Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

z.g.
22. apr 2009

zuzitka, tak to je super správa, GRATULUJEM!!!
a super ti to vychádza, že budeš do vianoc doma...
ja som mala pôvodný termín 23 .12., ale mala som plánovaný cisarák, takže som išla skôr do pôrodnice

zuzitka
22. apr 2009

z.g. ... ďakujem moc 😵
dúfam, že to stihneme do vianoc, snáď nebudem prenášať tak dlho 😀 😀 😀
lebo samka som týždeň prenášala a ešte sme aj boli 7 dní v pôrodnici, čo chlapček nechcel papať a chudol, tak nás nechceli pustiť 😅 som tam už aj plakala.... 😅

z.g.
22. apr 2009

teraz už bude všetko OK a aj tak máš ešte rezervu, ale aj keby, tak jedny vianoce...no čo...

z.g.
22. apr 2009

ja som sa narodila 17.12. a mamam ešte stihla aj prísť domov do vianoc

zuzitka
22. apr 2009

ale verím, že to bude všetko okej 😉

no ale jak mi býva zle 😅 😅 pri samkovi to nebolo také zlé 😅 😅 😝
už nech to prejde ...

z.g.
22. apr 2009

aj mne bývalo viac zle v druhom tehotenstve, ale len na začiatku...nevracala som, ale bolo mi proste nevoľno...

zuzitka
22. apr 2009

joooj, ja teraz aj vraciam 😅 😅
vraj to býva normálne pri dievčatkách 😀 čo myslíš? 😀 😀 😀

mne je dobre, len keď spím 😝 keď nejem, je mi zle, keď sa najem, je mi zle 😝 furt taká pachuť v ústach, furt pocit na vracanie 😝 😝 a to som len 2.mesiac ...

z.g.
22. apr 2009

to sa nedá tak určiť podľa pohlavia, ja mám obidve baby a každé tehotenstvo bolo trochu iné
...takže by si radšej chcela dievčatko?
...malý to ako vníma?
...to budete mať tuším medzi deťmi podobný vekový rozdiel, medzi mojimi je 3 3/4 roka

zuzitka
22. apr 2009

nooo, chcela by som dievčatko 😀 to je jasné, aby mal koho samko ochraňovať 😀
ale on to nejak nechápe asi ... teda povedal, že nechce bábätko 😅

ten vekový rozdiel bude fakt ako u vás 😉 😉
sa teším, že bude od septembra v škôlke, že si snáď zvykne a ja budem doma s bábätkom 😀

z.g.
22. apr 2009

je to lepšie, byť sama s bábätkom, hlavne na začiatku...

ja už idem spať

zuzitka
22. apr 2009

asi aj ja idem už .... tak dobrú noc 🙂

ladena
23. apr 2009

no tak uz je to vonku......... 😀 😀
zuzitka nasa tehulica.....uz sa tesim aka budes gulicka 😀 😀

ja som zvedava kedy budem ja ..... ☹ asi mam este casu 😉

janetka
autor
23. apr 2009

zuzitka: super, blahozelam.... 😉

zuzitka
23. apr 2009

janetka ... ďakujem 😵

ladenko ... aj ty raz budeš tehulka, len sa musíš dať zdravotne dohromady 😉 šak vieš sama... podľa mňa, za pár mesiacov možte snažilkovať 😉

mamartinka ... ty ako? snažilkujete o dušu? darí sa? 😵

ladena
23. apr 2009

zuzitka... budem hladkat brusko 🙂 😉 mozno sa to nalepi aj na mna.... 😀 😀

mamartinka sa asi znažia ked nepise.... 😀

z.g.
24. apr 2009

ladenka, mamartinka, prajem vám, aby ste nás tiež čoskoro potešili s takou správičkou

my tu máme dnes zamračené, zajtra majú byť búrky, ale som aj rada, lebo chcem ísť zajtra pozrieť do centra do obchodíkov, včera som si kúpila peknú fialovú sukňu vo výpredaji a zistila som, že mi k nej nepasuje žiadne tričko 😀 😀 😀 😝 , ale to som manželíkovi neprezradila 😀 😀 😀 😝

janetka
autor
25. apr 2009

caute, baby, neviete kde v skalice je pedikura?

sparky
25. apr 2009

janetka: Zdá sa mi, že na Gorkého ulici alebo na Potočnej. Zdá sa mi, že som to niekde videla ale neviem ktorá ulica to bola. Fakt si nie som istá 😒

mamartinka
26. apr 2009

no caute.zdravim z rodneho kraja slovenska.nie nesnazime.este mrskujem.a nemam ani cas vas prist pozret.stale nieco je na pracu.a vy ako sa mate vsetky?je nieco nove?zatial sa majte.

mamartinka
26. apr 2009

zuzit co to vydim?tak sa podarilo?super tak nas troska nakaz.no pekne to zacina.gratulujem

zuzitka
28. apr 2009

mamartinka ... dobre vidis 😉 konecne sa nase snazenie skoncilo uspechom 🙂 🙂
ale marec bol mesiac, kedy som nechcela otehotniet a prave sa to podarilo 😀 😀 😀

zuzitka
28. apr 2009

z.g. ... k tej fialovej sukni teda treba nieco dokupit, aby si ladila 😀 😀

ja by som mala pomaly zhanat nejake tehotenske topy a tricka 😀

petrahy
28. apr 2009

ahojte nemate prosim vas niektora cestovnu postielku? Potrebovala by som pozicat na vikend a nemozem zohnat neviete mi poradit pripadne pozicat? Diky Petra

z.g.
29. apr 2009

petrahy, ja nemám cestovnú postieľku, ale aj tak som mimo SVK teraz, tak nech sa ti podarí zohnať...

zuzitka, tak milé povinnosti ťa čakajú s tým nakupovaním,
ja by som sa najvac tešila na kúpu kočíka, keď nejaký pekný vidím, tak na chvíľu aj zatúžim ešte po mimi, ja som na kočíky zaťažená 😀 😀 😀 😀 😀

zuzitka
29. apr 2009

no ja mam kociky po samkovi, takze kupovat nemusim. ale postielku by sme mali kupit, teda mam jednu, ale bude treba k babke este jednu ... som pri samkovi mala pozicane a musela som vratit, lebo cakaju mimi tiez 😉

z.g.
4. máj 2009

tak aspoň uštríte za kočík, lebo ceny niektorých sú nehorázne...
pri druhej dcérke som kupovala nový kočík, lebo ten po natálke som sa už hanbila vytiahnuť do ulíc...kupovaný na trhoch v poľsku...ale mali sme ho u našich, aspoň som nemusela prevážať stále ten nový

ja som trochu nachladnutá, predtým bola natálka aj manžel, posledné dni sa tu ochladilo, včera aj dnes dokonca prší...

ladena
4. máj 2009

no tady sa preberaju kočíky .......ja uz take prezeram kočíky 🙂 ale este nepotrebujem kupovat ..... lentak ceny porovnavam ,niektore su tak drahe !!!

dnes idem poupratovat cely byt 😀 😀 ...cely vikend sme boli na zahradke a doma po vybuchu a vcera sme si kupili slepicky tak sa budem starat a vajicka predavat 😀 😀 😀 je kriza tak budem hospodarka....... 😝

tu strasne vyfukovalo a včera sa to už konečne ukludnilo a svieti slnko ,dufam ze bude teplo..... 😵

ladena
4. máj 2009

mamartinka.....vy ste už na slovensku??
krštenky kedy mate ani sa neozveš....či vybavujete podstatne veci... 🙂 🙂

zuzitka
4. máj 2009

to je pravda, niektoré kočíky sú total predražené 😠
ale ja som skromná, ja mám hlboký kočík za 8.000sk a športový za 4.000sk 😀 😀

a slúžili mi presne na to, na čo slúžia aj tie 30-tisícové kočíky 😝 😝

ladenko ... dobrý nápad s tými sliepkami 😀 😀 😀

mamartinka
4. máj 2009

ahojte.Ladenko mas ip.ze na slovensku.vcera uz sme aj prileteli zasa nazad.neporadi mi niekto ako sa zmensuju fotky?chcem pridat z krstienok a su velky subor.zuzit ako sa citis?nevolnosti su?tak zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre