Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
27. máj 2009

aj ja chytaaaaaaaaaaam ........ chytaaaaaaaaaaam ....... chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂

michalag
27. máj 2009

minix, dakujeme 🙂

donna11
27. máj 2009

...dakujeeeeeem aj ja... 🙂

teuflerin
27. máj 2009

no lebo to je zo vselijakych byliniek..ja mam strasne silnu alergiu na bylinky vsetky a travy, pele, plus zmiesanu alergiu na nejake druhy jedla vies..mam totalne zakazane pit bylinkove caje, vsetky.....a podobne veci vies....

michalag
27. máj 2009

bibi a kde si byvala? Ja tu zijem od malicka a velmi sa mi tu paci, ja by som z tadeto uz asi neodisla 🙂 😉

evulik6
27. máj 2009

no idem ja od vas... trosku sa synovi venovat a uvarit obed...tak sa majte a krasny den...

a este raz dakujem za virusi, snad uz zaucinkuju 🙂

donna11
27. máj 2009

..teu to mam aj ja zakazane, aj ovocie a zeleninu - jedine pravarene to mozem..ale ja to aj tak jem...preboha ved co som uz chora, aby som to nemohla??..

michalag
27. máj 2009

evi ahoj 🙂

donna11
27. máj 2009

..ahoj evi a pekny den ti prajem.. 😉

zusika
27. máj 2009

veru, aj ja dufam, ze virusky zaberu... 😉 kujeeeeem...a idem nieco robit.... konecne....

michalag
27. máj 2009

aj ja by som mala ale vobec sa mi nic nechce 😅 ale asi pojdeme do obchodu kym neprsi

teuflerin
27. máj 2009

no ja zeleninu jem....ale pokial nemusim tak sa vyvarujem tym bylinkam..lebo to mi robi strasnu sarapatu....a ovocie milujem aj zeleninu.....no sem tam na to veeelemi doplatim..minule som zjedla pomaranc.....a mi cele hrdlo opuchlo som letela do nemocky po injekciu..tak ma priatel zprdol 😀 ale co uz ked to zboznujemmm

donna11
27. máj 2009

..ty kokso teu to vazne??..tak to je brutal..mne opuchnu usta a na jazyku nemam chut skoro tyzden, ale zvladam...

teuflerin
27. máj 2009

no donna presne tak...takze na pomaranc si uz radsej davam pozor, este sami to stalo aj pri broskyni ktore tak milujem..ale nastastie klop klop jahody mi zatim tak vela nerobia, len sa mi trosku dasno vyhadze...ale to prezijem....no len tie bylinky..to ee...radsej nie.....

zusika
27. máj 2009

chuda teu...aj moj drahy ma alergiu - a najlepsie je na tom to, ze neviedia zistit na co..proste ked nieco zje - nikdy nevieme co to moze sposobit - tak opuchne.... stava sa mu to tak raz-dvakrat do roka...ale ze je opuchnuty ako lopta...uplne flaky po celok tele...raz mi ho brala zacharnka do nemocnice na infuzky...no 10 rokov zivota som v tu noc stratila...a samozrejme teraz tie vsetky kvietky a pele... divocina...si musi davat pozor na to co je.... ale ja som nastastie v poho... az na med...s tym si musim davat pozor..opuchaju mi pery a strasne svrbi v krku... ale myslim, ze postupne uzu budeme alergici vsetci a na vsetko... :(

bibi24
27. máj 2009

Michalag, my sme byvali na zapade na tulskej, ale ten byt nasi vymenili za jednoizbovy na podborovej, lebo 3izbovy mat a nebyvat v nom bolo dost. No, ja som zo zv neodisla dobrovolne, ocino zmenil pracu a tak sme sa vsetci prestahovali do ba a tu uz sme 8.rok, tu som si nasla priatela, terajsieho mm, byt, pracu a tak sme ostali tu. Ale zv mam stale velmi rada a rada sa tam vraciam 🙂 vzdy to bude moje "takmer" rodne mesto 😵

michalag
27. máj 2009

jeeej tak nedaleko od nas 😉 ja som byvala na Kremnickej, ale uz 3,5 roka byvam na Zlatom 🙂 a uz by som ani nemenila 😉

bibi24
27. máj 2009

Teu, fuuuha, tak to mas riadne veru...nezavidim. Ja mam alergiu na ustipnutie hmyzom, ale asi to nie je take hrozne, ze by som uplne opuchla a zomrela, aj ked tu injekciu by som mala nosit zo sebou, samozrejme na to kaslem 😅
zusika, to ti teda verim, tie nervy a strach, moj byvaly mal alergiu asi na vsetko, tak tie vecne strachy a stresy poznam 😖

bibi24
27. máj 2009

Michalag, tak to ti verim...poznam aj zlaty potok 😉 to je fajn sidlisko 🙂 jaaaj, moj stary dobry zvolen ...keby sa to dalo, tak nemam problem tam byvat...ale...clovek si niekedy nemoze vyberat 😒 a vy byvate v dome?

pata31
autor
27. máj 2009

no posielam aj ja tehu virusik:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵

michalag
27. máj 2009

jeeeej patka dakujeme ... chytaaaaaaam 🙂 😉

michalag
27. máj 2009

bibi, byvame v bytovke, ale planujeme ist do vycsieho, takze opat bytovka, ale mne to nejako nevadi 😝 😉 🙂

zusika
27. máj 2009

kujeeeeme pati!! 🙂

teuflerin
27. máj 2009

no dakujeme pati..aj ja si jeden odchytim ak sa este da:D.....

donna11
27. máj 2009

...baby tak ked sa uz toto na nas neprilepi, tak neviem... 😖

januliatko1985
27. máj 2009

Caute babulky,vidim,ze ste tu uz vsetky🙂
konecne som sa sem dotreplaa a to som hore uz od siedmej,ale som zaspala pri telerane 😀
minix,srdecne ti blahozelam s celeho srdiecka,nech vsetko ide tak jak ma,tesim sa s tebou 🙂 😉
donna,takze si aj tak nevydrzala a testla?si myslim,ze zajtra tam budu tie ciarky silnejsie,drzim palceky.

a unas rano svietilo nadherne slnieckooo,ale uz sa zatiahlo a akoby chcelo prsat...tak neviem co budem robit,vcera som umyla okna,a sa mi nic nehce,som jak otapena z toho pocasia.
a mala som ist po potvrdenie o trvalom pobyte na ine sidlisko,to kvoli tomu ze idem menit OP,ale sa mi tak strasne naechce,lebo tam nenmam priamy spojMHD,ta pojdem az v piatoka rovno na tu policiu menit setky doklady.
....nooo a poobede ideme na oslavu,mojho mm sef ma narodky tak sa aj celkom tesim...tak asi tak dnesny moj den bude vyzerat ...

januliatko1985
27. máj 2009

chytaaaaaam pati,chytaaaaaaaaaaaaaam.....dufam,ze som ho chytila 😀

michalag
27. máj 2009

babenky, ideme my do toho obchodu a potom idem robit obed, tak snad potom ak sa mi bude chciet a nezaspim tak nakuknem 😉

pata31
autor
27. máj 2009

baby, aj ja mam alergiu, na kvitnuce travy, takze sa zaradujem medzi civilizaciu s civilizacnymi chorobami 😉 😀 😀 a akurat teraz je najhorsie obdobie, bo travy kvitnu 😅 ale beriem homeopatika, tak celkom mi to pomaha, akurat dost casto kycham...

januliatko1985
27. máj 2009

aj moj mm ma strasnu alergiu teraz,je z toho neskutocne nervozny,v kuse kycha a fuka nos...
ja uz som pomaly vonku z tej choroby,vcera som dobrala posledne antibiotika a piatok na kontrolu a cez vikend zacinam robit,joooj....jak sa mi ale nechce po tych troch tyzdnoch 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre