Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
19. máj 2009

tak tak reivka, co ine nam ostava ze?

minix, ja mam taaaaaaaaaaaaaku radost...super

michalag
19. máj 2009

minix, ved to je dialnica ako svet, kraaaaaasne // 😵 😵 😵 😵

zusika
19. máj 2009

minix...ze ake vyrazne palice!!!! tu nie je co riesit!! ja by som uz skakala meter 20 😀

reivka
19. máj 2009

minix ty koksooo to je dialnicaaaaa ja čumím, ved to ako keby si bola v deviatom mesiaci 😀

reivka
19. máj 2009

minix okíchaj nás oprskaj, okašlii a všetko nech idú vírusy do sveta 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Minix, nadhera!!! 😵 😵

zusika
19. máj 2009

no ja som teda este inak ako na navode k testu // nevidela...takze dakujem aj za sprostredkovanie tohto zazitku 🙂

reivka
19. máj 2009

minix ja mám síce dve deti ale je to akoby som mala mať prvé, ked mám mať dalšie, už mi pripadajú takí trochu samostatní, chýba mi také malinké čo by som si mohla túliť kedy sa mi zachce, chalani sa moc nechcú

evulik6
19. máj 2009

minix kraaaaaaaaaaaasne... to mas presne take kolajnice ako som mala ja pri dadkovi... supeeeeeeeeeeeer.... toto nemoze inak dopadnut len dobre 😵

pata31
autor
19. máj 2009

Miska, pekny grafik, drzim palceky, aby sa drzala teplotka aj nadalej!!! 😵

evulik6
19. máj 2009

no pekne miska...len tak dalej...

dufam ze aj ja uz budem moct ocikat testik o dva tyzdne....och..to je doba...mi to pripada ako by som mala cakat do vianoc... hruza...

baby ono sa to povie ze ved doma uz mame dieta /deti/ ale to je jedno..tuzime po tom rovnako ako keby cakame na prve... ono tie deti strasne rychlo rastu a cim dalej si uvedomujete ze su samostatnejsie kazdym dnom viac... no ved uvidite ked budete chcet aj vy druhe 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik 😵

michalag
19. máj 2009

evulik, presne tak suhlasim s tebou

evulik6
19. máj 2009

patka uz ti rastie brusko? ja osm to nejako velmi necitila .. vlastne ty si teho v tom obdobi ako som bola aj ja... len ja o nejake tri tyzdne skor asi.... a mne brusko vyhuplo tak riadne az niekedy v auguste...

evulik6
19. máj 2009

miska, co idete dnes robkat? ja akurat rozmyslam ze kam vyrazime von, ked je mokro vsade... asi do mesta, ale tam sa mi vobec nechce 😒
tvoj maly co robka? moj pozera lazy town a potom asi zbehneme von, alebo sa doma pohrame trosku a pojdeme von az pobede

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik, asi zatial ani nie, len citim vnutri, ze ma tam tlaci bublinka...uz by mala mat nejakych 5cm 😵 ale ja mam brucho velke aj bez toho 😒 ja si to neviem predstavit, ako budem vyzerat v decembri, budem taka velryba 😅 😀

pata31
autor
19. máj 2009

inac mi nejako puchnu prsty na rukach, bo ma tlaci prsten, som si ho musela dat dole...ale som niekde citala, ze to je normalne myslim 😅

minix
19. máj 2009

kočenky, stiahla som to, kleo, ak budeš chcieť vidieť, ukážem ti. 🙂

Miška, máš krásny grafík, nech sa to zatiaľ len tak drží.

ja chcem inak, dve deti určite. ALe niekde v osude mám, že štyri - baba, baba, chalan, baba. 🙂

tu sa už uschlo, ale je zasa dusno a ja mám dlhé rifle....bleeeeeeeee.

lazy town? Ak nie som matka, tieto veci idu mimo mna.. ) Ja evidujem akurat tak Rusna Tomasa. 🙂))

michalag
19. máj 2009

evulik, presne som akurat uvazovala co s dnesnym dnom. My pojdeme za chvilku do obchodu, potom navarime obed a ked sa vyspinka, tak pojdeme skusit na piesok, ale ak bude mokry pojdeme asi na bicykel
.... a teraz sa pekne hra s autickami a ani ma nepotrebuje ☹ 😝... no co uz je z neho velky chlap 🙂 😉

evulik6
19. máj 2009

aaaaale nooo patka, aka velryba, budes krasna tehulka... 🙂
ale poviem ti ze ja som sa fakt tak posledne dni pred porodom citila ako lochneska 😀 😀 😀

minix
19. máj 2009

pati, dala si si dole obrucku, ci zasnubak? 🙂

minix
19. máj 2009

a ostali vam viditelne brucha po porodoch, evulik a miska? reivka?

pata31
autor
19. máj 2009

Minix, neboj,do toho prides...to ked k nam pride neter so synovcom, tak to len jetix frci.. 😀
Evulik, tak vidis, a to ja zacinam tehu s ovela vyssou vahou, no ale nejako to zvladnem hadam 😅

evulik6
19. máj 2009

nooo jasne pati, je to normalne...aj nohy zvyknu puchnut, ale ak je to prilis tak to nie je dobre.... mne puchli ked som mala take vacsie brusko a ked som dlho stala na nohach v praci alebo som dlho behala... mne prsty neoupuchali, az tak neskor ... ale obrucku som nedala dole... 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Minix, ja nocim len obrucku, viac prstenov mi vadi...takze sa tu s nou momentalne bavim, kedze ju nemozem mat na prste...

flyangel
19. máj 2009

ahojte babenky moje 🙂

evulik6
19. máj 2009

minix, mne po porode neostalo brucho vobec... teda tesne po porode som mala take brusko malilinke, to vies, kym sa koza trosku ukludnila ale tak mesiac po uz nebolo vobec... ja som po porode strasne schudla... kazdy mi hovoril ze ani nevyzeram ze by som rodila... 😉

patka tak si ju daj na retiazku 😉

michalag
19. máj 2009

fly ahoj 🙂

minix, ja mam brucho este stale ale aj my ostali navyse kg 🤐 , ale hlavne je ze maly je zdravy a pacim sa drahemu aj s takym bruskom 😉

michalag
19. máj 2009

ja to zatial neriesim ked viem ze planujeme druhe, ale potom uz budem 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre