Škôlka Miletičová Bratislava. Máte niekto skúsenosti?

katka2
24. júl 2008

Maminy, prosim vas mate nietko skusenosti so skolkou na Mileticovej v Bratislave ?

pipi1211
6. sep 2010

@helen a ako si na fb? bo ani neviem ze ta tam mam 😅 hej zajtra ide momo do cirkusu tak som zvedava 🙂 no a ohladom zajtrajska, my chodievame tak medzi pol jednou a jednou spavat....

helen
6. sep 2010

@pipi1211 aha tak to je blbý termín :( to budeme asi mať problém sa zladiť. Peti, pôjdeme cez obed aspoň my? A potom niekedy poobede aj s pipi.
No komentovala si stránku Kam s deťmi v BA a ja ju mám tiež pridanú, tak nebolo ťažké domyslieť si, že si to ty 🙂

pipi1211
6. sep 2010

@helen jaaaaaj 😀 😀 😀 tak si ma pridaj do priatelov a mozeme pisat radsej cez chat nch nemusim stale kontrolovat kona 😀

helen
6. sep 2010

@pipi1211 oukej! :D teraz letím po malú ale isto sa vidíme!

petulienka211
6. sep 2010

@helen ahoj, tak zajtra po skolke?

helen
6. sep 2010

@petulienka211 Jasné, môžeme sa počkať v škôlke na dvore ak ti to vyhovuje 🙂

petulienka211
6. sep 2010

ano, vsak vacsinou sa aj tak stretavame v satni :o)

helen
6. sep 2010

@petulienka211 Dobre, ja prídem pre Borku zajtra až tak pred 12, tak sa vidíme. Snáď nebude pršať.

helen
7. sep 2010

@petulienka211 Dnes ráno sa Borka s Emkou pekne chytili za ruky a spoločne sa odviedli zo šatne do triedy :D zlaté boli 🙂

pipi1211
7. sep 2010

a kam plaujete ist dnes? mozno by sme sa teda aj my pridali 🙂

helen
7. sep 2010

@pipi1211 No zatiaľ sme sa dohodli len pred škôlkou ale môžeme ísť k tej Astre ak sa nerozprší dovtedy, aspoň na chvíľku 🙂

petulienka211
7. sep 2010

@helen ahoj, ked mi to moj muz zavolal, az mi vyhrkli slzy. :o)) Babiky male....

@pipi1211 ahoj, este sme sa nedohodli, ze kam, pravdepodobne len okolie skolky

pipi1211
7. sep 2010

no ak by to bolo len to okolie skolky a budeme stihat tak by sme dosli 🙂 len mi peti potom zavolaj ked videte zo skolky lebo nechcem aby momo videla ze uz tam baby chodia 😅 😀 nech zbytocne nie je smutna 😒 ale tak +- na tu dvanastu sa mame chystat hej?

petulienka211
7. sep 2010

@pipi1211 ok zavolam ti. Moni nevies, ci teraz bude otvorene a kupim listky do cirkusu?

pipi1211
7. sep 2010

@petulienka211 no to fakt neviem... a kedy chcete ist? momo ide dnes s babkou a listky kupuju pred predstavenim 🙂

helen
7. sep 2010

@pipi1211 Tak aký bol cirkus? 🙂

engelina
2. feb 2011

trocha ozivujem temu 😉
skuste maminy napisat postrehy zo skolky.Ako ste spokojni s aktivitami,ucitelkami,programom a pod....Dakujem krasne 😵

helen
2. apr 2013

Ahojte, kto ide v septembri 2013 na Miletičku? 🙂

denculik
10. máj 2013

@helen my, my, my 😵 😵 😵 teším sa 🙂

katty17
13. máj 2013

aj my ideme v septembri na mileticovu do skolky 🙂

helen
26. máj 2013

@denculik @katty17, nedáme v lete stretnutie, že by sa deti zoznámili ešte pred nástupom? Mohlo by to tak byť pre ne ľahšie 🙂

katty17
26. máj 2013

@helen
@denculik jasne ze mozeme dat stretnutie. bud na delfine alebo v parku pri skolke ;) je to skvely napad !!! 🙂

helen
3. jún 2013

@katty17 Tak dohodneme niekedy v júli? Môže byť?

katty17
5. jún 2013

@helen - jasneee.🙂

kaara1980
4. jan 2014

@katty17
@helen
@denculik kočky prosím vás,dajte mi dáke referencie o škôlke,ako ste spokojné?A hlavne ako zaniesť prihlášku?Je pravda že tam mamičky v deň zápisu stáli už skoro ráno?My ideme na zápis toho roku a už teraz mám z toho mindrák,či mi dcéru zoberú,keď celkovo v Ružinove minulý rok nezobrali 200 3-ročných detí.A ešte,ste všetky z okolia Miletičky či aj z inej ulice?Ď

katty17
8. jan 2014

@kaara1980 - ja som velmi spokojna zo skolkou. mala ma uzasne ucitelky. ja som bola vziat prihlasku cca o siedmej rano a bola som asi desiata. cize az take hrozne to nebolo. ale potom o chvilocku uz bola za mnou slusna rada 🙂

ianulka
11. jan 2014

ako ste spokojne so skolkou Mileticova? nemate nejake referencie aj na Velehradsku?dakujem pekne 🙂

helen
5. feb 2014

@kaara1980 Myslím, že ak prídeš skoro ráno a si z Ružinova, máš celkom šancu. Miletička je fajn, ale samozrejme, že sa tam dajú nájsť chyby, ale to asi v každej štátnej škôlke. ALe to si nevyberieš, v súkromnej sme sa borili s nezodpovednými rodičmi, ktorým nikto z učiteliek nemal odvahu povedať, aby si zobrali choré dieťa domov, tu sú zasa iné veci. Ale celkovo malá je tam spokojná a učiteľky k deťom (aspoň tie naše) láskavé. Neviem, koľko má tvoje dieťa rokov, ale ak chceš viac info, napíš mi SS, rada odpíšem.
@katty17 My sme to s tým stretkom nejako nezvládi zorganizovať 🙂 Ale ak som správne pochopila, tvoja malá je tiež u kuriatok a chodieva s babkou, že? Tak potom si naše baby furt vymieňali čižmy 😀

katty17
12. feb 2014

@helen - jeeeej ano to sme my s tymi cizmickami 🙂

crocus11
24. feb 2014

Neviete ako to funguje s podávaním prihlášky na Miletičku? Nedočítala som sa či osobne alebo stačí poslať poštou. Síce na stránke sú uvedené úrad.hod riaditeľky počas podávania prihlášok... ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre