Škôlka Miletičová Bratislava. Máte niekto skúsenosti?

katka2
24. júl 2008

Maminy, prosim vas mate nietko skusenosti so skolkou na Mileticovej v Bratislave ?

helen
30. mar 2014

@crocus11 Pokiaľ viem, jedine osobne.

kidsparadise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrak80
27. feb 2015

Ahojte, mate niekto skusenosti s tymi elokovanymi triedami na Gemerskej? Tie by mi boli dostupnejsie, tak neviem, kam podat prihlasku, ci do MS alebo ET? Dakujem

bad_delight
2. jún 2015

ja mam nobru skusenosť s nedaleko miletičkvej s Kidsparadise školkou.

dillinger
18. apr 2016

@bad_delight mozes mi prosim ta napisat viac o tej KidsParadise? silno pochybujem ze nam malu vezmu do statnej kedze tu mamina nema trvaly pobyt, takze pozeram po sukromnych a tato je celkom blizko 🙂

diky moc

larimar
29. máj 2016

Mate skusenost s elokovanymi triedami na Gemerskej?

belusa
30. aug 2016

@larimar na gemerskej sú maminy spokojnejšie myslím, že na miletičovej majú už pocit, že sú nad školka, že im treba ruky a nohy bozkávať za to, že Ti tam dieťa chodí ☹

larimar
30. aug 2016

Vdaka za odpoved 🙂

belusa
31. aug 2016

@larimar už síce asi neskoro ale predsa a vzali Vás na tú Gemerskú?

larimar
31. aug 2016

Ano vzali na odvolanie ale az.

belusa
31. aug 2016

@larimar doležité, že vzali chodí tam kamarátka a spokojná 😉 😉 😉

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larimar
7. sep 2016

Ano zatial sme.Je tam stvrty den ale uplne ok.

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larimar
8. sep 2016

Na Tekovsku som ja osobne pocula nie pozit.ohlasy od 2mamiciek.Ale tak mozno dalsie 2 budu pozit.

celasapremenim
8. sep 2016

@larimar
no mozno sa to zmenilo, bola tam jedna pani zuza, taka zvlastna, ale mala svoje prednosti zase..... ostatne ucitelky celkom dobre

majkacha
19. sep 2016

Zienky, viete ako sa na Gemerskej striedaju ucitelky a ktore v ktorych triedach? Pripadne ktora ucitelka Danka hra na gitare? 😁

evakubirita
20. jan 2017

Ahojte maminky, moj syn bude mat 3 roky az v novembri tohto roku. Chcela by som ho dat na Gemersku, pripadne Mileticovu. Viem ze tam byva obrovsky natresk a deti ktore k 1.9. este nemaju 3 roky moc neberu. Mate prosim skusenosti alebo nejake tipy ako tam syna dostat?
Dakujem 🙂

malaberuska
20. jan 2017

dievcata prosim ako to funguje v tejto skolke cez letne prazdniny? dakujem

malaberuska
20. jan 2017

@evakubirita nepocitaj s tym, ze ti ho vezmu, ked ma v novembri az 3 roky. v ruzinove su skolky uplne prepchate.. mladsie deti ako tri roky ani neberu ☹

larimar
20. jan 2017

@petrak80 my tam chodime od septembra a maximalna spokojnost.Su super trieda,ucitelky v pohode,jedna prisnejsia druha povolnejsia ... ako ma byt,syn pride kazdy den,ze vsetk spapal a velmi mu tam chuti a vzdy ked prideme je tam klud.Nemenila by som.

malaberuska
20. jan 2017

@larimar chodi do kuriatok ci? 🙂

larimar
20. jan 2017

@malaberuska on ma 5r ... cize k predskolakom 😀 akurat sa ho pytam ze vy ste aka trieda ... kuriarka? Nie my sme normalne velke deti 😀

malaberuska
20. jan 2017

@larimar 😀 doooobre 🙂 a ako funguju cez letne prazdniny, nevies?

larimar
20. jan 2017

Neviem ale vzdy je nahradna niekde ale tak nechodil by tam cely mesiac ... budeme platat mesiac ... tyzden ja dovca tyzden tato tyzden dedo ... nejako takto 🙂

larimar
20. jan 2017

A vzali nas az ked mal 5r teraz v septembri ... je tam velky natresk ... manzel isiel 5.30h rano ked bol zapis a volal mi ze je predo mnou 30ludi 😀 prva so stolcekom na sedenie a je tam od 4.00h ... myslela som ze sranduje ... poslal mi mms ... nesrandoval 😀

malaberuska
20. jan 2017

@larimar davali ste aj po minule roky prihlasku? a kam chodil doteraz ak sa smiem spytat?

larimar
20. jan 2017

Do sukromnej chodil ... prihlasku sme davali ale do inej statnej MS ... nevzali ho ... tuto sme dali az pred tymto skolskym rokom ale aj tak ho vzali az na odvolanie :-/

malaberuska
20. jan 2017

@larimar to fakt? Predskolaka?

larimar
20. jan 2017

@malaberuska Nevieme co sa tam stalo ... manzel hovoril ze ho za jeho rocnik zapisovali ako prveho ze pred nim boli mladsie deti ... to je jedno ... ohlasili sme sa ked nas nezobrali ... vzali ho dodatocne a sme radi ... je mu tam dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre