Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
13. máj 2009

evulik, a suhlasim s Kleo, vyprdiet sa na firmu, ani oni na nas moc nehladia.

kleopatris
13. máj 2009

no ja som tak nastupila do prace miesto kolegyne, co bola tehotna...rozviedla sa s manzelom a vynechala tabletku vyspala sa s nim parkrat a ostala tehotna.....take pripady nechapem

zusika
13. máj 2009

🙂 jeejda, no toto su tie nespravodlivosti zivota...to ja stale hovorim, ze taka ktora nechce otehotnie raz-dva...

pata31
autor
13. máj 2009

Minix, hej Dormeo...ale oni nie su ze makke, ale proste kopiruju tvoje telo, lebo tam je pamatova pena...takze ked si lahnes na bok, tak mas pekne chrbticu na rovno...a oblinky sa ti pekne zaryju do matraca...po tom som tuuuzila 😀

minix
13. máj 2009

kleo, ono ja fakt neviem, ci takymto rozpravkam mame verit....netusim....neverim, ze existuje taka nahoda. 🙂)))

minix
13. máj 2009

pati, co si za ne dala?

pata31
autor
13. máj 2009

jeden stal 5790sk...si kukni na ich stranke...su to matrace 2+12...

minix
13. máj 2009

no veruze aj idem... 🙂)

pata31
autor
13. máj 2009

a v maji maju akciu, ze ked objednas dva, tak dostanes prikryvku zadara 😉

moni1412
13. máj 2009

ahojte..vidime ze debatite o106 😀 som tu dlho nebola....
ako sa vsetky mate?

reivka
13. máj 2009

my sme tie Dormeo matrace kupili deťom

pata31
autor
13. máj 2009

Ahoj, Moni...a ty co porabas, ze si tu tak dlho nebola?
Ja sa mam celkom fajn 😵 a ty ako?

minix
13. máj 2009

prikryvka by mi bodla, aj ked teraz skorej vankuse.....tie co mame, mali sme take startovacie do prvej domacnosti..a tie sa strasne zdeformovali a prelezali....asi dam jeden kocurovi a jeden psinke. Nech spia na makkom. 🙂)

reivka..uz som pozerala...a vy ste sa co rozhodli, ze chcete tretie mimco?

moni1412
13. máj 2009

pata nejak nebolo casu....najskor mal Denisko narodky, den predtym sme boli na jednej velkej oslave, teraz zas ja meniny minuly tyzden, vypekala som na kazdu oslavu, chystala, potom som potrebovala vydychnut, tak som nestihala ani konika velmi. a okrem toho este drobcek, ktory si uz vyzaduje veeeeeeeela pozornosti, ked pride tatino domov, bezim do prace a do postele padam uplne mrtva 🙂 konecne som si nasla cas.
9.tt uz? parada 🙂 😵

my sme zacali v pondelok, mali sme ten termin na dievcatko od Dr. Jonasa... len to bol 28.den cyklu a dnes som dostala ms, 30.den, tak uvidime asi az o nejake dva tyzdne ci sa podarilo 😵

reivka
13. máj 2009

no nám sa zdajú naše deti také pekné, že chceme mať takých veľa, sa nám to zalúbilo mať deti 😀

reivka
13. máj 2009

minix - a ten menší nám už tak odrástol, že nám chýba doma to bábo aké bol

moni1412
13. máj 2009

reivka nakaz touto filozofiou mojho manzela 😀 ja by som chcela vela deticiek, ale stale pocuvam...financie, financie, financie... ja viem ze su dolezite.... no len verim v zazrak ze budu a bude ich tolko aby sme tych deticiek naozaj mohli mat vela 😀

reivka
13. máj 2009

moj manžel sa teší že chcem aj ja mať bábo, lebo on chce a je mu jedno koľko, jemu sa deti páčia a povedal že aj desať môžme mať

pata31
autor
13. máj 2009

Moni, hej 9tt 😀 takze si vypekala, oslavovala a este aj pracovala...no pekne 😵 ved ty si uplne vytazena zena na materskej... 😵
a to si myslis, ze sa podarilo, ked si dostala mrchu? ...podla mna ten Jonas funguje, len ked sa ti to zhoduje s ovulkou... 😅

kleopatris
13. máj 2009

no aj ja som chcela 3 detusky, lebo my sme boli doma traja a mne sa to zdalo super, ale manzel sa dal ukecat max. na dve 😀 ze mozno az potom neskor, na stare kolena nejakeho drobceka, ale sak ja budem uz pri druhom stara 😒

reivka
13. máj 2009

teraz by sme chceli mať dievčatko kedže už máme 2 chalanov ale to je asi lotéria, včera som si pozerala aj čínsky kalendár počatia, našla som to na nete vraj kedy mať dievčatko alebo chlapčeka, no neviem 😒

kleopatris
13. máj 2009

reivka ten cinsky som testovala u kolegyn v praci a sedelo to na 99% ako pisu 😀 len jedna to mala inak 😉 ja mam teraz chlapcenske mesiace, tak neviem 😒

reivka
13. máj 2009

inak je to trochu problem mať 3 detské autosedačky vzadu, takých áut je dosť málo, ale manžel už aj to premyslel keby sme mali tretie a vybral aj auto 🙂

reivka
13. máj 2009

ja som si to kontrolovala podľa toho čínskeho a jedno mi vyšlo opačne aj jedno dobre 😒

minix
13. máj 2009

kleo, kde mate ten cinsky kalendar? Noze dajte...oskusame. 🙂)

reivka
13. máj 2009

minix daj si do vyhladávača

kleopatris
13. máj 2009

aj patka ho ma v albume 🙂

zusika
13. máj 2009

ano, aj ja som pocula ze funguje... 🙂 aj to mam potvrdene u kamaratky.. ak sa zadari, aj ja mam na maj dievcatko

reivka
13. máj 2009

no zbohom ☹ tak to by som mala podľa toho kalendára čakať až do októbra a neotehotnieť ked ja chcem dievčatko 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre