Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

zusika
27. máj 2009

no januliatko, tak to bude pekny sok... navrat do normalneho rezimu... 🙂 tak sa poriadne nabi energiou 🙂
...a otazka for all - ked si tehu, mozes teda homeopatika...su aj nejake proti bolesti..napr. hlavy a tak... ? nemam skusenost...moja zachrana je vzdy ruzovy zazrak, a aj to len vynimocne tabletkujem.... na chripku a nachladutie su, to viem...ale este ake je ich spektrum ucinkov?

pata31
autor
27. máj 2009

Zusika, aj ja som pred tym brala "ruzovy zazrak" 😀 , ale od kedy som tehu, tak som zistila, ze sa to da prezit aj bez tabletiek, dokonca jak ma cez vikedn bolela hlava vecer, celu noc a potom este aj doobeda, tak to som si lahla, dala studeny obklad a ono to preslo! takze da sa to..prinajhorsom myslim, ze paralen sa moze...

zusika
27. máj 2009

dakujem pati! 🙂

minix
27. máj 2009

takže ibuprofen by mal byť tabu? ja sa akurát bojím toho, že ma niekto niekde nakazí nejakou chorobou. :((

pata31
autor
27. máj 2009

Zusika, nemas zac...
Minix, akekolvek lieky su teraz tabu!!! (az na tie homeopatika, pripadne len po poradeni sa s lekarom) a aj ja som bojim chorob, ale netreba na to mysliet...aby si si to neprivolala... 😉

zusika
27. máj 2009

no a tie choroby - nie je to riziko velke iba na zaciatku a potom je to uz lepsie? ved co maju robit tehulky v zime, ked je chripka vsade??? toto je fakt nie ze pozehnany stav, ale casvana bomba... asi si to len netreba pripistat, lebop to by som potom asi musela zit v izolovanej miestnosti

pata31
autor
27. máj 2009

Zusika, kazda choroba je urcite riziko...ale ozaj na to nemysli, co ma byt, bude...

reivka
27. máj 2009

minix tak to je super, vidíš vyšlo to 🙂
len kedy to vyjde mne ☹ alebo nám ostatným, no som zvedavá, dnes som povedala mm že dúfam že to nedostanem a on že dúfa tiež, lebo že už vie čo bude odo mňa počúvať 😀 😅

zusika
27. máj 2009

reivka, a ten moj sa zasa tesi na dalsie snazilkovanie, ak by neprisla - v com zase dufam ja... oni si chcu len uzivat... ach ti chlapi 😀

reivka
27. máj 2009

no ale moj sa boji že budem zase nestastna a budem ho jedovat sa takymi recami ze zase nič a kedy budem tehuuuuuu.... 😀

zusika
27. máj 2009

reivka, to maju asi vsetci taku "povinnu jazdu"....

reivka
27. máj 2009

akože počúvať tie reči?

minix
27. máj 2009

povinna jazda je pre kazdeho muza....aj my sme to mali 🙂))

hej, to ma napadlo, ze lieky ziadne. 🙂 ale sak ja som mala ibacik iba na mrchu, tak teraz to je pase, tuk tuk tuk.

A celkom sa netesim na jesen, lebo u nas v robote je bezna prax,ze je nas v kancli 7 a chori chodia do roboty, len taky fukot...ako sa to riesi potom?

reivka
27. máj 2009

minix ale vam ta povinna jazda zaucinkovala 😉

minix
27. máj 2009

no hej, nam to poriadne zaucinkovalo. 🙂)

az sa sama z toho este divim.

Netusim, kedy sa taketo radosti hovoria rodicom?

zusika
27. máj 2009

no u nas to funguje tak, ze ja riesim ze preco nie som tehu...a on ze ved naco to silit, ved ono to raz pride....
klasika, nie? 🙂 no a ja som v kancli sama, takze toto mam vyhodu... ale tych chorych stresnes vsade.... obcas chodim MHD tak tam je to sila...ale aj v nakupnych centrach...no asi uplne vsade.... ale ved nech zostanu doma ti chori, preco tehulky??

zusika
27. máj 2009

minix, ja som povedala, ze to poviem az ked bude tehu knizka..teda ze im ju len vytiahnem raz na stol..ze aha-ho.. 😀 ale ako sa poznam, pred mojou mamou to neutajim

januliatko1985
27. máj 2009

ja mam kolegynu a ona to oznamila svokrovcom tak ,ze jej buudci svokor mal narodky a mu to zabalila jak darcek,ze to bolo super prekvapko 😉

kleopatris
27. máj 2009

ja si myslim, ze ked ma zena dobreho lekara, tak ta vypise a budes doma, kym chripkova epidemia pominie...nas je v kancli 30...takze chripani sa asi nevyhnem 😒

januliatko1985
27. máj 2009

treba najst vhodnu prilezitost aby to niekto dostal ako darck k narodkam,alebo meninam,ale moji svokrovci a mamka maju narodky az v zime,ta dufam,ze otehotniem skor a oznamim im to inym sposobom 😀

januliatko1985
27. máj 2009

kleo,mas pravdu ak mas dobreho lekara ta ta vypise aj na polovicu tehu,aj ja tak planujem,teda ani tak ja ale mm,ze to vybavi,lebo sa bolji,ze sa i v robote daco stane,ze budem radsej doma si to uzivat 🙂

kleopatris
27. máj 2009

no aj ja by som tak rada, zase od zaciatku nechcem, by som sa asi nudila doma, ale zase ked uz budem mat brucho tak uz by som rada ostala doma....uvidime 😉

januliatko1985
27. máj 2009

ved to,ze doma je nuda....ale ved prve tri mesiace aninevies ako zbehnu a to brusko este nebude velke,tak az potom neskor oddych doma 😉

teuflerin
27. máj 2009

babulky ja vas tu opustim na chvilku..iídem poupratovat babke....a ja dufam ze taketo problemy nebudem mat..lebo valstne teraz mi konci semester a mam do konca septembra volno..a ako to niektore poznate ako to chodi na VS ze prednasky povinne nie su a cvika uz nejako uhram.....

januliatko1985
27. máj 2009

....baby mne asi sibe.... 😒 som si myslela,ze ovu bola minuly tyzden,bolel vajecnik aj hlien taky vodnaty a teraz zas,je to mozne????alebo fakt som sisi,....snazilkujeme skoro kazdy,kazdy druhy den....tak daco by z toho mohlo byt 😒 som z toho zmatena......ale ten lavy vajecnik boli jak najaty.jooj

janurka
27. máj 2009

ahojte baby ja už som z prechadzky doma a dobieham čo som zamešala tu pri vas. Ja sa akurat dostavam z choroby, nakazila som sa od môjho 9 mesačneho krstniatka tak som brala homeopatika coryzaliu a je fakt dobra ale ked mi bolo najhoršie tak som zjedla stručik cesnaku (bolo to prišerne myslela som že to pojde hned aj von 😅 ) ale hned na druhy den mi bolo lepšie 😉

kleopatris
27. máj 2009

baby taka blba otazka, ktora tu uz mozno bola...moze pred ovu boliet brucho jak pred mrchou? nie ze vajecniky konkretne, ale podbrusko?

pata31
autor
27. máj 2009

Ahojte, aj ja som uz tu, som bola na obed...joj, ale ma boli hlava 😒
Janurka, tak to je super, ze ti pomohli homoska, len sa poriadne doliec!
Minix, my sme to povedali nasim na mamkine narodky, ale slo to velmi tazko zo mna, uz som tu to vtedy pisala..neviem, ci si pamatas... 😅

teuflerin
27. máj 2009

no babulky tak ja letim a nenapiste tu toho vela aby osm nemusiela tolo dobiehat:D ahojte zatial

zusika
27. máj 2009

januliatko..ja si tie vajecniky citim dost casto... aj tento mesiac cez ovu..a potom zase asi o tyzden a to asi 3 dni v kuse..potom zas nic...a vcera zase ano.... no stale pracuju...a dufam, ze to je iba dobre.. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre