Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
11. máj 2009

evulik, to ano je to supeeer ze sme opat vsetci spolu 🙂 😉 😵
aj my planujeme ist za chvilku von, lebo je dost sparno takze bude asi naozaj prsat 😒 😠 ☹ , ale je strasne sucho dokonca ani na piesku sa neda byt lebo je strasne suchy a sypky

evulik6
11. máj 2009

nooo to hej...idem sa ja obliect aj maleho a prchame, lebo to dnes nevidim velmi dobre s tym pocasim 😒 tak sa majte zatial, pekne sa pohrajte miska 🙂

zusika
11. máj 2009

Ahojte kočky! možem sa k vam pridat aj ja? viem, ze ste uz zabehnuta particka...ale hodilo by sa mi povzbudenie v mojom snazilkovani...

pata31
autor
11. máj 2009

Ahoj, Zusika, jasne, ze sa mozes pridat 🙂 budeme tu vsetky len radi 😵 a ako dlho sa uz snazite? brala si aj hak?

zusika
11. máj 2009

vdaka.. 🙂 HAK som brala asi 8 rokov - co je dost... no a snazime sa intenzivne od marca/aprila - dovtedy som musela trosku zohladnovat pracu..ale teraz to uz mam "dovolene"... viem, ze je to kratka doba, ale pri kazdej "mrche" (ako to tu pekne volate) ktora pride som trochu sklamana... mam kamaratky, ktorym sa to podarilo hned... aaach jaaaj....

pata31
autor
11. máj 2009

my sme tiez cakali kvoli praci a pod...no a sa to podarilo na druhy krat 😉 drzim palceky, aby sa ti to tiez podarilo co najskor...sak to vlastne teraz druhy cyklus sa snazite? a teraz si po mrche? po ovulke? ci ako?

michalag
11. máj 2009

tak my sme uz doma a maly teraz akurat obeduje a pojde spinkat 🙂

zusika, jasne ze sa mozes pridat 😉 vitaj medzi nami 😉 🙂

minix
11. máj 2009

ahojte, som po obede, dala som si spenat, mnamka a teraz sa mi chce spat. 🙂)

zusika, kedy si to vysadila?

ja som si povedala, ze by nebolo fajn, ak by som pribrala do siat, tak to asi necham na jul/august.

aj ja by som sla poobede spinkat. 😠

zusika
11. máj 2009

pata31 - teraz je cas ovu... tak skusame... 🙂 vysledok by mal byt do konca mesiaca jasny... ved uvidime... zatial nas to bavi 🙂
minix - od januara neberiem....
aka je u vas statistika? vy ste uz tehu ci snazilky? a kolko skusate?
..a dakujem za privitanie... 🙂 tesim sa ze mam spolocnost... ked pracovat sa mi az tak nechce...

michalag
11. máj 2009

zusika, pri mene si pozri "snz" snazilka a napriklad "8tt" je tehu 😉

aj mne sa chce spat a vonku je este aj take pocko na spanie 😠

zusika
11. máj 2009

dakujem za upozornenie..uz som aj ja snz.. 🙂 a tym s "tt" budem tisko zavidiet 🙂

michalag
11. máj 2009

zusika, ved aj ty raz budes 😉

zusika
11. máj 2009

no ved jasne... tesim sa ako sialena... mam 26,5...a tika mi to ako sialene 😀 pozerala som si fotky tvojho Samka...kraaasne dieta! si na materskej ci uz v praci?

barchee
11. máj 2009

minix - môj profil iba moji priatelia, nikto cudzí 😉 ja len tak...nie som závislá od tej stránky, len je fajn stretnúť kopec kamošov cez to 🙂 ...dúfam, že sa podarilo zamiesiť 😀 uvidíme za týždeň aj pol 😕 vítam zusiku 😉 ovulkám zdar!!! 😀 no baby, idem ja domkov z robotky, dnes som zaskakovala učiteľku 😝 auto máme v servise, takže sa poprechádzam troška...nezaškodí to mojmu velectenému megazadku taká dobrá rezká chôdza...som zlenivela jak sa furt len autom vyvážam 😕 😀

zusika
11. máj 2009

jaaaj... prechadzka...dala by som si v takomto peknom pocasi...a po tych palacinkach, co boli na obed. 😉

michalag
11. máj 2009

zusika, este som doma na neplatenej MD lebo som nenasla robotu a Sami ide do skolky az od septembra

michalag
11. máj 2009

zusika a dakujeme 🙂 😉

pata31
autor
11. máj 2009

Ahojte, ja dnes nejako nemam naladu..nic sa mi nechce... 🙄

zusika
11. máj 2009

🙂 juuj... ja by som najradsej isla na MD hned ---- teda co najskor... uz si potrebujem dat pauzu z prace... taky blazninec... chce to preste zmenu... dalsi level... ved naco cakat, no nie?

barchee
11. máj 2009

tak už som doma, ani havóvi sa nesce v takomto počasí chodiť, som mala plné ústa, oči aj nos tých vydrbaných topolov čo nám tu začali lieťať 😠 aj havó mal oči plné toho, furt kašlal jak to dýchal....neznášam tento čas keď to lieta všade 🙄

barchee
11. máj 2009

zaspím asi.... 😔

zusika
11. máj 2009

☹ neprijemne... ale malo by tento week prsat, tak to splachne... 🙂

barchee
11. máj 2009

dúfam... ☹

pata31
autor
11. máj 2009

jeeej, barchee..peknaaa fotecka 😵 😵

inac ja mam alergiu na kvitnuce travy, tak len cakam, kedy to na mna pride...ale beriem uz homeopatika, tak hadam pomozu...

barchee
11. máj 2009

ďakujem paťka 😉 ja som študovala 5 rokov homeopatiu, akurát teraz idem vypracovávať jeden test kvôli získaniu certifikátu 🙂 a čo berieš, aké homošká ?

pata31
autor
11. máj 2009

hej? no super, jaku tu mam odbornicku 😵 beriem histaminum...ale strasne mi vadi, ze to musim tri krat denne brat, bo stale zabudam... 😅

barchee
11. máj 2009

no....daj si pripomienku do mobilu 😉 ako dlho to berieš?

michalag
11. máj 2009

my ideme teraz von, kym sa este da a neprsi, tak snad sa tu vecer este ukazem 😉

pata31
autor
11. máj 2009

len teraz som zacala, bo mala som uz dva dni pokusy to brat, ale stale na obed som zabudla...tak dnes som uz konecne vzala aj na obed 😵
Miska u nas sa zbera na burku...

minix
11. máj 2009

kočandy, tak som tu zas a znova, utrhla som sa z roboty....o hodku prcham....ň

kde mame dnes kleo?

ja som si prave dnes dohodla na september vizazistku/kadernicku v jednom, taku mladu sikovnicu, tak som rada, uz nech je tu august, pojdem na skusku. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂))))

dikybohu, neviem, co je to alergia. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre