Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
6. máj 2009

dobre ranko.... tak ja som tu dnes nova?

no ja som jasna....teplota klesla, takze cakam na mrchu...nevadi, mozno nabuduce 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/2507d8

minix, do toho termalparku by sme isli na nejaky tyzden alebo aspon na nejake tri - styri dni... nasla som tam ubytko, a svokor hovoril ze ma nejaku znamost, ze nam tam moze vybavit ubytovanie, tak sa ho este spytam...tak odporucas? najskor som chcela do sturova, aj tam je pekne, ale svokor hovori ze mam ist sem, ze je tu krajsie... tak asi pojdeme...ja by som chcela k moru ale na to uz tento rok nevyjdu korunky, bo sme si vzali uver na auto, tak budeme splacat...no co uz... ved este sa hadam niekedy k moru dostanem 😅

a co ako teploty? som zvedava... 🙂

kleopatris
6. máj 2009

ahoj evulik 🙂 a dobre rano ostatnym

skoda s tou teplotou ☹ na to je zas moja divna celkom fajn, aspon mi nerobi falosne nadeje...ale ja som uz dnes nemerala, uz na tom kaslem... 🙂
ono su termalka fakt super, aj ked ako tehotna by som sa tam asi neodvazila do tej teplej vody, ja by som asi hned nieco chytila 😒 minimalne alergiu na pokozke

evulik6
6. máj 2009

ahoj kleo...ja uz tiez nemeriam, nakolko mrchajda uz prichadza, tak na co... takze dnes pekne teplomer odlozim a finito...

no ved ja teho tam isto nepojdem...ale keby som aj nahodou bola teho, tak ja sa aj tak nejako vo vode necvachcem ako mam dadka, tak len s nim beham a to som tak po kolena vo vode..ja sa radsej opalujem...to ma neskutocne bavi, ale zial pri dadkovi sa to velmi neda...no ale ked bude s nami aj tatino tak mi to hadam aj vyjde 😀
ja alergie nemavam tak toho sa nebojim... boze tak sa strasne tesim na leto... 🙂

kleopatris
6. máj 2009

aj ja sa uz tesim, sice ho cele presedim v praci ale aspon vecery budu krasne, zboznujem ked je slnko a dlho svetlo, mna hned bavi zivot o kus viac 😀 dnes je tu uplne hnusne, zamracene a prsi a ja skoro zaspavam za monitorom 😒

evulik6
6. máj 2009

ano kleo, ja to mam tiezs straaasne rada... a verim ti ze zaspavas, ja tiez taketo pocasie nemusim, ale treba vydrzat dnes, zajtra by malo byt krajsie 😉

pata31
autor
6. máj 2009

Bre ranko, no uz som aj ja tu...
Evulik ☹ no tak drzim palceky, aby to uz dlho netrvalo...a ked prestanes merat a zaoberat sa tym mozno sa to aj skor podari.. 😉

michalag
6. máj 2009

Ahojte ☹ ,

minix
6. máj 2009

dobré ránko, ako sa máme? 🙂

práve som prišla do roboty, bola som u gyndoša, nakoľko sa mi z toho bolenia brucha vyvinuli zasa nejaké kvasinky, tak som sa šla priebežne informovať, že čo a ako. Tak mi dal na preliečenie, ale informovala som ho o tom, že možno sa stalo, možno nie.
Teplota ale skorej nasvedčuje tomu, že sa nestalo. 🙂)

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

minix
6. máj 2009

ahoj miška, čo tak smutne?

evulik6
6. máj 2009

ahoj patka, miska... co tie smutne tvaricky? to kvoli mne? ste zlate... ale ja som uz v pohode, vcera som sa na to psychicky pripravila ze nic nebude, tak dnes som ok... no co uz narobime, zivot je taky... tak snad do konca roka sa nam podari, no nie?
a s meranim som dnesnym dnom skoncila, teplomer idem schovat....nema to zmysel, aj ked ma to bavi, ale zmysel to pre mna nema....
a pojdem si dat predpisat duphaston na upravenie cyklu, lebo neviem ci nemam aj kratku LF na otehotnenie...no neviem.. dam sa dokopy a potom to snad vyjde... do decembra casu a casu 😀

evulik6
6. máj 2009

ahoj minix....dobre si urobila ze si isla ...
inak to ci sa stalo to je este skoro posudzovat...ved uvidime... este stale mas kopu casu...drzim palce, ale asi by bolo lepsie, keby sa teraz nestalo, aby to nahodou neublizilo nejako pri vyvoji ... radsej nech si fit...taketo veci su dost nebezpecne... 😒

evulik6
6. máj 2009

jaj taaaak miska...myslis ze anovulak? este mozem mat ovu, posunutu...ci ako?

pata31
autor
6. máj 2009

Evulik 🙂
Minix, to je este skoro na posudenie, ci sa podarilo abo ne.... 😕 😵

evulik6
6. máj 2009

patka a ty sa nam mas ako dnes... teda vy 😉 🙂

michalag
6. máj 2009

neviem evulik

minix
6. máj 2009

baby, ja som tam nebola preto, lebo som chcela vediet, ze co a ako, ci sa podarilo, ale preto, lebo ma tam dole neznesitelne palilo a nespala som kvoli tomu ani v noci, jednoducho som to potrebovala preliecit.

ALe upozornila som ho na to, ze je mozne, ze sa tam nieco vyvija, tak aby dal take, co by pripadne neublizilo. Tak dal take. 🙂 a povedal, ze prve dva tyzdne je to nieco vyzivovane inak ako z matky, takze toto tomu neublizi.
CO bude skorej problem u mna, ze mam negativnu krv a priatel pozitivnu a ja musim prist hned, ked budem mat podozrenie, lebo inak potratim, ani sa nenazdam. Moje telo to odmietne a bude zle. :(( Preto to aj tak sledujem, ale test prichadza do uvahy tak cca o dva tyzdne.

Takto som ja na tom. 🙂

Nadeje si ale nerobim, potrebujem pockat na Vas predsa. 🙂)

michalag
6. máj 2009

minix, preco myslis ze teploty tomu nenasvadcuju? ved sa ti pekne drzia hore a to ze mas 36.8 nevadi nemusis mat 37.0

pata31
autor
6. máj 2009

Evulik, ja celkom fajn 😵 som nejaka hladna 😉 vcera jak som prisla domov, tak som bola aj hladna aj nejako cudne, no ale pomaly som zjedla rezen 😝 😀 potom som bola na angline a potom este spagety, co mm robil...mnam, take fajneee 😀

evulik6
6. máj 2009

minix, ja som to pochopila preco si tam bola... ved som napisala ze si dobre urobila 😉 🙂

miska, este nezufaj, mozno este len ovu pride....drzim palce

tak tak, minix, nemusis mat 37... pozri ja som mala a co mam z toho... teho mozes byt aj pri nizsich teplotach len ti nesmu klesat v case mrchy

evulik6
6. máj 2009

minix, jasne ze babanko sa nezivi este z matky ale aj tak, predsa len taky zapal ti to tam dole oslabi by som povedala...no ale dobre je ze sa to lieci,...horsie je ked sa to nelieci a prechodi, takze si na tom dobre, len treba pockat ci sa nieco podari alebo nie... drzim palce...

nooo super... patka...len tak dalej... ja som tiez hladna a to ani teho nie som 😅 😀

kleopatris
6. máj 2009

minix aj ja si myslim, ze tvoje teplotky su super 🙂 len aby tak ostali, alebo radsej nie ako evulik hovori, aby sa babatku neublizilo
miska my to odstartujeme asi az buduci mesiac a tam uz budeme mat normalny vyvoj teplot, nie taky posahany jak tento mesiac 😉
inak baby taka otazka, kam mi moje teploty klesnu, ked budem mat dostat mrchu? ked uz teraz mam 36,3? 😀 na 34 stupnov?? 😝

michalag
6. máj 2009

evulik, ja viem ze este moze prist ale se.e ma to ze pred tym som mavala najneskor na 14DC a teraz je 17 a nic 😠 , ale ved ked to nevyjde tento mesiac tak to vyjde v juni 🙂 😉 .... a zacinaju ma pobolievat prsia, takze to vobec nechapem 😅 😝 🙄

evulik6
6. máj 2009

kleo, podla mna ti neajko velmi neklesnu uz... no ved uvidime...ale ved uz nebudes merat ci ano? 😀 ja isto nie

michalag
6. máj 2009

kleo a dnes si mala aku teplotu?

kleopatris
6. máj 2009

no nemeriam uz dalej, dnes jak som uz behala po byte rano, manzel mna donutil, ze zmeraj si z blbosti tak som zmerala a mala som 35,9 uz asi polohodiny po prebudeni 😀 takze je mozne ze pred mrchou budem mat aj 34 😀 mozno mam len tento mesiac taku nizku telesnu teplotu vseobecne 😀 ale schvalne si buduci pondelok zmeram aby som videla kam to moje telo az dotiahne 😝, ale uz to so mnou nic nerobi, uz sa len smejeme...manzel skonstatoval, ze som asi uz pomaly mrtva, ked mam take teplotky 😀

evulik6
6. máj 2009

nooo miska, mna zacali boliet asi tak dva-tri dni po ovu... a dobre hovoris, nevyjde teraz vyjde nabuduce... 😵

evulik6
6. máj 2009

no to je sila kleo... tie tvoje teploty...ale dobre ze sa na tom bavite uz... tak to ma byt 😉

kleopatris
6. máj 2009

no ja to nechapem, ze 35,9...aj ked som pred spanim sem tam skusala som mala tak nizko a to nie je teplomerom, lebo som skusala aj digitalny aj ortutovy a vzdy bol rozdiel max 0,1 stupna 😝 no co uz chladnem a tuhnem 😀

evulik6
6. máj 2009

inak miska, plne ta chapem, no pozri na mna, ja mam ovu zakazdym inak, a to nehovorim o mrche... no ale v pondelok pojdem k dokine nech mi da nieco na upravenie... tak dufam ze sa mi to potom uz upravi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre