Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
14. feb 2009

este nie zuzitka.......kukam telku.... 😀

nic nestiham.......... 😀

zuzitka
14. feb 2009

jo, tak potom hod link 😀

rada si kuknem tvoje domace zveri 😀 😀

ladena
14. feb 2009

http://ladena1511.blogspot.com/

mozes kuknut.........rybicky este nejsu........ 😀 😀
budu coskoro

mamartinka
15. feb 2009

no dobre ranko sa zela vsetkym.a coze ste tu takto vy dve vcera buntosili?u vas nebol Valentin?u nas pri vynku a keksiku. 😀 drahy este spi ja uz burim irsko. 😀 zelam pekny zvysok nedele.

zuzitka
15. feb 2009

cafte ... vcera samko zaspal o 17h a zobudil sa o 22h 😝 takze sme boli hore zase do 2.15h kym znova zaspal 😅

teraz ideme do tesca na nakup, kedze vcera nam to nevyslo 😎

zuzitka
15. feb 2009

z.g. ... no pekny vylet budete mat 😀 mesiac-dva na Cypre 😎 😎

zuzitka
15. feb 2009

sme boli v tom tescu, robili sme velky nakup, lebo moj Juro bol vymenovany za najlepsieho zamestnanca na jeho oddeleni a ako odmenu dostal poukazky v hodnote 2.000sk 😎 😎

no ale chcela som toto... po nakupe kukam blok, lebo sa mi to zdalo moc eur a vidim, ze nam 2x nauctovali ziletky Fusion v hodnote okolo 16 eur co je skoro 500sk 😕
ale na informaciach nam to vratili 🙂 no ale povedzte ....

mamartinka
15. feb 2009

no dobry nakup.

zuzitka
15. feb 2009

inak raz predtym sa mi tiez zdal nakup velmi drahy ... tak som kukla blok a bolo tam, ze vianocka za 700sk 😝 😝

z.g.
15. feb 2009

tu sa ešte drží sneh- sme ešte stále v SE

aj my sme včera buntošili, ale "len "do polnoci, potom sa v noci malá furt budila, ráno skoro vstávala...
😠

oplatí sa kontrolovať účtenky...

ladena
15. feb 2009

zuzitka ...ta vianocka musela byt potom straaaaaasne dobra 😀

ja chodim aj s euro kalkulackou po obchode............. 😀 😀

zuzitka
15. feb 2009

no euro kalkulacka v mojom pripade by ti bola na prd 😉

lebo tetu, ktora blokuje, kalkulackou neovplyvnis, co ti nablokuje 😀 😀
az potom svojim postrehom prides na to, ze ta chceli odrb... 😎

a u nas su zatial ceny aj v SK, takze vidim, kolko to stoji .... ale ajtak, potraviny kupovat musis, tak neriesim s euro kalkulackou, kolko je to eur 😕

z.g.
15. feb 2009

drahú vianočku to u nás, zuzitka, pečú /hihihi/

ja zase furt pozerám na ceny v korunách, neviem, či si niekedy zvyknem na to euro
v zahraničí mi prišlo normálne, že je iná mena, ale doma mám furt koruny v hlave 😝 😀

z.g.
15. feb 2009

opravujem- u vás

mamartinka
15. feb 2009

Ladenka aky bol Valentik?pochval sa?bolo tutumutu 😀

zuzitka
15. feb 2009

z.g. ... si ako Emil z Panelaku 😀 😀 ten tiez vravel, ze v zahranici sa mu mozog automaticky preorientuje na eura ... ale na slovensku sa mu to neda 😀 😀
ja to neriesim, sak kupujem furt to iste, takze neprepocitavam v obchodoch 😅

a ta vianocka ... to bol des 😝 ale bola pecena priamo v tescu, nebola balena, cize kod si musela teta naklikat v pokladni rucne ... a asi ten kod dala niekde inde ako mala ... do ceny 😀 😀
ale hned sa mi to nezdalo, ze platim asi za 5 poloziek/ kde boli aj plienky mimochodom/ ale ajtak spolu okolo 1500sk 😀 😀 😀

mamartinka
15. feb 2009

Zuzitka Samko nosi este plienky?

zuzitka
15. feb 2009

martinka ... teraz nosi len na noc plienku 😀
ale to s tou vianockou sa stalo pred rokom, vtedy nosil este furt plienky 😉

teraz mame pokrok, ze uz len v noci potrebuje, cez den mu vobec nedavam, dokonca aj do mesta chodime bez pleny, uz sa stalo, ze sa z tesca alebo z dracika vypytal curat, utekali sme von na travicku curkat 😀
ale pre istotu nosim nahradne pancuchy a gate v taske, keby sme nestihli 😝

no a este jeden pokrok ... tyzden spime bez dudlika 😀 lebo vzdy zaspaval s dudu 🙂
tak som povedala, ze je najvyssi cas odnaucit .... a on bez problemov, len jeden den si furt pytal, ze kde je "bubka" ale dalsi den uz v pohode ... ziadne zachvaty, ziadny plac. zobral zajacika a spal 😉

z.g, janetka, u vas ako to prebiehalo s dudlikom a s plienkami? 😉

mamartinka
15. feb 2009

Zuzitka a do skolky nedavas?inak ta tema druha Skalica uz je zamknuta.vsimate?som im pisala tam.

mamartinka
15. feb 2009

chcela som napisat ho nedavas este?prepac.

zuzitka
15. feb 2009

som si vsimla, ze ju uz zamkli 😉

do skolky .... az od septembra 2009. sak len teraz v marci mame zapis 😉

mamartinka
15. feb 2009

ach tak.a ty pojdes do robotky potom ci budete snazit o 2 babetko?ci sa uz snazite?

zuzitka
15. feb 2009

no uz sa snazime 😵 a pracu nemam ☹
to sa musi riesit pocas roka 🙂

ladena
15. feb 2009

no mamartinka.....valentin u nas ? povedal mi milacik,ze to neuznava 😠 .....vymysleli to zevraj americani a je to lakanie pre ludi aby nakupovali darceky.... aby mali trzby 😒

dnes sme boli u svokrovcov a tam sme to peberali a to iste povedal aj svokor 😠 ....je to jeho syn 😀
no a tak sme to prebrali pi stamprlikoch..... 😀 😀 bola dobra nalada......keby ma netahal dom asi sa opijem aj so svokrom 😀 😀 😀

ladena
15. feb 2009

tak dnes sme oaslavovali valentina......... 😀

ladena
15. feb 2009

nejako sa mi stracaju pismenka...... 😵

zuzitka
15. feb 2009

stracaju pismenka? to mas z tych stamprlikov 😀 😀 😀

janetka
autor
16. feb 2009

zuzitka: my sme v dvoch rokoch prestali zo dna na den bez plienky, asi od roka a pol sa pytal kakat ale curanie az v dvoch rokoch a potom asi 3-5 mesiacov na noc a potom uz aj to prestalo.. a inak presne aj v dvoch rokoch som ho oducila od dudlika, dala som mu plysoveho nema a on zaspal.. a odvtedy je bez dudla, bez jedineho spomenutia. Aj matko ma teraz dost intenzivne dudel, ale spolieham sa ze v dvoch rokoch mu ho odoberiem ... :o)
Inak v skolke je to velmi smiesne, ked tam vidim 3-4 rocne deti s dudlikmi, take neprirodzene uz. Ale su tam asi 3 - 4 deti s dudlami.

K tym nakupom, my teraz chodime, 2x sme boli :o) do Gyoru, nikdy som tam predtym nebola, od nas je to 60 km a celkom sa oplati, je velmi vyhodny kurz, plienky 120 ks megabalik za 600 skk, alebo 4 balik navhlc utierok pampers za 180 korun atd. Napr. pecivo a ovocie boli drahsie ako u nas, ale ostatne sa dost oplatilo, aj oblecenie a obuv, dokonca nejake esprit balerinky boli v humanicu u nich za 999 a u nas za 1999. bez akcie podotykam.

zuzitka
16. feb 2009

janetka ... tak vy ste s tym sekli uz v 2 rokoch? dobreee ... mne sa zdal samko v 2 rokoch este male mimi 😀
ledva nieco vypraval, este sa vobec nevedel pytat curat 😅 to zacalo az v lete, ked mal 2,5 roka 😉

a ked som bola tu v BA v skolke pytat sa na prihlasky, tak pani ucitelka povedala, ze ZIADNY dudel, ZIADNE plienky a vediet PIT z hrnceka, ZIADNA flaska 😉

takze u nas este ta flaska s mlieckom ... musime popracovat na tom 🙂

z.g.
16. feb 2009

čaute, my sme bez plienok už dlllho, tuším od 20 mesiacov, dávame len na spanie, ale zato dudlíkov máme aj 5, taktiež mliečko a čaj vo fľaške 😵
natálka mala cumle tiež veeeeľmi dlho, ale v škôlke si na ne vôbec nespomenula
a do našej škôlky by ju zobrali, aj keby mala plienky /teda ešte vtedy, keď mala 2,5 roka/

aj u vás sneží? my sme uviazli v SE, tak som išla so ségrou na nákupy...
zajtra som chcela ísť domov, ale uvidím podľa počasia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre