Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

z.g.
21. mar 2009

..a dnes tu svieti slnko, konečne
mne blbne mobil,nepočujem keď mi niekto volá, takže pred odchodom ešte aj toto musím riešiť...

zuzitka
22. mar 2009

v izbicke som samkovi posunula len postel viac do stredu steny a skrinku presunula ... a konecne povysavala a utrela prach 😀 😀 no a zrusila som uz aj matrac, co mal pri posteli ... ak by nahodou padol z postele ... ale uz tam bol nanic, tak som ho dala prec a hned je tam viac miesta 😉

z.g. ... a nemas v mobile len prach? 😀
a uz pomaly balite kufre? 🙂

z.g.
28. mar 2009

Zuzitka, myslíš, že by to bolo tým? Už mi odvtedy zase ten mobil funguje- klopklopklop, tak uvidím...

Malé tu robia neskutočný rambajs, chudáci susedia, za chvíľšu prijde svokra, tak sa teším, lebo toho začínam mať už plé brejle...Však im za chvíľu padne hrebienok, keď pôjdeme za tatíčkom...

Konečne topočasie vyzerá, že sa umúdreje, tak možno už aj čižmy poschovávam...

zuzitka
28. mar 2009

ahojky

sme boli dnes na prechadzke po slnecnej bratislave a miestami nas skoro odfuklo 😕
strasny vietor bol ... ale teplota ukazovala 18 stupnov

kedy presne idete z.g.?

mamartinka
28. mar 2009

ahojte.ako mate sa vsetky?nam tu dnes tiez fuci ako sialene.no ja sa mam nic moc.od vcera mrskujem. ☹ vsetky pozdravujem.

zuzitka
28. mar 2009

... nas dnesny vylet 😉

http://zuzitka.blogspot.com/

janetka
autor
29. mar 2009

caute, po dlhsom case sa ozyvam... pridala som konecne do albumu nejake fotky, aj tu novu detsku izbicku jakubkovu

zuzitka
29. mar 2009

janetka ... paci sa mi ta detska izbicka 😵

ozaj, ako si znasala, ked sa ti narodili dvaja chalani?
ja som chcela babu a ked mi povedali, ze to bude chlapec, tak mi aj slzicka vyhrkla 😅
a druhe bejby by som moc chcela dievcatko .... 😵

tu zase prsi ..... ☹

janetka
autor
29. mar 2009

zuzitka: myslela som si, ze pri mojej povahe to isto bude chlapec, som skor naklonena k muzskym debatam, nazorom 😉 ale v kutiku duse som dufala, ze co ked dievca... 😉 a vlastne pri tej mojej povahe mi to nakoniec ani nevadilo velmi, nebola som sklamana 😉

z.g.
30. mar 2009

ahojte, aj u nás prší od včera, fuj...

aj ja som chcela radšej dievčatká, ale zobrali by sme aj chalanov, samozrejme...a teraz občas natálka otravuje , že chce chlapčeka ešte 😀 , ona je tak trochu chalanisko, takže by si s ním dobre rozumela 😀 , ale maminka má toho nateraz habadej, ešte k tomu beu manžela...

janetka, peknú izbičku ste vytvorili...

mamartinka
30. mar 2009

ahojte.ako sa mate vsetky?mi mame dnes pekne pocasie tak hned je aj nalada lepsia.20.04 ideme na 2 tyzdne domou.aj sa trocha tesim.hlavne na nasho zlobra labradorika rexika.strasne mi tu chyba. ☹

zuzitka
30. mar 2009

super ... tak zase sa uvidis s rodinkou chvilu 😀

mamartinka
30. mar 2009

no to ano.cauko Zuzi.co si dostala k narodkam?no ale vies tak viacmenej ideme aj koli krstenkam domou aj koli tomu ze chceme stavat tak ideme este pracovat na starom baraku co je este aky taky bordel.ked chceme stavat musime si hniezdo prichystat.a inak ako sa vsetky pripravujete na velku noc?aj sibaci a oblievaci budu?

zuzitka
30. mar 2009

dostala som činky na cvičenie 😀 😀 😀 tak si posilňujem svoje pastelky 😀 😀

velkú noc neznášam!!!! vždy som utekala z domu .... ale teraz trpím ☹

ladena
30. mar 2009

ahooojte

to je pocasie.......... 😠

ladena
30. mar 2009

ja tiez nenavidim velku noc................ ☹

ale pride synovec a krstna..........aspoň im pozerem sladkosti....... 😀 😀

ladena
30. mar 2009

uvarim vajicka ...ozdobim a potom zjem.......to ma bavi robit.... 🙂 🙂

mamartinka a kde mate dom v skalici?

zuzitka
30. mar 2009

ladenko ... máš to nejak naopak .... synovcom nemáš žrať sladkosti, ty ich máš odmeniť za vyšibanie 😀
takisto vajíčka nemáš zjesť ... to sa dáva šibačom predsa, nieeeéé? 😀 😀 😝

od zajtra už bude naozaj JAR ... aspoň 2 týždne sa udrží, potom sa nachvílku znova ochladí ... ale potom bude zase teplúúúčko ... konečne!!!

mamartinka
30. mar 2009

ahoj Adi.ze sa aj ukazes.nie,nie v Skalici.byvame ked prideme domou u nasich v Dubovciach a stavat ideme v Borskom Mikulasi.manzel tam ma stary dom po stareckoch.uz je zvalany ten stary len este po nom kopa spiny zostalo vies.a chceli by sme uz niekedy cez leto tento rok aspon zaklady.no idem ja na moj Panelak.vecer na vas este nakuknem.majte sa.zelam este pekny vecer.

ladena
30. mar 2009

no nemam to naopak....za vysibanie dostanu 😉 .... ale aj ja si zasluzim za bolestneeeee.... 😀 😀

jaj mamartinka.......barak by som aj ja brala.......na cinziaku nam dnes dali taky budicek az som skocila na posteli ...rano o 8.00 h zacali zmrdi vrtat to akokeby zbijali nieco......to bolo hrozne 😠 😠

nervy moje....... ☹

zuzitka
30. mar 2009

jooooj to vrtanie ..... ked bol samko malý ešte, tak tu niekto prerábal snad celý byt a to vrtali furt, ani som nevedela, kedy dať samka spinkať, ked ešte spinkal poobede .... to bola hrúúúza 😠

ale asi ajtak radšej bývam v byte ak v rodinnom dome 😅

ladena
30. mar 2009

ideme svokrovcom ..tak nachvilku sa lucim 🙂

z.g.
31. mar 2009

ahojte, aj som prehliadla, že ste sem písali včera...
my veľkú noc strávime už na cypre..., ale obyčajne k nám nikto nechodí, my chodievame k babke, tam nás vyšibú, potom k starej babke, ta nás tiež vyšibú...
zaslobodna chodievali junáci,
ke)d som bola malá, tak aj plno susedov, teraz len rodina

zuzitka
31. mar 2009

ladenko ... ty si ešte u svokrovcov? 😀 😀 😀

júúúúj z.g., tak to máte už za pár 😉 keď tam budeš, ozveš sa odtial, však?

zuzitka
1. apr 2009

skalica dnes preharala s kosicami .... jak ste to drzali palce? 😀

ladena
1. apr 2009

no vsadili sme na kosice........a vyhrali 😉

ladena
1. apr 2009

zuzitka vcera sme prisli domov az o 23.30 h ......nejak sme sa zdrzali 🙂

dnes m bolia zuby.... ☹

zuzitka
1. apr 2009

sak vcera sme spolu pisali na facebooku, nie? 😕

emogeon
1. apr 2009

az ma srdce bolelo ked prehrali 😒
a dufam ze zajtra vyrovnaju 😵

zuzitka
1. apr 2009

no jasan, ze vyrovnaju a potom nakoniec vyhraju 😀

moj tato a sestra sa v nedelu chystaju povzbudzovat 😀 😀 do skalice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre