Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
31. máj 2009

no patka tak to neni buhvico..dufam ze dnes ti uz bude lpsie...to ma mrzi ze ta mimco takto trapi:D......ja osm sa akurat vratila od draheho, a mam zase v prdeli hlas, zajtra idem ku lekarovi..ja aj tak rozmyslam, ze ci som neni nejaka vadna, ked uz dva tyzdne nemozem prehltat, rozrpavat ani nic, a nic mi nezabera 😖

tak dufam ze to tu trosku ku veceru ozije, lebo za tri dni sme zapisali AZ dve stranky, a cakam teda na zusiku....ako hodiny, uzž som tu akos om slubila:D

teuflerin
31. máj 2009

zusika cakam na tu foto..sup sup...jako ti zavidim ale v dobrom...

pata31
autor
31. máj 2009

jej, Zusika, to som si nejako nevsimla, ze si si nasla //...tak to srdecne blahozelam...aj ked zatial len tichucko...a drzim palce, aby bolo vsetko ok 😵 😵 😵

no mne je viac menej zle cely den, aj ked je to take palenie zahy a hnusna chut v ustach...aj teraz som zjedla kasu, ale len na 10min mi bolo lepsie, uz zase je to naspat 😒 a nadranom som si dala kusok chlebika, tak to trosku pomohlo, ale lezat som aj tak nemohla, len sediet...dufam, ze dnesna noc bude ina...

teuflerin
31. máj 2009

no patka tak to na teba budem mysliet...dufam ze bude lepsie...ja som tiez dobre nespala, hrdlo ma boli..ale tak mylim ze to je menej hrzne ako u teba:(

pata31
autor
31. máj 2009

Teu a ty co mas s tym hrdlom? 😕 kamoska bola tak asi pol roka chora, ale ona je ucitelka a stale sa jej to v praci len zhorsilo...

teuflerin
31. máj 2009

no ja netusim, ale neskutocna bolest, a nemozem ani hovorit, tak to boli..to tie hlasivky, ak si pamatas nemala osm minuly ytzden hlas:(

pata31
autor
31. máj 2009

hej, pamatam, sak to uz nejako dlho sa ti taha...este je aj teraz take hnusne pocasie, asi ani to ti moc neprospieva... 🙄

zusika
31. máj 2009

a ako si sa liecila doteraz Teu?
a kuk sem... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pata31
autor
31. máj 2009

Zusika, paradne kojanice!!! 😵 😵 😵

teuflerin
31. máj 2009

ty kks zusuika.....tak to su neni kolajnice..to je mierny nabeh na dialnicu..sak to su krasne ciarky....a liecilas om sa doteraz tak ze mi prisli na zle vysledky imunity tak na to beriem lieky, no a mala osm na ten mouj hlas antibiotika..no a ento tyzden som chcel aist ku lekarovi ze mi je zle, citim sa stale chora to hrdlo hlas a tak..no a nebol cas tak idem zajtra skoro rano, uz som volala so sestrickou, je to mamina kamoska,

jezis ja ti fakt v dobrom zavidim, aj ja cem.....teraz je uz konecne rad na mne nie?

zusika
31. máj 2009

zeee? 😀 😀 pati, aj ty si sa pri tom skoro rozplakala?? lebo ja ano...som to emocne skoro nezvlada... testovala som uz v piatok ked som prisla z prace....
a teraz vam uz mozem nieco prezradit... lebo doteraz som to neprezentovala verejne... ja som proste vedela ze to vyslo..neviem ako ani preco, ale bola som si ista ze som tehotna uz par dni PO... mala som proste take tusenie... a vyslo to!! az sa sama seba bojim, lebo som si povedala, ze v maji sa to urcite podari..lebo uz na vianoce chcem byt doma v klude..a peto bude mat darcek k 30-tke (1.2.). toto vyslo (ak bude vsetko OK) uplne dobodky... 😀 😀
Neskutocne sa tasim babulky moje, aj vdaka vasim tehu viruskom... Dakujem!!

teuflerin
31. máj 2009

nooo tak to je super zusika...ja neivem, ci sa to tieto dni mhlo podarit.....u mna, ale velmi dufam ze ano...a strasne moc si to prajem.....tak dufam ze u mna tiez tie tehu virusiky zabrali a 15teho mrcha nepride a ja budem moct testovat...a co na to drahy?

pata31
autor
31. máj 2009

Zusika, jasne, aj ja som bola dojata, cely den som bola mimo 😉 a este aj dalsie dva dni 😀
no a zaujimave, ze si mala taky tusak, sa to hovori, ze zena to citi, ja som mala trosku podozrenie, ale skor som myslela, ze to nevyslo, lebo som mala uplne taky ten pocit na mrchu...ale nastastie nedosla 😉 😵 😵
takze ti vychadza termin 1.2.? 😵 paradny darcek! my budeme mat zase vianocny 😉

zusika
31. máj 2009

no tak ten sa tesi tak opatrne, ze aby sme to nezakrikli.... ze ked bude tehu knizka, tak potom.. on si to musi este nejako uvedomit..a vlastne aj ja... ved som na to dnes skoro zabudla... 🙂 a boli sme na nakup a nosila som tazky a drahus hned ze pozor,nenatahuj sa s tym 😀 a ked sa zamracim tak sa hned pyta ze ci mi je zle... ono, uz tyzden mi bolo vselikajo cudne...tak som si to teraz pekne pospajala... toci sa mi hlava, zaludok mavam v krku a byva mi zle v aute.. co je pruser,ked denne jazdim.. tak uvidime... 🙂
teu, neboj... pride to...budem na teba mysliet a vysielat signaly 🙂
a ozaj, neskusala si nejake bylinky a domacu lekaren?

zusika
31. máj 2009

pati..vychadza to na 2. 2. alebo 3.2. - dve kalkulacky, dva datumy... ale to je este vsetko predcasne... 😉

pata31
autor
31. máj 2009

no pekne, takze uz zacinaju na konikovi aj fabruarovky 😵 bude nova temicka 😵 ja chodim obcas citat januarkovky, ze ako sa im dari 😀
inac ja som knizku dostala az v 9tt...takze si este asi chvilku pockas...a kedy ides k dr?

teuflerin
31. máj 2009

ved rozmyslam ze poískusam uz aj cosi prirodne, len neivem co poradte..hlasivky a zapalnene hrdlo

...no a jasne, posli tehu virusiky...potom ked budes mat potvrdene od lekara, teraz este nie!!!,....joj no sa tesim babulky s vami vsetkymi tehotnymi:D

zusika
31. máj 2009

to este neviem, budem zajtra volat a uvidime kedy mi da termin

zusika
31. máj 2009

dakujem teu...dnes sme boli vonku s kamosmi, ti budu uz o mesiac rodit...no a ta kocka sa ma pyta uz dve mesiace ze ci uz...no tak som jej povedala ze teda asi aj ano...no ta sa ako tesila....takze teu...100% zabera ked chytas tehu brusko... u mna zabralo!!! 😀 a tie bylinky..to ti ja veru neviem...

pata31
autor
31. máj 2009

Zusika, ja som pred otehu zase bola na vystave a tam preslo okolo aspon 30tehuliek...a to som si povedala, ze ked teraz neotehotniem, tak nikdy! a veru sa podarilo 😉 😀 😀
no baby, asi pomaly pojdem, uz na mna prichadza unava... 🙄 pekny vecer este!

zusika
31. máj 2009

ahojte...aj ja to tu pomaly balim...este asi 15min tu budem... dopisania zajtra 😀 pa a dobru noc...

teuflerin
31. máj 2009

no babulky ak ja letim tiez uz pomaly..tak pojdem za komoskou a pohladkam jejbrusko, ona rodi o mesiac:D.....hadam mrska nedojde uz potom:D..sak uvidime..tak sa teda vidim ale piseme zajtra hej?

michalag
31. máj 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂 ,
zusika potichucku blahozelam ku krasnym // 😵

baby je mozne ze ovu mohla byt dnes??? Skusala som ovu test 8DC ale nebol pozitivny ale dost tmavy a ked som skusala 9,10DC tak bol cim dalej svetlesi od toho 8DC

michalag
31. máj 2009

patka, to ma mrzi ze ta trapi nevolnost ☹ ☹ ☹

evulik6
31. máj 2009

ahojteeeeee
zusika gratulujeeeeeeeeeeeeem....krasa...aj ja chcem.... 😒

pata31
autor
31. máj 2009

Miska, zeby tak skoro uz ovulka? a teplota ti ako ukazuje? no a dufam, ze ta nevolnost v stvrtom mesiaci prejde... 😅

Evulik, dufam, ze dalsia tehulka budes uz ty...aj s Miskou!!!! drzim placeky strasneee, strasneeeeeeeeee

zusika
31. máj 2009

Evi,ved ja musim teba dobiehat... 🙂 1d... .... a vdaka kocky.. ale naozaj len potichucky...
miska a ovu testy som v zivote ani len nevidela..tak neviem poradit... ale to musis citit,nie? ved keby ste skusali kazdy den pocaj nejakeho cca obdobia..tak sa urcite trafite

teuflerin
31. máj 2009

a na mna ste zabudli ...fnuk...ale sak nevadi..hhe..hadam sa zadari...no a ja sa ani v tych vasich grafoch nevyznam..ale tak co uz ja nevzdelana:D

evulik6
31. máj 2009

pati, to je mi luto ze ti je zle...ale neboj, prejde to... no a co sa tyka mna a druheho mimi tak neviem, mrcha dnes neprisla zatial ale mozno ma prist az zajtra, lebo sa mi vidi ze ovu som mala o den neskor...tak cakaaaam a som vyrovnana aj s tym ze pride...takze pohoda...ale dakujem ze mi drzis palce patka...si zlata...aj ja tebe, nech ti nie je uz zle a hlavne nech ste zdravucky a nech to cele dobre dopadne 😉

zusi, ved v pohode...jasne, aspon budeme mat rovnake skoooore 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre