Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

luba142
7. nov 2011

@petraas no ja myslim,tie sandalky taketo nieco ale znacka protetika, len to ma uz ta starsia dcera 🙂 http://www.nanohy.sk/zdravotna-obuv/deti/papill... , nosi ich asi od 5 rokov aj do skolky,teraz do skoly a na doma, kupovali sme ich aj u tej zuzky zo zaciatku a v poslednej dobe v lekarni na ruzovej ulici jak je doktor kosik tak v tej lekarni

petraas
7. nov 2011

@luba142 no vyzeraju pekne len na take si mala este pocka...my sme kupili tie co ponukam na bazaroch a nechce ich mat vobec na nohe...najradsej beha naboso ale ja ju nahanam aby si dala papucky lebo dlazka uz je studena...no do tej lekarne chodim tak kuknem este tam co maju🙂

luba142
7. nov 2011

@petraas no veru uz je studena a naboso ani neni dobre nechat behat doma...neporadim ti v tomto, ine ako tie co nechce asi ani nepredavaju na doma ortopedicke 😒

petraas
7. nov 2011

@luba142 no ved prave ze ine som ani nevidela...no nevadi hlavne ze chce aspon tie vlozky tak budeme davat aspon tie do papuci...vy kde kupujete vlozky??? v lekarni, u zuzky alebo si davate predpisovat???

luba142
7. nov 2011

@petraas mali by sme si davat predpisovat, ale neboli sme uz 2 roky na kontrole 😕 😕 , kupujeme u zuzky, aj tak mala narok len raz za rok na predpis

petraas
7. nov 2011

@luba142 my ked sme boli u lekarky tak nam povedala ze 2x do roka a dospeli 1x do roka maju narok...a kolko to vychazda u zuzky?

luba142
7. nov 2011

@petraas juj to neviem kolko, nam vtedy povedala, zevraj to zmenili a uz je len raz do roka,tak neviem ja uz som 2 roky s Kikou nebola

happy3
7. nov 2011

baby ja teraz trosku od veci 😉 ,vidim,ze mate obe zalozeny bazar,ako to vlastne funguje s tym nakupovanim a hlavne s tou platbou?

petraas
8. nov 2011

@luba142 my sme boli pred 2 mesiacmi u ortopedky a nam povedala ze mame 2x do roka narok na predpis...chcela som vediet cenu kvoli tomu ze ci sa to oplati predpisovat alebo nie...skocim k zuzke a uvidime.ak budu drahe tak zbehnem este rychlo 1 predpisat kym bude koniec roka🙂

petraas
8. nov 2011

@happy3 kua ja ti tu pisem roman o tom ako sa predava cez bazar a ono sa mi to nakoniec neodosle...neznasam pisat cez nobil lebo mi to casto spravi a potom mam nervy...vecer napisem z pc

koran
8. nov 2011

Ahojte mám dotaz. teraz v 22tt mi p.Vávra robil ultrazvuk, tešila som sa že mi povie čo to asi bude ale nevedel povedať, ale ostatné kočky už vedia viem že to aj tak nie je niekedy sto pro ale tešila som sa.. a ani nevravel že je nejako zle natočené alebo čo. nemôže to byť aj kvalitou ultrazvuku? že by som zašla ešte k inému, napr. do holíča k Budinskému tuším. čo myslíte?

mamartinka
8. nov 2011

@koran ze do Chropova.Ved to je u nas kusok.Staviate domcek tam ci manzel je odtial?Mozme dat potom stretko niekedy buduci rok.Inak baby nieste aj na facbooku?Ak ano kludne si ma pridajte.Martina Sediva taku pusu tam mam fotku.

koran
8. nov 2011

@mamartinka kupili sme tam teraz barak teda priatel. musime ho porobit a snad do konca jari sa budeme moct prestahovat.

petraas
8. nov 2011

@koran ja si myslim ze to nieje ultrazvukom...ja chodim k budinskemu a ten mi tiez sprvu nevedel povedat az na predposlednom hovoril ze to vyzera na dievca a na poslednom mi to potvrdil...skus si vybavit 3d ult.ten je vraj presnejsi

koran
8. nov 2011

@petraas a nevieš kde je tu najbližšie ten 3d ultrazvuk? nechcela som nan ist z toho dovodu ze si nezarabam a stoji to asi dost..

petraas
8. nov 2011

@mamartinka @koran veru ja by som na dedinu nesla byvat sak tam musi byt nuda a este k tomu za vsetkym cestovat ...eee...mozno este do mokreho haja lebo je blizko mesta ze zidem kopec a mozem zit ale inak nie🙂

koran
8. nov 2011

@petraas no keby si videla kde byvame teraz (za straznicou na Mlýnkoch) su to tu len take kopanice, byvaju tu 3 rodiny.. a je nam tu super, clovek ma klud a nemusi sa stresovat ci ti psa alebo neskôr teda decko neprejde auto ked vystrci nos za branku.. kazdy mame radi nieco ine a hlavne nie sme milionari aby sme si kupili dom v mokrom haji, staci kuknut na ceny... v chropove sme mali uz dlhsie vyhliadnuty barak uplne na konci dediny a bude to tam fajn.

petraas
8. nov 2011

@koran no neviem kolko to presne stoji ale mal by byt v holici u donovala/budinskeho a aj v senici

koran
8. nov 2011

@petraas to "donovala" to je priezvisko alebo co? a ved ked ty si k nemu chodila a tiez ti nevedel povedat co to bude tak vtedy ho este nemal a teraz ho má?

petraas
8. nov 2011

@koran a mlynky niesu za sudkama? Lebo viem ze tade sa tam da ist a my chodime na mlynky ako sa ide do zlat.doliny...tak napr na mlynky by som sla alebo niekde na samotu u lesa🙂 to by mi nevadilo lebo by tam bol este vecsi klud ako na dedine...inak v mok.haji niesu take drahe baraky...co dam v skalici za pozemok tak to kupim v mh pozemok aj s barakom.

koran
8. nov 2011

@petraas ano to bude ono, chodi sa sem peši cez zlatnicku dolinu 🙂 je tu Penzion Jana a potom aj taka priehrada. Je tu paradne, len koli istym veciam musime zdvihnut kotvy. No neviem, my sme kupili ten dom za mil.tristo.. a ma aj veliku zahradu (koli psom) a je zo 70.rokov cize trochu pospravovat. a za tuto sumu by sme kupili v mokrom haji leda tak nejaky barak z kotovice, stary. visela som na realitkach hodne dlho takze viem. lepsia kupa za tie peniaze nebola. a do skalice je to presne 18 minut.

petraas
8. nov 2011

@koran donoval je priezvisko on sa strieda s budinskym...ked som bola ja tehu tak uz ho mal len ja som o tom nevedela...ja som sa nepytala lebo som myslela ze ak by ho mal tak by mi ho ponukol

koran
8. nov 2011

@petraas som si nasla jeden prispevok tu od jednej kočky ze to stoji 35 eur juj tak ja sa tam objednam to nie je az tak moc díky

luba142
8. nov 2011

@koran aj moja kamoska s muzom prerabaju v chropove barak 🙂

luba142
8. nov 2011

@kokorunecka tak co ako si dopadla na UTZ?

kokorunecka
8. nov 2011

@koran No malo by to tak nejak stáť v tom Holíči, ale majú tam vďaka tej cene dosť nátresk, tak daj potom vedieť za koľko ťa objednali a či si sa vôbec dostala 🙂
@luba142 Ahoj 🙂 Prepáč, že som sa tu ani neukázala, ale maľovali sme, prerábali, skupovali a riešili 😀 Nebolo nejako času... No, ja som bola veľmi spokojná v tej Senici, aj keď teda 60€ nie je málo...Vyšetrenie trvalo cca 70-80min. Len bábätko nespolupracovalo, tak som sa tam musela trošku povrtieť 😀 Vraj to zatiaľ vyzerá na dievčatko, ale nevedela mi pani dr. istejšie povedať, lebo v momente sme videli len chrbátik 😀 Ani tváričku nechcelo ukázať... Len tiež na chvíľočku, že mám asi dve fotky 😀
Ale dokopy mám na CD 35 fotiek a 12 videí 🙂

zuzan2
8. nov 2011

ahojte,
aj ja som zo Skalice, sice mamina budem az v marci🙂

petraas
8. nov 2011

@happy3 nic zlozite predaj cez bazar...cez ikonu pridaj inzerat si popridavas veci co chces predat a cakas kym sa ti niekto ozve ze ma zaujem...ak niekto prejavi zaujem tak mu napis ze posielas az po pripisani peniazov na moj ucet 2, triedou doporucene ako list alebo ako balik...ked bude suhlasit tak mu posles udaje k platbe a to presnu sumu aj s postovnym a cislo uctu a zaujemkyna ti napise svoju adresu...cakas na platbu a ked ti nabehne tak pojdes poslat balik a napises predavajucej info o platbe a o poslani balika...nikdy neposielaj na dobierku lebo ak si balik neprevezme tak budes zbytocne platit postovne tam aj spät a este k tomu budes cakat pomali mesiac kym sa ti balik vrati...neposielaj ani obycajne lebo potom ta moze kupujuca oklamat ze jej nic neprislo a bude pozadovat peniaze naspet...

petraas
8. nov 2011

@koran no my obcas chodime v lete na mlynky🙂
inak ked som ja pozerala baraky v mh tak som nasla okolo 1,4 mil. a celkom pekne ze stacilo len trocha poopravovat...ono je jasne ze cim dalej od mesta tak je cena nizsia...
ja byvam 27 rokov na byte ale veru stale ma to taha na barak...chceli by sme nejaky kupit ale az ked splatime nejake dlhy...ked sa nepodari dom tak aspon nejaku chatu kde budeme cele leto moct byt a cez zimu pojdeme na byt...no sny pekne ale uvidime aka bude realita ze ci sa nam to podari🙂

petraas
8. nov 2011

@kokorunecka @koran akosi sa ty deturence hambia...co pocuvam poslednu dobu tak sa akosi nechcu ukazovat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre