Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
19. nov 2008

nenasla som nejake rozumne... 🙄 😅

lenkal
19. nov 2008

ahojte.ladena ty si priamo z Holíča?

telinka
19. nov 2008

caute skalicanky 🙂
neviete nahodou ci uz maju u vas v tescu bodynka s dlhym rukavom...tie 3 alebo 7 ks balenia???
sa mi tam nesce trepat zbytecne 😅

ladena
19. nov 2008

ahoj lenkal ano som priamo z Holíča a ty odkial tiez Holičanka?

ladena
19. nov 2008

telinka...vcera som bola nahodou v tescu a este ich tam nemaju 🙂

mamartinka
19. nov 2008

ladi este nepis?co porabas takto vecer?

telinka
20. nov 2008

tak diky ladi..si mi usetrila cestu 😉 a ked si nahodou vsimnes ze maju tak daj echo 🙂

lenkal
20. nov 2008

ladena ja som pôvodne skaličanka 😀 a vždy budem 😎 .ale asi 5rokov bývam v Holíči

mamartinka
20. nov 2008

bambulky neviete mi poradit recept na rajcinovu omacku z pretlaku?dakujem

telinka
20. nov 2008

dam do hrnca olej ,ked sa rozpali hladku muku , oprazim , a zalejem vodou v ktorej som predtym rozmiesala ten pretlak , ochutim solou a cukrom a dam tam vyvarit jednu cibulu do ktorej napicham zopar hrebickov pre lepsiu chut , povarim a hotovo 😉 akurat treba dat viacej muky aby to bola omacka a nie polievka..........ja to robim takto 😉

mamartinka
20. nov 2008

dakujem

zuzitka
21. nov 2008

vcera som poslala 2 bloky z nakupu vo V-drogerie...... tak si drzim palec, nech sa na mna stastie usmeje 😀

co robite v takomto pocasi??? 😨

z.g.
21. nov 2008

ja som bola doteraz v meste vybavovať a kúpila som už aj nejaké darčeky
tak mám radosť, že už som s tým konečne začala

z.g.
21. nov 2008

len tam mimochodom- neviete mi doporučiť niekoho, kto dobre robí gélové nechty v skalici alebo aj v holíči?
dala som si robiť v senici, ale sa mi olupujú
díky

mamartinka
21. nov 2008

u tatincovej?

ladena
21. nov 2008

z.g. ...ja chodim v holici kamoske a robi perfektne niektore robia na nic,ale ona fakt dobre som nadmieru spokojna 😝
poznas to na spici -to bol kedysi kufris ?

z.g.
21. nov 2008

ladena, moc sa tam nevyznám, ale je tam niekde taký zelený dom a je tam aj kaderníčka- tuším sa volá holčíková
a koľko si pýta za tie nechty?

z.g.
23. nov 2008

babule, kde ste?

včera som išla do tesca kúpiť deckám darčeky- hlavne knižky, ktoré si predtým vybrali,
majú ten veľmi pekné

ja som momentálne u rodičov v senici, malým tu je parádne, lebo sú tu aj bratove deti
no, sranda bola, brat so švagrinou sa museli večer vrátiť, lebo sa nedostali na myjavu, na malejove bolo hrozne šmykľavo,
tak nás tu je plný dom 😀 😀 😀
...a dnes varí babka, tak mám pohov 😝 😝 😝, jupí!!!

ladena
23. nov 2008

z.g. ano je to zeleny dom a presne u tej kadernicky robi aj ty nechty...platim 500,-sk
A niekde maju lacnejsie a nerobia take pekne ako tato kamoska ak budes chciet dam ti na nu tel.kontakt 🙂

z.g.
23. nov 2008

ladenka, díky, môžeš mi dať to číslo
tých 500 je za prvýkrát alebo za doplnenie?
v senici som platila 800, za dolpnenie chce 550
díky

z.g.
23. nov 2008

no , to moje menšie dítko zaspalo po ceste do skalice, domaw sa torcha prebrala, ale znovu zaspala
ale za chvíľu ju pôjem znovu budiť, lebo ináč bude v noci veselo

ladena
23. nov 2008

to je za doplnenie 500 a prvykrát tusim 700 uz si nepamätám.. 😉
cislo ma v IP

z.g.
23. nov 2008

vďaka

zuzitka
25. nov 2008

my sme prave v sobotu poobede isli do Prieval ... to je pri Bukovej, pri Cerovej..... tam byva pocasie vzdy 2x horsie ako u nas 😀 a chytili sme taku snehovu burku 😝 celu cestu tam silno snezilo a fucalo, zotmelo sa..... ale v Prievaloch svietilo slnko 😨

od vcera som nevedela nastartovat pocitac.... dnes vecer sa to podarilo... hned som sa vrhla na azet a na konika a na blog 😀 pridala som nove fotecky... kuk 😵
http://zuzitka.blogspot.com

no ale je uz dost hodin..... 1.10hod 😔 .......... dobru noc 😉

janetka
autor
25. nov 2008

zuzitka: pozeralasom fotecky... pekne, vidim, ze aj ty mas radost z ulovkov v sekaci... ja som tiez kedysi dost browsovala po sekacoch, ale teraz uz ficim viacmenej na MMB 😉

janetka
autor
25. nov 2008

zuzitka: clovek ma peniaze na nove veci, ale kolkokrat kupim nieco za majland a hned sa to rozpara, vyperie a predsa znacka je znacka, aj ked teraz uz niekedy v HM a CA sa daju nakupit relativne lacne a super vecicky... ale pred par rokmi sa to nikde nedalo zohnat.

zuzitka
25. nov 2008

mna na tych sekacoch bavi to, ze tam vzdy najdem nieco uzasne.... a viem, ze to budem nosit len ja..... nie jak v obchode si to kupi kazda tretia zena 😎
no teraz tam zajdem uz malokedy, pretoze mi to samko nedovoli 😅 a tak vseobecne, uz malo pre seba nakupujem...

janetka
autor
25. nov 2008

zuzit: tak tak.. aj ja.. robila som pri poluse, takze kazdy den obedy v poluse + prehliadka obchodov, kazda akcia vymaknuta 😉 a teraz na MD aj uplne iny styl obliekania, aj menej moznosti....

z.g.
25. nov 2008

aj ja sa obliekam na MD ináč, hlavne pohodlne, nejako mi menej na tom záleží, občas si kúpim na seba niečo pekné, ale viac kupujem deťom
a s tou kvalitou, to mi hovorte, raz som si kúpila kvalitnejšie topánky, a po pol roku boli tak zošľapané, už sa moc nedali nosiť

adrianka sa v noci prehadzovala, dostala soplík, doobeda bola mrzutá, teraz spí

zuzitka
26. nov 2008

ja sa niekedy pristihnem, ze cely tyzden chodim do obchodu a von stale v tom istom 😅
ja som si predtym zvykla kupovat topanky u BATU a vzdy som bola spokojna. mam topanky aj zo sekaca, tiez su super.

dnes sme mali stretnutie z modreho konika ..... boli sme 4 baby z nasho obvodu BA3 ... deti sa vysantili, my sme klabosili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre