Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
29. jan 2009

zatial si skusaj ten ovulacny test ... ci mas vobec ovulaciu 😕

to je urcite lacnejsie riesenie zatial 😅

mamartinka
29. jan 2009

no chcem ho teraz az mrska skonci ho skusit.len neviem ktory den je vhodny nato.to je to.

zuzitka
29. jan 2009

sak treba kazdy den testovat!!!

zuzitka
29. jan 2009

a niektore zeny maju ovulaciu aj cez mrchu .... treba skusat testovat kazdy den 😉

mamartinka
29. jan 2009

dobru noc.

ladena
29. jan 2009

no dobru dievcata 😔

zuzitka
29. jan 2009

dobrou s kobrou 😉

zuzitka
29. jan 2009

mamartinka ... ja nad tym premyslam .... teba gynekolog vysetril aj ultrazvukom, ci sa ti tvoria vobec vajicka?

lebo ja som povedala minuly tyzden svojej gynekologicke, ze sa od leta snazime, a ze sa nedari a ona ma hned vysetrila ultrazvukom a poslala ma na UZV za dva tyzdne, ci sa mi vobec tvoria vajicka, ci ja niesom vlastne sterilna 😕 tak tam v stredu idem

teba jak vysetril tvoj lekar?

ladena
29. jan 2009

zuzitka.....ja som u gynekologa skoro kazdy tyzden.....teraz 😕

no a mne zistil ze po menzesi som hned plodna.....ale teraz nemozeme sexovat 😀 😀 musia ma zbavit bacilov asi pojdem do bratislavy na imunologiu,aby pre mna-no moje telo vytvorili vlastny liek

toto vsetko mi robi gynekolog....

mamatinka...urcite by bolo este skoro chodit na ten pohovor....este to vsetko skus prebrat s gynekologom co a ako 🙂 no ako chces ...ja len diskutujem o tom...neuraz sa na mna 🙂 😉

ja to takto rozoberam z mojim gynekologom

janetka
autor
30. jan 2009

caute, vy ste teda nocne pisandy :o)

z.g.: a vlastne ja mam taky isty kocik ako ty.. a tych je v skalici malo...takze sa isto spozname 😉

Baby, my mame stastie, dvakrat sme si povedali, ze sak skusme, a dvakrat som bola tehotna.... 😉

janetka
autor
30. jan 2009

z.g. : mas super vlozku v tom kociku, co to je za znacka, resp. kde si ju kupila? Lebo ta original nic moc.. a jednu mam situ a moz nedrzi

jakzu
30. jan 2009

čaute všetci, ak budeme zdraví, tak by sme aj my sa zúčastnili stretka. 😀

ladenka a martinka, ja som počula , že na to, aby si otehotnela, sú dobré aj brušné tance, prekrví sa panvové dno,a ešte som niekde čitala o nejakých cvikoch-musím to zistiť. Pomáha to aj na psychiku, ktorá robí zázraky. 😅

My sme sa tiež o Kubka snažili 2 roky,potom ma doktor poslal do centra vBA,ak sa nepodarí a zrazu sa podarilo,asi sa to zľaklo. Naši známi sa tiež snažili 6r.,boli aj na vyšetreniach, um.oplodení, až nakoniec sa na to vykašlali, kamoš prestal fajčiť, zmenili stravovanie,pili akési čaje na detoxikáciu a potom na výživu spermií,pretože ona bola v poriadku, len on mal pomalých letcov. Musel sa vzdať slíp a nosiť ine spod.prádlo-boxerky.Teraz majú 2roč. Katku. 😎

zuzitka
30. jan 2009

mamartinka .... odpovedala som ti na IP 😉

mamartinka
30. jan 2009

baby dakujem a laduli nehnevam sa.nemam zaco.uz vcera som zasa bola na pokraji zufalstva.plakala som nad tym zasa.hruza uz.no mi by sme az cez leto chceli do toho car.este uvidime.ale som sa rozhodla ze ked v tom aprili,maji prideme domov ze este zajdem za cunderlikom a nech este tie vajicka mi skontroluje lebo niekde posle.mozno to aj tou psichykou je co ja viem.ale sme zdravy.mozno sa zadari do konca roka.jakzu inak tie cviky mi potom napis,posli.budem vdacna. ☹ kama chodim tam placem.uz hruza.

zuzitka
30. jan 2009

no ked places, tak mas teda psychiku v prdel... ☹ musis sa ukludnit a mysliet pozitivne,musis verit

hlavne by som zasla okamzite ku gynekologovi a riesila to, pretoze ked si v Irsku, tak cas plynie a nic sa nedeje ....

zuzitka
30. jan 2009

mamartinka ... my na teba myslime a budeme ta podporovat 😉
kludne sa ma mozes na vsetko pytat ..... 🙂

pocuj, toto je tema akurat pre teba ..... chod si to precitat a tam tie baby ti urcite poradia tiez 😵

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja som s nimi tiez pisala 😉

mamartinka
30. jan 2009

dakujem ti zuzi.bola som v pohode ale zacina sa to akosi vracat.keby aspon ven sa dalo ist ale je hnusne.aspon by som trosku sa odreagovala.diky.

zuzitka
30. jan 2009

a mozno by nebolo zle jest kyselinu listovu ... bud v zelenom salate 🙂 alebo v tabletkach, v lekarni zozenies 😀

v tej teme, co som dala link vyssie, tak tam sa vsetko pise.....

mamartinka
30. jan 2009

kyselinu papam.teraz aj alchemilkovy cajik som zacala.ale mam po nom krce.a mimochodom mozem si ten cajik spravit ked mam este mrsku.aj aloe vera mam cajik je este lepsi.

ladena
30. jan 2009

ahojte

jakzu....brusne tance? ved ja som na take nieco neohybna a gramblava 😀 😀
tie cviky mozu byt zaujimave.......... 😵

mamartinka....ty na to babo strasne moc myslis a chcela by si ho uz mat,viem je to pre teba tazke ☹ ....no,ale musis sa s tym zmierit a nebrat si to tolko k srdcu...to ti k nicomu nepomoze len zhorsi tvoju psychiku.. 🙂 🙂 ber to z rezervou 😉

ja som na tom stejne ako ty 😵 ...mna to tiez serie,ale nic s tym nespravim a snazim sa to brat optimizmom... 🙂
no niekedy som z toho tiez zufala a sibe mi.....ale ako pises ste zdravy,ale ja z mojim drahym sme chory a chodime po lekaroch ako dochodcovia..... 🙄
ako som hore pisala nasli mi bacilov a teraz som ako testovaci kralik ci potkan... 😀 😀 ale musime to vydrzat a urcite sa vsetko zlepsi 🙂 🙂

mamatinka .....aby si nam tu za mesiac neoznamila som tehotna 😀 😀

mamartinka
30. jan 2009

moja to sa nestane neboj.ladi ty neuzivas kyselinu listovu alebo alchemilkovy cajik?

mamartinka
30. jan 2009

baby a nemate na pokeci okrem zuzitky niektora blog?to je tiez taka stranka.ja mam tam aj fotky.

ladena
30. jan 2009

ja som jedla kyselinu listovu... 🙂
aj ja mam blog

ladena
30. jan 2009

http://ladena1511.blogspot.com/

zuzitka mi pomahala...no radila 🙂 🙂

mamartinka mozes mrknut 😉

mamartinka
30. jan 2009

no pekne ladi.hlavne ty zubate masky. 😀 idem si urobit alchemilku.co porabas?

ladena
30. jan 2009

kukam blby a blbsi na prime 😀

mamartinka
30. jan 2009

no aj ja to tak jednym ockom sledujem a jednym som na nete.mam ta adi potom pridanu v pokeci ako priatela.

zuzitka
30. jan 2009

ja si varim caj: gynekologicky a zihlavovy 😀

moj blog je tu uz znamy predsa 😉

http://zuzitka.blogspot.com/

jakzu
30. jan 2009

Toto je link na tie cviky, fakt pomáha,tak čítajte a šup sa do toho!!!!!

http://zena.centrum.sk/iso/styl/clanek.phtml?id... 😎

ladenka,keď si myslíš, že si mľandravá, tak stačí, že doma budeš chodiť po byte a poriadne točiť zadkom, to mi odporúčala jedna lektorka-maserka. Potom keď budete mať tie babenka tak vás môžem naučiť a vymasírovať ich. Je to dobrá vec. Som rada,že som sa to naučila, praktizujem to doma a tiež v rodinách, kde majú o to záujem.

ladena
30. jan 2009

jakzu...vdaka.....no ja rada tiez masirujem a mne samotnej by bodla masaz....ja to zboznujem 😀

a ked poviem mojemu aby ma poskrabkal tak ma preleti a ze stacilo 😀 ....ty chlapy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre