Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
12. jan 2009

to bude blbovina 😀 😀 😀

ladena
12. jan 2009

ja sa idem pozerat z celym okom.....je to srandovne....tak koncim zatial 😀 😀 😀 😀

zuzitka
12. jan 2009

tak pozerajte .... 🙂

zuzitka
12. jan 2009

no to bola super haluz 😀 😀 😀

ale jak tam zase vykreslili Slovensko - Bratislavu 😕 to boli zabery ako z Luniku 9 🤐

mamartinka
12. jan 2009

dopozerane?no kukla som aj ja ze kde to v bratislave je take sidlisko.a ten chlop v tom vlaku s nimi.taka somarinka ale dobre bolo. 🙂

z.g.
13. jan 2009

čafte, ja som večer vôbec nepozerala TV, lebo som išla kupovať Natálke korčule, tak som zvedavá, či sa jej to zapáči...

ja som dnes odstrojila stromček, ešte je na balkóne, večer ho vynesiem, keď malé zaspia,
ale ešte som nechala malý umelý, a dokúpila som modré lamely, takže je modro-červený, videla som takú kombináciu v TESCU a vyzerá to dobre...
tak máme ešte predĺžené Vianoce...

Martinka, moc sa neteš na sneh, lebo hlásia oteplenie a dážď resp. dážď so snehom,
ale kto vie, ako ešte bude...

mamartinka
13. jan 2009

no zuzi ale mi ked ideme toho 20 domov tak akurat vtedy hlasia zasa zimu poriadnu.tak uvidime.a co maju nove v tescu skalici?aj neake zlavy na nieco?

zuzitka
13. jan 2009

teraz su vsade zlavy aj 50%, aj 70%
ale ked ja nic nepotrebujem a nebudem nic kupovat len preto, ze to je v akcii 😀

ja mam teraz plnu hlavu plastovych okien a dovolenky v chorvatsku 😀 😀 😀 😀 😀

ladena
13. jan 2009

jo plastove okna aj mne lezia v hlave........ 🙂 🙂

lua
13. jan 2009

Ahojte, trošku sa Vám sem nevtirkám 😅
Postrehla som, že niektoré chodíte lyžovať na Starú Myjavu. Aké sú tam teraz podmienky? Dá sa to? Lebo muž ma nahovára cez víkend do Rakúska, ale na celý deň sa mi moc nechce ísť. Sem by sme to mali trošku kratšie.

z.g. tu je rozpis ľadovej plochy: http://www.sportportal.sk/lad/?q=obsadenost/ska...
(tuším Ty si to chcela)

zuzitka
14. jan 2009

zase snezi 😵
ale aj poladovica pada 😒

dnes sme boli so samkom zase na kurze "sikovne rucicky"
http://zuzitka.blogspot.com/search/label/kurz š...

ladena
14. jan 2009

no snezi 😵 😵 .....my sme boli v malackach tam cesta sucha a naspät do holica plna snehu......parada....no az na niektorych sialencov na cestach 😨
dnes sme videli uz 3 havarky........ 😕

z.g.
14. jan 2009

ladenka, tak dobre, že som zostalal doma..., lebo som plánovala ísť do SE

lua, švabriná bola na Starej Myjave lyžovať celý minulý týždeň, my sme boli cez víkend na sánkovačke, podmienky boli dobré, majú tam aj snehové delá, takže keď treba, dosnežia a aj medzi lyžovaniami upravujú svah

vďaka za ten rozpis, dnes som sa aj bola pýtať, majú to na dveráh vycapené,
Natálka mala so škôlkou korčuľko, prvýkrát stála na korčuliach- aj jej to išlo na prvýkrát...

ladena
14. jan 2009

z.g. no tie cesty strasne.....radsej tiez nejazdim a este mame letne pneu 😀 😀 😀

z.g.
14. jan 2009

ladenka, tak som rada, že nie som sama, čo sa bolí snehu...

martinka, tak sa predsa len asi dočkáte snehu a vyšantíte sa, v írsku asi nebýva, však?

zuzitka, pekná prácička, dobré na inšpiráciu, aj malý je zlatý

zuzitka
14. jan 2009

z.g. ... vdaka 😉 snazila som sa 😀 samko mi vacsinou asituje a ja sa umelecky vyzivam 😅

aj my tu mame blizko svah - na Kolibe, aj vlek tam je ... len tam vobec nechodime, len cez tyzden neni cas a cez vikendy sme mimo BA 😒 dokonca tam v lete aj bobova draha - to sa spustaju na niecom po takom dlhom jarku 😅 😅 😅 boze, to som ale opisala.......

a zase ked sme u nasich, tak volakedy sme chodili snad kazdy vikend lyzovat na Pezinsku babu.... ale uz sme stary a lenivy 😝

sak aj na lyzovacky sme chodili ... snad od roku 2000 kazdy rok .... v tom roku 2000 sme boli s LADENKOU, vsak ladi?? 😵 😵

teraz moc nejsu peniaze na to.... 😖

zuzitka
14. jan 2009

aha, toto je ta bobova draha 😉

http://www.bkteam.sk/bobo/index.html

mamartinka
14. jan 2009

no ahojte dievcata.nachvilu vas nakuknem.dnes mam doma mangela tak nemam ani poriadne kedy na net.no ten snech parada.uz sa aj tesim ako sa vyblbnem.snad vydrzi.no z.g.tuna v irsku byva len taky poprasok snehovy ale snech nie.dnes tu cely den leje zrovna sa to sprasovalo.no pocasie naprt.a to ma tak byt az do nedele.tak vam zelam este pekny vecer.a ladenka pozor z letnymi pneu.aby sa vam zle nestalo. 😉

zuzitka
16. jan 2009

ahojky 😉

vcera som kupila s 50% zlavou pizamko pre samka a Disney tricko s Tigrom ..... dokopy to stalo 130sk 😀 😀
a v sekaci bola tiez zlava 50%, tak tam som zase kupila oteplovacky pre babenko, znacka C&A ... za 60sk 😀

ozaj, a kde ste vsetky? sankujete sa? 😎

z.g.
16. jan 2009

ahojte, ja som večer písala rozsiahly príspevok sem na tému počasie u nás a v írsku, a neodoslalo sa mi to, 😠 😠 😠
nuž, tak, mamartinka, ľutujem vás tam v írsku, ale aj tu bolo hnusné počasie , pokým neneanpadal sneh, teda nepršalo, ale mrzlo, studený vietor...
a ešte som písalal o studených letách tňv írsku, že to je "na šľak traf" 😀 😝

aj ja som bola dnes na výpredajoch, urobila som si radosť, 😀
chcela, som aj svetrík pre natálku, ale nič som neobjavila
a mne by sa zišli aj topánky do snehu, keďže sa chodíme sánkovať, ale tiež nič nemali

dnes asi pôjdeme k našim, a cez víkend na sánky a na korčulko a natálka na lyže...

zuzitka
16. jan 2009

vraj po 23hod robievaju na konikovi udrzbu..... ajtaj je cely konik pomaly, musime vydrzat 😉

ladena
16. jan 2009

no zuzitka to lyzovanie,ja negramotna na lyziach ale sankovat sa viem perfektne.... 😀 😀

z.g. zevraj v maju akcie v deichmene v maxi ...... 🙂

no idem do mesta zajtra ma nastavajuca svokra narodeniny....tak idem pokupit darceky a tortu,kyticku 😀 😀 😀 to ma bavi ...len mat furt prachy 😵 😵

z.g.
16. jan 2009

ani ja sa neviem lyžovať, minulý rok som stála prvýkrát na lyžiach, raz mi stačio,. nejako som to vzdall,
ale natálka keď videla sesternicu a bratranca, tak to chcela vyskúšať, tak nech sa to aspoň ona trošku naučí

bola som v tom deichmanne, jeny ma tam zaujali,. ale čižmy, ale ešte by ich mhli zlcniť, tak počkám 😀 😀 😀 , a snehule som tam nevidela

ja za chvíľu idem pre naťku do škôlky, akurát mi malá spí, as ju udem musieť budiť...

ozaj, nepoznáte niekto učiteľky z vajanského ZŠ v skalici?, malá tam pôjde na zápis, tak len chcem vedieť, aké sú..., či sa máme niektorej vyvarovať 😀

z.g.
16. jan 2009

,... lebo by som chcekla, aby začalal prvú triedu natálka už tu

mamartinka
16. jan 2009

no caute.zuzitka akemu babenku si kupovala oteplovacky?samka si myslela? tady zasa je dnes hnusne.mraci sa ako na snech a kazdu chvilu prsi.hruza.z.g.dufam ze ten snech sa nam ujde nejaky.inak nehovori ti nieco meno lekarky katarina vicianova?dnes bola v stv ludia na jednotku.taka starsia a mensia.ja len ze mi to priezvisko je akesi zname a neviem kde ju zaradit.zelam pekny zvysok a vykendovej lyzovacky. 😉

zuzitka
16. jan 2009

mamartinka ... nie nie pre samka 😀 to pre kamaratku, ma mesacne dievcatko, tak snad jej to este oblece tuto zimu /je to cislo 68 😉 /

mamartinka
16. jan 2009

ja som myslela ze snad pre teba pre druhe snad 😀

z.g.
18. jan 2009

martinka, tak budúci týždeň sa má otepliť,
aj ja by som prijala, aby sniežik ešte zostal, aby sme sa ešte trochu posánkovali, naťka naučila na lyžiach...

my sme boli včera na starej myjave, dnes sa chystáme na zimák, tak ani nemám času sa dostať k počítaču

tak peknú nedeľu

zuzitka
18. jan 2009

ahojky 😉

my sme sa vcera boli sankovat 🙂
http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/snkovaka-na...

samkovi stacili 3 jazdy 😅 a pocasie bolo vcera nadherne ... co sa s dneskom neda vobec porovnat, hnusna hmla je uz od rana, fuj fuj 😒

tak asi pojdeme len na kratku prechadzku a potom konecne odstrojime vianocny stromcek 😀
pretoze za tyzden uz budeme robit narodeninovu vyzdobu ... samko bude v sobotu mat 3 roky 😵 😵

z.g.
18. jan 2009

zuzitka, vraj u vás husto snežilo a máte poľadovicu?

to vám muselo byť tiež dobre na tej sánkovačke 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre