Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
15. dec 2008

z.g. pekne fotecky...nadherna pamiatka pre deticky 🙂

zuzitka
15. dec 2008

babky ... aj moja mama chodi nakupovat do Hodonina, aj par mojich kamaratov... tak asi sa to tam oplati 😵

z.g. ... na Makarksej bolo super, bolo nas 15 mladych ludi, vsetci sme sa poznali, takze parada 😀 😀
isli sme autobusom 🙂 ale plaz sme mali daleko od ubytovania 😝 ale dalo sa to zvladnut 😎

spanielsko .... no to som bola asi v 5 mesiaci tehu 😵 tam bolo tiez skvele 😎 😎 akurat pri odlete domov sme mali problemy... 12 hodin sme trcali na letisku!!!!!! miesto o 17h sme mali odlet rano o 5h ☹

zuzitka
15. dec 2008

z.g. ... no nadherne fotecky 😵 😵 hlavne dcerky na kanaroch ... wow 😎 😎 😵 😵

ladena
15. dec 2008

aj my sme boli na makarskej aj v bulharsku..... 😎

zuzitka presla pol sveta..... 🙂 🙂 no to cestovanie lietadlom som este nezazila,ale bala by som sa 😒

zuzitka
15. dec 2008

ale vobec nie pol sveta 😎 len take normalne krajiny letne 😀 napriklad v bulharsku som nebola 😒

to moja kolegyna..... ta bola v cine, thajsku, v indii, na kube, juznu ameriku pobehala krizom 😕
ja by som si raz "dala" taku Braziliu a Portugalsko 😀 😀 😀 ale to az ked budem velka a bohata 😀 😀 😀 😝

inak to meskanie v Spanielsku .... nedali nam poriadne najest ani napit, lebo jednu bagetu a pollitrovu vodu neratam!! 😠 na 12 hodin a to nehovorim o nahradnom ubytovani!!!!
tak sme doma spisali staznost a ako nahradu skody nam poslali kazdemu letenku podla vlastneho vyberu tam aj naspat 😀 😀 dali sme to svokrovcom, lebo mne sa brusko gulatilo....

z.g.
15. dec 2008

vďaka, akurát vkladám nejaké fotky do albumu, ozaj neviete, ako vymyzať jednotlivé fotky?

ja mám fóbiu z lietania 😀
tento rok sme leteli 8x, tak už som si trochu zvykla, ale vždy si vydýchnem, keď pristaneme 😝 😝 😝

na tie kanárske sme išli z írska, finančne sa to oplatilo oveľa lepšie než odtiaľto, to by sme ni nemohli dovoliť

zuzitka, naozaj si prešla tuším celú európu
a 12 hodín na letisku, to by ma asi porazilo a ešte tehotná...

zuzitka
15. dec 2008

nad fotkou mas cerveny krizik .... to znamena vymazat 😀 😀 😀

z.g.
15. dec 2008

ja som pako... 😀 😀 😀

zuzitka
15. dec 2008

a videla som, ze mas fotku poleziacky..... otoc si to, tiez je tam na to ikonka 😀

ja som to cakanie na letisku celkom zvladala 😀 najprv sme hrali karty 😀 a potom sme len tak posedavali a behali sme od vychodu k vychodu, lebo bratislava sa furt niekde presuvala..... no vzruso sme mali .... ale doma o 6h rano som bola uz polomrtva 😝 😝 😝

ladena
15. dec 2008

kam davate fotky na blog?

to ja este nepotrebujem ☹ 🙄

zuzitka
15. dec 2008

ladenko ... vy ste na dovolenky chodili ako? autobusom ci autom? 🙂

z.g.
15. dec 2008

a ja že to sú ornamenty na ozdobu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ladena
15. dec 2008

do chorvatska autom sme isli a bulharsko autobusom a tu sa mi pacilo najviac 😀

zuzitka
15. dec 2008

z.g. .... ze ornamenty 😀 😀 😀 😀 😀

z.g.
15. dec 2008

ja som bola raz v grécku autobusom kedysi dávno, za mlada 😀 , išli sme cez rumunsko-bulharsko, cesta trvala 34 hodín, no, to bol teda zážitok, 2 noci v autobuse,
hlavne to rumusko, tam ani normálne cesty neboli, všetko poľné a tá hrozná chudoba
a raz sme boli v talinasku, na západnom pobreží, išli sme skoro 24 hod,
to som si povedala, že už nikam autobusom tak daleko, ešte 10-14 hodín sa dá

zuzitka
15. dec 2008

za mlada sa dalo aj v autobuse 😀 😀 ale so samkom neviem... on zazil len cestu v aute. v autobuse neviem ako by spinkal a do lietadla ho asi nedostanem 😝 lebo sa bude bat 🤐
takze len to auto zostava 😀 😀

inak z.g. pre uplnost, okolo fotiek mas aj sipky a s tymi mozes posuvat hore, dole, doprava a dolava ... proste menit poradie fotiek..... 😀 😀 😀 ale to si asi uz zistila 😉

ladena
15. dec 2008

my sme isli 35 hodin do bulharska a to rumunsko strasne to som aj ja tu cestu zazila z.g. 😀 😀
a naspät trvala cesta 25 hodin zaujimave..... 😲

ja som bola tiez z tych fotiek magor a tie znaky okolo nich ( ornamenty ) z.g. to sme boli stejne na tom ...clovek sa uci no nie 😀 😀 😀 😀

zuzitka
15. dec 2008

holky a preco nejdeme spat? 😔 😔

z.g.
15. dec 2008

tak to som rada, že si si to aj ty myslela, ladi a pekné fotečky máš aj ty

už by som takú štreku neišla ani zadarmo...

ladena
15. dec 2008

dakujem... 🙂 🙂 🙂

ladena
15. dec 2008

no ale s fotkami mi pomahala zuzitka ....to je profesionalka na tieto veci... 🙂 🙂 🙂

z.g.
16. dec 2008

no, ja som spala s malou do 17.30, tak neviem, kedy teraz ja pôjdem spať

zuzitka
16. dec 2008

😀 😀 no ale mala by si ist, rano sa ti bude zle vstavat 😅 😅
ja uz asi idem do pelisku 😵

ladena
16. dec 2008

ja to tu uz ukoncujem...idem hajat,lebo budem vyspavat do jednej ako vzdy 😀 😀 😀

az bude dieta tak to budem asi ranne ptaca ☹ ☹

dobru noc babulky 😉

zuzitka
16. dec 2008

tak dobrou s kobrou 😀 😀

z.g.
16. dec 2008

no, veru by som mala ísť aj ja, lebo to mrňa ma zobudí

mamartinka
16. dec 2008

caute bambulky.ako ide vianocna priprava.inak mi tiez chodime do hodosa ako ladenka spomina kauflos.nasi tam chodia kazdy tyzden cez vykend.a ked spominate tie dovolenky tak mi sme boli. pariz,grecko,tunis,doporucujem,a teraz irsko.este chorvatsko.a ladenka lietadlom sa da.ten prvy krat je hrozny ale da sa. 😉 🙂

zuzitka
16. dec 2008

prvykrat v lietadle som mala len blby pocit, lebo som nevedela, co ma caka 😖
tak som zuvala zuvacky, nech mi nezalieha v usiach a inak mi to bolo total jedno 😀 😀 to som bola mlada /rik 1999/
len to vzlietanie a pristavanie ... trochu tlak.... ale dalo sa

druhykrat to bolo tiez v pohode, no a tretikrat som bola tehu a chcelo sa mi strasne spat, tak som len driemala 🙂 ziadna panika sa nekonala 😵

z.g., ladena ... ako sa vam rano vstavalo??? 😀 😀 ja do 11h v posteli..... 😅

zuzitka
16. dec 2008

mamartinka ... uz som sa ta to raz pytala..... kopirujem otazku z 3 nov 2008 😀

mamartinka ... ty obcas pises aj do temy malacky, ze? ci sa mi to zda?
co robite v irsku, aku pracu? kolko vela slovakov tam chodi............ oplati sa to?

... nejak som nenasla odpoved 🙂

mamartinka
16. dec 2008

ahoj zuzi.no ja pisem do roznych tem,kedysi aj malacky.vies co uz sa to tu ani moc v irsku neoplaca.aj tuna zacina totiz kriza.ako na slovensku.ale mi sa zatial drzime a vobec sa este na slovensko natrvalo nechystame.manzel tu ma zatial dobru robotu vo fabrike v tescu.ja nic moc ale aspon nieco.chodim upratovat domy.aspon nieco.takze tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre