Skriňa s posuvnými dverami verzus klasická otváracia

miroslavap
9. okt 2015

Rozhodujeme sa pre skriňu do detskej izby ..... s posuvnými dverami alebo klasicky otváraciu? Manžel je za skriňu s posuvnými dverami, ja sa však bojím aby sa deti nenaučili s nimi búchať a brať to ako formu zábavy, hry .... zase aj otváracie možu zatvárať a otvárať .... poradťe .....

nyusika
9. okt 2015

to je jedno, ake sa vanm pacia si dajte.
a deti rovno naucte, ze skrina nie je hracka...a mate po probleme 🙂

miroslavap
autor
9. okt 2015

@nyusika Na chodbe máme s posuvnými dverami a nehrajú sa s ňou. Ale poznáte deti ..... keď ich raz napadne vystrájať .... 🙂

nyusika
9. okt 2015

noooo...tak si to netreba nechat pacit 🙂
raz ich napadne vystrajat, mozno aj dvakrát...ale rodiacia su tu potom na to, aby ich uz tretíkrát toto nenapadlo 🙂

dominika6
9. okt 2015

@miroslavap
ja som za otváratelné,posuvné sa rýchlejšie zničí kovanie...ak nieje samozrejme z ocele pri deťoch 😀...

mirka822
9. okt 2015

My máme otvíratelné, ale kdyby měla naše dcera menší pokojíček, tak bychom kvůli prostoru volili posuvné dveře, aby se neotevírali do prostoru 🙂

zdena12345
9. okt 2015

záleží čo sa Vám viac páči. Na posuvných je nevýhoda, že vždy sú otvorené len jedny. Napr mi máme v spálni 3 dverovú a keďže môžeme naraz otvoriť len jedny dvere a potrebujeme si rýchlo obaja brať veci... no je to komické, ale zato nič, čo by sa nedalo prežiť.
Na klasické otváracie treba dostatok miesta na otvorenie dverí. Napr mi v tej spálni máme +-50cm od skrine postel, takže to by sme sa museli vždy nejako uhýbať dverám pri otváraní.
syn čo má 14 mes sa s posuvnou veselo hraje, no našťastie sa v tej miestnosti dlho nezdržiava

miroslavap
autor
9. okt 2015

@zdena12345 Kvoli tomu nie som velmi za posuvné ..... nijako nezabránite tomu, aby sa dieťa s nimi nehralo ..... hoci su praktickejsie kvoli tomu ze sa neotvaraju do priestoru a usetrite tak miesto .....

miroslavap
autor
9. okt 2015

@dominika6 Ani titánové kovanie by nepomohlo :D

mata1001
9. okt 2015

Sice neviem ake stare mas deticky,no my mame 5rocneho a skrinu ma v izbe s posuvnymi dverami.Nikdy sa s nimi nehral ,ked hrame schovavačku tak si sadne do skrine ale tak to je raz za cas.🙂

miroslavap
autor
9. okt 2015

@mata1001 Mám 2,5 ročné dvojčatá, takže máme doma veselo ..... na chodbe mame vstavanú skrinu s posuvnými dverami a tiež sa s ňou nehrajú .... ale to preto že chodba nie je na hranie ..... tak neviem ako by to bolo keby bola v detskej izbe .....

h2
10. okt 2015

@miroslavap Ahoj, váhaš medzi otváracou a posuvnou? A čo tak tretia možnosť? Komoda so zásuvkami. My ich máme doma niekoľko a neviem si ich vynachváliť, syn má vo svojej dokonca aj zimné bundy a iné veci, ktoré by som ináč zavesila na vešiak do skrine. Máme síce aj "normálnu" otváraciu skriňu a syn sa s ňou nikdy nehral, ani u mojich rodičov sa nikdy nehral so skriňou s posuvnými dverami, ani ho to len nenapadlo. Vyberte si skriňu, aká vyhovuje Vám a neboj, deti sa s ňou hrať nebudú. 😉

evulik858
8. dec 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

@miroslavap tiez som sa trosku toho bala, ale nakoniec sme sa s drahym dohodli ze bolo by vhodnejsie keby je zasuvna, ze je to praktickejsie. Tak ja teraz riesim dilemu, ze aku vstavanu skrinu s akym povrchom, ci hotovu alebo si ju dat urobit. Neviete mi poradit? :/

miroslavap
autor
8. dec 2015

@evulik858 Lacnejsie urcite vyjde kupit hotovu. Je lacnejsia.

kojanusa
14. dec 2015
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@miroslavp lacnejsie to sice je a pri takychto kupach nie je moc vyhodne kupovat podla ceny ale kvality 🙂

miroslavap
autor
14. dec 2015

@kojanusa http://www.novynabytok.sk/satnikova-skrina-deco...
máme ju uz 2 mesiace a maximálne spokojnosť. A decodom je tiez značka dobrej kvality ... a vysla ma 2 krat lacnejsie ako vstavana.

agnes9
16. dec 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@evulik858 my mame vstavanu, ale to z dovodu atypickych rozmerov, takze ak vam nevyhovuje hotova, ci uz sa vam ziadna nepaci alebo rozmerovo, tak nevidim dovod preco by ste si ju nemohli dat vyrobit na mieru 🙂

cobisko
29. dec 2015
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@agnes9 z akeho materialu ju mate? Ja by som chcela konecne vymenit vsetky skrine za jednoduche vstavane, ale tiez mame jednu uzku, druhu siroku o dost ako normalne rozmery, takze ine vychodisko ako dat si urobit na mieru nemame 🙂

evulik858
30. dec 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

@miroslavap lacnejsie to je ale zatial mi ziadna nepadla do oka :/ @agnes9 my mame rozmery praveze celkom ok, ze kupena by sa nam uplne v pohode zmestila, ale som asi moc prieberciva lebo zatial som nikde nenasla taku aby sa mi pacila :(

kojanusa
5. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@miroslavap mne sa napriklad nepaci skrina takehoto typu. Zasuvne dvere su podla mna o dost praktickejsie a lepsie. Preto by som sa ja osobne radsej uchylila k skrini na mieru aby bola presne taka aku si predstavujem ;)

miroslavap
autor
5. jan 2016

@kojanusa V šatníku mam robené vstavané s posuvnými dvermi. Vyšli ma dosť peňazí. Pre deti su lepsie podla mna otváracie, nemoze sa so skrinou hrat :D

drotenka
7. jan 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@kojanusa jasne ze su praktickejsie 🙂 @cobisko my mame drevotriesku, ta je kvalitna co sa takychto skrin tyka, skus sa poobzerat po nejakej firme, co take robi

margaretka_9
13. jan 2016
Používateľ margaretka_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.

@drotenka mate na mieru robenu? mna by zaujimalo ako sa ceny pohybuju pri takychto skrinach.

kojanusa
14. jan 2016
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

@miroslavap pokial dieta bude ticho nech sa hra aj so skrinou :D :D :D @drotenka my sa tiez chystame teraz malovat chodbu a chceme novu skrinu dat urobit, lebo mame taky vyklenok a tam nam barco nesedi.

miroslavap
autor
14. jan 2016

@kojanusa určite nie som zástancom vašej metódy "pokial dieta bude ticho nech sa hraje aj so skrinou". Mne moje deti po hlave neskaču. A toto je prosim diskusia o skrini, tak sa držme prosim toho.

drotenka
20. jan 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@margaretka_9 jasne, ze na mieru. Hotovu som nezohnala taku aby sa mi pacila a aby nam velkostne sedela tak bolo jednoduchsie si ju dat urobit ako furt len chodit a hladat.. ceny su podla toho aky material, aka velka, aky povrch, ci policky, ci vesiak ci co 🙂 @kojanusa no a to takto hladat po obchodoch to je veru na nervy :(

margaretka_9
21. jan 2016
Používateľ margaretka_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretka_9.

@drotenka a zrejme aj od toho kto ju robi ci?.. ja som si uz nakreslila tak predbezne ako by som si ju predstavovala, rada by som si ju aj nacenit mohla len to neviem ci by mi niekde spravili aj tak ze nezavazne..

cobisko
22. jan 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@drotenka material drevotrieska a kolajnicky ake? ocel alebo hlinik? 🙂

drotenka
26. jan 2016
Používateľ drotenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.

@margaretka_9 samozrejme ze aj od toho ale myslim ze to je snad kazdemu jasne ci 🙂 jasne ze ti spravia, len si musis dat presne rozmery, povrch, ake doplnky, ake vnutro, ci vesiaky ci policky, ci kose alebo co tam chces mat, lebo to tiez dost zavazi pri cene 🙂 mali by to robit vsetky firmy myslim, ze urobit nacenenie, ale tozvie no. Nasu mame zo samady a tam sa da poziadat o bezplatnu cenovu ponuku @cobisko kolajnicky jednoznacne hlinikove! ;)

vlastulina1
29. jan 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@cobisko hlinikove su fajn, tiez mame vstavanu skrinu a chceli sme hlinikove kolajnicky, pretoze vraj su kvalitne 🙂 tak sme si ich dali a doposial ziadny problem. Mala sice niekedy ma take dni, ze stale len skrinu otvarat a zatvarat a to nechcem vediet ake to bude ked bude starsia, ale zatial skvelo drzia

cobisko
1. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

@vlastulina1 no to je taky test aspon ci su kvalitne.. je mozne ze aj nas toto otvaranie caka, ale nevadi to nejako prezijeme. Ale co sa tyka otvaracich skrin takych klasickych tak z toho som na nervy, ze sa to do priestoru otvara, cize tam musi byt dost miesta aby sa otvorit dali, tak predsa len radsej takuto s posuvnymi dverami. Ste kupovali niekde na predajni?