Skalica. Sú tu maminy, nemaminy odtiaľto?

janetka
19. dec 2007

caute, su tu nejake maminy, nemaminy zo skalice?

z.g.
10. dec 2008

čafte, hlásim sa "pracovne":
ja som dnes ešte pokračovala v umývaní okien, včera jedno, dnes ďalšie a už mi zostáva len jedno,
2 máme plastové, to bolo umyté hneď, ale ostatné sú ešte pôvodné, hádam aj 40-ročné, pijú mi nervy, lebo sa rozsýpajú, no hrúza...
ale asi ich už meniť nebudeme, lebo pravdepodobne sa budeme sťahovať kvôli práci zo skalice, ale ešte neviem kedy a kam 🙂
a ešte som dnes prala záclony, ešte mi zostáva jedna + závesy

zuzitka
10. dec 2008

tak to mame asi podobne okna.... som jedno umyvala a odpadlo mi kus ramu ☹ ☹
planujeme vymenit na jar aspon v obyvacke a v spalni, lebo to je katastrofa ☹
ked zacne prsat a do toho fuka vietor - a to u nas na kramaroch fuka riadne - tak nam zateka do izieb, normalne sa vali voda po parapete a na steny 😠
takze mam handry na oknach po cely rok 😝

samko znova listuje v katalogu Dracik a vybera si hracky 🙂 a telefonuje Jeziskovi 😀

z.g.
10. dec 2008

ja som zas mala v kuchyni okno, čo sa nedalo poridne zatvoriť, takže tam bola 2 cm medzera, a poriadne nám fúkalo a vo obývačka podeone, tak sme tie 2 vymenili pred rokom, a som nesmierne rada

zuzitka
10. dec 2008

to budem aj ja rada jak blcha ked to vymenime 😵
my mame tiez privrete vselijake handricky medzi oknami, uz vobec netesnia ....

a ked sa opre do nich dobry vetrisko, tak sa mi obcas otvoria 😠
mame taky zahnuty klinec zatlceny v rame, je s tym to okno zaistene 😅 no strach a hruuza

no dopila som kafe, ideme von 🙂

janetka
autor
10. dec 2008

zuzitka: ja som original zo skalice, 10 rokov sme byvali v BA, a pred 4 rokmi sme sa prestahovali do rod. domu 15 km od BA - Šamorín

janetka
autor
10. dec 2008

18 rokov som zila v skalici

zuzitka
10. dec 2008

aha, takze si v blave casto 🙂

ladena
11. dec 2008

ahojte,
zuzitka co si nemohla spinkat alebo samko bol este hore? 🙂
vcera sme boli pozriet namestie vyzdobene ..... 🙂 ale vela ludi sa tam neobjavilo a budky vianocne nic- moc.... no nasla som tetu co predavala detske oblecenie a patkovi som kupila spidermanove teplaky 😀 to bude radosti pod stromcekom 🙂 🙂

mamartinka
11. dec 2008

cauko ladi.tak ako.snazite sa?ci este po lekaroch chodis?

z.g.
11. dec 2008

ladenka, už sú tam stánky? pôjdem pozrieť, ale keď nebude tak fučať
a držím palce v snažení, nech nás šňčoskoro prekvapíš
aj moja sestra sa snaží, už dlho, aj boli v jednom súkromnom centre v BA

zuzitka, ešte pracuješ v tej firme, čo distibuuje parfémy?. videla som jeden tvoj rpíspevok v archíve

z.g.
11. dec 2008

mamartinka, už sa asi tešíš domov, však? a kedy letíte naspäť a kde vlastne tu vlastne bývate?

zuzitka
11. dec 2008

z.g. ... nasa firma uz prestala dovazat tie parfemy ☹ preco sa pytas?

pred hodinkou som sa vratila z koncertu DESMOD 😵 😵 bolo vaaaaaazne super 😵 😵 hrali s orchestrom 😎

z.g.
11. dec 2008

chcem si kúpiť nový parfém, mám doma 3, ale mám niečo vytypované, a nemôžem tou odolať, je to silnejšie než ja 😀 😀 😀 ,
tak škoda...

juj, tiež by somm išla na nejaký koncert, aj na ten Desmod, tých mám rada
už dávno som nemala nejakú kultúru

zuzitka
11. dec 2008

a jaky parfem? mozno sme taky ani nedovazali 😀 ale ladena si stihla odomna este kupit Premier Jour 😀 podla mna, najkrajsia damska vona 😵 😵

a kde si kupujes? v parfumerii alebo cez net?

z.g.
11. dec 2008

naposledy som kupovala v UK a na Kanároch, tam to vyjšlo aj o polovicu menej a niektoré aj o viac ako o polovicu než vo FANN, napr. J.Lo- Love 30 ml som kúpila za necelých 15 libier, Morgan- Love za 10 libier
/teraz to je tak zhruba 350 sk, vo FANN ho majú až za 990/
teraz mi prišli z FANN k narodeninám 3 poukážky- dohromady za 1000,-sk, poteší

chcela som DG Ligh Blue, aj Nina Ricci- nina tá oranžová je hodne podobná, ale nakoniec som sa rozhodla pre DG a ešte sa mi páči Lanvin- Eclat...neviem celý názov
ale ja som taký magor, niečo si kúpim, potom sa mi to počase prestane páčiť, a chcem zas niečo iné, ja furt tie voňavky striedam,
ale tú J.Lo som si dala ešte prikúpiť manželovi

no, kočím o perfémoch a aj celkovo, idem nanať, dobrú---

z.g.
11. dec 2008

opravujem J.Lo- Live

zuzitka
11. dec 2008

my sme mali len Nina Ricci, Carolina Herrera a Paco Rabanne 😉 ale bola to vyhoda s tym pracovat ... ked som potrebovala, mohla som si kupit lacnejsie, alebo len tester ...
inak cez to parfums.sk sa da kupit lacnejsie ako v obchode 🙂
ja okrem nasich voni ani ine nepoznam 😅

mamartinka
12. dec 2008

z.g.letime domka 24.12 a nazad uz 28.12.koli robotam musime ist spet.takze moc doma nebudeme a silvestra budeme travit v irsku.co uz.ale po 20 januari chceme zas tak aspon na 4,5 dni ist domou koli lekarom.si musim porobit prehlidky.a byvame teraz v LAYTOWNE-KUSOK OD DROGHEDY.

mamartinka
12. dec 2008

z.g.este ak mozem tvoja sestra sa kolko snazia.gde v bratislave boli.a su zdravy ci preco sa im nedari.do tej bratislavy ich niekto doporucil.dik.a vy na ktoru stranu zasa kotvite?dakujem.

ladena
12. dec 2008

z.g. uz su stanky otvorene ale malo predavaju len vianocne ozdoby,adventne vence a tak....a pre deti stanok s oblecenim a obcerstvenie..... 🙂 ja nemôzem chodit do mesta lebo vzdy nieco kupim tym nasim krpcom a ja samozrejme neodolam... 😝 aj na papier si pisem co kupim ze nic mimo ajtak to porusim 😵 😵

a sestra sa snazia dlho? No mi uz 3 roky a stale sa najdu nejake problemy uz ma to sere... 🙄 ☹

mamartinka no vela si tych vianoc neuzijete ,len cestovanie a praca .....no a na dlhsie nechodievate domov?
a tam vianoce nemaju alebo ako to tam chodi????

mamartinka
12. dec 2008

laduli cauko.zdravim holic.prosimta tu uz maju vianoce mesiac dopredu.my uz mame teda majitelka stromcek vyzdobeny.a ine vyzdoby od 25 novembra.no chodievame aj na dlhsie,cez leto sme boli na 3 tyzdne lebo sme burali barak tak teraz bude troska roboty.chceme ist v borskom mikulasi stavat.pochadza mi odtial manza a ma tam po rodicoch starych barak.ten sme zburali a chceme na jar,leto zaklady.tak cez leto potom pojdeme zasa na 3 tyzdne domou.teda chceli by sme uvidime.no a v maji nas caka primanie krsnata a krstenky.takze tak.ale som sa rozpisala.co uz.si to vsetky precitaju.maj sa.

zuzitka
12. dec 2008

mamartinka ... ty sa poznas s Ladenou? 🙂
snad Ti nevadi, ze si to vsetky citame ..... 😅 mozes sa zapajat do pisania aj s nami 😉

ladena
12. dec 2008

dievcata.......pozeram na jojke tie pribehy no udalosti co sa stali v roku 2008.......chudatka

zuzitka
12. dec 2008

ladenko, aj ja to pozeram ☹

ladena
12. dec 2008

uz mi padla slza..... ☹ ☹

mamartinka
12. dec 2008

zuzitka len odtialto z konika sa z ladenkou poznam.vies.aj s tebou sa z konika poznam.z fotky. 😀 ladi neplac.aby si nezaplavila holic 😀 ja som na nete,drahy pozera futbal. 😉 nevadi mi ze si to vsetky precitate.ved vo tom to je.poznat sa.

ladena
12. dec 2008

no holíč nezaplavim.... 😀 😀 ale je to smutne ☹
nic na tom nieje ked si to kazdy precita aspon sa dozvieme nieco nove 😀 😝

mamartinka
13. dec 2008

caute kocky.zelam pekny vykend.mi mame zatial bez dazda.

zuzitka
13. dec 2008

no to bol vcera smutny program na tej JOJke ☹ ☹ ☹
ja neviem, preco to davaju v telke, sak ludia z toho akurat depresie dostanu 😨

co budete robit cez vikend - pise sa to z makkym i .... mamartinka 😉

ladena
13. dec 2008

ahojte,
co robite ja budem balit darecky a potom este budem piect orechove rohlicky plnene 😝 😝
dnes je pocasie o nicom.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre