Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
5. máj 2009

patka ja neviem, myslim si ze to som tam asi len chcela vidiet... nic tam nie je 😢 ale vies, ked mne chodi ta mrcha kadejako, mozno je fakt len skoro ak mi ma prist neskor, tak neviem, pockam este a uvidim...

evulik6
5. máj 2009

presne moja rec kleo...ja som sa dnes rano zaprisahala ze sa teplomera uz ani nedotknem a dam ho mm nech ho schova tak aby som ani nevedela kde je... celu noc som nespala, uz mi z toho sibe, vkuse som sa budila , hluposti sa mi snivali, dokonca som isla aj testovat v sne ... uz staci, som z toho uz unavena ako mi to davalo nadej tie tepltoy a co z toho? akurat pekna depka teraz...
ale uz je to lepsie, rano to bol des, som normalne vyhlasila ze seriem na vsetko, ze sa vykaslem aj na snazenie, ze si druhe poriadime neskor, o rok, dva, tri ked pojde maly do skoly a budem s nim potom domka... fakt dost vazne nad tym uvazujem...
dadko ma dost vycerpava, k tomu kolotoc doma, upratovat varit, atd.. mozno som slaba na to aby som mala teraz druhe dietatko... necham to na prirodu, co sa stane stane sa... 😉

evulik6
5. máj 2009

prepacte za to vyjadrovanie, ale fakt ma tie teploty dost nastvali, nikdy som ich nemala take vysoke a tak vela dni po sebe tak som zacinala verit ze to bude asi tehu a prdlajz 😝 😀

minix
5. máj 2009

hej, už mám také že uroval, lebo urinal je na mňa občas slabý, to poznám už z predchádzajúcich zápalov, tak dúfam, že skoro zaberie. 😉

a pozerala som, pre istotu, či je vhodný pre tehotné, ale neverím. 🙂

ani mne sa moc nechce, ale druha vec je ta, ze ani velmi nie je co. 🙂
paradajkova polievka, mnaaaaaaaaaaam, to by som si dala. Kysle ryby uz menej. Ani sa nedivim Pati, ze ti nechutilo kurca na pare, toto ja nedokazem zjest, vyprazene alebo pecene ano, ale varene alebo dusene, v ziadnom pripade.

evulik, paci sa mi tvoj pristup. vyprdni sa na to, co ma byt, bude. 🙂 a tienik je obcas naozaj len otazka fantazie.
a moj havo lubi aj kalerab 😀

minix
5. máj 2009

baby, podpisme peticiu, ze sa vyserieme na meranie. 🙂 takto vas to iba znekludnuje a potom myslite na blbosti, ci to vyjde alebo nevyjde, a ci je to dobre alebo zle.

Ono to naozaj musi prist vtedy, ked je na to cas a nemozme to tlacit.

Podpisete peticiu? : 😉 😀

evulik6
5. máj 2009

minix velmi rada...ja na to uz kaslem... tento cyklus domeriam teda a tym to hasne... manzel mi schova teplomer pre istotu...
ja si myslim ze ten tienik som tam len vidiet chcela, takze tak..nic tam nie je... je to blud 😝

evulik6
5. máj 2009

minix, urologicky caj pi...ale ak by ti to neprechadzalo chod k dokine, ja som mala zapal mocovych, aj oblieciek, bola to riadna bolest, ani otocit som sa nemohla, ani zakaslat, kychnut, zasmiat...zistili mi veeeelmi vela bielych krviniek, dali antibiotika a chodila som na kontroly... ale preliecili ma poriadne....

evulik6
5. máj 2009

ja som mala paradajkovu vcera...s pismenkami, dadko cital niektore pismenka 😀

pata31
autor
5. máj 2009

Evulik, ten teplomer ti ozaj musi mm schovat, aby si nemerala 😀 inac aj ja som mala take sny v tie dni, jak som isla robit testiky...to som bolo uz o piatej hore 😀

ja som si dala do tej paradajk.polievky este aj syr, on sa roztopi v tom a potom je ta polievka este uzasnejsia 😵 no a ja som si robila to kurca tak preto, aby som nejedla vyprazane, bo mamka robila rysky...no ale vidim, ze to nema zmysel, bo to potom len havo spapa nakoniec...a tie ryby ja som pred tym nemusela vobec a teraz mi feeest chutia, ale tiez len s mierou, aby mi nebolo zle 😉

minix
5. máj 2009

tento cyklus domeriam aj ja a dalsie jednoducho vypustim, budem merat, az ked pojde do tuheho. 🙂

A spolahnem sa na to, co hovorila barchee vcera, na ten hlien, to je najlepsie.

evik, to si mala ten zapal, az ked si mala maleho, ci pocas?

idem na obed, uvidime, co tam bude. 🙂

evulik6
5. máj 2009

nieee minix, to som mala este ked som teho nebola... ani neviem ako som k nemu prisla...proste asi v praci som prechladla alebo co, bolo to niekedy v novembri to viem lebo kolega mal narodky tak som mu este zavinsovala a isla domov ...k dokine a tam mi zistili toto vsetko co som pisala... inak strasna bolest to bola, horucku som mala...no hnus... ale po par dnoch bolo dobre 😉

ano minix, ja som sa tiez drzala vzdy hlienu tak tiez to budem riesit tak... a nebudem nic silit...

patka ten teplomer pre istotu dam schovat... nech ani netusim kde je, lebo to bude asi zo zaciatku tazke, lebo ako bavit ma to bavi ale vysledok nula bodov

kleopatris
5. máj 2009

evulik aj ja som bola posledne dni taka smutna nejaka, aj manzel sa pytal, co sa so mnou deje, ze som furt smutna a tak a to len tie posrate teploty, tak uz sa meral aj on, jake ma teploty,ci ten teplomer nie je vadny a nebol! ja nizku a on normalnu ☹ takze dnes som merala posledny krat a snazilkovanie asi odlozim az na jun, pekne v klude po koncerte, aby som nemusela s mimi lietat a hotovo 😉 nebudem to uz silit, uz mi stacilo, mi nechodilo po hlave nic ine len otehotniet....takze tak 🙂
ja mam dnes rybicku so zemiakmi, pozostatok vcerajsej vecere 😝

evulik6
5. máj 2009

tak to bude kleo lepsie... a potom nas mimi urcite pekne prekvapi... 😉

pata31
autor
5. máj 2009

tak sa na to pekne vykaslite a budete mat klud 😵 😵 a mimi pride v pravy cas...
ja som prave spucila tresku, bo som dostala fest hlad 😅 dufam, ze mi nebude z toho zle...

evulik6
5. máj 2009

patka mnaaaam treska...tu lubim ale iba origos od ryby... ako zjem aj ostatne ale to mi ani ako treska nepride... skor majoneza 😀

pata31
autor
5. máj 2009

no ja som mala prave tu od ryby 🙂 😀

evulik6
5. máj 2009

nooo ta je mnamky.... ja som papala perkelt ....ale asi si este dam , lebo som este nejaka hladna a boli ma brucho takze ta mrchana mrchata je asi na ceste...
do kolkej pracujes? aj ti isiel otvorit ten link?

pata31
autor
5. máj 2009

mnam, perklet...si mi chutky narobila 😀 ..to sme uz dlhooo nemali..
aj mna teraz nejako boli brucho, ale to asi z tej tresky 😅
ja robim vzdy do piatej...
link isiel, som kukala na tie vyznamy...ale je to tazke vybrat, bo tie, co sa mi pacia, tak je to v novembri, decembri...a nechcem, aby malo vsetko naraz...ale dievcenske sa mi momentlane najviac paci Sabinka a to ma 27.10 meniny...a chlapec nevieeem...asi ten Maros podla ocinka, ale zase v kozorozcovi sa neodporuca, tak ak bude stelec, tak ok, ale musim este jedno vymysliet 😉 😀

minix
5. máj 2009

tak a som naspat. 🙂)

ja dam po tomto cykle teplomer z mojho nocneho stolika do erarnej lekarnicky, aby sa mohol pouzivat kdekolvek a nielen u mna. 🙂
tak meranie bavilo aj mna, zapisovat do tabulky a pozerat, ako sa to vyvija...to je sranda, ale to zbytocne premyslanie uz sranda nie je.

kleo, na teba to tak vplyva? :///

dobre, ze ste povedali ze treska, mala som ju mat dnes na ranajky a zabudla som na nuuuuuuuuuuuu.

A hadajte, aka polievocka bola dnes na obed? paradajkovaaaaaaaaaaaaaaaaa.....tak som jej dala plny tanier.

uz mate poobedny utlm?

evulik6
5. máj 2009

nooo ja som zvedava kedy mi ta mrcha dorazi...mohla by aspon chodit uz pravidelne ked uz

evulik6
5. máj 2009

no idem si ja trosku lahnut s malym, mozno zaspi, mne by sa to silklo kedze v noci som toho vela nenaspala... tak zatial ahojte, nech vam cas v praci rychlo leti 😉

barchee
5. máj 2009

no, ja som akurát bola na obedíku, mala som vyprážané stehienko kuracie a ryžu...a ešte som si objednala aj také guličky jahodové s tvarohom - mňam 😝 to som ale nezjedla naraz 😀 tie gulky som zobrala domov manželíkovi --- ale ne neviem neviem či dovtedy vydržia 😀 zajtra si idem pre nové dolkady...mám hotový aj pas, OP aj VP ... tak si postojím troška v rade 🙄 ale neva, doklady mám teda za sebou - teraz meniť meno všade ostatne 🙂 banka, eletrárne, vodárne, poisťovne....ojoooooooooooooooooooooj 🙂 mrdne ma z toho ... ale baby super, že ste sa rozhodli nechávať to na prírodu...teraz to pekne pojde samo 😀 už len zachvílu budeme albumy pridávať a fotečky pozerať 😉

simbbaa
5. máj 2009

ahojte dievcence 😉 ..rada by som sa vas opytala ci mi neviete poradit tiez snazilkujeme s manzelom na druhom babatku..a nikdy predtym som sa nezaoberala bazalnou teplotou a tak..no posledne dni si ju meriam ,mam uz po OVU a chcem sa spytat co znamena ak mam stale tu teplotu vysoku teda 37 a vyssie?co si o tom myslite dakujem vopred🙂 😉

pata31
autor
5. máj 2009

Barchee..aj ty mi robis chutky...jahodove gulky, mnam 😀

Simbbaa...zavisi kolko dni od ovulky si...lebo ked sa ti bude drzat na tych 37 aj ked uz budes mat dostat mrchu, tak to by mohlo znacit tehu...pozri do mojho albumu, tam mam svoj grafik...mne sa to tak pekne drzalo... 😵

simbbaa
5. máj 2009

patka...a kolko by som mla byt dni od ovulky aby to bolo iste ze som tehu?dakujem 😝

pata31
autor
5. máj 2009

no asi tych 14 dni...ty si teraz kolko? lebo skor sa ani neoplati testovat, to by nic neukazalo...

minix
5. máj 2009

ahoj evik, dobru nocku, tisko zavidim. 🙂

barchee a vies preco sme sa tak rozhodli? lebo si nam prehovorila vcera do duse. 😝 Teda ja osobne som sa na zaklade toho rozhodla. 🙂 a teraz som v klidku, ked viem, ze uz nic neurobim, az do dalsieho mrsneho obdobia. :ň

tie mocaky mi troska ustavaju, bakterie idu prec, tak sa citim hned lepsie a plna energie. Jupiiiii, mozno aj preto, ze vyslo slnko.
barchee, co sa stane, ak si to meno nezmenim hned? Je tam nejaka lehota na zmenu, nevies?

simbaaa, ak mas graf, tak ho hod sem, bude to jednoduchsie, ako tu takto teoretizovat. 😝 😀

simbbaa
5. máj 2009

patka no 14 este tusim niesom asi radsej pockam ale dakujem 😉 na ten graf co mas v albume myslim kedy je chlapec a kedy dievca?ak ho teda mas🙂 😉

minix moja ja graf nemam ani s tym neviem ako robit nikdy som sa tymito vecami nezaoberala no neskor ked sa nebude darit asi zacnem hehe 😉 ale dik🙂

pata31
autor
5. máj 2009

Minix, myslim, ze obcianku by si si mala ist zmenit co najskor...hned po svadbe v pondelok sme sli na matriku a to tam zmenili a potom nam povedala, ze oni to uz poslu na policiu tak do tyzdna cca...no ale to ti v podstate obcianka uz neplati, takze to treba ist co najskor....ja som bola prakticky hned, ale mm az po par mesiachoch, ale on si menil len trvale bydlisko, nie meno 😀

simbbaa
5. máj 2009

patka juj akurat pozeram ze som skomolila co som chcela napisat tie notbuky juj...myslela som tym ci by soi mi nevedela poslat link na ten grafik kedy je dievca a kedy chlapec mas ho v albume heh dakujem 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre