Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

lenka34
19. dec 2008

No ja neviem - dnes začínajú- ale my chodíme na pečené gaštany,punč a medovinu- aj keď to pitie si tento rok odpustím keďže ešte kojím -
a okrem toho troška vianočnej atmosféry nezaškodí, lebo tento rok si vianoce stále akosi neuvedomujem

petrahy
19. dec 2008

ahojte no ked je taketo pocasie nic moc asi na tych trhoch ja som bola vcera v Skalici ale urcite by som nemala naladu v takom pocasi sa tulat po meste. Ja som bola pozriet minuly tyzden v Senici, ale az na vecer a nic tam take nebolo par pripitych ludi pri stankoch 😒 Tiez mi to zatial nepripada ako Vianoce no uvidime do stredy
😉

z.g.
19. dec 2008

dnes idem do mesta, tak sa tam len mrknem informatívne 😉 , nech mám pocit, že sa blíži vianoce, aj keď to počasie

dnes bol manžel v hypernove v hodoši a veľmi si pochvaloval, ako výhodne nakúpil, meganákup za cca 1100 českých, tu by platil minimálne 2 tis.

lenka, nevieš náhodou , či to materské centrum fuguje alebo nie v skalici?

petrahy
19. dec 2008

z.g. nie som si ista ale pokial viem tak nie
funguje dvakrat tyzdenne doobeda v Holici nieco take obdobne zevraj este som tam ale nebola mate niektora skusenosti

mamartinka
19. dec 2008

ahojte.nieco nove?nam tu dnes prsi a desne fuka.hrozne pocasie.

z.g.
19. dec 2008

o tom holíči som nepočula

škoda toho materského centra v skalici, chodila som tam ešte s natálkou, páčilo sa nám tam, ale aspoň že je tu ten MAX 😀

aj tu len prší, doobeda aj snežilo, no fuj...

mamartinka
19. dec 2008

uz nam 2 krat aj eletriku vypali.no hruza.

lenka34
19. dec 2008

Ahojte som len na skok
je veľká hanba ak také mesto ako Skalica nemá riadne fungujúce materské centrum-viem že raz do týždňa funguje dokonca aj v gbeloch

janetka
autor
19. dec 2008

ale v skalici bolo velmi pekne MC, len tam sa to potom nejak vytunelovalo, aspon co som pocula..

lenka34
19. dec 2008

bolo, bolo-ale to som ho ešte nepotrebovala 😉 vždy som sa tešila že raz tam budem s druhým dieťaťom chodiť a zatiaľ to nevyzerá

mamartinka
19. dec 2008

ahojte baby.potrebujem poradit ako robite zemiakovy salat.dakujem.leni,janetka vytajte.

lenka34
19. dec 2008

Ahoj mamartinka- ja robím taký s jablkami , mrkvou, hráškom (kúpim sterilizované) a zalievku z horčice, bieleho jogurtu a šlahačky-chutí celej rodine, lebo ja nerada majonézu-recept som našla v kuchárke zo života

mamartinka
19. dec 2008

leni ty tam davas aj jablka?a tie sa nastruhaju?ta mrkva,hrasok moze byt aj mrazena ci radsej v konzerve?a slahacku na slahanie?dakujem.

mamartinka
19. dec 2008

nik tu nieje?

janetka
autor
20. dec 2008

mamartinka: u nas robi salat manzel, klasicka majoneza ´Hellmans starej mamy, a da tam asi 10 vajec 😉

janetka
autor
20. dec 2008

z.g.: tak vy vazne cestujete na ten cyprus... mozno je to aj dobre pre deti, budu "svetaznale"

z.g.
20. dec 2008

tento rok sme deti teda dobre povláčili a budúci rok to bude obdobné 😵

dnes som nejaká lenivá, včera so upratovala celý deň, a dnes môžem znovu... 😠

bola som včera pozrieť na tých vianočných trhoch, veru nič moc a ešte do toho dážď, keby tak chcelo snežiť

ja mám najradšej klasický zemiakový šalát bez majonézy a bez jabĺk, môj muž zas radšej s jogurtom, jablkami a zelerom- blé

petrahy
20. dec 2008

ahojte tak ja dnes upratujem zemiakovy salat na vianoce robim so zeleninou a majonezou ale tiez si na tom nepotrpime najradsej mame cibulkovy ten robi manzel

mamartinka
20. dec 2008

baby vsetkym co ste v tejto teme.posielam vam jeden vianocny versik a prajem stastne a krasne vianoce.Vesele Vianoce prichadzam Vam vsetkym priat,aby clovek cloveka mal stale rad,aby jeden druhemu viac stastia prial,aby ten Novy rok za to stal.

z.g.
21. dec 2008

mamartinka, pekný vinšík

mamartinka
21. dec 2008

ako sa mate?co dnes baby porabate?akosi tu nik nieje.prajem peknu a prijemnu nedelu. 😉

mamartinka
21. dec 2008

z.g.ako ta sestra dopadla u toho gyn.neviem ci si mi to uz pisala.

ladena
21. dec 2008

mamartinka.....tusim sa nudis a co vlastne robite ked mate volne dni odpocivate? 🙂 to vinsovanie si zlozila ty ...dobre 🙂

ja robim uz kompletne predvianocne poriadky a este take malickosti peciem a potom si budem uzivat pohodu 😵 😵 a tie vianocne trhy tento rok stoja za prt aj v holici a v skalici no a to pocasie......no dnes neprsi ale zasa vyfukuje vietor ale môj drahy isiel na ryby aspon sa vyluftuje ..... 😀
no idem sa vrnut do upratovania....este nemame stromcek zivy ...no nikde sa mi nepacil a ze by mi padol nejaky do oka tak taky som nasla v lese 🙂 asi si ho pojdem odrezat 😀 😀
este zajtra pobehame stromceky a uvidime...... 😝 😝

zuzitka
21. dec 2008

ahojte 🙂

konecne po vikende zase doma 🙂 ked sme u nasich, tak nejak pocitac a internet nepouzivam, preto sa vzdy tesim domov.... na modreho konika a na Vas 😀 😀

co ste robili?? ja som u mami malovala farbami na sklo vianocne obrazky, aby si mama vyzdobila domcek 😵

.... a ten zemiakovy salat ja robievam len s cibulkou oprazenou a ocot a cukor, sol, korenie .... klasika 😉

zuzitka
21. dec 2008

z.g. ... ako si nakoniec dostala fotecky do tych fotoramikov?? 🙂 🙂

ladena
21. dec 2008

no zuzitka za dva dni uz mame vianoce 🙂 🙂 a vsetky darceky budu porozbalovane a radosti az az.....len chvilu to potrva a tolko casu vsetci stravili co nakupovali a zhanali ,rozmyslali .....no a vianoce budu fuc ☹
este mi ten sneh chyba ......jaaaaaaaj 😅 😅

zuzitka
21. dec 2008

veru veru ... o par dni su vianoce ... a ani sa nenazdame a bude po nich 🙂
ludia pokupuju koooopec hovadiiiiin 😝 ktore ani nebudu potrebovat cely rok 😝 😝
vyhodi sa tolko penazi ...... 😅

vraj ma nasnezit na vianoce... uvidime 😉

ladena
22. dec 2008

tak to som zvedava ci ma potesia na vianoce so snezikom 😉

z.g.
22. dec 2008

veru, mohol by napdanúť sneh

zuzitka, pomohol mi manžel s tým rámčekom, nakoniec som zistila, že tam ide vložiť, ale je to iný formát než jpg, takže tomu treba zmeniť formát,
a on to robil tak, že uložil celú stránku pomocou ctrl+printscreen, uložil to do programu paint alebo maľovanie a potom ešte čosi robil a orezával to, už neviem
určite je aj jednoduchší spôsob, nevieš nejaký?, pýtalal som sa aj v "digiscrapbook pre začiatočníkov", ale nik mi neodpovedal

ja mám rámčeky aj v mobile- jeden je aj v albume s hviezifčkami a najlepšie je to caption.it, nepoznáte ešte niečo obdovné, čo stačí len uložiť a je to ako jpg.?

petrahy
22. dec 2008

http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html
Prajem vsetkym krasne Vianoce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre