Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
15. máj 2009

wow,miška, super, len tak ďalej. 🙂))

kleopatris
15. máj 2009

babulky ze by sa konecne zacali patkine rady rozrastat? jooj len to nezakriknut a teplotky udrzat 😵
to tu budem mat poradkyn, nez sa nam zadari 😀

michalag
15. máj 2009

minix, ved aj tebe sa pekne drzi 😉
kleo, ja tu este pobudnem 😅

pata31
autor
15. máj 2009

Minix, tak v nedelu rano sem urcite kuknem 😵
Miska tiez pekne..pfuj, pfuj... 😉 😀

kleopatris
15. máj 2009

pobudnes miska to dufam! ale mozno uz ako tehulka 😵 😀

michalag
15. máj 2009

kleo 😅

minix
15. máj 2009

uvidime, drzme si palce navzajom. 🙂

baby, citame sa v nedelu rano. 🙂)
prcham, ahojte. A drzte sa.

zusika
15. máj 2009

len nezakriknut....pati, co je pravdy na tom, ze zena vie - ze prave VTEDY sa to podarilo..resp.ze cito ze to moze byt ONO... ??

kleopatris
15. máj 2009

ahoj minix 🙂

zusika
15. máj 2009

ahoj minix... 🙂 my mame v nedelu 1. vyrocnik, takze tu asi cez vikend nebudem...hoci...som na vas zavisla ...takze asi aj ano.. 🙂 mame nejaky typ na darcek?? ja som sa docitala, ze 1. vyrocie je balnlene - lebo nam bolo cely rok ako v bavlnke - tak som mm kupila bavlnene pyzamko, nech sa mu sladko spinka... mame este nejake typy? romantikus...

zusika
15. máj 2009

*oprava - bavlnene... *

pata31
autor
15. máj 2009

papa, Minix, uzi si to! 😀

Zusika, co ja viem...nejako presne som to nevedela, len som tusila, ci sa nepodarilo, ked mi jeden den prislo zle po gulasi, brutalne ma prehnalo a som myslela, ze aj grcat budem a to sa mi pred tym nikdy po gulasiku nestalo...ale potom az podla teploty som vedela, lebo som mala uplny pocit na mrchu a som myslela, ze to nevyslo, no teplota bola proti 😉 ale presny pocit, ze teraz som otehu, to teda urcite nie...

reivka
15. máj 2009

ahojte, pokým som všetko prečítala to dalo zabrať, veľa píšete 🙂

michalag
15. máj 2009

minix ahoj 🙂

patka a kolky DPO si bola ked ti prislo zle (teda ak si to pamatas)?

reivka
15. máj 2009

ked chcete pozrite si toto: http://jasanek.webpark.cz/plzak.html

zusika
15. máj 2009

noo..to zaujima aj mna.... ze kedy ti uz moze byt nevolno?? lebo mne bolo doost zle teraz tri dni...pon-str. a to sme uz od 30.4. skusali... ale to je este skoro ze... ?

pata31
autor
15. máj 2009

Miska, to bolo 11dpo, kukla som do grafu, bo to sme robili na Velkonocnu nedelu ten gulasik..a ked si predstavim, ze v pondelok som dva krat spadla pri oblievacke, tak sa normalne cudujem, ze sa to udrzalo (klop,klop)...ale asi to teda znamena, ze je pekne silno prichytene 😵

flyangel
15. máj 2009

Ahojte 😉

michalag
15. máj 2009

ahoj fly 🙂 😉

michalag
15. máj 2009

patka, tak to bolo pekne znamenie 🙂

flyangel
15. máj 2009

Miska no ako? 🙂

zusika
15. máj 2009

reivka..tak podla tohoto vychadzaju skor chalani tento mesiac...podla cinskeho baby... a co je to, ze 43.66% vhodnost?? ze tento rok nie je vhodny na dieta? ☹ ani torsku sa mi to nepaci ☹

pata31
autor
15. máj 2009

Ahoj, Fly 🙂

Reivka, podla toho nam vychadza chlapec...

Zusika, ved to uz je 15 dni od vtedy, moze ti byt kludne aj z toho zle...aj ked mne bolo len vtedy raz zle, a jak som zistila tehu, tak mi nebolo zle, len ma zacalo pichat v podbrusku dost silno...som niekedy ani chodit nemohla...

michalag
15. máj 2009

fly, zatial celkom fajn 😉 ..... a ty?

zusika
15. máj 2009

juuuj... toto cakanie do mrchy ma asi zabijeee... lebo teraz fakt verim ze mozno... a potom to sklamanie..ja viem, ze som truba.... si namyslam... ale ved to aj tak poviem iba vam... a vy ma snad nevysmejete... 😎

kleopatris
15. máj 2009

a co je to ten intektualni cyklus? ze budeme mat hlupacika tento rok?? mne to vyslo len na 20% 😕

michalag
15. máj 2009

zusika, jasne ze nie 😉 to cakanie je otrasne dlhe 😠

zusika
15. máj 2009

kleo..mne len na nejake 3%...a to si myslim ze ani jeden nie sme blbi... 🙂

zusika
15. máj 2009

a nepodarite mi co vymysliet na to vyrocie? ja mam v plane ist na krasny vylet + vecera...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre