Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

ladena
7. apr 2009

no tak skalica vyhrala......... 😀 😀

zuzitka
7. apr 2009

skalica vyhrala, ale v pondelok až. v nedelu prehrala, lenka bola sklamaná ☹

takže je to na zápasy Košice:Skalica 3:1
odteraz by mala skalica už iba vyhrať, keď chce vyhrať pohár 😎

z.g. ... už ste išli? 😕

mamartinka
7. apr 2009

Skalica sa tusim rozpisuje.co to.aj zijete ci si uzivate jarne luce?tiez som zvedava ci z.g uz odleteli.uz sa dlho neukazala.

emogeon
8. apr 2009

skalicáááá hura 😀 😀

zuzitka
16. apr 2009

skalica ☹ ☹ ☹

co inak nove mate?

z.g. ... ako je na cypre? 😎

mamartinka
16. apr 2009

Zuzit vytaj.ako po velkej noci.inak ak chces bez do temy severne irsko a z.g. tam ma myslim aj fotky uz.inak sa mas ako?Ladenka sa nam kde tula.pozdravuj ju.ze ma odomna este ip potom.caf

zuzitka
16. apr 2009

ahoj ... vysibana som, takze neoprachniviem 😀
ale dobre ze uz je po sviatkoch, lebo sa muselo furt len jest a jest 😝

no viem, ze z.g. pise do temy sev.irsko aj do deti 2006 ... ale chcela som ozivit tuto temu 😀
kuknem jej foto 😉

ladenka neviem co ma na robote, asi je furt v zahradke 🙂
videla si jej blog?

mamartinka
16. apr 2009

ma novy blog?obcas tam kuknem.vies z.g boli aj v severnom irsku nez isli na cyprus.preto tam pise.

mamartinka
16. apr 2009

uz som kuk.no pekne vajka mala porobene.a Zuzi ten ventilator u tej grilovacky je naco dobry?dobry dedou vynalez 🙂 idem na ordinaciu a panelak.vecer este nakuknem.zatial packo.

zuzitka
16. apr 2009

mozno si si vsimla, ze som bola na tej grilovacke u ladenky, takze som ventilator videla na vlastne oci 😀 😀 😀
to bolo na to, aby sa rychlesie chytil ohen 😀 😀 😝

a este ako skripal, ked sa tocil, to bolo nieco 😀 😀

ladena
17. apr 2009

ahojte ....uz som tu.. 🙂

dnes je skarede pocasie a ochladilo sa...... ☹
mamartinka chodim do zahradky to je moja zaluba kvetinky pestovat...... 😀 😀

a vidim ze ste rozoberali zo zuzitkou ventilator ............ fakt škrípal 😀 😀 😀 😎

a vy ake mate pocasie v irsku?

z.g. ako sa ma? 😎 😎

z.g.
17. apr 2009

AHOJTE, JA SOM VáS NORMáLNE PREHLIADLA, nik tu dlho nepísal, tak som nepísala ani ja

doleteli sme dobre, ale s meškaním nadránom minulú stredu,
už sme sa tu pomerne udomácnili, stihli smeísť už k moru a aj na nákupy 😝,
počasie je ako kedy, cez obed teplo, slnečno, navečer pomerne chladno, niekedy býva zamračené, dokonca aj viackrát pršalo, cyperčania sa tešia, lebo je tu inak nedostatok vody, takže majú vlhký rok, ostrov je teraz zelený, v januári bolo všetko vyprahnuté,
voda aj potraviny sú tu drahé, ale oblečenie sa dá nakúpiť pekné, aj obuv, celkom za rozumné ceny,
nikozia ako mesto sa mi moc nepáči, je také nedostavané...
zatiaľ toľko

nejaké fotky mám vo fotoalbume, viac je tu:
sú tu krásne miesta
http://www.nasefoto.estranky.cz/

ozaj, ako jke to s tým hokejom? potom som to už nesledovala

ladena
20. apr 2009

z.g. kraaaasne fotky ....normalne by som tam hned isla, jaaaj zavidim troska 😀

radsej budem tu na pevnej zemi....lietadlom som este neletela ani netuzim 😵 😵

janetka
autor
20. apr 2009

z.g. : ahojte cestovatelia... ako to zvladaju male? Ty si Natalku normalne definitivne odhlasila zo skolky? ci len docasne..? Tak sa tam pomaly aklimatizujte a obcas nam nieco napis...

janetka
autor
20. apr 2009

to more vam zavidim, super krasne je

sparky
20. apr 2009

Ahojte.
Mám po kurze nechtového dizajnu a hľadám niekoho zo Skalice, Senice kto by chcel gelové nechty.
Trvá mi to trochu dlhšie, nakoľko nemám ešte takú prax. A preto by aj cena za nechty bola len symbolická.
Ak by mal niekto záujem napíšte mi do IP. Ďakujem.

z.g.
20. apr 2009

ahojte, vďaka za pochvalu...
malé si tu zvykli rýchlo, zostali tu nejaké hračky po predchádzajúcich nájomníkoch, blízko je parčík a preliezkami, v garáži mačka so 4 mačiatkami a je tu ešte svokra, takže sa zatiaľ nestihli nejako nudiť...
30.mája ideme naspäť, chcela som, aby natálka chodila ešte v júni do škôlky, aby bola v kolektíve, to by mala inak dlhú pauzu a cez prázdniny pôjdeme zase sem...snáď sa neuvaríme, lebo tu býva veľmi teplo...

sparky, aj si chceš otvoriť salón?

sparky
20. apr 2009

z.g. : No teraz ešte určite nie. Ešte mi to trvá dlho, to by som nezarobila ani na nájom 😒

z.g.
20. apr 2009

jasné, myslela som potom neskôr...

jakzu, ešte sem chodíš? čo máte nové?

sparky
21. apr 2009

z.g.: V Skalici bývam len pár mesiacov a nikoho tu nepoznám. Takže tu je môj momentálny problém. Keď idem niekomu robiť nechty, tak cestujem do Senice a to je dosť na nič ťahať sa so všetkými vecami. ☹

janetka
autor
21. apr 2009

sparky: moja mamka v skalici chodi na gelove nechty.. tak sa jej mozem spytat, ci by Ta neskusila... a ty to robis u seba doma?

sparky
21. apr 2009

janetka: Zatiaľ každému vyhovovalo, keď som prišla k nemu domov a robila to tam. To by si bola hrozne zlatá, keby si sa spýtala. Ja tu fakt nikoho nepoznám.

zuzitka
21. apr 2009

z.g. ... tak si užívate 😀 😀 super

my sme dnes boli na očkovaní proti pneumokokom ... som sa bála viac ako samko 😝
http://zuzitka.blogspot.com/2009/04/pneumokoky....

luba142
21. apr 2009

ahojky dievčata

zuzitka
21. apr 2009

ahoj luba 🙂

si tu nova?

z.g.
22. apr 2009

vitaj, luba!
rozmýšĺam, čo budem variť dnes,
ešte sme chceli ísť aj do obchodov tu v okolí so svokrou, uvidíme, koĺko malé vydržia 😀, blbé je, že v stredu poobede tu bývajú zatvorené obchody, takisto aj v nedeĺu...

teraz sme spali dobre, malá sa vôbec nezobudila v noci, čo je teda rekord, ale večer o 23.00 susedia nad nami hrali na klavíri, inokedy sa tu zas ďalši sused prevážal na motorke, jednoducho nočný kľud tu začína o dosť neskôr než u nás 😀 😝

ladena
22. apr 2009

ahoj luba!

z.g. ja som varila pareny salat 😉 vcera takze nam ostalo este zo vcera....... 😀
no ja mam zase rano budicky - menia tu okna susedom no vcera zacali o 7.00 h rano to bolo rachotu - buchotu uz som aj na nich chcela vyletiet a vynadat im 😀 😀 no potom to stlumili lebo niekto im poslal buchanie po radiatoroch ( tyciach) 😀 😝

zuzitka a ty co budes varit? chodite na sikovne rucicky este ? 😵

zuzitka
22. apr 2009

my sme dnes vybehli do mesta, jedli sme v mc donalde 😝
a na veceru len spagetky budu 😀

nemozes nadavat susedom, ze robia hluk, lebo ked budes menit ty okna, tiez budete robit randal 😀 😀
ved nemas male deti, da sa to vydrzat, nie? 😀

sikovne rucicky ... uz mame zaplatenu len 1 hodinu, ale sa mi tam uz nechce ist ten posledny krat 😝

z.g. ... ja si vas furt predstavujem jak na dovolenke 😎 😎 😎 by som isla aj jaaaaaaa 😀 😀

moj tato sa vratil z egypta so znamymi a teda asi sa nemali bohvieako 😝
voda studena, ta znama bola len 2x vo vode 😝 a asi vsetci dostali hnacku 😝
a do centra mali daleko, tak malo chodili po obchodoch .... no este ze som s nimi nesla 😀 😀 😀

z.g.
22. apr 2009

aj my sme boli mcdonalde, len na hranolkách a na preliezkach- za odmenu, že malé vydržali v obchode, kúpili sme si so svokrou letné topánky v Marks and Spencer, druhý pár bol za polovicu, no nekúp to...

no, ten hluk je nepríjemný, keď chce človek spať..., minule tu zas niekto jazdil na motorke o 5.00 a tu sú okná len jednoduché, zasúvacie, čiže málo "hlukotesné"

zuzitka, aj si tak pripadám ako na dovolenke, akurát more máme tak hodinku cesty, teda dá sa ísť aj bližšie, ale krajšie pláže sú tú hodinku od nás...

aj tu je väčšinou voda ešte studená, teda cez víkend sme sa aj kúpali- na jednom mieste za Larnacou býva vždy teplejšia voda, ale skôr by som nechala dovolenku na máj-jún

zuzitka
22. apr 2009

aj my sme zakotvili na preliezke pri mc donalde 😀
a takisto som smirovala po obchodoch, hladam si nejake balerinky, v deichmane maju super, len som ziadne nekupila 😝
ale v tescu maju zlavy zase... nedavno mi tam mamina k narodkam kupila gate za 600sk a teraz ich maju za 400sk, tak som si kupila este jedny ale v inej farbe a o cislo vacsie, kedze sa budem pomaly zvacsovat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre