Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
27. máj 2009

u nas prsalo aj rano ked som sa zobudila.... a je dost mokro... este asi aj bude

reivka
27. máj 2009

ahojky baby, ale pisete 🙂

evulik6
27. máj 2009

ahoj pati , reivka...

michalag
27. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 🙂 🙂 ,,

donna11
27. máj 2009

..ahoj pati........kludne moze existovat, teda podla mna...ale urcite si len mimo z toho pocasia... 😉 ..u mna prebieha skleroza uz teraz.. 😀 😀 ...
...no testnem urcite zajtra rano, kedze v pia odchadzam do nemecka..aspon aby som vedela, na com som...

pata31
autor
27. máj 2009

baby, inac vcera som sa zle vyjadrila s tymi klbami 😅 , to nie su bedrove, ale ma picha v krizoch, v podstate jak hybem nohou, tak ma teraz vacsinou nalavo vzadu pichne...neviem, ako sa to vola presne...krizne klby? asi nie... 😕 😅 no vcera to bola zase katastrofa... 😖

pata31
autor
27. máj 2009

Donna 😀 ked ja sa vzdy snazim byt zodpovedna, nic nezabudnut a teraz sa mi v priebehu 24 hodin stane dva krat nieco take... 😅
a co ides do Nemecka? pracovne?

donna11
27. máj 2009

..pati ja ta uplne chapem v tom zabudani...ja som vzdy vsetko plnila na 100% a teraz??nechapem, co sa so mnou deje... 😝 ...do nemecka pracovne...v podstate odborna exkurzia, idem kuk parky a verejne priestranstva..moc sa mi tam teda nechce...
..pati a bolievalo ta to aj ked si nebola tehu??

teuflerin
27. máj 2009

ahojte babulky..prajem dobre ranko.ja mam dnes konecne volno....som si pospala trosku...a kukam ze co mate nove.....u nas je skaredo a prsi...uz od noci..lebo som sa v noci budila a uz som pocula:(....sa mi nic nechce teda...

pata31
autor
27. máj 2009

Donna, bolelo ma, ale len obcas a na pravej strane, posledne dni ma picha hlavne nalavo...tak neviem... 😕
uf, no fajna exkurzia 😉 a ty si z akeho mesta?
Teu, jak ti fajne, ze mas volno...aj ja by som brala dnes, lebo to pocasie je akurat tak na spanie...uz ma aj hlava zacina boliet 😒

donna11
27. máj 2009

.ahoj teu..to sme na tom podobne..aj ja som sa okolo 3h zobudila nato, ze prsi... ☹ ......a teraz to nie je o nic lepsie..

evulik6
27. máj 2009

ahoj miska... co robkate?

teuflerin
27. máj 2009

no pekne..to je rpavda..u ns len prsi a prsi....a len by som spala ked to pocujem...sa dobre spi takto....a ani neviem co idem robit.....nic sa mi nechce...asi sa na vsetko vykaslem:D

donna11
27. máj 2009

..no pati, tak to aj ja mozem ocakavat to iste... 😒 ...tak ale co nespravime pre mimi, ze??.. 😉 ..pevne verim, ze sa ti to zlepsi..a u lekara si s tym nebola??..mozno by vedel pomoct..
..no a ja som z ba, ale teraz zijem v nr..docasne...robim si tu PhD.... 😖
..teraz by som s teu hned menila..

donna11
27. máj 2009

..ahoooj misi...ako??....uz zacinate opat snazilkovat??

michalag
27. máj 2009

evulik, ja "driemem" a Sami sa zatial sam hra, ale som zvedava dokedy mu to vydrzi. Ale celkovo vobec netusim co ideme dnes robit ked to vonku nevyzera ruzovo ☹ a vy???
inak vcera sme boli najskor doobeda von, potom sme isli este na dvor kym tatino nepride z roboty a potom ho zobral este na bicykel a prisli o 18:30, vecer sa uz nechcel ani kupat a dokonca mi zaspal pred TV co sa mu uz davno nestalo, vcera sme ho museli riadne vystavit 😅 😝 😀

evulik6
27. máj 2009

nooo a moj vcera nespal tiez cez obed a pobede sme boli vonku asi hodinku a potom o siestej mi tu isiel uz zaspat, tak sme sa este pohrali a ked prisiel mm z prace to bolo asi tak pol siedmej tak sa hrali futbal a maly nakoniec zaspal 19:45

michalag
27. máj 2009

donni, ja by som rada, ale este stale mrchujem aj ked slabo ale ... 😠 😒

teuflerin
27. máj 2009

no donna tak dobehni do ZA.....prepustim ti postel :D....ja fakt netusim co robit....upratovat sa mi nechce, pojdem asi pisat pracu do skoly...tak to vyzera

michalag
27. máj 2009

evi, nas zaspal najskor o 19:45, len ked som ho prelozila tak sa prebral a musel vidiet este keno10 takze v podstate zaspal az o 20:05, ale to uz potom bol tvrdy

minix
27. máj 2009

ahojte kočandy, som tu od doktora a kuknite mi do pasu. 🙂))

michalag
27. máj 2009

minix, supeeeer 😵 😵 😵

donna11
27. máj 2009

...jeeeee teu utekaaaaaaaam.. 😉 ..
....misi a mozno prave teraz by to vyslo, co ty vies??.. 🙂 ..

evulik6
27. máj 2009

nooo a maly ti prespi celu noc, miska? pri mojom nie je sanca

michalag
27. máj 2009

tak teraz ti blahozelaaaaaaam 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janurka
27. máj 2009

jeeeej minix to je super gratulujem velmo velmo 🙂

kleopatris
27. máj 2009

minix gratulujem teraz uz nahlas a oficialne a strasne ale strasne sa s tebou tesim 😵 😵 😵

michalag
27. máj 2009

donni, neviem 😅
evi, obcas sa mu podari prespat aj celu noc ze sa zobudi len raz na nejaku blbinku ako tuto noc, ale inokedy sa budi a vyhutuje 😅 😒 😠 , ale hadam to nasich drobcov casom prejde 😅 😉

minix
27. máj 2009

dakujem vam, holky, tesim sa aj ja, neviem, preco mi to tu dalo 6tt, ked mi doktor povedal, ze som len 5tt, ale je to jedno. 🙂)

Teraz budem cakat tri tyzdne, kym uvidim zasa nieco. 🙂

AKo sa dnes mate?

donna11
27. máj 2009

..ahooooj minix...tak to ti uprimne blahozelaaaaaaam.. 🙂 ..a ako sa dnes citis??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre