Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
11. mar 2009

kurna, no mne zase nic, skusim este spravit uplne novu...

desmodka
11. mar 2009

pata??? ako????

pata31
autor
11. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
uz som z toho uplne mimo...zase nic nespravilo... 😠

desmodka
11. mar 2009

kleo a na kolko idete na dovcu???

pata31
autor
11. mar 2009

si predstav, ze na fertilityfriend ma nechce zaragistrovat...som to skusala viac dni za sebou, ale stale mi tam vyskoci...Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time.
Ešte tam píše, že sa môže zaregistrovať mailovka a pc len raz, ale ja tam nie som este voec zaregistrovana, tak nechapem...mam nejaku smolu, ci co 😕 😀

desmodka
11. mar 2009

pata mne to pekne spravilo nechapem tomu... ak chces skus mi poslat nick a heslo do ip pozrem sa ti na to 😀
aj ff ti strajkuje??? mna to na prvy krat registrovalo... skus si vytvorit nejaky fiktivny mail 😀

kleopatris
11. mar 2009

na 16 dni ideme 🙂 dufam, ze bude ok pocasie, zatial tam furt prsi 😒

pata ani mna nechcelo, som tam asi nieco zle pri registracii urobila 😖
preto mam len ten wunsch..., nech si trhnu ked nas nechcu 😉

desmodka
11. mar 2009

pata skus si dat poslatna mail heslo z ff.. ci ti nieco posle..

na 16 dni... parada... tak to este aj ovu by si tam mohla stihnut 😀 😀

pata31
autor
11. mar 2009

desmodka, aj to som skusala a nic...kaslem na to...

pata31
autor
11. mar 2009

no ja idem na obed...tak aj vam prajem dobru chut... 😵

kleopatris
11. mar 2009

no mozno by som aj ovu stihla, ale co mi je to platne, ked sa snazit nemozme ☹ blby krcok maternice, na com na je?! 😠

pata31
autor
11. mar 2009

kleo a uz si bola u dr s tym?

desmodka
11. mar 2009

kleo a co je s krckom????? nejako som stratila prehlad 😀
pata rezignovala si?? 😀

desmodka
11. mar 2009

baby videli ste uz toto???? 😅

http://www.beautifulcervix.com/photos-of-cervix/

pata31
autor
11. mar 2009

hej, kaslem na to, potrebne udaje mam v hlave 😉 😵
o tom krcku sme sa bavili uz davnejsie, ze kleo aj ja sme mali nejake zle vysledky steru krcka...ja mam ist na kontrolu v aprili, ale ze na otehotnenie to nema vplyv...

pata31
autor
11. mar 2009

inac moja dnesna zdrava strava - cinska polievka zo sacku 😀 😀
ja som vcera pozerala na tu stranku...ako je to brutal, ja by som isto nefotila svoj krcok a na net by som to uz duplom nedala...

desmodka
11. mar 2009

no jasne..uz spominam 😀 dakujem

pata31
autor
11. mar 2009

nemas zac 😵

desmodka
11. mar 2009

zienky kde ste vsetky zmizli??????????

evulik ocikava testik
pata a kleo????

pata31
autor
11. mar 2009

ja som tu, ale vybavujem nejaké veci, už ma ucho bolí od mobilu... 😒

kleopatris
11. mar 2009

ja som tu, momentalne trpim a dopujem sa tabletkami 😒 ja neviem, ale mam pocit, ze take bolesti som pre antinou nemavala, ale mozno som len zabudla, ako to boliiiii 😖

inak ten krcok je des, musim si to pozriet doma, aby kolegyne nekukali, ze co to pozeram 😀

ja mam este jednu stranku, neviem, ci ste ju uz videli a mate zaujem, ale tato http://www.lennartnilsson.com/
je tam vyvoj miminka a ma aj knihu, uz ju mam doma...je nadherna a myslim, ze vysla aj v cestine, ja ju mam v nemcine...mna tie obrazky absolutne uchvatili 😲

pata31
autor
11. mar 2009

Kleo, na tej stranke su kraaaasne fotecky 😵
mrcha je hnus, ja som tiez pred HAK mavala silnu...pocas HAK to bolo ovela lepsie...uvidim, aka bude, ak nahodou v pondelok dorazi...ale nemusela byyy...

desmodka
11. mar 2009

kleo pekna je ta stranka.. nadherne obrazky...
pata a co vybavujes?? dovolenku?? 😀
evulik haloooooooooooooooooooooooo, aky je vysledok????

pata31
autor
11. mar 2009

jooj, keby dovolenku, to by som bola happyyy...ale nie, len pracovne veci...meskali sme s dodavkou, bo nam dodavatel meskal a ted nevieme, co a kde skor...ale uz mam ako-tak vybavene...idem si este spravit esej na anglinu o nejakej knihe, co som precitala...esteze existuje net 😉 😀

desmodka
11. mar 2009

a na dovolenku sa nechystate?????
vy pisete eseje??? fiiiha... my vobec (nastastie) my zase musime o tom porozpravat 😀 😀

pata31
autor
11. mar 2009

na dovolenku toho roku asni nie, pretoze chceme prerabat dom, aby sme mali vacsi priestor na byvanie...byvame totiz u rodicov a chceme si spravit samostatny byt...a eseje piseme kvoli tomu, ze to su vlastne aj otazky na zavarecne skusky, tak aby sme mali materialy...ty kam chodis na anglinu? Ja so stat.jazyk.skoly...ted som v 4 rocniku zo 6, ale pochybujem, ze to dotiahnem do statnic..najma ked chceme baby 😉

kleopatris
11. mar 2009

a keby ste videli este tu knihu...ja som v zivote take veci nevidela 🙂, inak nie je to ziadna fotomontaz a to je na tom uzasne 🙂 len keby to mimi uz aj vo mne tak rastlo 😉 tak sa clovek moze vytesovat, ze jeee teraz to vyzera takto a taaak 😀

desmodka
11. mar 2009

tak to ty takto vazne chodis na angl.. ahaaa.. to ja chodim len sukromne... sice su aj tam skusky, ked chcem... ale asi nechcem, ved baby.. a hlavne ze sa budem vediet dohovorit 😀 😀

desmodka
11. mar 2009

kleo je kvoli tomu co pises nemam rada tieto knihy... potom by som hned chcela aby som mala brusko a tak... som z toho len zla... takto to radsej este nestudujem... 😀
studujem ako tam to babatko dostat 😀 a samozrejme kedy pride mrcha 😀 😀

pata31
autor
11. mar 2009

vazne jak vazne 😀 len som uz dlho nemala anglinu, sak naposledy na vyske v prvom a druhom rocniku, tak to uz 6 rokov..boze, ale to leti 😕 tak som si to chcela trochu oprasit 😵 a je to fajn, aspon zavity pracuju..
kleo, je to ozaj parada, a v knizke mas isto viac fotiek...ja ked som povedala mangelovi, ze chcem knihu o tehu, tak sa ma spytal, ci to neprehanam 😅 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre