Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
22. máj 2009

..ahojte.....misi co sa deje??

donna11
22. máj 2009

..jeeeeej pati.......no skveleeee... 😀

michalag
22. máj 2009

donni, nic take, len trosku smutok ☹ 😅

donna11
22. máj 2009

..ja uz teda vobec nechapem, co je to za obdobie!!....vsetkym v mojom okoli je uplne na houby!! 😠

pata31
autor
22. máj 2009

MIska, skoda, ze klesa 😒
Donna, no konecne som sa dockala...bola som u dr teraz rano, vysledky krvi v poriadku, vsetko ok, 9.6. idem na ultrazvuk

zusika
22. máj 2009

ze baby knizka....to je pekne...blahozelaaaam! a to si ju potom mozes nechat ci sa to odovzdava??

reivka
22. máj 2009

pati super 😀 a to sa odovzdava

donna11
22. máj 2009

..pati ked sa nad tym tak zamyslam a citam tu pripady, co sa stali, tak clovek si ozaj nemoze byt nikdy isty, az kym to nema takymto nejakym sposobom potvrdene....noooo, a ty k nim uz patris.....super...teraz si to musis uz len uzivat.. 😉 ....pati a hlavne ziadne stresy!!..to vobec nepomaha...a ako doma, uz lepsie trosicku??

michalag
22. máj 2009

patka, supeeer ze uz mas aj knizku 😵 😉 🙂
patka, to prezijem co uz, ved svet sa nezruti 😅 😉

reivka
22. máj 2009

miska a ty si dostala mrchu?

reivka
22. máj 2009

donna nechcem byt negativna ale skutočnosť je taká, že niekedy ti ani knižka nepomôže 😔

michalag
22. máj 2009

reivka este nie

michalag
22. máj 2009
reivka
22. máj 2009

ahaaa no už sa začínam učiť tým vašim grafom 🙂

reivka
22. máj 2009

ja si ani teplotu nemeriam ani nebudem, nechávam to tak, že niekedy to príde same a ja si počkam, ved na všetko dobré treba čakať 🙂

bibi24
22. máj 2009

zamrzol mi pc, tak som nemohla pisat
Zusika, kludne si daj....uplne ta chapem, mna tiez vie neskutocne vytocit ludska hlupost a este ked sa spoji s aroganciu...aaaaa....

pata31
autor
22. máj 2009

diky, baby...
Donna, no vcera som sa s mm cely den nevidela, a ked som mu volala, tak nedvihal, bo nemohol a vecer sme sa videli az o osmej, a to mu bolo zle, bo cely den nic ani nejedol...ale akoze ok, len on musi dat veci do poriadku, a az potom to bude uplne ok...
inac ja som teraz v tehu nejaka kludna, az na obcasne vykyvy (ako vcera), takze dufam, ze aj babo bude kludne...

bibi24
22. máj 2009

Patke gratulujem k tehu knizke, hadam sa tieto nase rady postupne rozrastnu 🙂
Misi, mne tiez asi ms dorazi - tak zajtra, v nedelu...no co uz....
Donna, aj ja som si merala vcera a teplota bola az 37,2, ale neviem ci je to ok, alebo normalne, kedze nemeriem....a ani nebudem, to bolo len chvilkove pomatenie 😀
Zusika, si mi spravila chut na baileys 🙂

donna11
22. máj 2009

..no reivka viem, ze sa to stava, ale ja radsej myslim pozitivne v tychto veciach...kludne si to mozes aj negativnym myslenim privolat!! 😒 ....
..misi este nezufaj, mozno sa to napravi.. ☹

bibi24
22. máj 2009

Presne, na zle ani netreba mysliet, lebo keby sme premyslali nad tym, co vsetko zle sa nam moze stat a prihodit, tak si to nielenze este privolame, ale mozeme stale len premyslat a premyslat....nicomu nezabranime a co sa ma stat sa stane...takze radsej klud, pohoda a pozitivne myslenie 😉

donna11
22. máj 2009

..pati nechaj to trosku odstat, na chlapov dost zabera ignoracia... 😉 ...a potom si zacnu uvedomovat cosi.. 🙂

...baby a ja uz citim tyzden, ze dorazi a stale nic!!!..to je ako na hlavu!!..budem niekde mimo a zrazu sa to spusti??..ved ma porazi!!

zusika
22. máj 2009

reivka, ani ja sa nechystam merat..ved raz to snad pride...

zusika
22. máj 2009

donna...treba nosit vybavu zo sebou... ja som sa uzpoucila 😉

janurka
22. máj 2009

pati blahoželam k tehu knižôčke ... 😉 to je super... a miška mne klesla teplota den pred tym ako som mala dostat a v den očakavanej mrchy mi klesla este rapidnejšie ... prave v ten den som mala ist k dr. ale som sa tak vyplašila že som tam ani nechcela ist, no nakoniec ma sestra presvedčila a zatial to vyzera byť v poho... zasa mi vystupila a teraz dva dni zasa klesa ... neviem čo to znamena ale kym mi tehu testy vychadzaju tak som spokojna... 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

reivka
22. máj 2009

baby ja som minule povedala MM že ja to dostať nechcem, leze mi to na nervy, nech to dostane radšej on..... a on že dakujem že mi dopraješ ... 😀 😀

reivka
22. máj 2009

pozrite sa na toto a určite sa zasmejete 😀 zlepšovač nálady http://www.hej.sk/zabava/obchod/910610/plysove-...

reivka
22. máj 2009

tak sa pozrite na toto http://www.eva-test.sk/pristroj.htm čo vy na to?

zusika
22. máj 2009

no to teda....ako z inej planety...co uz nevymyslia..... 🙂

donna11
22. máj 2009

...kde ste vsetky zmizmli??

donna11
22. máj 2009

...haloooooooo..... ☹ ...mam otazku, kto mi poradi??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre