Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
24. máj 2009

ahojte damy....dnes tu budem do takej 16.0 - zase ma homeworking - ako kazdu druhu nedelu....ale neviem si to vynachvalit..popri praci stiham prat, obcas aj radovanky s mm 😉 toto by som v praci veru nemohla... 😝
a ano..pekny den vam prajem....

evulik6
24. máj 2009

ahoj zusika, tak ty pracujes aj dnes? no ale aspon ze si doma... 😉

evulik6
24. máj 2009

no idem ja, idem pobalit nejake tie veci a tak...tak sa majte, pekny dnik zelam 🙂 vecer za vami pridem, mm pride az niekedy v noci, tak sa budem doma sama nudit ked bude dadulo spinkat...ajojte..

zusika
24. máj 2009

ano evi...ide o taky druh prace,kde treba stale sledovat dianie..preto pracujeme takmer stale... ale ako hovoris, som doma,takze sa nic nedeje... a este mam zato aj peniazky... 🙂

teuflerin
24. máj 2009

ahpjte babulky, tak konecne som vas docitala a konecne idem prispiet aj ja..vcera som sem ani len nepachla, o desiatej sme isli na tu grilovacku a vratili sme sa okolo deviatej a to uz som bola zrela akurat tak do sprchy a do postele...sak to tak aj vyzeralo.....vidim ze ste vsetky mali celkom zaujimavy vikend:D....

barchee tebe drzim palceky a hned daj vediet....pomaly to tu tehulkuje rad radom..dufam ze ja sa dostanem na rad tento mesiac:D

zusika
24. máj 2009

ahoj Teu...neboj...drzime si palce navzajom...Barchee zda sa nevydrzala do mrchy....no ja to snad zvladnem... do stredy... 😉

teuflerin
24. máj 2009

no to je jasne zusika..urcite vydrzis....budem drzat palceky:D.....a co sa dnes chystas..okrem prace?

donna11
24. máj 2009

..dobre ranko zienky......dnes vas popozeram aj ja..vcera som mala dost nabity den..dnes si davam pauzu.. 🙂
...barcheee tak velmi velmi drzim palce, nech sa to dobre vyvija.. 😉

teuflerin
24. máj 2009

no babulky kto tu jeee...hm?.....co porabate?...hm?

pata31
autor
24. máj 2009

Ahojte, tak som len prisla kuk, vcera som upiekla kolacik, spravila veceru a tak som bola hrozne unavena, este aj zle mi zase prislo..a hlava ma zacala vecer boliet a ma bolela celu noc a este aj dnes doobedu, cele som prelezala...este aj teraz, ked sa postavim prudsie, tak sa mi kruti v hlave 🙄 takze tento vikend som totalne nic nespravila, okrem kolaca vcera 😉 😅

pata31
autor
24. máj 2009

Zusika, u nas taky obchod pri Kauflane nemame 😒

pata31
autor
24. máj 2009

inac dnes rano sme s mm mali produktivny rozhovor na temu meno nasho dietata - takze sme vybrali pre chlapca Branislav a pre dievca asi Dianka, ale tam su este varianty k tomu Sabínka alebo Alexandra 😵 😵 😵

zusika
24. máj 2009

pati,no vcera sa aj mne cely den tocila hlava a vecer mi bolo tak zle ze az na vracanie...ze fuuu...som sa bala ist aj spat tak som o polnoci upratovala....ale dnes je uz dobre 😉

donna11
24. máj 2009

..no mne dnes ostalo zle, ked som upratovala.....baby ja som uz uplne mimo!!...nerozumiem nicomu......dnes mi to nedalo, skusila som si nahmatat krcok a vysledok.....trosku predlzeny, tvrdy a produkuje dost vela husteho bieleho hlienu...a bolest v prsiach citim uz aj tyzden??...a teplota stale nieco nad 37....
.....?????????????

zusika
24. máj 2009

no a to by nemalo byt dobre?? donna...hmmm??? inak mne tiez dnes zase zacal ten hlien...a neskusila si znovu ten test?

flyangel
24. máj 2009

ahojte

zusika
24. máj 2009

ahoooj...posila....no co si myslis o tej donne?... my sme iba laici 😕

donna11
24. máj 2009

...zusika praveze by to malo byt dobre... 🙂 ..len pomyslenie, ze mi 2x ukazal test / ma vzdy postavi na nohy...a test mozno este skusim, prave pred chvilou som citala pokec od nejakej mudr, ze test je dobre robit 10dni po ocakavanej mrche...??.....zusika a tebe este kolko ostava do testovania??
..ahoj fly...a ty ako??.......neocakavas??

flyangel
24. máj 2009

zusika...necitala som zatial...ake priznaky okrem hlienu,krcka a teploty su?mrcha kedy ma byt?

donna11
24. máj 2009

..meska 9 dni..

donna11
24. máj 2009

..oprava..meska 10 d.. 😕

zusika
24. máj 2009

donna mne ma prist v stredu... v piatok mi bolo dost zle..akoby uz mala prist...a teraz dva dni zase v poho a nic v podbrusku necitim.. divocina je to telo 😒

reivka
24. máj 2009

ahojte
tak s barchee to vyzerá dobre, len tak dalej
donna ty asi si tehu len to test este neukazal

reivka
24. máj 2009

inak 10 dnii.... mňa už by porazilo, kebyže neviem na čom som

zusika
24. máj 2009

no aj mna,reivka 😉 dam si max 2 dni a testujem...

donna11
24. máj 2009

..zusika poviem ti, ze ja som take pocity mala predtym, nez som mala dostat, chvilku po tom, ako som mala dostat a teraz sa to akosi ukludnilo.......byvalo mi dost divno........sice podbrusko ma obcas zaboli, ale to vso....ale tie prsia..aaaaaau..
...a meras aj teplotu??.....no streda je uz bliiizko.. 😉 ...to som teda zvedava.. 😲

flyangel
24. máj 2009

no donna ak meska 10dni a testy su negativne...tak bud si mala neskoro ovulku a pomaly sa dviha hcg...alebo mas nauseny cyklus...radim ist ku dr..vezme ti krv a budes vediet na com si...

donna11
24. máj 2009

..ahooooj reivka...a ty ako?? 🙂 .....ja sa musim nejako drzat, ved co ine mi ostava??...navyse zajtra nemozem ist k lekarke, musim so sefom nieco surne vybavit, tak to musim posunut... 😒

zusika
24. máj 2009

donna,nemeriam... na to ja nie som... uprimne...pride mi to trosku sialene... 😝 keb budem zufalka a nie snazilka tak mozno sa k tomu uchylim..ale ved skusame iba 2 mesiac..takze to davame zatial na nahodu.. 🙂 no a zvedava som aj ja...aj ked budem radsej pesimista nech to potom nie je velke sklamanie... aj tak bude, ale take ze na druhy den prejde...

donna11
24. máj 2009

..fly k lekarke asi urcite zajdem, ved nic ine mi neostava.. 😒 ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre