Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
16. feb 2009

jasne ... cely den snezi, este aj teraz 😵 😵

aj sme boli vonku a fotili sme 😎
http://zuzitka.blogspot.com/2009/02/znova-snezi...

z.g.
17. feb 2009

zuzitka, pekné fotečky... aj z chorvátska...mmm
chystáte sa aj na sánkovačku?

ladi, aj u vás je toľko snehu?

blbé, že malé tu nemajú kombinézky,
v piatok, keď sme sem išli, tak ani stopy po snehu v SI,
nuž, dám im tepláčiky, na to nohavice a pôjdeme aj tak na chvíľu "ochutnať"trošku sneh /adrika vždy hneď do puse.../
natálka mala ísť k svokre do BA, ale keďže sú zlé cesty, tak zostane ešte tu...

muž mi včera písal správu, že tam bola búrka a popadali mu pomaranče na auto a dotĺkli ho 😀 😀 😀 😠
😠 😠
na cypruse dozrievajú citrusy a tu...

keby snežilo radšej na vianoce,
dúfam, že nezostaneme u našich až do jari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetka
autor
17. feb 2009

z.g.: presne, aj ja som mala dnes cestovat s deckami do skalice a uviazli sme doma... auto nabalene.... 😠

ladena
17. feb 2009

aj u nas krasne vcera snezilo a sniezik sa udrzal aj sme sa boli u nasich na dvore troska pogulovat a posahkovat v zahrade 😀 😀 😀
to som si mohla nechat este aj vianocny stromcek.... 😀 😀

tak tak ...z.g. na vianoce to cakam vzdy najviac ten sneh...prt z toho,ale teraz sa tesim stale ak napadne aj teraz 😵

zuzitka
18. feb 2009

ja som mala dnes na plane sankovat, prisla mi na prazdniny aj sesternicina dcera /14rok/ 😀

sice snezi, ale fuka do toho strasny vietor, takze asi nevystrcime vobec nos von 🤐

zuzitka
18. feb 2009

z.g. ... to chorvatsko mam z roku 2007 😀 ale uz mam dost toho snehu a zimy, tak sa vyhrievam aspon v chorvatsku 😀 😀

janetka
autor
20. feb 2009

caute, tak nakoniec som sa odhodlala ist do skalice, lenze uz som tam nemala net, tak som sa vam nemala ako ozvat... ozaj videla som v maxe z.g. 😉 spioonka, spoznala som ta podla kocika... ale bola som s nasimi a ty s nejakou kamoskou a boli sme tak dalej od seba, tak som neutekala 😝 a vlastne len tak zbezne som videla, a male pravdupovediac som ani nestihla registrovat

z.g.
21. feb 2009

janetka, bola by dobrá agentka z teba...mohla si sa prihovoriť...
bola som tam so sestrou, v stredu sme išli sem, keď sa sneh roztopil na cestách

juj, som nevyspatá, išla som hajhaj o 2.00, ráno malé buntošili o 7.30
a bordel tu máme ako v tanku, no, najprv si schrupnem s malinkou

ešte tu je n u nás sestra, poobede prijde aj šavgriná s deťmi...

a kde ste všetci?

ladena
21. feb 2009

janetka...vsimava to zena...no ved sem uz tak casto ani nepiseme 😀

z.g. ......tak u vas bude veselo 🙂 🙂

ja som chora ,tak sme sa kurirovali aj s drahym..... 🙄
uz je to lepsie,tak sa pojdeme von vyvencit a trocha cerstveho vzduchu neuskodi,asi si postavim snehuliaka 😀 😀
krstna patrik ma v utorok narodeniny tak som mu objednala tortu spidermana 🙂 urobime si oslavu , uz sa tesim a viacej ako sa nabastim torty...... 😝 😝

zuzitka
22. feb 2009

ladi ... no neviem, ci uz by si mala ist von, co? 😕
a to si mala original chripku aj s teplotou? ☹

zuzitka
22. feb 2009

uf ... som soferovala po dlhej dobe 😕 zo studienky do BA a zrovna v takomto pocasi 😅
na dialnici pohoda, ale v BA ... katastrofe!

a hlavne ten kopec z Patronky na Kramare ... no konec .... som myslela, ze auto odparkujem na tej odbocke na pohotovost 😅 😅 sak som isla krokom a mala som lepky, ze to nevyjdem, smykalo sa mi jak hovado 😝

a ten kopcek, co mame pod panelakom, tak to som si vobec netrufla, nechala som brm brm dole na ceste a Juro bol preparkovat 😎

no neni toho snehu uz dost?? 😠

janetka
autor
23. feb 2009

zuzitka: hruza, ja som chcela ist dnes s malym do materskeho centra, sak snezi furt jak blbe.... tak budem trcat doma 😠

zuzitka
23. feb 2009

janet ... a to materske centrum mas daleko od domu? lebo my fungujeme v blave peso alebo trolejbusom, auto ma ajtak juro v praci...
dnes idem pre prihlasku do skolky, nech to mam aspon doma a v marci nech to mozem uz odniest do skolky
potvrdene od lekarky 😉

mam na blogu zivu sankovacku na igelitke 🙂
a idem machrovat, aku dekoraciu mam novu v obyvacke 😅

http://zuzitka.blogspot.com/

ladena
23. feb 2009

zuzitka..... nakoniec sme boli doma a vcera sme boli u nasich a svokrovcov na chvilu 🙂
no teplota ustupila a je to uz ovela lepsie 😵
no a dnes som bola aj v meste,lebo patko - krstna bude mat narodeniny tak som mu bola objednat tortu spidermana,kupila som mu pexeso shreka budeme sa hrat 😀 😀

a skocila som si do sekaca a tam som si kupila bundicku a zaclonu 8 m dlhu za 3 eura fakt je pekna..... 🙂 uz ju aj periem a pojde na okno uz sa tesiiiiiiim 😀 😀 musim si urobit radost.......

pekna sankovacka na igelitke...... 😀 😀

vcera krasne padal sneh a dnes na to prsalo...to je cvachtanica 😠

mamartinka
23. feb 2009

no cau ladi.ja som zasa predchvilou prisla od mora.tady je zasa pekne ako na jar.ja som dnes uz aj okna poumyvala.ozaj to uz nikto do temy nepise?co je s vami vsetkymi?zelam este pekny den.a uz sa aj snazite? 🙂

zuzitka
23. feb 2009

martinka ... akoze nikto nepise??? 😕 ty si bola naposledy 15 februara 😅

ladena
23. feb 2009

mamartinka...uz som myslela ze si sa stratila... 😀 my piseme stale ale ty si tu dlho nebola?? 😕

no nesnazime este nemozem a idem na vysetrenie k imunologicke a potom uz konecne sa bude moct sexovat 😎

mamartinka
23. feb 2009

si rada co?ja zasa cakam mrsuldu uz som z toho paf.nie a nie akosi prist.ved ona si ten spravny cas najde.inak keby to vyslo skakala by som od radosti meter do vysky asi.ale aj tak nemam ziadne priznaky.to uz by som aj mala keby daco nie?no uvidime.nechame to na nahodu.

ladena
23. feb 2009

no asi by ta boleli prsia ci mala by si v nich tlaky....mozno zle by ti bolo,ci spat by sa ti chcelo.... 😀

ja som to este neprezila,ale dievcata ti povedia ake priznaky by si mohla mat 😕
vies kazda zena ma ine pocity a priznaky......vyckaj casu sama to zistis neboooooj 😉

zuzitka
23. feb 2009

ja som nemala si ziadne priznaky ... 2 mesiace som nevedela, ze som tehu 😀 😀
akurat, ze mrcha nedosla.... a potom uz ten druhy mesiac ma napinalo v kuchyni z vyparov 😝

mamartinka
23. feb 2009

no uvidime tento tyzden.zatial len stale akosi chodim curat.

mamartinka
23. feb 2009

baby a dnes tu budete?

zuzitka
23. feb 2009

sak sme tu teraz 😉

mamartinka
23. feb 2009

myslela som vecer po panelaku. 😉

zuzitka
23. feb 2009

ja neviem, ci tu budem ....

z.g.
23. feb 2009

ahojte,
úplne na začiatku tehotenstiev som ani ja nemala príznaky, asi až tak od 8.týždňa... to sa mi točila hlava...a tiež ma napínalo z hocičoho...

mamartinka, každopádne, teraz budeme všetky sledovať tvoju "mrchu"

aj tu je snehu , my sme teraz v SE od víkendu, netrúfala som si dnes šoférovať, lebo len po meste to bola vcelku kovbojka, dosť to šmýkalo, nemohla som vyparkovať...

malé postavili snehuliaka, hádzali sa do snehu... 😀 😝

tuším tá zima tento rok ani neskončí, perinbaba sa poznažila...

z.g.
23. feb 2009

mamartinka, nechceš sem hodiť fotečky? nech ťa lepšie vidíme...

zuzitka
23. feb 2009

tak co mamartinka .... mrcha prisla? 😎

a to je pravda, daj do albumu aspon 2 foto 😉

janetka
autor
24. feb 2009

caute, u mna pri prvom tehotenstve bol priznak abnormalna spavost, dosla som z roboty a spala som az do rana.. ani som nejedla.. 😉 a pri druhom mi bolo zle z voni jedla.... ale tlaky v prsiach som nemala

mamartinka
24. feb 2009

no caute.nie mrchy zatial nieje.no niekedy nahodim neake fotky ak sa bude dat.zelam pekny den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre