec 2008

zuzitka: chapem, ja si tiez nepotrpim na znacku a viem, ze niekedy je to prehnane predrazene, to su len moje skusenosti.. kupili sme vlackovu drahu na baterky za 200... za den mohla ist do kosa, potom sme kupili autodrahu za 300, auticka totalne vyletovali, dali sme ju takej chudobnej rodine, atd atd... strasne vela hraciek sme kupili lacnych a boli na nic.. tak preto som zacala vsadzat na drahsie....

zuzitka
2. dec 2008

jasne, ked mas zle skusenosti, rozumiem tomu 😉

tie drevene vlaciky su na rucny pohon 😀 😀 a spajaju sa magnetom 😀

janetka
autor
2. dec 2008

Ja som prave kubkovi nabalila plnu tasku bagrov, miesaciek, atd do skolky, ze nech sa to tam vyuzije, som zvedava ako bude reagovat, ci to nebude o tom, ze to je moje... a nedovoli detom sa s tym hrat..

zuzitka
2. dec 2008

no presne..... aby to nebral jak svoje vlastne hracky a nikomu nepozicia 😨

ladenko... ty uz mas pre Patrika nakupene? 🙂

z.g.
3. dec 2008

natálke sa v škôlke mikuláš páčil, mala z toho zážitok

ja mám napríklad podobnú skúsenosť s barbinami- "barbie" sú drahšie ale aj kvalitenejšie, dlhšie vydržia, tak radšej kupujem tie, než nejaké "lucy, steffi" či ako sa volajú
lebo čím je bábika lacnejšia, tak tým horiše, odpadávajú im hlavy, nohy, vlasy majú za chvíľu "chemlonové"

vláčik máme tiež drený z TESCAm nebol nejaký drahý, s koľajnicou, a zatiaľ je bez ujmy

zuzitka
3. dec 2008

z.g. ... ten dreveny vlacik sa snad neda ani nijak pokazit 🙂

uz som zistila, aku kapacitu ma blog 😉 zmesti sa tam 1024MB (ja mam zaplnene len 4% ... 43MB) 🙂

ladena
3. dec 2008

ahoj zuzitka no uz mam nieco kupene a este idem kupit tabulu na kreslenie a kriedy bavi ho kreslit a taku knihu som mu kupila kde sa moze pripravovat akoze do skoly tam su predkreslene obrazky ,ciary a vselico to môze aj vyfarbovat dufam ze bude radost velika.... 😀
no a petkovi som kupila lego take väcsie .....mozno mi nieco este frngne do nosa 😉

z.g.
4. dec 2008

zuzitka, vďaka, pozerala som teraz, mám rovnako veľkú tú svoju webovú stránku, tak keď sa mi zaplní, vytvorím si asi ten blog , keď to je "zadara"

ladenka, to máš bratove či sestrine detičky?, ako sú staré, resp. mladé?

no, idem ja niečo robiť, v noci boli obidve malé zobudené, tak sme potom vyspávali skoro do deviatej

z.g.
4. dec 2008

tak sa znovu ja hlásim
dnes som sa koooončene vrhla do umývania okien, lebo to bolouž zúfalé, dnes som umyla 2
takú mám radosť
a hneď som aj dala vianočnú výzdobu a na okná nálepky, čomu sa malé tešili, manžel už menej 😀
no a to malé mrňa rozbalilo také malé darčeky z ozdobeného stromčeka, asi simyslela, že tam niečo bude 😀 😠

zuzitka
4. dec 2008

sranda.... ja aj Ladena sme tiez umyvali vcera okna 😀 😀
ja som len balkonove dvere umyla a okno v jedalni, tiez som tam nalepila moje vytvory, co som namalovala farbami na sklo 😀 a dala som trochu obyvacku do poriadku... prach vsade, dlazku aj za gaucom 😝

ladena
4. dec 2008

no uz som tu aj ja,ale peciem tak zasa odbehnem....... 😀 😀

z.g. brat ma patka bude mat 4 roky a sestra ma petka 1rok ....no aj ja by som uz brala babo , ale zatial sa tesim s krpcami mam ich niekedy az az........ 🙂 🙂

zuzitka no ja budem robit finisovy uklid az dopeciem ale okna uz mame a dnes som spravila vianocnu vyzdobicku.... 😝 😝 uz sa tesim ked pôjdeme kupovat stromcek............ 😎

zuzitka
4. dec 2008

my mame umely stromcek, my chranime nase lesy 😵

z.g.
5. dec 2008

môj muž chce len živý stromčwk, ale mne sa to moc nepáči, vždy nám skoro zoschne, aale minulý rok som kjúpila výhodne malý umelý stromček v TESCU,. tak ten dávam malým do izby, chcem urobiť s nimi vlastné ozdôbky na ten ich stromček
takže budeme mať 2 stromčeky

mňa ešte čakajú 3 okná 😢

ladena
5. dec 2008

mi kupujeme živý stromcek a mame ho az do 10 januara..... 🙂

z.g. ak mate vysoky stojan na stromcek tak sa dava pod ten koren -urezany pen pohar s vodou a vydrzi velmi dlho a ja ho aj striekam rozprasovacom ,lebo mne sa pod nezmesti pohar no nic.... 😒

okna su umyte a do riti prsi a prsi.......... 🙄

zuzitka
7. dec 2008

no aky bol mikulas u vas? 🙂
tolko sladkosti............... 😝 😝

nas tatko bol na "mikulasskej jazde" na motorke.... rozdavali detom cukriky..... a navstivili vsetky detske oddelenia v BA nemocniciach 🙂

http://zuzitka.blogspot.com/2008/12/mikul.html

z.g.
7. dec 2008

čaute, deti sa vytešovali, koľko sladkostí podostávali, nič iné nerobli, iba sladkosti vybaľovali celý víkend, až som im to musela schovať 😀
v piatok mala ešte naťka znovu v škôlke mikuláša, potom prišiel dedo, potom sme išli k našim do senice a potom k mojej starej mame, tam dostali mikuláša, potom prišla jedna teta s ďalšími dvama tetami 😀 , a potom dostali balíčky ešte od ďalších dvoch tiet, 😀 😀 😀 😀 😀 ,
no, kukám, že sme teta rozvetvená rodina 😀 😀 😀
takže sladkostí máme za vagón 😀 😀 😀
a ja som ich tak ojedená, že do veľkej noci nechcem vidieť nič sladké 😀 😀 😀 😀

zuzitka, pekné od tých motorkárov

ladenka, tuším to vyskúšame s tým stromčekom, teda, ak to pôjde

a som sklamaná z vianočnej výzdoby v skalici, nič moc, tento rok ju má senica krajšiu

doteraz som kukala slovensko ma talent, a dobre, že to vyhrali tí tančeníci, hrozne som nedržala palce isztvanovi- /neviem, ako sa to píše/

zuzitka
8. dec 2008

aj ja som kukala slovensko ma talent..... no nechapem, co robil ten Istvan Habodasz vobec v prvej 10ke.... 😕
o nicom...... mne sa pacil ten Rony s gitarou 😎 😎 😎

z.g.
8. dec 2008

aj mne sa páčil ten rony, ale mne sa tam ľúbili tuším všetci

janetka
autor
8. dec 2008

zuzitka: JEJ, my sme akurat boli v meste na hlavnom ked sa rozdavali cukricky od motorkarov, tak sme si ich uzili.. 😉 mile to bolo od nich..a boli zlati voci detom

zuzitka
8. dec 2008

vy ste boli v BA? 🙂

zuzitka
9. dec 2008

kde jsou vsichni?? 😕

janetka
autor
9. dec 2008

zuzitka: ved my sme skoro stale v BA 😉

zuzitka
9. dec 2008

tomu nerozumiem ..... kde vlastne byvas? 🙂

ja byvam v BA, na vikendy chodime do Studienky 🙂
pisem do Skalice preto, lebo poznam LADENU z Holica 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre