Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

lolonka
4. sep 2011

mám 29 rokov

luba142
4. sep 2011

ja 33

lolonka
4. sep 2011

hm...moja sestra má 33 rokov...a už neplánuješ tretie??

luba142
4. sep 2011

@lolonka asi uz nie

sniperka
4. sep 2011

@lolonka No to si mi mohla skôr napísať: 🙂 🙂 🙂 Práve včera ráno som od jednej mamičky tu na Modrom koníkovi- takisto zo Skalice kúpila vajíčko a po obede bola pre postieľku, tú budem mať z rodiny a kočík budem kupovať nový.Budem ale ešte zháňať prebaĺovací pult, ak by mala.Inak ja bývam kúsok od MAXU, aj som tam pracovala.

@luba142 Lubka a tretie bábo nechceš?

luba142
4. sep 2011

@sniperka ja asi uz ani tretie nie, neviem, teraz urcite nie a neskor uz budem mat vela rokov 🙂 Inak ak by&si chcela ja mam len podlozku na prebalovanie, na dlhsich stranach je vyvysena, da sa polozit hoci kde,ja ju mam na suplikovej komode 🙂

lolonka
5. sep 2011

no...prebaľovací pult zrovna nemáme.. 😒

sniperka
5. sep 2011

@luba142 Ďakujem ti, dám ti vedieť,bo ešte stále rozmýšľam, či kúpim tiež nejakú komodu a na to dám prebaĺovaciu podložku+ vaničku na stojane alebo kúpim už zrovna ten prebaľovací pult s vaničkou a úložným priestorom.Hneď po jarmoku chceme vymaľovať a prestavovať izbu ,tak uvidím ako mi to tam bude vychádzať.
K tomu dieťaťu- keby si sa mňa ešte pred rokom opýtala, či nechcem tretie dieťa, tak by som ti povedala, že si sa zbláznila. 🙂 Ja som dokonca tlačila na lekára, aby mi vybrali maternicu pre opakované zápaly, bolesti,cysty, zrasty, ale lekár mňa presvedčil, že je to v 35r. skoro.No a potom z ničoho nič muž prišiel s návrhom tretieho dieťaťa, vraj deti máme veľké, už sú samostatné, nikam už s nami nechcú chodiť, že čo si začneme, budeme sa nudiť...Ja som si najprv myslela, že by možno syn sa mohol oženiť,no on má 18 rokov a ešte chce ísť na výšku a tak som súhlasila a teraz som aj rada.Ten malý človiečik nám to tu zase trošku oživí.

@lolonka Keď mňa ešte niečo napadne, napíšem ti.

luba142
5. sep 2011

@sniperka no u vas je to ine lebo mate uz deti odrastene a este niesi taka stara 🙂, ja mam teraz druhacku a malu nezbednicu 2 rocnu takze na tretie nemam ani pomyslenie momentalne a v 40 uz bude neskoro, to uz budem rada,ze su odrastene a starsia samostatna a ja este relativne mlada na zvladnutie puberty a keby som mala mat babatko do toho tak to si neviem predstavit uz je to vysoky vek 🙂 A mame len 3-izbovy byt a baby uz budu potrebovat potom sukromie a keby tu bol maly cloviecik tak neviem

lolonka
5. sep 2011

Maji...môžem ti poradiť...tú vaničku s prebaľovacím pultom si nekupuj....je to labilné... 😒 ...keď ti môžem poradiť...švagrová si teraz objednala tu v Šaštíne...takú komodu aj s prebaľovacím putlom....aj s tou podložkou...aj taká polička je k tomu...ale teraz si nie som istá koľko to stálo...sa mi marí, že okolo 80 ,- eur.....alebo ja mám taký samostatný prebaľovací pult požičaný od kamarátky...aj to je dobré...a bol tu jeden známy, čo nám ide robiť nábytok...a povedal, že by to vedel za 50,- eur urobiť...to nie je až také strašné... 🙂 🙂

inak...aj ja aj sestra predávame aj fusaky...sú ako nové....a kedy máš termín?...a kam teda pôjdeš rodiť ak nechceš ísť do Si?

sniperka
5. sep 2011

@lolonka Tak to by bolo super za 50 eur, to je dobrá cena.Mohli by sme sa nejako potom spojiť až bude u vás, dala by som si ho urobiť.Termín mám 5.12. , fusak má byť súčasťou kočíka čo som si objednala, či myslíš, že budem potrebovať ešte jeden?
Na druhý týždeň v utorok mám poradňu, chcem sa ešte spýtať Vávru, či by mňa neodrodil a či je možnosť v SI epidurálka nepretržite, ak áno, možno porodím v Skalici.Ak nie, začnem si vybavovať tú BA:
@luba142 Tak to je pravda, ja som mala deti skoro, teraz som v podstate ešte mladá a deti veľké 🙂

lolonka
5. sep 2011

ahojte

no...neviem..mne stačil jeden fusak...načo by ti boli dva?...ja som mala potom akurát do autosedačky fusak...ale ten bol priamo do vajíčka.. 🙂 ..aj viete, čo to bude??

sniperka
5. sep 2011

@lolonka Fusak do autosedačky-vajíčka už mám. 🙂 Ešte stále nevieme čo to bude, bábo sa vždy pri UZV otočí naruby. 🙂 🙂 🙂 Chcela som ísť na 3D/4D sono do Holíča k Donovalovi, no keď som tam v 26 tt volala, sestrička mi povedala, že už mi ho nestihnú spraviť, lebo majú na dva mesiace dopredu plno. ☹ Dúfam, že pri ďaĺšom sone sa nám už ukáže, všetky vecičky mám pokúpené neutrálnej farby, už by som chcela aj niečo ružové alebo modré.

petraas
9. sep 2011

ahojte baby, no pozeram ze to tu troska ozilo🙂

weronika646
9. sep 2011

Ahoj ja som zo Senice presnejsie vedla s dediny

sniperka
10. sep 2011

Baby, no tak dnes mi poradila jedna pani v banke že 3D/4D sono vraj robia aj v Senici na nejakej klinike HOSSON s.r.o. Hneď v pondelok tam idem volať, nepočuli ste o tom niektorá?
@weronika646 Vitaj medzi nami.Môj syn chodí do Senice na tú Súkromnú školu podnikania, je to super škola. 🙂

weronika646
10. sep 2011

@sniperka je pekna robia tam aj vselijake oslavy nedavno sme tam boli na jednej a raz by som tam chcela aj svadbu🙂

sniperka
10. sep 2011

@weronika646 Prosím ťa, nevieš náhodou, kde v Senici je nejaký obchod Kniha Litera? Má to byť na ulici J.Kráľa.Syn si odtiaľ objednáva kontaktné šošovky, vždy nám chodili poštou, ale napadlo mi, prečo by som mala platiť poštovné / majú cez 3 eurá/, keď si ich tam môže po škole priamo kúpiť.
Dievčatá, aj sa chystáte na jarmok?

weronika646
10. sep 2011

@sniperka fuha tak to teda nemam sajnu kde to moze byt ale pozri na nete

sniperka
10. sep 2011

@weronika646 Jasné pozrem. 🙂

luba142
10. sep 2011

@sniperka jasne chystame sa ,vcera som akurat bola kupit listky

@petraas ahoj 🙂 vcera som ta videla doobeda, isla si asi s nejakym jedlom na trznicu do stanku 🙂

petraas
10. sep 2011

@sniperka my ideme na jarmok aj ked veru uz nas to tak nelaka ako volakedy lebo uz to stoji za prd a este tomu sa tam plati....o to platenie mi ani tak nejde ako o to ze asi sa tam s pohadam s tymi co kontroluju vstupenky lebo Sofi nam uz v kociku neobsedi takze ideme bez neho aby sme sa nemuseli zbytocne s kocikom otravovat a tym padom musim kupit vstupenku aj pre Sofi...vlastne uz som kupia len problem je v tom ze musim mat 2 dni pasku na ruke a ona ju neznesie ani minutu takze jej ju nemozem zapnut a pri vstupe ju musi mat...no som zvedava ze ci to pochopia alebo sa s nimi budem hadat...
@luba142 veru ty mas dobry postreh🙂 bola som to ja som si bola kupit obed....ja pracujem na trznici...si Skalicanka ale veru by som povedala ze ta nepoznam...aspon foto mi nic nehovori🙂

luba142
10. sep 2011

@petraas sak som u teba kupovala plienky, neeeeee? 😀......myslim,ze ked jej ju tak zapnes na volnejsie tak ju v pohodke zosuniete z rucky a potom zase nasuniete 😉, ja mam stastie,ze mala este v tom kociku obsedi,ale mala som dilemu pre starsiu ci uz dospelacky alebo decky,ale kamoska co robi v TIK-u povedala,ze este moze mat decky 🙂

petraas
10. sep 2011

@luba142 vy byvate na zahradnej?
aj som rozmyslala ze skusime zapnut len na volno tak uvidim ci sa podari...som pisala na skalicu kvoli tomu a este mi neodpisali...

luba142
10. sep 2011

@petraas nie pod hajkom, bola som raz za tebou v robote pre plienky na kupanie 😉

sniperka
11. sep 2011

@petraas No to máš pravdu s tým jarmokom, už to nieje čo to bývalo kedysi.A kde na tržnici pracuješ, keď sa môžem spýtať? Ja tam často chodím nakupovať ovocie a zeleninu a hlavne môj psík zbožňuje ten obchodík s chovateľskými potrebami.Letí tam vždy ako strela.
@luba142 My sme bývali kedysi asi 7 rokov dozadu Pod Hájkom č.19. 🙂

luba142
11. sep 2011

@sniperka tak ja som byvala cele detstvo pod hajkom 17, potom som sa prestahovala na ludvika svobodu s terajsim muzom na jednoizbovy a ako mala dcerka 4 roky tak sme zasa kupili byt pod hajkom 16 a tam byvame 🙂

kesika
11. sep 2011

@sniperka Ahoj, kniha Litera je za Cieľom pri parkovisku, je tam bagetáreň a na poschodí je kníhkupectvo 🙂

kesika
11. sep 2011

@sniperka Ešte vás čítam spätne a 3D a 4D sono robia v Senici na poliklinike. Hneď pri výťahu je lístok, ktorý ťa navedie kam treba ísť.
A čo sa týka epidurálu v SI, tak ho dávajú len v pracovných dňoch.

00vladka00
11. sep 2011

ahojte.napisete aj mne niektora?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre