Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
3. mar 2009

no ved jasne kleo, chapem...ja som tiez taka ze hned myslim na to najhorsie... ale neboj, nespadnete 😉
inak ja strasne rada zase riesim dovolenky... kazdy rok si naobjednavam katalogy aj ked nikam nejdeme...mna to velmi bavi pozerat si ich a taaak... uz sme neboli taaak dlho na dovolenke pri mori...fuuuha... no snad ked znovu zacnem pracovat 🙂

desmodka
3. mar 2009

kleo u nas je to opacne... co ja nevybavim tak to neni 😀, jak vam zavidim tu dovcu.. ale doprajem vam ju 😀
a nebud smutna ani my sa nesnazime az za 6 mesiacov 😠
pata za tu hodku sa teplota vyrazne nezmeni, dolezite je aby si len tak hodinu nelezala v posteli a nemrvila sa tam.. bo teplota stupa, ked bude tvrdo spat tak to je oki 😀
ja meriam preto tak skoro bo cez tyzden chodim do prace a o 5 vstavam tak musim aj cez vikend.. sem tam to posunem o hodku, podla toho kolko zurujeme 😀
evulik to robim aj ja s tymi katalogmi 🙂 aspon ten pohlad na more 😀

desmodka
3. mar 2009

evulik to je normlane ze ta boli podbrusko aj to je jeden z priznakov tehu... to neznamena hned mrcha!

kleopatris
3. mar 2009

ja som katalogy prezerala tiez, ale ja by som brala podla nich kazdy hotel 🙂 vsetky boli super, ale nie moj drahy musi na internete vysmatrat o kazdom hotely recenzie a vsetky plusy minusy - na ich zaklade zhodnoti a vyberie 😀 a to mna vzdy uz prejde chut 😀 tak to nechavam na neho a este mna nesklamal, takze isto bude aj teraz super...len som pozerala pocasie a stale nam tam prsi...nejake dazdove obdobie teraz, dufam ze o dva tyzdne uz bude sucho 🙄
najviac mna fakt stve, ze sme sa chceli o nase mimi velmi na dovolenke posnazit a teraz nic, tak uz sa ani tak velmi neviem tesit z toho, trosku sklamana som a kto vie, kedy mi to doktor odobri a my budeme moct zacat...ja teraz nic ine v hlave nenosim, len to babatko 😅

pata31
autor
3. mar 2009

baby, u nas je to tak, ze ked ja nevybavim, tak to by nedopadlo dobre 😀 bo manzel by sa dal nahovorit na hocčo...takže ja som ta časť rodiny, čo vybavuje 😉 a ja by som šla tiež sa dovču...moj sen je Sicilia...chcela som tam ist na svadobnu cestu, som myslela, ze nejaky last minute to isti, ale tam bolo vsetko vypradane 😒 tak sme boli v Grecku na Zakynthose a bolo supeeer!! 🙂 krasny ostrov, vsetkym odporucam 😵 a tento rok sa asi nikam nedostaneme...ideme prerabat dom...a hadam budem aj tehu 😎

evulik6
3. mar 2009

desmodka, ja viem ze to byva aj znak tehu...to iste som mala aj pri dadkovi aj pri druhom neuspesnom tehu...som si robila srandu... 😀

pata, ja by som tiez hned isla niekam k moru ale ak ostanem teho do leta tak nepojdeme nikam, ak by sa nam nepodarilo baby dovtedy tak by sme aj isli niekam...grecko milujem rovnako ako taliansko.... joooj, rada by som veru isla... no uvidime... minuly rok sme chceli tiez ist ale kedze mame maleho tak sme to nechali tak, som sa bala ako to bude znasat a akurat mu isli aj v lete zubky a manza mal dovolenku az zaciatkom septembra... uvidime co cas prinesie 🙂 Inak zakynthos som mala vybraty na tento rok ..jeden z mnohych🙂) fakt nadhera

pata31
autor
3. mar 2009

my sme si povedali, ze ked budeme mat male deti, tak pojdeme jednoznacne na Zakynthos, lebo je tam uzasne more...uplne kludne a je tam plytcina asi 200 metrov...takze uplne idealne pre deticky...(ovsem ak budu prachy 😀)
baby, mna stale pobolieva podbrusko, myslite, ze to moze byt este ta ovu? 😕

evulik6
3. mar 2009

pata dakujem za tip...dufam ze sa nam tam niekedy podari ist... lebo ist cela family nie je velmi lacne no ale budeme snivat ze raz to vyjde 🙂
ci to moze byt ovu tak to ti nepoviem...ale ovu trva iba chvilku pokial viem.... neprechladla si nahodou niekde? uvar si nejaky cajik zensky alebo alchemylkovy (to je tiez vlastne zensky) 😀

pata31
autor
3. mar 2009

hmm...hadam som neprechladla, nemala som kde...mam taky cajik, tak si zajtra spravim...dufam, ze to bude ok... 😔

desmodka
3. mar 2009

zienky prajem vam dobru nocku, zajtra grafiky...
kleo ide ti ten graf????

evulik6
4. mar 2009

dobre ranko babulky...

desmodka, ja to nechapem, zase mam tu istu teplotu... je to normalne? kokso... este som to u nikoho nevidela ☹

desmodka
4. mar 2009

evulik... tento odkaz nie je dobry...
chod na ff tam kde mas graf.. potom klik na sharing (na lavo to je) a tam mas home page setup, a tam budes mat odkaz taktyto http://www.fertilityfriend.com/home/desmodka ale na konci budes mat cisla... to skopiruj.. alebo si zmen tie cisla na tvoje meno :D

evulik6
4. mar 2009

cozeeee desmodka??? vobec nechapem... asi som dnes blondina? 😀

evulik6
4. mar 2009

ahaaa, uz som asi pochopila... 🙂 neotvorilo ti ten link co som tam dala alebo to zle chapem?

desmodka
4. mar 2009

no tento graf co si dala tak ukazuje zle... musissi to zmenit 🙂
otvor ff stranku, tam kde zadavas do grafu hodnoty... potom na lavo v tom stlpeku mas ze sharing... s myskou klik a tam budes mat ze home page setup.. na to klik.. otvori ti stranku a tam budes mas odkaz, kt. skopirujes a vlozis sem 🙂... chapes??

evulik6
4. mar 2009

uz je to ok desmodka??? dakujem za info.... sorry ze som to hned nepochopila... 😀
na wunshi to iba skopirujem tak som to tak urobila aj tu a tu to treba teda inak, no aspon uz viem, bo som to z ff posielala prvykrat... 😉

desmodka
4. mar 2009

no super ide to... pekny hadik...
este si mozes aj tie cisla na konci zmenit.. tam pod tym odkazom mas change url 🙂, tak len to klik a cisla zmas a napis co chces
mne sa viac lubi tento ff bo je taky prehladnejsi 🙂

evulik6
4. mar 2009

ano? jaaaj no ja som z tych teplot nejako vykolajena...stale rovina 😀

desmodka
4. mar 2009

no mas to nejake divne 🙂 a dobre ti oznacil ovu????

evulik6
4. mar 2009

no ovu mi oznacil uplne presne na chlp...aspon si myslim teda nooo 🙂

evitka82
4. mar 2009

aaaaaaaaaaaaaahojte no ja som tu daaaaaaavno nebola makam uz desiaty den zajtra posledny...co nove???ja som dva tyzdne po kyrete a vcera sme uz nevydrzali a bol taky light sexik.... 😅 😅 boze nech uz dostanem tu mrchu lebo som spuchnuta ako spuchliak.ako sa mate???

desmodka
4. mar 2009

to je dobre 🙂
u mna ju oznacil, ale neviem ci to mam brat vobec do uvahy, kedze to je po kyrete a ziadne ovu priznaky osm nemala :(... ale mohlo by to tak byt aspon by mrch prisla uz v polke marca 🙂 to bude akurat 5 tyzdnov po.... neostava mi nic ine len cakat

desmodka
4. mar 2009

evitka tak vy uz sexik???? no tak to musim aj ja toho mojho troska znasilnit 😀 😀 ... ja som dnes 3 tyzden ☹ ... a co kontrola??? bola??? co zistili???

evulik6
4. mar 2009

ahoj evitka... mame sa fajn... tak ste sexikovali? nooo, super... mrcha pride neboj sa...mne prisla rychlo na 21den po kyrete 😉

pata31
autor
4. mar 2009

Cafte, tak ja som dnes prvy den merala...ale neviem, ci to malo zmysel, pretoze mi bolo zle rano 😖 , strasne ma hlava bolela a som bola od pol siestej hore a som merala az o pol siedmej...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
inac teraz jak neviem, ci som, ci nie som tehotna, tak sa bojim aj lieky brat a dnes mi je ozaj blbo, zobrala som si len polku paralenu...uvidim, ci to rozchodim...ked nie, tak pojdem domov ☹

kleopatris
4. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

skusam opat, sak som vcera zabudla 😖

evitka82
4. mar 2009

desmodka na kontrole som nebola kazal mi prist az 10 den po prvej mrske...takze mam casuuu a casuuu.....a myslite ze by sa este nemalo dako velmi sexovat????

evulik6
4. mar 2009

evitka mi sme tiez s muzom sexovali ako ty a v pohode... len sa treba chranit kvoli otehotneniu, bo teraz mozes rychlo otehotniet... pokial si necitila nejaku bolest alebo nieco takeho tak v pohodicke... nam o sexe nehovorili vobec nic, iba ze si mame davat pozor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre