Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

zuzitka
30. jan 2009

mamartinka ... vies, ze ked ides myskou na fotku uzivatela, ze tam su udaje o kazdom? 😅

mamartinka
30. jan 2009

uz som si vsimla.

ladena
30. jan 2009

no nechce sa to prilepis....ten cas raz pride 😎

elis.... a uz kupujes vybavicku 😀 😀 ,kocarek je nejaky na obzore?

valmra
30. jan 2009

minuly pondelok som nemohla spat, jak ma straasne brucho bolelo, take krce som mala...fak des 😝 v utorok som isla doktorke a ta mi povedala, ze mi tvrdne brusko, tak mi naordinovala lezanie, lezanie a stale iba lezanie a magneB6....preto som bola cez vikend v studni, aby som nemusela doma zavadzat ked ondrej maloval...prisla som domov az na hotove

zuzitka
30. jan 2009

martinka ... sledujes aj panelak? paci sa ti zatial? lebo baby v teme stale len frflu, ze je to nuda ..... 😖

a ten pes, co mas na azete, ten je dobre tlstucky .... to je rexo? alebo to je nejaky pes v Irsku? 😨

zuzitka
30. jan 2009

aha ... ale mne sa nezdalo, ze by si v studienke lezala 😅

a uz je dobre?

ladena
30. jan 2009

aj my sme mali psa rexa (vlciak) u starenky,ze zuzitka a elis 🙂

valmra
30. jan 2009

adi, nemame este skoro nic ☹ si furt myslime ze mame cas...ale ten sa neuveritelnou rychlostou hybe...teraz sa snazime dat barak do poriadku, ale uz som dnes pozerala na nete, ze co treba pokupit ale neviem ani kde zacat...je toho fakt dost

zuzitka
30. jan 2009

no pamatam ... ale viac si pamatam Gastana 😀 😀 😀

ja mam teraz na blogu nasich psov ... tych dvoch trhanov u nasich ... brita a bruno

http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/brita-bruno...

ja sa ich bojim bojim 😅

ladena
30. jan 2009

elis ....nic prijemne ....ze ak mas nejake tazkosti a nemas rizikove tehotenstvo....tak sa opatruj a davaj pozor 😵

valmra
30. jan 2009

rexa teraz maju aj nasi v studni
zuzi, v studni sa nedalo nejako lezat, uz mi bolo fajn....ale ked ma chytil utl, tak som si isla lahnut...ale tam sa nedalo lezat...teraz ked som doma, tak lezim skoro stale..radsej

mamartinka
30. jan 2009

no neviem moja ktoreho myslis.mam tam dvoch.ale ak myslis na tych kratkych nohach ano to ma majitelka tuna v irsku.kayli sa vola.niekedy sa o nu starame aj mi.je strasne poslusna.ano panelak sledujem.a zda sa mi tiez nudny akisi.dnes bajzovka dostala rozvodovy list uz.

ladena
30. jan 2009

sak nieco nakupis pomalicky.....a sesternice podaruju 😀

zuzitka
30. jan 2009

ja som zobrala 20.000 a isla som na nakup do malaciek ... kupila som kocik, vanicku, fusak, prve oblecenie pre mimi, plienky ... to vsetko v jednom obchode, nechala som tam asi 15.000 a isla som domov 😀

bola som asi v 7 mesiaci, mozno v 8 mesiaci .... lebo ved nevies, kedy to na teba pride 🙂

potom som uz zbalila kabelu do porodnice a cakala som na den D 😀

valmra
30. jan 2009

ale zuzi, ty sa ich bojis!!!! je vidiet ze samko nie je v tomto po tebe 🙂 🙂 on sa ich neboji
uz tie tazkosti nastastie presli, ale som PN..uz asi od novembra

zuzitka
30. jan 2009

hentych psov sa boji asi vela ludi .... 😅

valmra
30. jan 2009

zuzi, to si vsetko pokupila tam oproti tatre?

valmra
30. jan 2009

na tych fotkach vyzera bruno a brita taki strasne mali a mili...ale v skutocnosti mas pravdu...ved taki by mali byt...aspon ochrania vasich 🙂

ladena
30. jan 2009

ja sa ich tez bojim,ale nesmi sa to psom davat najavo ..... 🙂
lebo ta zuzitka zozeru 😀 😀

zuzitka
30. jan 2009

nakupovala som v tom ciernom obchodaku na 2.poschodi /AFK sa to vola? 😅 /

kocik nemam drahy, asi 8000 stal, sak naco drahy ze? ajtak ho po roku a pol nepotrebujes 😀 😀

oblecenie mi darovali kamosky, nieco som mala pozicane, lebo to mimi rychlo rastie .... postielku som mama este po sebe, kolisku pozicanu ....

len tie plienky potrebujes a ak nekojis, tak aj mlieko je velka polozka 😝

zuzitka
30. jan 2009

na zaciatok potrebujes aj tie plienky latkove 😉

ladena
30. jan 2009

elis...to uz dostanes tych 25000 a kolko budes mat materskej? no ale peniazky sa hned rozkotulaju 😕

valmra
30. jan 2009

mi jedna kamoska povedala, ze vela ludi chodi nakupovat do rakuska plienky a mliecka...ze to tam je viac ako o polovicku lacnejsie....a ide iba sem za moravskym sv. janom..ci kde

zuzitka
30. jan 2009

no jo a to tam budes cestovat kazdy mesiac?
zase tak setrit sa nemusi, da sa to zvladnut 😉

sak ked kojis, neni problem 😎

ladena
30. jan 2009

jo elis .....je to tam smerom na ty mor.sv.ja. aj do polska chodia nakupovat

valmra
30. jan 2009

matersku by som mala mat okolo 15tis...ale chodievam vypomahat do byvalej roboty, tak tam si nieco privyrobim a keby sa dalo a zvladala by som, tak by som tam chcela chodit aj pocas materskej...malu zoberiem zo sebou a na dvore si pospinka alebo sa s nou kolegyne bude hrat a ja si odrobim svoje...to iba tak 2-3 hodinky denne...si to tak predstavujem 🙂 teraz tam chodievam na take 4 hodinky denne...ale ked sa mi nechce, tak som doma

valmra
30. jan 2009

jaaj, vobec si to nevieme predstavit jak to tu bude vyzerat ked tu bude krpana...ale tesime sa

zuzitka
30. jan 2009

cujte, uz som vam pisala, jak sme spali tuto noc?

samozrejme, ze som skysla na konikovi do 1h v noci, ze ladenko 😀 v mojej teme BA 3
samko mi zaspal o 18.30, tak som cakala bujnu noc ..... zobudil sa o 4h rano 😠 😠

tak som mu zapla rozpravky na Jim Jam, dala mu mlieko a lahla som si. on zachvilku pri mne, ze ideme curat .....
potom mi priniesol lizatko, ze mu nejde rozbalit .... tak som mu vynadala, ze lizatko nemoze, dostal piskoty a RACIO chlebik ..... a furt mi nieco blabotal ..... juro isiel na 7h do prace a samko v izbe sa hrajkal ..... no hruuuza

teraz zaspal az o 21h aj to s placom, sa mu vobec nechcelo .... nechapem 🙄

zuzitka
30. jan 2009

elus 15.000 matersku? to je maximum? 😨

valmra
30. jan 2009

to od rana vydrzal nespat az do deviatej alebo spinkal po obede??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre