Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

petraas
28. okt 2011

@luba142 veru to je...sem rekla keby im chceli ruky do rana odpadnut...vraj to boli nejake dva pary...jeden pani zabaval a ten druhy jej zobral kabelku a zmizli...chuda ta tam plakala az mi jej luto bolo...

luba142
28. okt 2011

@petraas zeby som aj ja dala urobit? Dosel mi meil tak idem kuknut blizsie tie kalendare 🙂

petraas
28. okt 2011

@luba142 no my mame aj na tento rok spraveny a vsetkym sa pacil a stele chcu vsetci od nas Sofinkine fotky tak som sa rozhodla ze im dam porobit na vianoce kalendare kedze tento rok nemame peniaze na darceky🙂

happy3
28. okt 2011

tak sa aj ja hlasim ku skalicankaaam 😉

petraas
28. okt 2011

@happy3 vitaj medzi nami🙂 no tusim sa nam to tu aj rozbehne🙂

happy3
28. okt 2011

sak uvidime 😀 Trosku som tu toho precitala a vidim,ze aj ty mas @petraas septembrove dieta 🙂

happy3
28. okt 2011

@petraas jeeej a dik za privitanie.Potom by si mohla dat info kedy bude dalsie stretko na hotely a prisli by sme aj my 😀

petraas
28. okt 2011

@happy3 ano nasa mala herecka je 7. septembra🙂
dalsie stetko malo byt okolo mikulasa ale bude prelozene asi na 15. 12. ked budem mat blizsie info tak potom napisem...
a vy ste este neboli na ziadnom stretku na hotely? a nejdete ani na to halloweenske?

mamartinka
28. okt 2011

@petraas Dakujem.Ty tam pracujes sama?Minule som tama isla a akurat neaka baba vchadzala dovnutra do toho stanku a bola to predavacka lebo som si vsimla ze akurat nieco vonku vysipala.Tak to si asi ty bola ze.To je strasne a co ta Pani?Aj policajtov niekto volal?
@aadulik2110 Ahojki.Pozeram ze v Maji cakate babenko.Prve vase?Ku akemu gyn chodis a dlho ste snazily?Si priamo zo Skalice?
@petraas inak este prijemne plavanie zajtra.Uzite si to a az budem zas v Skalici sa prihlasim na mandarinky.Drahe mate?

petraas
28. okt 2011

@mamartinka ano ja som tam sama akurat cez leto ked som mala dovcu tak ma zastupovali brigadnici alebo aj soboty lebo tie nepracujem pretoze chodime plavat. je to mozne ze som to bola ja🙂
volali aj policajtov...no to teraz bude sama kradez kedze idu vianoce kazdy sa bude stresovat a ponahlat a zlodeji to budu vyuzivat...
no dakujem veru si to zajtra uzijeme lebo manzel ma volno takze mozeme byt na plavarni dlho..lekcia nam trva pol hodky ale mozeme tam byt kolko chceme pred lekciou aj po lekcii takze to zajtra vyuzijeme lebo mame predposlednu lekciu...chodime plavat od 4 mesiacov a doteraz sme nevynechali ziadny kurz ale teraz jeden vynechame lebo zdvihli cenu a to je uz pre nas dost...takze teraz budem setrit a po novom roku zasa zacneme plavat🙂
no kludne sa zastav len sa prihlas ze si to ty lebo ja mam fakt zlu pamet na tvare a z fotky sa toho aj tak velmi neda poznat🙂
no mi mame vsetko drahe ale zasa kvalitnejsie ako v tescu ci lidli...mandarinky mame balene za 1,90 eur a volne za 2,20 eur...je to dost ale ja radsej kupujem na trznici ako v nejakom tescu...velmi malo kupime ovocie ci zeleninu v obchodakoch

happy3
28. okt 2011

@petraas este sme zatial neboli na ziadnom,ale uz som nad tym uvazovala dlhsie,ze tam zajdeme . ,/mame zmamu co tam chodi a ked som sa jej pytala,ze kedy sa stretavate tak ma vzdy odbila,asi nechcela aby sme tam sli aj my(?) no comment/.Na halloweenske stretko asi nepojdeme,neviem ako by maly reagoval na tolko deti a este keby mali masky,on je trosku taky bojko ☹

luba142
28. okt 2011

@petraas jj je to tak, jha som chodila radsej na trznicu a hlavne rajciny,nez sme mali svoje tak na trznici su vzdy fantasticke, ale v obchodoch su ako trava nechutne 🙂

petraas
28. okt 2011

@happy3 no my by sme tam ani nechodili lebo niektore baby su take divne ale ja tam nechodim kvoli nim ale kvoli malej nech je medzi detmi a nech sa zahra lebo my nemame s kym chodit von a trcali sme stale doma alebo len tak sa prechadzali a chcela som aby si Sofi zvykala aj na deti tak sme tam zacali chodit...a chodime tam aj preto lebo to poriada moja spoluziacka zo zakladky a stretavam tam aj ine spoluziacky...ono my to niekedy pripada ze je tam urcita skupinka mamiciek a ked pride niekto cuzi tak to vyzera tak divne ale mne to neva ja sa tam vyhrajem s malou a je🙂
inak aj Sofi prve dva razy bola dost vystrasena a aj tam plakala co chcela ist domov lebo tam bolo vela ludi na nu ale prezili sme to a teraz uz tam rada chodi🙂

luba142
28. okt 2011

@petraas aj my len tak chodime ,nemame tu nikoho s kym by sa mala hrajkala,ale co uz 🙂

petraas
28. okt 2011

@luba142 veru cez sezonu sa tam oplati chodit lebo to je vsetko tovar slovensky a dost dopestuje veduci doma takze ziadny nechutny dovoz...po sezone je to uz väcsinou dovoz ale veduci berie kvalitnejsi tovar nez je v obchodakoch a preto je aj cena vyssia...ale ja si radsej zaplatim za kvalitu a viem ze to bude chutne ako kupit nieco v tescu a nakoniec to vihodim...netvrdim ze v tescu je vsetko zle to nie da sa aj tam natrafit na chutne ovocie ci zeleninu ale malo..
nasa Sofi ma velku spotrebu pomarancov lebo jej kazdy den krucame flasu stavy a zo zaciatku som kupovala v tescu ale to bolo bez chuti ani farbu to nemalo a tak kupujem uz na trznici to je ina chut🙂

luba142
28. okt 2011

@petraas no jasne,za kvaitu sa plati 😎 😎

petraas
28. okt 2011

@luba142 tak mozeme ist niekedy spolu von aj ked neviem kam teraz v zime🙂)) no ale mas aspon starsiu dcerku tak aspon troska sa zahraju ale nasa Sofi nema s kym...mali sme tu pomali mesiac sestrinu malu lebo ona bola na lieceni a nasa Sofi si na nu tak zvykla ze ked odisla tak stale sa pytala len za nou🙂

petraas
28. okt 2011

@luba142 no plati ale podaktorym to nevysvetlis...vies ako mi tam ludia brblu ze mate to tu drahe to kde beriete take ceny sak v tescu to maju lacnejsi...sa ich napocuvam neboj🙂

luba142
28. okt 2011

no je to tak, ale zase ked chcu tak kupia a ked nie tak idu do obchodaku, ja ked som chodila po meste tak som vzdy kupila co som potrebovala na trznici, ale nie zrovna u teba,ale myslim,ze veduci mal aj vonku na pultoch tovar,nie?

luba142
28. okt 2011

@happy3 z ktoreho si konca? ja s pod hajka 🙂

happy3
29. okt 2011

@petraas no sak prave aj ja mam obavu ako nas tam uvitaju,ale ak by to nevadilo mohli by sme sa dohodnut a isli by sme s vami 😒 ,ak by to nevadilo

aadulik2110
29. okt 2011

@petraas pôvodom Holíčanka

aadulik2110
29. okt 2011

@mamartinka ahoj, áno v máji čakáme bábo, nesnažili sme sa dlho.... začali sme v auguste a v septembri už som bola tehu, takže dá sa povedať, že sa nám to podarilo na prvý šup 🙂 čakáme prvé, vytúžené a chodím do Holíča k Donovalovi

petraas
30. okt 2011

baby akosi tento week konika zanedbavam🙂 mame akysi rozlietany week...

@luba142 ano predava aj na stoloch ale vela ludi si mysli ze to nieje jeho a ze to vozia kazdy den cerstve🙂))
ja som z konca sveta🙂)) a nie som z ineho konca byvam na travnikoch ale ked tu fuka tak je to tu ako na vyhnalkove pridem do mesta a tam nic🙂

@happy3 kludne mozes ist s nami...chcete ist aj zajtra alebo az na toho mikulasa??? ved ked sa tam nebudete citit dobre tak lahko odidete🙂

@aadulik2110 a byvas v skalici? tak to sa vam fakt dobre podarilo🙂 my sa snazime od zaciatku jula a zatial nic:( no Sofi sa nam podarila az po 8 mesiacoch tak som zvedava ze kedy sa teraz zadari...

happy3
30. okt 2011

@petraas ak je zajtra ta halloweenska diskoteka,tak to radsej este vynechame,ale na mikulasa by sme sli 😀 dik si zlata 😉

petraas
30. okt 2011

@happy3 ok v pohode...ked budem mat blizsie info tak napisem🙂

aadulik2110
31. okt 2011

@petraas nie, vydala som sa na deninu :D no sami tomu nejako neveríme, že po problémoch, čo som mala a doktor ma upozorňoval, že aj pol roka sa to možno nepodarí...... tak na prvý šup..... ale sme šťastní

mamartinka
31. okt 2011

@aadulik2110 a kde na dedine byvate?Sami ci z niekym?
@petraas az budem v Skalici ozvem sa.Cakaj navstevu.Pocuj ty si hned vedla ze.Nevies ci ten stanok tam Zoralkova Erika predavala drobnochov este funguje?Sa mi zdalo ze to je uz zrusene.Nevies o tom nic?A este som mala oblubeny stanok na trznici zo spodnym pradlom.Tiez uz je to zrusene.Tam sa dali super veci nakupit.Nevies kde sa prestahovali alebo kde by take dobre spodne pradlo mali?Vdaka.

petraas
31. okt 2011

@aadulik2110 to vam verim ze ste stastny...prajem aby bolo vsetko oj a mali ste zdrave dietatko🙂 aj my sme boli stastny ze sa nam narodila krasna zdrava dcerka po tolkych zdrav.problemoch co mam. Ked mi po porode prisiel lekar povedat ze mame krasne uplne zdrave dietatko tak som sa normalne od stastia rozplakala🙂

petraas
31. okt 2011

@mamartinka erika uz tu nieje prestahovala sa na sasinkovu ulicu tam kde je vino masaryk medzi kozmetikou a zahrad.potrebami...spodne pradlo je uz davno prestahovane do budovy za nabytkom nova na trznici...inak aj za mojim stankom v tej budove je jeden obchod a maju tam spodne pradlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre