Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
24. máj 2009

na dobre sa oplati pockat...ono vie kedy ma prist 😉 🙂

donna11
24. máj 2009

..presne tak...a pride akurat vtedy, ked to najmenej ocakavame al je na to najmenej vhodna situacia.... 😀

evulik6
24. máj 2009

tak tak ...presne...
ja som pri dadkovi uz ani nedufala ze sa to niekedy podari a zrazu mrcha nedosla... 🙂

idem sa natiahnut trosku na gauci...tak vam zelam dobru nocku babulky... sladke snicky...ajojte zajtra 🙂

bibi24
24. máj 2009

Tak tak babulky, suhlasim s vami, to snazenie je aj tak super, horsie je potom to cakanie, kedze sme poniektore - ja, netrpezlive, ale co uz 🙂 vydrzime....Troska ma sice matie taka slaba menzes, ale snad sa to este rozbehne...
tak idem si aj ja lazkat, vikend bol naozaj narocny, tak treba dospta a zajtra sa zase citame 🙂 dobru nocku vsetkym....

donna11
24. máj 2009

..dobru nocku babenky... 🙂

barchee
25. máj 2009

dobré ránko baby, takže nakoniec ani tento mesiac nič nebude...dnes prišli krámy... ☹

reivka
25. máj 2009

ahojte
barchee a to si mala predtým //???

bibi24
25. máj 2009

Ahojte 🙂 ako sa mate?

pata31
autor
25. máj 2009

Ahojte...bre ranko!
Barchee, tak to mi je luto, ze mrcha dosla 😒 😠

bibi24
25. máj 2009

Barchee, nevadi, aj mne prisla, snazime sa dalej 😉

reivka
25. máj 2009

nevadí, ved aj mne pride 🙂

donna11
25. máj 2009

..ahojte.....barchee nevadiiii, aspon si to mozte viac uzit... 😀 😀 ....no a vidis, tebe test ukazal // a prisla mrcha..mne ukazal / a stale nic...je to cele na hlavu.. 😲

reivka
25. máj 2009

to fakt mala barchee // ???? Tak to už ani tomu veriť nemám, ked sa mi // čiarky ukážu? ☹ 😲

reivka
25. máj 2009

donna ty si mala ist dnes k dr. nie?

bibi24
25. máj 2009

Tak tie testy nie su na 100% spolahlive veru... 😒 Ano, aspon si mozeme este uzivat snazenie 😀 Ja som si spravila taky svoj vlastny kalendarik, kde si snacim menzes, ovu, atd. a spravila som ho az do septembra, tak uvidime, ci dovtedy nieco bude 😉
Baby, taka otazocka? Vase okolie vie, ze sa snazite o miminko? Lebo nase nevie a ani nechcem nikomu nic povedat, aspon nas neotravuju otazkami kedy to bude a ked sa zadari, budu mat prekvapko 🙂 A ked sa nas niekto spyta, ci planujeme baby, tak odpovieme tak neurcito, alebo, ze nie, lebo si chceme este uzivat zivot vo dvojici a ludia daju pokoj 🙂

donna11
25. máj 2009

..reivka mala som ist, ale v robote musim nieco dolezite dnes povybavovat, tak lekarsku navstevu este odlozim...
....k tym testom..co vsetko som sa ja o nich docitala, neverili by ste...vsetci z mojho okolia tvrdia, ze su presne, da sa hned urcit, ci ste al nie teho, ale po tom, co som citala, ake maju baby skusenosti, no hroza..vraj testovali aj chlapov moc a vysiel //???....to co uz je toto??
..bibi ja to tiez nikomu nevravim, ved to ma byt prekvapko, nie?? 😉

bibi24
25. máj 2009

Reivka, prave som pozerala do tvojho albumu a mas krasnych syncekov 🙂

bibi24
25. máj 2009

Donna, presne 😉 nech je prekvapko. Inak som zvedava, co tebe povie doki, lebo ty si uplna zahada 😀 Ja idem buduci tyzden na kontrolu s cystou, tak som zvedava, ci tam bude, alebo ci je tam vnutri u mna vsetko ok 🙂

donna11
25. máj 2009

..fuuuuu bibi tak dufam, ze to dobre dopadne.. 🙂 ..a dnes rano mi to opat nedalo, zmerala som si teplotu a dokonca som mala 37,2..nejako stupla....a uz aj prsia mi nafucali trosku.. 😲 ...som sama zahada!!!

reivka
25. máj 2009

bibi dakujem 🙂 🙂

reivka
25. máj 2009

donna ten test bol len nizke HCG, podla mňa si tehu a už sa neviem dočkať kedy povieš vysledky od dr 😅

reivka
25. máj 2009

alebo už ti niekedy vynechala mrcha? 😅 donna

bibi24
25. máj 2009

Donna, dakujem. 😉 No, teda fakt...ty mas vsetko priznaky...tak chod spravit test, hmm? 😅

reivka
25. máj 2009

ja som už tiež bola taka navnadená odtialto od bab, že spravim test ked mi to bude aj 1 den meškať, ale teraz po tomto neviem 😒 😨

donna11
25. máj 2009

...reivka praveze teraz som skoncila s HAK, tak mam mozno rozhadzany cyklus, ale az takto??...keby som aspon vedela, ze niekto bol na tom podobne ako ja, nech si nemusim nic nahovarat.... 😒 ..inak mam pocit, ze vsetko ostatne bolo tak ako malo byt, myslim a tak...vobec som nespinila ako som citala u niektorych..
.........bibi mozno to mam len predmenstruacny syndrom, sice trosku dlhsi, ale predsa.. 😀 ..pockam este tento tyzden a skusim.. 😉

donna11
25. máj 2009

..no reivka, je to otazne..podla mna tiez dost zavisi od mnozstva HCG....a od kvality testu.....

michalag
25. máj 2009

Ahojte 🙂 ,

barchee ☹ to ma moc mrzi ☹

reivka
25. máj 2009

teda ja odkedy som vysadila HAK tak mam len kratšiu mrchu až som sa čudovala že to viac dní už nemám 😕 🙂

bibi24
25. máj 2009

Donna, ja by som to uz stopro nevydrzala 🙂 Ja som tiez dobrala hak pred 3 mesiacmi, ale klop klop ziadne problemy, menzes mam pravidelny 29, 30 dnovy cyklus...sice slabsi, ale mam....ale viem, ze po dobrani hak mozu byt problemy. Podla mna, ak ti meska uz 2 tyzdne, tak sprav test a ked nic, chod k doktorovi, zbytocne to neodkladaj, aj pre tvoj klud, aj keby bolo nieco...chapes 😉

zusika
25. máj 2009

ahojte krasky, som tu uz aj ja..zase... 😉
barcheee no skoda....nabuduce to vyjde....drzime palce... reivka a ved my cakatelky sa nemsieme vzdavat... 🙂 ja uz len necele tri dni....a citim sa dobre...tak snad nepride mrcha jedna mrchataaa.... 😠
pekny den vsetkym...ja som sa zase vytocila v praci kvoli tej blbej databaze.... uz ma to nebavi, okrem toho som isla do prace vyse 2 hodiny - ze zapchy.... a potom ma vytocil este aj clanok z novin o platoch.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre