Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
5. máj 2009

a ked nebudu vediet, ze som sa vydala, tak nebudu vediet, ze mi neplati obciansky, nie?? 🙂)))

simba, byt tebou, pockam aspon na termin kedy ti mala prist menzes a potom testuj, skorej budes mat iba nadeje a dufanie, tuto by ti to mohlo ukazat presne.
Niekedy to zvykne klesnut az cca 2 dni pred mrchou, tak drzim palce. 🙂 ako dlho sa snazis?

simbbaa
5. máj 2009

minik dakujem ..a mas pravdu ako vsetky dievcatu co tu pisu ...niekttore ostanu sklamane, 😒 pockam na mrchu a uvidime no snazime sa vlastne prvy mesiac ... 🙂 mame uz synceka ma 1,5 roka moja laska.. 🙂 ...tak snad to vyjde uvidime...urcite dam vediet 😉 a vy?ako dlho sa snazite?ak smiem vediet?

pata31
autor
5. máj 2009

Simba, ja uz neviem, odkial som to stiahla, sak si to stiahni z mojho albumu... 😵

Minix, ale uz ked ti to nahodia v matrike, tak uz vedia...no sak jak myslis 😝 😀

michalag
5. máj 2009

Ahojte 🙂 ,
no tak ja zase neviem odhadnut hlien 😅 , takze asi tazko by som sa mohla podla neho riadit 😝
.... u mna to dnes asi vyzera na ovu a moj drahy pride domov zase taky unaveny ze pochybujem ze bude keksik ☹ ☹ ☹ , takze februar to uz hadam isti 😅 😝 🙂

michalag
5. máj 2009

je tu este niekto, ci som tu ostala zase sama ☹

minix
5. máj 2009

ja som tu, Miši, akurát mám paralelne aj robotu. 🙂

minix
5. máj 2009

prvy mesiac akoze cielene sa snazis, simba, alebo si nebodaj brala HAK? my sa nesnazime, len sme to skusili...a ked vyjde, vyjde. ked nie, tak nie. Pretoze nazory na otehotnenie po brani HAK sa roznia, tak nie som z toho mudra. 🙂

pati, lebo uz som to absolvovala raz, ked som menila trvale bydlisko a to boli oracie...vsetci doleziti.

Miskaaaaaaaaaa, aj minule si tvrdila, ze je unaveny a nabudil sa, ked sa presuval do postele. 😀

michalag
5. máj 2009

minix 😀 😀 😀 , no uvidime ci sa podari

kleopatris
5. máj 2009

aj ja som tu, ale hladim viac menej do blba...nemam az tak co robit, tak sa nudim 😒

barchee
5. máj 2009

nie je tam lehota ale potrebuješ to kvôli veľa veciam....teda ja áno, kvôli živnosti a podnikaniu, pečiatka, banka a tak... 😉

ja som vám prehovorila do duše ??? 😀 mala som nejakú sentimentálnu chvíľku... 😖 no nie, len, vieš minix, keď mi vyšiel pozitívny test, tešila som sa jak dilino, plakala som od šťastia a potom bác ho...plakala som od smútku ☹ preto som teraz opatrná a že velice 😉 bol to ten najotrasnejší pocit na svete aký som doteraz v mojom živote zažila...nič sa k tomu nedá prirovnať, ani to, keď mi zomrel milovaný deduško ☹ keď ide o moje bábo, je to strašný smútok ... aj keď to bolo len pár dní ... 😔 ... šibe mu furt...nejaká som depresívna...mala by som sa ísť drbnúť o volačo, nech sa preberem 😝 .... pravdupovediac troška sa aj bojím, aby to tento mesiac nedopadlo tak isto... 😅 sprostý iracionálny strach! 😠 preto sa nechcem sledovať viac ako je treba...túžba po dieťatku robí všelijaké veci, či už psychosomatické alebo fyzické, proste telu začne šibať a potom ani boh nevie kedy čo je a neni a tak 😀 ...idem radšej triediť fotky zo svadby na dvdčka 🙂

michalag
5. máj 2009

ja varim a popri tom sem nakukam 🙂 , maly je u starkej tak sa nemusim nejako extra hnat

minix
5. máj 2009

miška, garantujem, že sa podarí, lebo vždy ked napises, ze sa nepodari, tak sa podari..a uvidis, budes spokojnejsia aj ty, ked tam uvidis tu ovulku, ako som oddnes spokojna aj ja, lebo viem, ze prebehla. Tak viem, ze som zena. 🙂)

kleo, tak daj nejaku zaujimavu temu. 🙂 kam to ides na ten koncert?

no ja nemam zivnost, ale budem to musiet menit tak ci tak, sak nie som nejake mesuge. 🙂
barchee, aj si bola u doktorka, ze ci to naozaj bol plod alebo ci to nebol len poplach? lebo sa to tak stratilo....tak divne rychlo. nechod sa o nieco drbnut, bude ta skoda. 🙂)

ono, treba sa radsej zamestnat nejakymi inymi aktivitami, aby sme nemysleli na debilovinky. Aj ked babico nie je debilovinka, 😉

kleopatris
5. máj 2009

no sak uz som pisala ze ideme na Jacksona do Londyna 😀 😝 a zaroven si tam spravime pekny vyletik po londyne, ked uz tam budeme. uz sa aj troska tesim, skoda, ze je to az v juli, isla by som uz aj teraz, zislo by sa mi....
este len pol 4 a minimalne do 5 tu musim hnit 😠

kleopatris
5. máj 2009

barchee to je mi luto s tym, co si prezila a ono aj ked su to este len 4, 8 buniek, clovek to vnima ako maleho tvorceka a uz ho aj lubi celym srdieckom ☹ a ked je zrazu prec tak je uz prec a naveky ☹ a nebuchaj sa o nic, ono je to pochopitelne ze mas depky, aj ja mam teraz zo vsetkeho depky, neviem, ci to je len kvoli mojmu grafu a teplotam 😒 za chvilu bude leto a aj deti sa nam budu plodit lepsie 😝

barchee
5. máj 2009

minix plod je to až od 3.mesiaca 😉 ...takže to určite nebol plod 🙂 ale keď mi vyšiel // test, to znamená, že sa uhniezdilo, inak by nevyšiel // , ale pravdepodobne bolo slabo uhniezdené, alebo s väčšou pravdepodobnosťou ho tá moja hnusná chrípka vtedy zlikvidovala ☹ Ono je to taká rýchla forma tehotenstva, ktorá je bežná a stáva sa často, ale žena o tom častokrát ani nevie práve preto, lebo príznaky ešte nie sú a s menštruáciou to odíde samé...takže žiadna tragédia ani nič nezvyčajné sa fyzicky neudialo .... ale psychicky pre mňa áno, lebo som si test robila...keby som si ho vtedy nebola spravila, ani by som nevedela, že bol pozitívny a menštruácia normálne prišla, takže by som to brala akože nič...lenže...v záchvate ošialu plodenia a čakania príznakov to vyšlo tak jak to vyšlo.... 😔 drbla som akurát tak kafčo 😀 a už mi šibe z tých fotiek... 😀 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

minix
5. máj 2009

ahaa, tak to som kleo, niekde asi prehliadla. 🙂 nebojis sa, ze mu pocas koncertu odpadne nos? 🙂

ja dnes prcham 16,40. Tesim sa na to.

baby, uvidite, jak to v lete pojde, jak v zime na saniach. 🙂 len taky fukot.

Este pre patku - ten mikroskop na sliny, co som si kupila, tak nieco na tom bude, lebo vlastne od nedele vecera, kedy mala byt akoze den po ovu, mi neukazuje vobec papradiny, ale iba tu neplodnu strukturu. takze som s tym zatial spokojna, uvidime, ako do buducna.

minix
5. máj 2009

barchee, tak zárodok. 🙂

ahaaaa, takže // vyjdú až po uhniezdení? takisto by som to asi dala za vinu tej chrípke. nevadí, nie je všetkým dňom koniec. 🙂)

uvidite, ake silne decuska budeme mat. 🙂

pata31
autor
5. máj 2009

Minix, tak potom fajn, ze ten mikroskop funguje 😉

joj, mna boli hlava zase..od oci...od toho cumenia do pc...a este mi treba ist dnes na anglinu... 😔

minix
5. máj 2009

mne sa nechce chodit na tieto kurzy...mala som aj anglinu vo februari/marci a bolo to super, pokial k nam nedali slabsiu skupinu, lebo nevedeli, co s nimi. Tak som obetovala aj cast prachov, ktore som do toho dala a prestala tam chodit, lebo to nemalo uroven. Za 90 minut sme urobili 2 cvicenia, cele zle. A to bol kanadsky lektor, takze skoda ako svet.

kleopatris
5. máj 2009

sak mi budeme sediet v dostatocnej vzdialenosti od neho tak snad ked mu odleti nedoleti az k nam 😀

kleopatris
5. máj 2009

jezis maria ze mi, som napisala, sa hanbim 😅 my tam malo byt 😠

minix
5. máj 2009

ale ak by predsa len odletel, tak ho chyt a vydrazis na ebay. 🙂

baby, kolko tu musime mat stranok, aby nas zavreli? 🙂)

kleopatris
5. máj 2009

asi 300 😀 takze mame este cas, nez zacneme druhy diel 😉

minix
5. máj 2009

tak je dobre. Kleo, este hodinka. to robis v tej dedinke, kde aj byvas?

nikiarudi
5. máj 2009

ahojte som medzi vami nová, tak chcem hneď na začiatku každej snažilke popriať čo najskôr tie vytúžené //... 😵 😵 😵
a to nieje o stránkach.. ale o počte príspevkou.. pretože môže byť rovnaký počet strán, no príspevky môžu byť rôzne dlhé a tak zaberú menej/viac stránok.. 😉 😉 😉

kleopatris
5. máj 2009

nie ja robim vo viedni, takze dochadzam, ale autom nastastie takze ok, len mi to zaberie vzdy pol hodky...

kleopatris
5. máj 2009

ahoj niki 🙂 vitaj medzi nami

kleopatris
5. máj 2009

odkedy snazis? my sme zacali este len tento mesiac 🙂

nikiarudi
5. máj 2009

kleopatris - ďakujem za privítanie 😉 🙂 🙂

pata31
autor
5. máj 2009

Minix, ty nas chces uz zrusit??? 😕 😀 inac to zatvaraju vacsinou, ked je okolo 10tisic prispevkov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre