Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
19. máj 2009

Ahoj, Miska, potom posli aj nam kus tej babovky 😉 dala by som si...uz som dlho nic nepiekla, nejako sa mi nechce 😅
Reivka, tak super, to je aj moj sen, mat vlastny domcek... 😵

evulik6
19. máj 2009

ahojte...
tak uz som tu aj ja...
boli sme vonku tu na dvore pri nas...maly sa povozil na motorke (odrazadlo) a potom sa stveral po preliezkach...

aj mne sa tie malby pacia... ale my mame malu izbu takze realne to pre nas velmi nie je..aj ked mozno niekde by sa dalo nieco take mensie... 🙂

evulik6
19. máj 2009

aj ja vitam novu clenku 🙂

ja prave rozmyslam ze asi nieco upeciem...mam chut na nieco sladke 😝

michalag
19. máj 2009

tie malby na steny su fakt uzasne, mne sa paci aj ta kvetmi s oranzovym podkladom 😉 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

baby, nedrazdite so sladkym 😠 aj ked ja som si kupila nieco sladke na poobede...croassant 😉 😀

evulik6
19. máj 2009

patka prepaaac....ale fakt mam brutal chut... och...uz to zase zacina...tie moje chutky...

pata31
autor
19. máj 2009

Evulik, to nic...mna ani drazdit netreba a ja mam chut 😀 len si nieco daj, aby som tu nebola sama puciaca sladke poobede 😝 😀

evulik6
19. máj 2009

nooo dam dam patka.... uz mi slinky tecu 😝 😀

pata31
autor
19. máj 2009

a co si ides dat?prezrad..inspiruj ma 😵

michalag
19. máj 2009

tak uz aj ja papam resp. lizem 😅 😝 😀

pata31
autor
19. máj 2009

Miska, ty mas zmrzku??? 😕

minix
19. máj 2009

mna napriklad na sladke malokedy nalakate.. 🙂))

aj ked som bola mala, tak som chodila maskrtit do solnicky a nie do cukornicky. 🙂) ja som slana zienka a nie sladka. 🙂)

minix
19. máj 2009

aj ked zmrzku by som si dala, nejake dobre carte dor, mnam... 🙂)

a kde je dnes kleo?

pata31
autor
19. máj 2009

Minix, tak to mas stastie...ja som sladka 😒 😀 😀

reivka
19. máj 2009

ja si tiež dám aspoň tyčinku, mám tú novú deli vanilka, idem ochutnať 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Kleo asi este zastupuje kolegynu, co jej spadlo dietatko...tak asi nestiha...

pata31
autor
19. máj 2009

ja mam deli hrozienkovu, moju oblubenu...ale si musim dat pauzu, bo teraz som zjedla tu fasirku a zacina mi byt divne 😖

donna11
19. máj 2009

...minix to si stastna to zena......ja pri sladkom asi ani dno nemam.... 😀 .......ale nie..u mna sa to tak zvlastne strieda..raz mam total chut na sladke, potom zas pridu chute len na maso!!, to idem zbesnit, ked ho vtedy nemam, no a potom sa zase hlasi chut cisto na zeleninku...asi tak.........

bibi24
19. máj 2009

Joj baby, mala som nejaku robotu a potom som bola na obede a vy ste zatial popisali skoro 3 strany 🙂 Nestiham citat.
Ano, spionovala som 😀 Ale nie, tak ak sa chce clovek dostat do obrazu, tak musi precitat celu diskusiu a to da veru zabrat. 😉
Ja inak som celkom poucena a ovladam veci teoreticky, len prakticky je to vzdy ine a individualne. A tiez su lepsie zazitky priamo zo zivota.

bibi24
19. máj 2009

A dakujem za pekne privitanie 🙂 Ja som inak tiez skor na slane blbosticky, aj ked zmrzlinku ja mozeeeem 🙂

pata31
autor
19. máj 2009

Bibi, to si vari precitala celu diskusiu od zaciatku? 160 stran? 😕

bibi24
19. máj 2009

A s tou vahou je to tak, ze hlavne nech je kazdy spokojny sam so sebou 😉 Netreba to s dietami prehanat to sa neoplaca, skor si zacvicit radsej a drzat sa nejakej zlatej strednej cesty...a snazit sa papat vela ovocia a zeleninky. 🙂

donna11
19. máj 2009

..bibi ja som toho isteho nazoru....niekedy je teoria naprd..zo skusenosti vie clovek najviac, rovnako je to aj s pracou......aj ja som sa uz docitala kadeco a poviem ti, ze normalne som prekvapena z istych veci, ze je to vobec mozne...

minix
19. máj 2009

donna, ja mam akekolvek chute, len nie chut na maso. 🙂) to nepoznam, lebo okrem kuracieho nejem ziadne, teda jem, ale velmi velmi vynimocne, nechuti mi to.

ja by som to od zaciarku asi necitala. 🙂)

michalag
19. máj 2009

ano mala som nanuk Misu jahodovu, v poslednom case sme sa s drahym na nu namotali 😀

bibi24
19. máj 2009

Ano, ale nie za jeden den samozrejme 😀 a zase nie uplne vsetko 😉

reivka
19. máj 2009

ja zmrzky zjem za kýble 🙂

donna11
19. máj 2009

...no baby a je to tu!!....ja uz asi nebudem ani jest...ked nejem je mi zle, trochu sa najem a je to este horsie...bleeee.. 😝

reivka
19. máj 2009

ved hovorím - urob test 😉

bibi24
19. máj 2009

Michalag - nanuk Misa je dobry 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre