Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

michaela.g
11. sep 2011

@petraas ahoj, len ma zaujalo, ked je mala v kociku tak nepotrebuje vstupenku na jarmok...
JE to nejak na vek alebo podla coho? Od 1 roka alebo tak nejak??

Dakujem

sniperka
11. sep 2011

@kesika Ďakujem za info, ináč ten ultrazvuk vraj robí MUDr. Roháriková.Moja dcérka chodí spolu s jej dcérkou do súkromnej ZŠ u nás v Skalici a ja som ani nevedela že to robí.Ďakujem aj za to info, kde je to kníhkupectvo a za ten epidurál.
@luba142 No to je sranda, tak sme bývali vedľa seba 🙂

kesika
11. sep 2011

@sniperka Jeej, tam raz plánujem ísť učiť. 😵

sniperka
11. sep 2011

@kesika Ty si učiteľka? Myslíš po materskej? Je to tam veľmi pekné a super a p. riaditeľka je úžasná 🙂

kesika
11. sep 2011

@sniperka Áno, som učiteľka a po materskej by som tam chcela požiadať o miesto 🙂

sniperka
11. sep 2011

@kesika Tak to urob, myslím že budeš spokojná, moja dcérka je teraz už šiestačka, ona bola v tom uplne prvom ročníku, keď tá škola vznikla.Je to úplne niečo iné ako v normálnej škole, ale veď to určite vieš. 🙂

kesika
11. sep 2011

@sniperka No a preto sa mi tam páči. Určite sa budem pokúšať dostať tam. Je to ešte ďaleko, ale smer je jasný 🙂

luba142
11. sep 2011

@michaela.g v kociku je zadarmo, ale ak uz ide bez kocika po tom tretom roku predpokladam,alebo aj skorej ak ich neberu tak sa plati do vysky 130 cm decka vstupenka
@petraas na tvojom mieste by som ju pred vstupom narvala do kocika a ked v nom uz nechce byt v areali tak by som ju vybrala, ale podla mna by si takto nemusela vstupenku kupovat 🙂

petraas
11. sep 2011

@luba142 jaaaj no vlastne hej...stale som rozmyslala ze kam ta zaradit lebo ja som dost plienok predala ale nikde si mi velmi nesedela a na tie na plavanie som veru zabudla...no ja aj tak nemam dobru pamät na tvare tak verim tomu ze keby si zajtra prisla kupit banany tak ta nespoznam...
@sniperka no ked chodis do zelovocu tak to by si ma mohla poznat z videnia lebo ja pracujem tam...no do chovatelskych potrieb chodi vela psikov...vy mate takeho bielo ahehosi? nieje z utulku?

petraas
11. sep 2011

@luba142 tak Sofi mi zasa par mint ako tak obsedi v kociku to by sme v pohode presli cez branu ale nam sa potom nechce tahat s kockom v tolkom dave ked vieme ze tam sediet nebude...no nic ak z mesta neodpisu tak si zistim kto ma jarmok presne na starosti a ked bude problem tak sa pri brane s nmi pohadam a budem ziadat dotycneho cloveka nech mi okamzite zavolaju ak by nas nechceli pustit...ale ak to bude tak ako minuly rok tak verim tomu ze problem nebude lebo to nik pasky nekontroloval...

sniperka
12. sep 2011

@petraas Ano, chodím sem tam aj do toho zelovocu a psíka mám z útulku 🙂 Zospodu a ritku má bielu, vrch má taký hnedý až hrdzaví.Nás pozná snáď každý, lebo ten psík so mnou chodí uplne všade- do banky, na poštu, na úrady, do obchodov..je to taký maznák. 🙂

lejla1981
28. sep 2011

Ahojte, som z Holíča, registrovala som sa dnes, ale chodím sem už dlho. Potrebovala by som poradiť - chcem zmeniť gyndoša. Momentálne chodím k Donovalovi, zdá sa mi ale, že si toho zobral na nohy, na rohy...... rozhodujem sa medzi Budinkým a nejakou dochtorkou čo má ordináciu v Gbeloch? Nemáte skúsenosti???

petraas
29. sep 2011

@lejla1981 ahoj, ja chodim k Budinskemu a zatial som velmi spokojna...nemozem si zatial nanho stazovat mam len dobre skusennosti s nim🙂

lejla1981
30. sep 2011

@petraas no vyzerá to tak, že práve on vyhraje konkurz 🙂 a chodíš k nemu do skalice alebo keď ordinuje v Holíči? Zaujíma ma totiž, ktoré dni je v Holíči.....

petraas
30. sep 2011

@lejla1981 chodim k nemu do holica lebo v skalici neordinuje. Teda vlastne ordinuje ale to v nemocnici takze tam aj tak nemozem ist.inak aj mna by to zaujimalo ako presne ordinuje lebo zakazdym ked l nemu idem na preventivku tak to ma inak kazdu chvilu to meni. Naposledy to mal tusim ze kazdy utorok ordinoval a kazdy druhy stvrtok...alebo naopak?! Kurna uz presne neviem. Ale sak mu skus zavolat tam mozes volat hocikedy aj ked neordinuje sestricka ti povie.

lejla1981
30. sep 2011

@petraas ok, ďakujem ti za infošky, nabudúce keď sa budem objedávať, tak poviem sestričke..... vidím, že si snažilka, ako dlho ???

petraas
30. sep 2011

@lejla1981 nemas zaco🙂 snazime sa zatial 3 mesiace...za tyzden mam dostat mrchu tak som zvedava...ale myslim ze mrcha zasa pride:(

lejla1981
30. sep 2011

@petraas nehádž flintu do žita, my sme sa snažili 2 roky a minulý týždeň MA, Dr. Ševčíková mi povedala že pravdepodobne moje protilátky, pretože som RH-, že by mi zabudli po malom pichnúť injekciu???? Neviem, na to si už nepamätám, malý bude mať už 9 rokov..... Takže teraz som ju dostala - tú injekciu anti D - a dúfam, že sa čoskoro zadarí, teda najskôr môžeme skúšať až po 3 mesiacoch. Inak si myslím, že mne pomohol k otehotneniu bylinková zmes, miešal mi ju tu v Holíči jeden pán a po mesiaci pitia čajíku sa zadarilo.....takže držím všetky palčeky, možno sa stretneme u Budinského v poradni 🙂 🙂 🙂

sykorenka
1. okt 2011

ahojte záhoráčky.ešte som sem nepísala, aj keď si to tu čítavam často. o tri mesiace ma čaká druhý pôrod.prvý som mala cisársky v BA-Ružinov po 31 hodinách snahy o prirodzený pôrod, tak sa chcem opýtať, či niektorá neviete, ako to chodí v Skalici? či robia automaticky aj druhý pôrod cisárskym, alebo tlačia do prirodzeného? ja nemám nič proti normálnemu pôrodu, aj si pre istotu plánujem zajednať epidurál, ale ak by to zasa malo trvať toľko hodín, tak mám obavu, že by som to už psychicky nezvládla :( Kdesi som tu čítala, že keď sa tehulka občas posťažuje na bolesť jazvy z predchádzajúceho cisaráku, že vraj naplánujú aj druhý cisársky.ale moc sa mi to nezdá a navyše mám obavy, aby ma hneď doktor nehnal ležať do nemocnice.a nerada klamem lekárovi :(
petraas drž sa.my sme sa o toto druhé snažili vyše roka, posledných 5 mesiacov som cvičila jôgu - cviky Mojžíšovej, tak možno to zabralo 🙂
papa a vďaka za odpovede

petraas
4. okt 2011

@lejla1981 tak akoze zatial sa velmi nad tym nevzrusujem ved 3 mesiace to je nic...na nasu nelly sofi sme taktiez cakali 8 mesiacov...len chcela by som aby sa nam cim skor zadarilo kvoli nasej situacii...ale tak kedy sa zadari tedy sa zadari...ja som tiez rh- takze ani nepocitam s tym ze by sa skoro zadarilo...viem ze sa ma pichnut nejaka injekcia ale mam dojem ze mne nic nepichli...aspon mi nikto nic nepovedal a ani som nic nezaregistrovala

kokorunecka
7. okt 2011

Ahojte, funguje tu niekto??
Prosím vás, robí ktosi v okrese 3D/4D ultrazvuk?Ďakujem

lolonka
7. okt 2011

ahojte

tak ten ultrazvuk netuším....ale písali tu tuším kočky skôr o tom....., myslím, že niekto ho robí v okolí....

sykorenka
8. okt 2011

@kokorunecka 3D/4D ultrazvuk robí v Holíči mudr. Donoval vo svojej ambulancii, treba sa telefonicky objednať, všetky info aj tel. čísla sú na jeho stránke www.medon.sk v časti gynekológia.cena je 40,-eur, len minulý týždeň mal pokazenú DVD napalovačku, ale hádam to už má opravené.Berie aj iné pacientky, nie len svoje.papa

kokorunecka
8. okt 2011

@sykorenka Ďakujem ti 🙂 Už som im volala, ale sú beznádejne plní.... Voľný termín majú až 14.11. a to by už malinké nebolo malinké, by sa nám tam nedalo... ☹

sykorenka
10. okt 2011

@kokorunecka No to je škoda ☹ My sme boli objednaní v rámci ďalšej poradne a mal tú napalovačku K.O., ale fotky urobil.Ešte môžeš skúsiť v Senici v polyklinike Mudr.Roháriková - ultrasonografická ambulancia, robievala to tiež, ale teraz neviem či to ešte robí.Len mám obavu, že bude mať tiež nátresk 😖 . No uvidíš, držím palec 😉

kokorunecka
10. okt 2011

@sykorenka Písala som im tam mail, nikto sa zatiaľ neozval, tak v stredu tam idem pozrieť.
Ale veď, zomriem bez toho? Nezomriem. 😀 A ak sa malé nechce ukázať, tak sa neukáže aj tak..
Ale ďakujem Ti 🙂

luba142
10. okt 2011

@kokorunecka neboj nezomries 😀 Ja mam dve baby a nemam ani fotku z klasickeho UTZ a ani mna to nejako nelakalo teraz pri druhej ist na 3D, ale zase dr. videl babu v oboch pripadoch takze som aj tak do porodu neverila, lebo tam to nemusi byt iste pokial nepovie, ze chlapec 🙂

kokorunecka
11. okt 2011

@luba142 Mne zas môj gynekológ povedal, že načo by mi taká fotka bola 😀 A tak sme sa s mužíčkom rozhodli, že na ďalší raz tam nabehne pekne so mnou, nech má zážitok a hotovo 😀

luba142
11. okt 2011

Ahojte baby 🙂 Chcela som vam len napisat, ze kamaratka ma novootvoreny bazarik v Skalici na Lichardovej ul. oproti zdravotke. Su tam veci pre deticky aj pre tehulky, kociky a nejake dalsie veci, aj sa tam da po detoch zaniest tovar, berie na osobu 5 kusov oblecenia, ak sa nejake preda tak sa da do tych 5-tich zase dolozit 🙂Ak mate zaujem nakuknite tam...predava aj nove oblecenie

kokorunecka
11. okt 2011

@luba142 Hííííííííííííí,jaká reklama 😀 😀 😀 Nevadí, pôjdem kuk 😉 Vďaka za tip 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre