Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
26. máj 2009

..evulik ked ti poviem, ze kazdy den vysavam, pretrem prach, obcas aj umyvam??......ja patrim tiez k tym, kt nevedia obsediet, ked nemaju poriadok... 😀 😀 😀 ..
..to sa mam v tehu este aj jedlu vyvarovat??... 😲

pata31
autor
26. máj 2009

oj, ja ked raz za tyzden mam pratat, tak mam dost...nejako ma to nebavi...najhorsie je, ze to vacsinou ostava len na mne, bo nasi sa staraju o bratov penzion a tam chodia v kuse pratat, a na dom neostava energia a ani cas 😠

evulik6
26. máj 2009

tak to sme dve donna...ja nie kadzy den, ale kazdy druhy 😀 uz mi viacery hovorili ze som chora...ze vkuse upratujem, ale ja proste nedokazem sediet len tak ked vidim ze je prach alebo co... no asi som fakt chora 😀

ano donna, musis sa vyvarovat aj jedlu, aj liekom, aj kupaniu na kupaliskach, aj zvieratkam by sa malo, aj co ja viem comu vsetkemu...

pata31
autor
26. máj 2009

ked budem doma na materskej, tak mozno tiez dostanem taku upratovacu maniu 😝 😵

a my mame doma psika, ale mame ho vonku..tak to hadam nevadi...nedava mi pusinky ani nic podobne, ja ju len hladkam a skrabkam, to ma najradsej 😀

evulik6
26. máj 2009

tak to je v pohode patka.... 😉
no mozno ta to chyti...ale ja som taka odjakziva, aj ked som bola este slobodna tak mi takto hrabalo 😀

donna11
26. máj 2009

...no pati mozes byt rada, ze ti to tak zily netrha......aspon sa nemusis nad nikym rozculovat... 😉 ...

...evulik aj ty pocuvas take hlasky??.....ja skoro stale a najhorsie je, ked ta tym niekto prezentuje!!...ale co uz..no boze, tak chcem mat poriadok, chcem sa citit fajn, tak preto nieco robim.....a ten pocit je potom neopisatelny.. 😉

donna11
26. máj 2009

..heheeeee a co mi este napadlo..ze ked niekedy ostanem teho, ako potom budem s tym velikanskym bruskom upratovat.....no ale potom mi to asi nepride, ze??....to budem mat ine starosti... 🙂

zusika
26. máj 2009

jeejda baby...no ja mam na upratovanie chlapa!!! 😉 vyhoda je v tom, ze on to robi rad - riady a podlahy..to je jeho... a kedze sme cele dni prec,tak sa tomu venujeme raz za tyzden... a uuplne nam to staci... 🙂

evulik6
26. máj 2009

donna, ze ked raz budes tehotna... ved ty uz si teho 😉 a to brusko je len otazkou casu. A to s upratovanim mas pravdu, sme proste poriadkumilovne s tym nic nenarobime nooo... ja to tiez robim rada...a upratovala som vzdy ci som bola teho alebo nie, aj ked som este dadka nemala aj ked sa narodil...vsetko sa to da pekne zvladnut a zosuladit... ked spal tak som upratala , navarila...atd... len si treba najst system...

donna11
26. máj 2009

...evulik to este vobec nie je iste, ci som al nie..to sa uvidi o par dni.....to ze druha / bola slabulinka, este nic neznamena...podstatne je, aby silnela... 😉 ..a ak nahodou nie, tak pokracujeme daleeeeeeej.. 😀 ..

...a so "systemom" mas pravdu, ked si ho najdes, tak sa vsetko da zvladnut... 😉

bibi24
26. máj 2009

Evulik, ty si presne ako ja...niekedy ma to chyti a potom sa neviem zastavit 😀 mnaaam plesnove syry, tie mozem aj ja 😉

bibi24
26. máj 2009

Tak mna moj drahy manzel prirovnava k Monike z Priatelov 😀 ale ja mam tiez rada cistotu a poriadok, no co uz so mnou 🙂
Zusika, ze chlapa? Tak to si teda vaz 😉

pata31
autor
26. máj 2009

Donna a kedy zase testujes? dufam, ze zajtra, to by uz mala byt ciarocka silnejsia!! 😉

inac u nas je mamka bordelar, takze my sme to viac-menej zdedili, aj ked mne sa zda, ze z mojich surodencov mam ja asi najvacsi poriadok 😉 😀

zusika
26. máj 2009

bibi, jasne ze si to vazim....ved ma tak rozmaznava, ze ja nemusim skoro nic robit - teda pranie, zehlenie a okna su moje... inak ze nohy vylozene.... ale v dobrom baby, nie som leniva, len mam ine priority.. 🙂

donna11
26. máj 2009

...jeeeeej bibi vitaj v klube... 😉 ....zusika to tusim vyhrala!! 😀 ...

..pati rozmyslam nad zajtrajskom, ale nebude to este skoro??

..a ja to mam asi po otcovi, on je strasny pedant... 🙂

evulik6
26. máj 2009

ale ved jasne zusika...nikto netvrdi ze si leniva....moja segra ma tiez ine priority ako upratovanie... 😉

ja musim mojho doslova niekedy do niecoho dokopat aby nieco spravil... tak zlenivel v poslednu dobu ze hruza... ale nemozem povedat zase ze mi s nicim nepomoze...to nieeee

pata31
autor
26. máj 2009

Donna, ved ked si tehu, tak ta ciarocka bude o nieco silnejsia a budes mat istotu...takze ja by som testovala! ved si kukni moj album, ja som testovala hned na druhy den 😉 som nevydrzala cakat dva dni! 😝

donna11
26. máj 2009

...ja mam prezmenu poriadkumilovneho draheho, tak to nie je az tak zle...chvalabohu.... 😉

pata31
autor
26. máj 2009

joj, baby, uz ma zase zacalo pichat v tych klboch...to je hrozne, si pripadam jak stara babka...normalne akoby som mala nerv pristiknuty ci co... 😒

pata31
autor
26. máj 2009

mm je narazovo poriadku-milovny, cize ked uz je niekde nejaka kopa, alebo fest bordel, tak sa nastve a zacne to pratat 😉 😝 😀

donna11
26. máj 2009

...pati navnadila si ma, ale aj tak by som to teraz asi nevydrzala....takze pravdepodobne rano budem testovat, nech je to istejsie... 🙂 ..
...nachvilku vas opat opustim, nastava dalsi presun z prace dom.... 😉 ..huraaaaaa.. 😀 😀 😀 ..uz sa neviem dockat, kedy sa natiahnem... 🙂

evulik6
26. máj 2009

donna aj ja si myslim ze v pohode mozes zajtra rano... ta ciarka uz musi byt riadne viditelna...neboj sa....

bibi, ty si tiez taky pacient ako my s donnou? super...tak sme tri... 😀 ...ano pedant to je to spravne slovo....mm mi hovori ze na co bude on upratovat ked ja to potom ofrflem ze ako to je spravene, ze ja to viem aj tak najlpsie... ale tak ked neznasam ked to niekto len tak odflakne.... 😀 😀 😀

tak donna zajtra pekne testuuuuuuuuj 🙂

pata31
autor
26. máj 2009

no Donna, zajtra staci, tesim sa na rano teda... 😵

evulik6
26. máj 2009

no aj ja vas asi opustim...idem sa s malym pohrat nech uz teraz nezaspi... no a potom pojdeme von...tak zatial sa majte krasne...ahojte

pata31
autor
26. máj 2009

papa, Evulik...ja tu budem trcat do piatej...

kleopatris
26. máj 2009

aj ja patka ☹

pata31
autor
26. máj 2009

jak vzdy, ze? 😉
pocuj, to koleg.dieta, co spadlo z preliezky je ok?

kleopatris
26. máj 2009

je, nic mu nebolo...neviem akesi to bolo cele cudne 😒 ale dobre, ze sa mu nic nestalo

mas vela robotky? lebo ja nie, ja pocitam uz minuty

pata31
autor
26. máj 2009

uf, tak to je dobre, bo to nie je sranda, ked tak spadne dietatko...
nemam ani ja robotu, tak cucim na nete 😅

kleopatris
26. máj 2009

to sme dve 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre