Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
22. dec 2008

z.g. ... no presne takto to robim aj ja 😀 vytvorim si v PowerPointe obrazok, fotky ... prefotim si to PrintScreen a ulozim do Malovanie ako obrazok.jpg 😉

ale nemam moc kvalitnu mysku, takze sa mi neda presne vyrezavat obrazok 😖 takze radsej nevyrezavam, robim len rovne tvary 😀

dnes sa mi od rana nepodarilo nastartovat pocitac /mam staru masinu/ takze som postihala tolko veci za jeden den, co mi inokedy trva cely tyzden 😝 😝 ... nakupit, uvarit, prat, povesat, vysavat, upiect linecke kolaciky 😀

zuzitka
22. dec 2008

kupila som krstniatku na vianoce saty v tescu /zlacnene z 600sk na 420sk 🙂 /
a ze idem ich dnes zabalit .... a ja som nasla ten umelohmotny kod prepichnuty cez tie saty, co vlastne pri pokladni maju s magnetom odstranit 😠 😠
takze musim ist naspat do tesca aj s blockom, aby mi tu vec z toho odstranili 😅 😅
lebo neviem cim by som to dala doma dole, bez toho aby som saty roztrhla.....

zuzitka
22. dec 2008

toto su tie saticky... mne sa velmi pacili ... pre 10rocnu slecnu 😉

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/co-sa-mi-dnes-p...

ladena
22. dec 2008

zuzitka pekne...no a ta predavacka si toho tiez nevsimla a akoze to nepipalo???? 😕 😕

zuzitka
22. dec 2008

no vidis ... nepipali sme ... nechapem to 😨
snad mi to urobia bez problemov, dufam ze nebudem za zlodejku 😝

z.g.
23. dec 2008

AHojte, včera som balila darčeky, ale som dorá, že mi to nezostalo na dnes večer, vyzdobili smes malými malý stromček v detskej, a tak sa pomaly chystáme na Vianoce.

Tak vám prajem KRÁSNE VIANOCE všetkým

z.g.
23. dec 2008

aj som si po "100 rokoch" zveľaďovala stránku a vyzerá to takto:
http://www.nasefoto.estranky.cz/

z.g.
23. dec 2008

...a strošičkou som sa hrala aj s mojimi albumami tu v MK 😀 😀 😀 - tak sa chystám na vianoce 😀 😀 😀

zuzitka
23. dec 2008

my si spolu so Samkom vyzdobime stromcek dnes vecer 😵 😵

... zajtra su vianoce..... jupiiiiiiiii 😀 😀

zuzitka
23. dec 2008

som sa vratila z toho tesca, pipatko zo siat mi odstranili uplne v pohode, ani blok o zakupeni si nepozreli 🙂

zuzitka
23. dec 2008

my vam tiez prajeme krasne Vianoce, prezite ich v pokoji, v laske a hlavne s tymi, ktorych mate najradsej 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mamartinka
23. dec 2008

no caute babky.zuzitka Samko je zlaty.no ako sa vsetky mate?uzsa tesite na vianoce?mi uz sme aj pobaleny a pochystany na zajtra.zajtra na slovensko.ani sa mi akosi nechce.ale ved len na 5 dni ideme.potom sa vam zo slovenska ozvem.tak aj ja este raz zelam vsetkym vam.pokojne prezitie vianocnych sviatkov a bohateho jeziska celym vasim rodinam.

z.g.
23. dec 2008

mamartinka, tak šťastnú cestu

natálka sa už nemôže dočkať, ako dostane darčeky a aj ja sa na to teším, ako budú mať radosť z nových hračiek, lne neviem, kam tie hračky všetky popratáme...

mamartinka
23. dec 2008

z.g dakujem no snad sa este neaka ta skrina ci miesto hadam najdu.

z.g.
23. dec 2008

práveže detskú majú maličkú a je tam len poschodová posteľ, skriňa- tá už je skoro plná a umelohmotné krabice na hračky- tiež plné 😀 😀 😀 😀 😀

z.g.
23. dec 2008

už som si stokrát vravela, že nebudem kupovať hračky, ale to nejde, malé čakajú, že dostanú práve hračulky

mamartinka
23. dec 2008

ake mate pocasie?z.g.mozem sa ta spitat nepoznas zo skalice nahodou neakeho milana spirka?velmi skvely clovek.robil nam na svadbe druzbu.on aj chodi este tak po svadbach robit druzbu.ma nieco cez 50.este janu a romana zanatu poznam.maju 2 deti.ericka a nikolku.

z.g.
23. dec 2008

nepoznám osobne nikoho z nich, akurát to meno špírek asi áno, lebo som zháňala na našu svadbu družbu, ale bol obsadený

nie je tu nejaká zima, tak 2 st.C, aj trochu pršalo tuším cez deň

janetka
autor
23. dec 2008

mamartinka: ja poznam aj spirka, aj romana zanata 😉 len neviem koho ma za manzelku, mozno kebyze ju vidim, tak viem, ani som nevedela, ze uz ma dve deti

janetka
autor
23. dec 2008

my ideme do skalice 25.-27.12. a potom huraa na lyzovacku 😉 na tyzden

mamartinka
23. dec 2008

janet ale vam bude.co.a kam idete na lyzovacku.a ten roman ma od nas z duboviec janu tokosovu neaku.on je policajt a jana teraz po materskej robi tusim na sude.

zuzitka
23. dec 2008

janetka ... kam idete lyzovat? 🙂

janetka
autor
24. dec 2008

ideme niekde k BB do cremosneho, partia z ulice 😉 asi 15 ludi
mamartinka: ja som poznala jednu sestricku z duboviec co robila v skalici v nemocnici na infekcnom tusim... ale tak to je tak opisane, ze asi neebudes vediet... vekom je 50tnicka

z.g.
25. dec 2008

mamartinka, aký bol let?, kedy ste dorazili domov?
ja poznám z duboviec peťa a renátu flamíkových

malé sa od rána hrajú s novými hračkami, boli včera také rozrušené, že nemohli večer zaspať, tak sme buntošili až do polnoci

z.g.
26. dec 2008

kde ste?
my sme boli včera u našich a u sestry pre darčeky,
teraz je natálka u svokra

tak dúfam, že už nebehneme na normálny režim, lebo včera sme išli spať až po polnoci

ladena
26. dec 2008

ahojte,ako ste prezili vianoce? my perfektne darcekov bolo hromady aj krsniatko a synovec mali radost.... 😀 😀
teraz sa len nacpavame a pozerame pohadky a chodime po navstevach......
z.g. ....ten normalny rezim asi tak skoro nebude myslim u nas to buntosenie s krsnatom ,teraz u nas spi a sme hore az do pol druhej a rano hore o 8.30 h a uz pohadky kukame no dnes sme boli na prechadzke tak sa ukonal patko a zasa isiel na prazdniny babke a dedovi a uz volala babka ze zaspal 😠 😠 a u nas sme hore dlho potvora mala 😝 😝

mamartinka aka bola cesta ....prisli ste v poriadku a vianocne sviatky prezivate ako?? 🙂 🙂

lenka34
27. dec 2008

Ahojte,
prajem všetkým krásne vianočné sviatky
Milan Špírek je ujo (strýc)môjho manžela 🙂 🙂 takže mojej svokry brat
V skalici som rodila pred 15rokmi a aj teraz- vtedy som povedala nikdy viac- ale teraz som si nevedela vynachváliť-rodil ma dr.Budinský-super a mala som epidurál-suuupeeeer-doporučujem,spokojná som bola aj so sestričkami

mamartinka
27. dec 2008

no caute kocky.hlasim sa vam zo slovenska.ladenulka domov sme prisli v poriadku.no uz zajtra ideme na zad.ale to ubehlo.ale sa uz aj tesim spet do irska.potom vam napisem odtial.ako ste prezili vianoce?mi v norme.tak zelam este pekny vecer.majte sa.ladi zuzka je este cela?no riadna zima tu je.mrzne az prasti.

mamartinka
27. dec 2008

z.g.az teraz citam o tom petovi a renke flamikoch.byvaju tuna kusok od nas.od kial ich ty poznas?no renka uz ma velykych chalanou.maju u nas postaveny dom.ma miru vaclavika z holica.peta je rozvedeny.byval v senici.z byvalou ma dceru adrianu,tiez uz ma ale 15 rokov a z druhou ma petrika.ten bude mat vo februari 3 roky a byvaju v prietrzke teraz.kupili si tam domcek.takze tak.a domou sme prisli tak o pol sedmej vecer.nasi boli pre nas.zajtra letime o 17.45 z bratislavy.nasi nas zasa povezu.no babky nas buduci rok caka 1 krstenky,pravdepodobne sestrenkina svadba ci nie dve.malo byt aj primanie ale ze asi az buduci rok krsna pojde.budeme mat perny rok.len keby sa este nam aj postastilo konecne.nechame sa prekvapit.inak sestrenka chodi z holica z neakym milanom irsom.ladi nehovori ti to nic?majte sa.ozvem sa az z irska.

mamartinka
27. dec 2008

janetka ta sestricka neviem ci sa nevolala lidia mertelova.je este jedna nasa suseda vierka jurickova a ta robi na porodnici.sestricku.ak ste tam niektora rodili mozno vam to meno nieco hovori.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre