Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
27. máj 2009

Donna, praveze mam vecer problem zaspat...ale preto, ze mi je blbo, tak musim byt v takom polosede, pololeze...vacsinou kukam tak do jedenastej, pol dvanastej telku,mm uz davno zalomeny a ja nic.. 😅

pata31
autor
27. máj 2009

inac to nebol ako vyprazany syr, ale len taky platkovy..bo som mala ciste zemiacky, tak som si ich kus dochutila...dve vyprazane jedla po sebe by som teda nezvladla 😝 😀

donna11
27. máj 2009

...fuuuha...tak to nie je bohvieco!! 😝 ....nie je na to nejaky recept, kt by ucinkoval aspon aby sme dobre spali??..
......pati utekaj do sprchy, nechcem ta zdrziavat...ja si idem pomaly veci chystat na pia...jaaaj, vobec sa mi teraz nechce cestovat.. 😝

donna11
27. máj 2009

...no ja mozem syr akykolvek, len nie nivu al kvargle... 😖 ...takze mne staci povedat slovo syyyr a je to - ako monty z "rychlej roty".. 😀
..ja sa tu este dnes urcite ukazem... 😉

pata31
autor
27. máj 2009

😵 aj ja mam rada syrik...ale napr. olomoucke syrecky isto neee..
no idem sa ja teda sprchnut, ale uz tu pak nepridem, pojdem nieco kukat...
tak bru nocku 😵

donna11
27. máj 2009

..ok pati..poriadne si oddychni..dobru nocku vam obom... 😉

evulik6
27. máj 2009

ahojte....zase ste toho pocmarali... 😲 ani som to cele neprecitala... och...
ale vsimla som si ze k nam opat zavitala desmodka...super...no vidies, uz len dve mrchy a ides... 🙂

pati ale si mi narobila chutky..mnaaam by som si dala taky rezen...

niki to je super sprava...neboj sa nic, bude to ok... nabuduce uz bude mimi vacsie...a ten test je ukazkovy....presne tak ma vyzerat tehu test.. 😉

evulik6
27. máj 2009

tak zelam dobru nocku vsetkym...zajtra sa tu hadam stretneme... (ak nebudem doma zase upratovat 😀 😀 😀 )

michalag
27. máj 2009

babenky bruuuu nocku 😉 🙂 😔

donna11
27. máj 2009

...dobruuu nocku prajem vsetkym... 🙂

donna11
28. máj 2009

..dobre ranko baby....no vidim, ze som tu prva.. 😒 ...
...takze teraz uz absolutne nicomu nerozumiem..ten tienik tam stale je, ale veeeelmi slabunky..rozmyslam, ze zajdem kupit este jeden a uvidim, co mi ten povie...mojmu telu nacisto harasi!!..skusala som tep a je stale 37,2 a ked som trosku neskor merala, uz vybehla na 37,55...to je ako na porazenie..
...chcem sa spytat na vas nazor, ci sa mohlo stat, ze sa mi to cele posunulo, ze som trebars mohla ostat tehu napr min tyzden, resp cca 2tyz dozadu a test to este nezachyti al len v malom mnozstve??..preco by sa tam ten tienik zjavil??..a ak nie, preco som potom ten tienik nemala aj predtym??..
..to su otazky!!!!...nechapem, co sa deje........ 😠 😠 😠

janurka
28. máj 2009

ahoj dona hned ako som vstala utekala som tu lebo som bola zvedava ako tvoj testik dopadol... ten tienik ti ztmavol aspon trošku? a ktory den DPO to asi je nevieš mi povedať?

donna11
28. máj 2009

..ahoj janurka.. 🙂 ..teraz som robila iny typ testu...tak to moc neviem porovnat.....predtym som mala dva rovnake, a tam som mala trosilinku pocit, ze ten jeden o nejaky stupienok stmavol...preto chcem ist kupit este ten, ze co mi ukaze..
..no a som 14 DPO... 😖

janurka
28. máj 2009

ja som sice nerobila 14 DPO ale robila som 13 aj 15 DPO atiež to nebolo nejake extra silne môžeš pozrieť a porovnat mam to v albume

donna11
28. máj 2009

...no ja to mam o nieco slabsie.......ale asi to spravim tak, ze kupim test, co som mala predtym a uvidim, ci bude nejaky rozdiel....a ak nie, tak sa nad tym nebudem zbytocne rozplyvat.. 😒 ...
..dalsi tyzden ako sa vratim pojdem k lekarke a uvidim, co mi povie....dakujem moc za podporu janurka...musim sa ist chystat do roboty, dnes bude asi narocny den.. 😝 ..keby ma aspon stale nenapinalo!!..
..tak pekny den ti prajem, zatial paaa... 😉

janurka
28. máj 2009

aj ked si kupiš testik testni radšej až zajtra rano a potom uvidiš, lebo teraz by si mohla mať zasa nižšiu hladinu HCG tak by ti to neukazalo presne... Tak pekny den donna a drž sa... pa pa 😉

lan
28. máj 2009

dobré ranko babky,
takže mrcha včera prišla, no čo už...ale necháme to na náhode 🙂

janurka
28. máj 2009

ahoj lan tak to je mi luto ☹

donna11
28. máj 2009

..ahoj lan..aj mna to mrzi... ☹...ale neboj, ked to budete najmenej ocakavat, tak vtedy pride..

...vsetkym chodi a mne nic??..tak nech sa rozhodne!!...

donna11
28. máj 2009

..no nachvilku vas opustim, idem sa presuvat do roboty...drzte palce, aby som dobre dosla, je mi ozaj zle..preistotu si beriem sacok... 😝 ...
..fuuj, toto mi bol cert dlzen..som zvedava na zajtrajsiu cestu!!! 😖

evulik6
28. máj 2009

dobre ranko...

lan, skoda ze to nevyslo....ale nevadi, nabuduci mesiac to uz hadam vyjde....

donna, hlavne nestresuj... skus zajtra rano...a kup nejaky iny test 😉

zusika
28. máj 2009

ahoj krasky!!! ako sa mate?
Lan, mrzi ma to... takze si meskala dva dni a potom prisla..? aj si sa citila tak, ze by mala? bolebo brusko?
lebo mne neprislaaaa 😀 a ani nic necitim - teda to ze by mala... zatial teda nie... 😎 ale este je skoro...cakam do soboty rano...
a donna... nooo...pekne...ale mozno k tomu fakt dioslo neskor a preto este neukazuje... janurka mala tiez slabulinke testy ako som pozerala a potom to prislo.... 😉
no a este vam nieco poviem - vcera sa mi okolo 16.0 tak zatocila hlava a bolo mi zle asi dve hodiny.... som mala az v krku.... blee...a potom sa sa najedla a bolo lepsie.... tak neviem ci od hladu ci nieco ine.... ked ja stale dufam... 😉 a hned sa mi zda zivot krajsi... ale prezijem aj to, ked nie... ved sa stava... 😅

bibi24
28. máj 2009

Dobre ranko babulky...boooze, vy ste toho popisali...som to narychlo prebehla a vitam nove snazilky a donna - silno drzim palce, nech to vyjde 😉
Ja este "mrchujem", ale tak hadam to uz prejde konecne..som to mala nejake divne tento mesiac.
Misi - a dlzka mrchy? To asi nezavisi od nicoho...

bibi24
28. máj 2009

Zusiii ....na teba tiez myslim a drzim palce, aby nedorazila 😉
Ja musim pracovat, mam toho dost, ale ked bude casu, tak som hned tu 😉

evulik6
28. máj 2009

zusi , bibi ahojte...

som rada ze mrcha este nedosla... to je dobre znamenie, drzim palce ...len tak dalej

lan
28. máj 2009

Zusika...držim palce aby neprišla!!
No mala som príznaky ale len nedelu a pondelok, utorok a v stredu som nemala žiadne a bum prišla o pol piatej 😠

zusika
28. máj 2009

juuuj lan, ani nehovor.... ☹ ja som citila v sobotu....potom uz len tak trosicku asi v pondelok....a mala prist vcera a uz mi nic nebolo... ale som nemohla ani spat..a rano mi napadlo ze testnem...ale odolala som...som na seba hrda... dufam, ze aj vy na mna 😀 ... fakt ako zavislacky sme tu... uvedomujete si to?? ale na druhej strane, vykecam sa tu vam a potom uz nikoho neotravujem, lebo naco to vsetko evsat okoliu na nos...

michalag
28. máj 2009

Dobreee ranko babenky 🙂 🙂 🙂 ,,

zusika
28. máj 2009

ahoj miska a evka!

donna11
28. máj 2009

ahojte babulky..uz som spat...zusik, drz sa....nesmie prist!!...... 😉 ..
..zusika aj ja som vcera citila a zatial nic.....miesto cervenej je biela.... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre